Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

KEMP KAŽELA MEDULIN

KEMP KAŽELA MEDULIN
18. 03. 2009 17:35
yawning smiley napište prosím bližší informace o tomto kempu konkretně jedeme do mobilhomu ..díky
Re: KEMP KAŽELA MEDULIN
18. 03. 2009 19:33
Ahoj. Mně se tam líbilo. Pěkné prostředí, čisté sociálky. Ale voda se mi zdála trochu kalná a na naší straně byl horší vstup do vody. Zkus se podívat na tuhle adresu. Ale bohužel to není v češtině. www.campkazela.com
Zdeněk
Re: KEMP KAŽELA MEDULIN
14. 06. 2009 12:07
Může mi někdo prosím napsat,zda je v Kažele na FKK pláži nějaké písčité místo,kde simůžou hrát děti a jestli se platí vstup do dětského hřiště ? Děkuji
Re: KEMP KAŽELA MEDULIN
18. 06. 2009 03:55
Celkově je koupání v Kažele spíše pro větší, na FKK jsou pláže o trochu lepší než na textilu. Cca 20 min. chůze (směr centrum) je písečná - pozvolná pláž typu Itálie. Dětské hřiště je zadarmo , bazénky v textilu taky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejk (18. 06. 2009 03:56).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 156
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.