Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ck victoria

Autor monys 
ck victoria
20. 08. 2008 17:03
Měla bych takové doporučení-ck victoria má dobře zařízené stany.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil monys (20. 08. 2008 17:09).
Re: ck victoria
12. 01. 2009 09:15
Mě to vyhovuje. já si s sebou beru ještě Varnou konvici, své hrnky a příbory. Jinak je tam vše.A pokud máš více spotřebičů, tak i rozdvojku.
avatar Re: ck victoria
01. 02. 2009 04:46
...myslím, že pobyt v kempech ( nižší ceny ) začíná být čím dál tím více aktuálnější a zajímavější, jak je tu patrno z reakcí návštěvníků fóra i srovnáváním s r.2008 a cenovými relacemi pro sezónu 2009, navíc umocněno spekulativním vyčkáváním chorvatských ubytovatelů - hlavně apartmánů, jak se světová krize vyvine a ukáže v plném světle, tak to při kontaktování - objednávání pobytů u " domácích " jen potvrzuje...nebo máte jiné poznatky ? confused smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (02. 02. 2009 03:52).
Re: ck victoria
14. 02. 2013 11:44
Zajímalo by mě kde viktorka postavila v Podgoře tyto mobilhomy, když píšou, že jsou 30 metrů od moře.Neumím si to vybavit, ale zdá se mi to z kempu k moři dále.To by museli být mimo kemp, nebo to asi dělá 100 metrů.


Obytné karavany - Ka 1/4+1 + stanová předsíňka, cca 16m2, pro 4-5 osob. Jsou umístěny na terase, v polostínu borovic, asi 100 m od moře a bílé oblázkové pláže.

Mobilhome Cool Lux Victoria - Mob. 2/2+2 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa cca 9 m2, pro 4-6 osob. Jsou umístěny ne terase, v polostínu borovic, asi 30 m od moře a bílé oblázkové pláže.
avatar Re: ck victoria
14. 02. 2013 12:00
Ahoj postmane, asi myslíš kemp Sutikla ? Málo kdo ví že je to v těsném sousedství hřbitova..tož tak nějak smileys with beer
Re: ck victoria
14. 02. 2013 14:43
To vím,já bych tam nejel, jen mi není jasné jak je to daleko k moři.Byl jsem se tam podívat před pěti léty jako alternatívu pro příští rok.Ten hřbitov mi vadil, ale zdá se mi, že je to dále než 30 metru od moře.Nejsem si jistý, je to dávno.Nic mě k tomu městu nepřitáhlo, že bych se tam opakovaně vracel.
avatar Re: ck victoria
14. 02. 2013 15:06
To bude určitě víc než 30, odhaduji min.100 m. Jen od recepce k moři bych tipnul na 40-50 m a mobilhomy budou od ní asi vlevo, tam jsou i ty terasy..jinak by musely být mimo kemp a o tom pochybuji, taky jsem tam dlouho nebyl.
Re: ck victoria
14. 02. 2013 15:41
Napíšu jim dotaz.
Re: ck victoria
14. 02. 2013 21:23
Dostal jsem tuto odpověď.

Dobrý den

pokud jste v Podgoře byl, jistě si vzpomínáte, že za recepcí na prvním tarásku byly karavany. Od letošního roku tam místo těchto karavanů budou naše mobilhomy. Pokud byste šel na pláž tak, že byste obcházel recepci, tak to 30 m určitě nebude, ale přímo za mobilhomy je branka a schody dolů přímo k cestě a na pláž, takže tady tou cestou to kolem 30-40 m může být.



S pozdravem a přáním příjemného dne za CK Victoria

Kateřina Košťálková
avatar Re: ck victoria
15. 02. 2013 07:31
Asi tak drinking smiley. Docela sympaticky vypadá i Kemp KRVAVICA i když se mi z videa zdá, že neleží přímo u moře jako např. Dole-Boban-Čiste..byl jste tam někdo ?
Re: ck victoria
16. 02. 2013 08:10
Leží přímo u moře a je dále od magistrály. Jezdil jsem tam pravidelně před cca čtyřmi roky z Baško Polje. Kemp i hotel byly opuštěny, nějaké nevyřešené vlastnické vztahy po válce.Jezdili jsme tam, protože tam bylo minimum lidí. Pár místních důchodců zde hrálo petang. Zajímavé bylo, že plážové sprchy fungovaly. Je to asi čtyří roky a dnes to může být jiné.Strategicky dobré místo.
[autocamp-krvavica.com]
avatar Re: ck victoria
16. 02. 2013 08:23
Jak vidno z jejich webu už už bude asi vše OK a u moře jsem myslel třeba mít karavan těsně např.do 20ti m s přímým výhledem na moře, nějak jsem na jejich fotkách a videu nezaregistroval (srovnání s těmi jmenovanými kempy) ?
Re: ck victoria
04. 05. 2013 07:34
Potom ti doporučuji tuto CK.
[ca.kolfis.cz]
Re: ck victoria
04. 05. 2013 18:58
alebo www.podnajdran.webnode.sk
Re: ck victoria
05. 05. 2013 15:12
Viera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> alebo www......bnode.sk
Už jsi s tím spamováním ohledně tvého podnikání s karavany trapná.
Re: ck victoria
05. 05. 2013 15:40
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Viera napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > alebo www......bnode.sk
> Už jsi s tím spamováním ohledně tvého podnikání s
> karavany trapná.


Trapná , ale hlavně , že to sype a ti druzí , at zavidí .
Re: ck victoria
06. 05. 2013 07:09
Na počátku se píše, o levné dovolené.Pří obsazení čtyřmi osobami s doptavou autem je cena ve stanu 16.euro/den
Chatka 20.euro, Mobilhome 30.euro.Ve třech lidech to je dražší. Mobilhome to je mazec, to snad nikdo nepřepočítal.
Re: ck victoria
06. 05. 2013 10:14
Jedná se o cenu za jednu osobu!
Re: ck victoria
04. 06. 2013 16:40
zdravím
už byl letos v kempu Sutikla Podgore?
jak vypadají ty domky?nezabraly plac dole pro normální stanování?už tak tam bylo málo místa,tak jsem docela zvědav.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.