Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp - CK Victoria

Autor dita.zdenda 
kemp - CK Victoria
21. 06. 2007 13:59
Prosím o radu.
Ráda bych svého přítele překvapila a objednala nám zájezd do Chorvatska.
Chtěla bych jet pod stan, pravděpodobně s CK Victoria.
Podělili byste se o zkušenosti s následujícími kempy, které cestovka nabízí. Nevím, jakou oblast si vybrat.

* Istrijský poloostrov - Vrsar - kemp Turist
- Fažana u Puly - kemp Pineta

* Ostrov Rab - Banjol - Padova3
- Lopar - San Marino

* Severní Dalmácie - Biograd na Moru - kemp Soline

* Makarská - Živošče - kemp Dole

* Poloostrov Pelješac - Orebič - kemp Perna

Upřednostnila bych místo, kde se najdou trochu hezké pláže, možnost hezké procházky, posezení při vínku v restauraci atd.

Přítel ještě u moře nebyl, tak nevím, co očekává. Já byla letos poprvé
a to v kempu San Marino na Rabu, tak tam už asi znova ne.
Městečko Rab je na procházky určitě krásné, tak mě láká ta Padova 3, ale dočetla jsem se tu, že koupání nic moc. Prosím o názory.
Re: kemp - CK Victoria
21. 06. 2007 22:02
ahoj. Já byla před 2 nebo 3 lety v kempu Dole s touto cestovkou a rozhodne vse bez problemu. V pohode, dobry dobrovodny program, vylety za solidni ceny a podobne, je tu spousta zatocinek, kde se muzete schovat, jak primo v kempu, tak cca do 20 minut psesi chuze. okoli krasne - podel more. jinak za kempem cesta. restaurace jak v kempu, tak hned nad nim, diskoteka tak 1 km vedle

opravdu se mi tam libilo

leg
Re: kemp - CK Victoria
22. 06. 2007 08:22
Leg, díky za názor. A co možnost večerní procházky. Jak daleko je městečko?
Je tam možnost někam jít?
Re: kemp - CK Victoria
22. 06. 2007 11:24
no,,cca 15 minut do Blata. My nechodíme večer po městě, ale po přírodě. Autem - busem, se dá dojet do Makarské, cesta do Igrane po "staré cestě" mezi mandlovníkama je úchvatná, neboji můžeš jít prostě mořem (skálami a vodou), taky nádhera
Re: kemp - CK Victoria
22. 06. 2007 14:33
Ahojky my byli loni v Perně kemp je pěkný, rozlehlý,ale je to spíše pro serfaře dost tam fouká.Vydrželi jsme pár dní a přejeli do kempu Dole tam se nám líbilo více je tam hezčí příroda v okolí a plno zátočin.
Re: kemp - CK Victoria
24. 06. 2007 06:32
Kem Padova je dobrej ale koupani přimo v kempu je horši je tam mala plaž jinak jse da jit mimo najit jsi zatoku. U Viktorky je možnost pujčit člun a plavat na protejši ostrov idealní na potapeni a nuda pláž. Do města jeto asi 45 minut je zase možnost pujčit kolo u cestovky nebo jit jednu cestu pěšky a zpátky jet vodní taxikem je lepši vic osob a domluvit cenu dobředu je možno smlouvat.
Re: kemp - CK Victoria
27. 06. 2007 06:41
Po krátkém hledání:-) jsem si vybral kemp Dole (Živogošče) a chatku
také od CK Victoria
měl by to být klidný kemp u hlavní pláže a podle fotek pěkná příroda

Standa
Re: kemp - CK Victoria
27. 06. 2007 09:34
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Po krátkém hledání:-) jsem si vybral kemp Dole
> (Živogošče) a chatku
> také od CK Victoria
> měl by to být klidný kemp u hlavní pláže a podle
> fotek pěkná příroda
>
> Standa


Dobre jsi udělal
Re: kemp - CK Victoria
28. 06. 2007 08:46
Ja byl v Rabu padova 3 a super vec..socialky na luxusni urovni 2x denne doplnene a uklizene stany taky v poho..je tam vyvysena matrace a od plaze cca 200m..akorat ten trajekt je odstrasujici...6h jsme cekali
Re: kemp - CK Victoria
02. 07. 2007 12:31
Kritika této cestovky na tomto fóru někde je, určitě stojí za to si ji přečíst, ale fakt je, že zálaží na každém z nás, co kdo očekává.

Vloni jsem s nimi byla ve Vrsaru, moc se mi líbilo, malé pěkné městečko velice blizoučko kempu, sociálky super, pořád čisté, uklizené, v blízkosti stanů, stany velice dobré, mají velmi dobře vyřešené spaní, vyvýšené rošty, na nich matrace, celkově jsou velmi dobře vybaveny( mám zkušenost s CK tsč Vítkovice, kde jsou matrace přímo na zemi, ale dalo se to, výhoda měli své čisté voňavé povlečení). Pláž oblázková, ale přelidněná, stačí popojít kousek dál a je skalnatá, ale čistá voda, bez ježků, dalo se jít bosky do vody, bez problémů. Sprchy na pláži. Můj názor super. Částečně otevřené moře, nádhera. Občas i vlny!

Na Rabu na PadověIII je také moc hezky, všude úžasně voní borovice, sociálky čisté, pěkné, k moři kousíček, plážička malá, se sprchama, jen dost lidí, zvláště při střídání turnusů, město moc hezké, spoustu obchodů, restaurací. Dá se doplavat na ostrov, tam je klid.

Byla jsem i na jihu v Bašce Vodě, ale sever zvláště Istrie mi připadá mnohem zajímavější, čistější a živější co se vegetace týče. Vadilo mi protější pobřeží, připadala jsem si jako někde u nás u jezera, v moři nic moc života.

Fažana u Puly nevím, údajně ve výhledu vadí protější ostrovy, ale výlet do Puly super. Pula je krásná, zvláště koupání na některých místech kde jsou skály, nádhera. Také ježci, ale o to je to pěknější pohled na nedotknutou přírodu.
Re: kemp - CK Victoria
11. 07. 2007 20:42
my se ted vrátili z Loparu kemp San Marino a tento kemp se mi zdál hezčí zvlášt pláž ve srovnání s Padovou III. byli jsme se tam juknout a opravdu pláž je oproti San Marinu menší a tento kemp mě nijak nezaujal,ale to je můj názor ,jinak rajská pláž je opravdu pro děti a pro neplavce ještě 300 m od břehu voda po pás ale nám to nevadilo i tak se dalo krásně plavat a pak to rochnění u břehu v ne teplé ale horké mořské vodě paráda ,my si těch 10 dní užili na 100% na ostrově je spousta pláží jak pískových tak i kamenitých kdo chce tak si tu svoji plážičku s minimen lidiček najde
Re: kemp - CK Victoria
12. 07. 2007 13:02
alyah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> my se ted vrátili z Loparu kemp San Marino a
> tento kemp se mi zdál hezčí zvlášt pláž ve
> srovnání s Padovou III. byli jsme se tam juknout
> a opravdu pláž je oproti San Marinu menší a tento
> kemp mě nijak nezaujal,ale to je můj názor ,jinak
> rajská pláž je opravdu pro děti a pro neplavce
> ještě 300 m od břehu voda po pás ale nám to
> nevadilo i tak se dalo krásně plavat a pak to
> rochnění u břehu v ne teplé ale horké mořské vodě
> paráda ,my si těch 10 dní užili na 100% na ostrově
> je spousta pláží jak pískových tak i kamenitých
> kdo chce tak si tu svoji plážičku s minimen
> lidiček najde
Julka
Re: kemp - CK Victoria
13. 07. 2007 23:01
ahoj,chtěla jsem se poradit.Letos jedeme do vrsaru pod stan a chci se zeptat,zda je tam také vyžití pro malé děti.Nevím jestli jsem se neunáhlila a neměla raději jet do San Marina,tam je prý i zábavný park pro děti.Jestli tam někdo byl,prosím poradte.
Re: kemp - CK Victoria
14. 07. 2007 01:28
Sice jsi napsala, že jedete do Vrsaru, ale nenapsalas, do kterého kempueye rolling smiley. Valkanela, Turist nebo Porto Sole? Skoro všude mají něco pro děti - klouzačky prolejzačky, tobogán, brouzdaliště, trampolíny, někde i věčerní animace(Turist). Jde jen o to, co si pod slovem vyžití představuješ...
Julka
Re: kemp - CK Victoria
14. 07. 2007 19:27
Jedeme do kempu Turist.To co jsi napsal,že tam jsou klouzačky prolejzky,atd. tak to úplně stačí.Děkuji za odpověd.Jedu do Chorvatska úplně poprvé,tak jsem zvědavá.
pablo
Re: kemp - CK Victoria
16. 07. 2007 12:51
No my jedeme letos taky do Turistu ale snad se letos přejmenoval a co jsem hledal tak mi to našlo kemp Orsera - je to on? Jedeme také s malým dítětem (3,5 roku takže mne taky zajímá zda je tam i klasický bazén. Nejedeme přes cestovku takže moc informací zatím nemám tak mne zajímá vše o tomto kempu. A opravdu jsou místní pláže bez ježků?
Re: kemp - CK Victoria
17. 07. 2007 10:33
Jedu za 14 dní s přítelem do San Marina/kemp-Lopar/docela mne potěšilo že to tu někdo chválil,mám to jako překvápko pro přítele,tak snad jsem neudělala chybu.Je tam někde možnost si zatancovat?thumbs up smiley
Re: kemp - CK Victoria
17. 07. 2007 10:36
Jo prosím a botky kvůli ježěčkům jsou potřeba?Chorvatsko jsem ještě nenavštívila tak si nejdem jistá,má někdo zkušenost?Jak píše Pablo tak tam prý nejsou,fakt?
Re: kemp - CK Victoria
17. 07. 2007 17:18
pro Lucu.Halb
ježci na Rajské pláži nejsou zda jsou jinde na plážích to nevím ,jinak za kempem je malý zábavný park a diskotéka jestli jedete autem tak v zátoce Pudarica -to je hned na začátku ostrova je diskotéka Santos která je přímo na pláži pod širým nebem
Re: kemp - CK Victoria
25. 07. 2007 09:43
na všech ostatních plážích a tam kde je jen trochu kamenů jsou!!
Re: kemp - CK Victoria
26. 07. 2007 11:18
děkuju alyah a belince za info,zítra odjíždíme spinning smiley sticking its tongue out bohuzel ne autem ale busem, ale santos je v nabidce cestovky mezi vylety , takze boty do vody berem thumbs up
Re: kemp - CK Victoria
03. 08. 2007 09:42
17.8.odjíždíme s dětmi a kamarády už po čtvrté s Viktorkou tentokrát na Rab kemp San Marino.Opravdu je tam 300m od břehu voda po pá, jak jsem se tu dočela? Kdo tam byl prosím napište mi kam se dá jít a co je fajn a co si rozhodně nenechat ujít.Děkuji
Re: kemp - CK Victoria
03. 08. 2007 11:32
pro olina

opravdu je na Rajské pláži ještě 300 m od břehu vody po pás a čím dál od břehu tím čistější a kam se dá jít my byli vlastní dopravou takže jsme projeli celý ostrov a stojí to zato jinak za kempem ,který je veliký a hned u pláže je zábavný parčík kde je pár atrakcí pro malé děti kolotoče,trampolína ,autíčka atd. diskotéka , pár stánků se suvenýrama kousek od pláže je tobogán jedno svezení 3,50 kuna půjčovna šlapadel na hodinu asi 50kun lodě byli dražší , výlet do města Rab si také nenechte ujít je to hezké městečko a co je fajn ? pro nás bylo asi to že jsme se s dětma cákali a váleli u břehu v horké mořské vodě
Re: kemp - CK Victoria
03. 08. 2007 12:38
Děkuji za odpověď.Jedeme auty,takže můžeme také cestovat.Je blízko nějaká zajímavost,lepší pláž než v kempu nebo co vás opravdu zaujalo?Napište mi prosím něco bližšího.Jakou máte zkušenost s delegáty v San Marinu?My máme zatím jen ty nejlepší,hlavně loni na ostrově Murter v kempu Lovišča.Tam to bylo opravdu super.
Re: kemp - CK Victoria
05. 08. 2007 08:44
Delegáti v kempu sam marino jsou v pohodě ochotní vždy pomoci - vlastní zkušenost , jen animátorka si zaslouží trošku kritiky uvidíte sami , ale jinak taky v poho.Stanové vybavení ck Victoria nic moc hrnce tak pro pobyt dvou osob , plastové talíře úplný hnus (viděli jse co naši předchůdci jedli) a o příborech nemluvím my měli vše vlastní jinak nemohu ck nic vytknout
Celodení výlet kolem ostrova (my sme si ho bohužel nechali ujít ,a litovali jsme toho) dle sdělení našich sousedů byl báječný jen ty slibované delfíny nebylo vidět.
Pláží je v Loparu nesčetně moc ( i po celém ostrově) ,každý si vybere tu svoji od pískové po kamenitou ale my stejně zůstávali na Rajské pláži hlavně kvůli dětem ,jinak jak jsem psala návštěva města Rab stojí za prohlédnutí ,jinak si zde můžete levněji nakoupit než v Loparu první obchod je hned nakraji Rabu tuším že se jmenuje Petra a druhý je směr na Kampor je to myslím Cash and Cary.Příroda na celém ostrově je hezká a zajimavá však uvidíte sami přeji Vám hezkou dovolenou a hlavně krásné počasí
Re: kemp - CK Victoria
08. 08. 2007 13:31
moody smileyZdravím všechny cestovatele, vrátili jsme se v neděli z Loparu-San Marino kempu a jsem opravdu nadšení.Příští rok chceme jet znovu a na 14dní týden je tam fakt málo.Město Rab je super,výlet kolem ostrova lodí za 80KuN osoba je také pěkný ale delfíni se neukázali,jeden se nám ukázal u trajektu cestou domů,takže tam opravdu jsou spinning smiley sticking its tongue out
Super je si vyjít nahoru nad kemp,otevře se výhled na celou pláž,nádhera!Potom bych si nenechala ujít procházku na útesy za přístavem k poslední pláži a pak brankou v plotě pořád podél moře, nafotili jsme tam přenádherné fotky.Myslím že tento ostrov se dost podobá řeckým přírodním scenériím, moje volba byla náhodná ale nejlepší.Kam se hrabe nějaká Itálie tongue sticking out smiley
Na cestě kolem ostrova se zastavíte lodí na ostrově Goli kde bylo politické vězení pro muže,taky zajímavá věc,máte tam asi 1,5hodiny na prozkoumávání,všude je hodně oveček které čekají až je nakrmíte sladkými fíky,a že jich je tam všude i v kempu docela dost/těch fíků/.Tak přeji všem kteří se právě chystají aby se jim tam líbilo stejně jako nám a třeba měli i štístko na delfíny .
Re: kemp - CK Victoria
09. 08. 2007 07:51
A co to koupání?Jak se vám chodilo tu dálku?Já mám z toho pořád strach.
Re: kemp - CK Victoria
09. 08. 2007 10:03
Ahoj,já jsem týden doma z Rabu,San Marina.Byli jsme tam v kempu pod stanem..Vše bylo super,jen ten pozvolný vstup do vody za chvíli lezl na nervy..Druhý týden jsme začali chodit po Rajské pláži dál,kde začínají skalní útesy,kde sice ježci,ale zato přenádherné výhledy a potápění...Kdo není s malými dětmi,může si najít dokonce místečko úplně o samotě..Možná trošku nepohodlné ležení,ale to soukromí stojí za to!!!Jinak jsme byli na celodenním výletě na lodi až na Krku,Baška..Po cestě nádherné koupání z lodi v zelené laguně...Stálo to za ty peníze.Delfíni bohužel ne..Vše se nám tam moc líbilo,stojí to za to!!Přeji kráásnou dovču.A klidně se ptejte na cokoli,ráda odpovím...
Re: kemp - CK Victoria
09. 08. 2007 10:03
Ahoj,já jsem týden doma z Rabu,San Marina.Byli jsme tam v kempu pod stanem..Vše bylo super,jen ten pozvolný vstup do vody za chvíli lezl na nervy..Druhý týden jsme začali chodit po Rajské pláži dál,kde začínají skalní útesy,kde sice ježci,ale zato přenádherné výhledy a potápění...Kdo není s malými dětmi,může si najít dokonce místečko úplně o samotě..Možná trošku nepohodlné ležení,ale to soukromí stojí za to!!!Jinak jsme byli na celodenním výletě na lodi až na Krku,Baška..Po cestě nádherné koupání z lodi v zelené laguně...Stálo to za ty peníze.Delfíni bohužel ne..Vše se nám tam moc líbilo,stojí to za to!!Přeji kráásnou dovču.A klidně se ptejte na cokoli,ráda odpovím...
Re: kemp - CK Victoria
09. 08. 2007 14:04
Parádně, opravdu nám to nevadilo,člověk si klidně lehne a chodí tak jako že po rukou,je to sranda...a u tobogánu se dát slézt po schůdkách už do hloubky po ramena,takže zas tak hrozné to fakt není,chybí mi to sad smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.