Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošće Blato kemp Boban

Autor pavel626 
Živogošće Blato kemp Boban
08. 05. 2007 19:59
chtěl bych se optat zda jste někdo navštívil tento kemp,jak se vám tam líbilo co Vám tam chybělo a zda to je pěkné místo pro strávení dovolené,
zajímalo by mě vybavení atd

děkuji
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 05. 2007 14:20
Kemp susedí s veľkým kempom Dole, dá sa voľne prechádzať medzi týmito kempami. Je to malý kemp, ale v blízkosti veľkého. Ja som bol v kempe Dole 2x, v kempe Boban som sa bol pozrieť, je to pekný kemp, v tieni stromov, ale voľné miesta v sezóne som tam nenašiel. Hneď za plotom v kempe Dole ma cestovka Viktoria stany a prívesy. Keď si prečítaš príspevky o kempe Dole, dozvieš sa niečo aj o Bobanovi.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 05. 2007 18:05
Na těchto stránkách si můžeš o tomto kempu dočíst více informací.Také jsme v něm byli dvakrát a potom jsme byli v Dole poněvadž byl v sezóně přeplněn a nebylo nikde místo. [www.chorvatsko.org]

MirekŠi
Re: Živogošće Blato kemp Boban
18. 09. 2011 19:56
Ahoj byli jsme v kempu Boban v létě 2010,je to velmi pěkný a klidný kemp s příjemnou restaurací u moře,skoro všude se dá stanovat ve stínu,nakoupit se dá v kempu Dole hned vedle,byli jsme tam s devítiměsíčním prckem a moc spokojeni.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
19. 09. 2011 06:47
Stenly souhlasím, je to oáza klidu, stínu, ale i soukromí..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (10. 02. 2013 02:24).
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
15. 05. 2012 08:23
Fotky AC Boban - menší FKK pláž




Upraveno 5krát. Naposledy upravil milošhr (10. 02. 2013 02:21).
Re: Živogošće Blato kemp Boban
15. 05. 2012 14:05
Mohu jen doporučit, byla jsem tam a bylo to bezva.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
16. 05. 2012 07:44
Já jsem tam nebyl, ale mohu taky doporučit, v těch končinách je krásně. Byli jsme již několikrát v kempu Dole a opravdu se nám tam moc líbilo. Boban ještě nebyl otevřený.
To ale taky ještě v Dole nestály dřevěné chatky, které ten kemp tak nějak moc zaplnily, a tak jestli ještě někdy pod stan, tak kemp Slanica na Murteru.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
16. 05. 2012 08:21
V Bobanu jsou také chatky (i karavany a stany). Jinak podstatný rozdíl oproti AC Dole (průchozí s Bobanem) je větší soukromí klid a pár metrů vzdálená menší FKK.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (10. 02. 2013 02:20).
Re: Živogošće Blato kemp Boban
16. 05. 2012 21:15
O tom soukromí celkem pochybuji .Řekl bych,že je to tak stejné. Výhoda je vtom ,že Boban je několikrát menší.Ale kdo nechodí na FFK tak se musí vtěsnat na menší pláž pod Biliho kuka nebo využít pláž v kempu Dole.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
17. 05. 2012 04:32
V r.2010 a loni začali majitelé Bobanu pláž do přírodní podoby rozšiřovat a prodlužovat (jejich slogan? Příroda především). Poblíž hospůdky (hranice s AC Dole) je záběr z tohoto videa


od Bili Kuk,


směrem k AC M.Čiste..druhé je jen o kousek dál, rozdíl v "klidu" na pláži je patrný. Právě proto tam jezdíme už desetiletí i vícekrát ročně, ale psal jsem hlavně o klidu přímo v kempu.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
17. 05. 2012 08:51
Vzhledem k tomu, jak jsou oba kempy provázaný, je vcelku jedno, jaká je kde pláž, těch pár metrů na to své místo dojde každý. V Bobanu je asi víc soukromý co se týče stanů, jsou to spíš terásky s parcelama, zatímco Dole je volná převážně rovná plocha. Nám víc vyhovuje Dole hlavně kvůli dětem, je tam větší prostor na hraní, asfaltové cesty, travnaté plochy, kde si můžou jezdit na koloběžkách, hrát tenis, ....
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
17. 05. 2012 09:05
Yrral souhlasím, tak to je. Ještě snad zmínka o návaznosti s Blatem na druhé straně AC Dole a dalším hezkém AC M.Čiste, který je jen o kousek dál..jsou tam s citem upravené menší přírodní pláže, ale o trochu méně stínu.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
21. 07. 2012 14:06
Nazdárek vespolek, jedeme do kempu Boban 27.8. - 6. 9. 2012 jede tam někdo ve stejným termínu?
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
31. 07. 2012 17:15
Taky mám v plánu smoking smiley
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 09. 2012 12:43
Tak jsme se v pořádku vrátili. Super dovolená, kemp v pohodě, klídek, toalety nemají chybu, udržované, čisté. Můžu jen doporučit.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 09. 2012 13:16
Souhlasím supéér, byl jsem tam letos dokonce 2 x
smileys with beer




Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (21. 12. 2012 05:15).
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
21. 12. 2012 05:13
Všem přátelúm Chorvatska přeji hezké Vánoce a v roce 2013 v plném zdraví opět naviděnou u Jadranu
video: [www.youtube.com]
Re: Živogošće Blato kemp Boban
09. 02. 2013 21:24
My jsme byli v tomto kempu v sezóně 2010 a musím říct, že jsme byli velice nespokojeni. Spíše tedy doslova zděšeni. Zažili jsme tam dovolenou hrůzy. Všude byla špína, odpadky, na pláži výkaly, netekla teplá voda, karavan byl vybydlený. Báli jsme se pouštět děti někam samotné, protože po kempu se pohybovaly bandy podnapilých mladíků, kteří si na hosty kempu dost dovolovali. V karavanu jsme se nemohli zbavit mravenců. Na jakékoliv naše připomínky pan Vláďa, který to tam měl na starost, nereagoval.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 06:08
Tento "borec" na jiném webu jako Lukáš Diviš pomlouvá už i tady My jsme byli v tomto kempu v sezóně 2010 !!!
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 07:58
Ano, jsem Lukáš Diviš, to jste poznal správně, píšu to samé. A nejedná se o pomluvy, ale o moje zkušenosti. Pomlouvat znamená
šířit o někom nepravdu. Nemám podle Vás nárok na to něco někde zažít a pak to v diskusi sdělit? Já sám sem chodím hledat pro mě přínosné informace.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 08:41
lujasek napsal(a):
-------------------------------------------------------
Ano, jsem Lukáš Diviš, sám sem chodím hledat pro mě přínosné informace...KOUKÁM eye popping smiley
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 08:59
Přečtěte si všechny moje příspěvky. Nepřipadá mi na nich cokoli nevhodného. A rozhodně nevylučují to, co jsem napsal - že sem chodim čerpat informace. Miloši, pořád máte potřebu hledat v něčem něco, co v tom neni. Hoďte se do klidu, oba nás spojuje láska k Chorvatsku. Jen mi prosím neberte právo na můj názor.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 11:15
V klidu jsem, to bez obav a láska k Chorvatsku jak vidno může být různá, rovněž tak nikomu neberu NÁZOR, ale ne takové hrubé POMLUVY ty nemohou být názorem - natož totožným, už pro to, že jsou "z ničeho nic" prezentovaný až po 2 letech !!! V těch pomluvách už snad schází jen zahrabaná chcíplá velryba na pláži či upíří ve vybydleném karavanu
Jak jsem napsal jinde tak i tady, další by bylo jen ztrátou času smoking smiley
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 12:53
No já teda nevím, asi jsem byl někde jinde jak tady tak čtu příspěvky uživatele ,,lujasek,,.
Byl jsem v kempu poslední týden srpna a první týden září roku 2012. Pana Vláďu jsem neviděl, protože byl toho času v nemocnici a zastupoval ho tam jeho syn. Jinak opakuji, plná spokojenost s kempem, pláž čistá, teplá voda každý den, úklid na sociálkách co sem pozoroval tak paní prováděla asi 3x denně. Měl jsem stan pro dva úplně až nahoře ,,orlí hnízdo,, tomu říkali. :-D A co jsem se bavil s lidma po kempu, neslyšel jsem nikoho že by si stěžoval. Rád se do tohoto kempu kdykoli vrátím. Toť mé doporučení...
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2013 13:07
Digijohne, přesně tak to má být. - Každý tu má prostor sdělit svoji zkušenost. Může to být rozdílné, jako v případě nás dvou. Je vidět, že jste solidní člověk a nemáte hned potřebu mě urážet a zesměšňovat jako MilošHr zde i na jiném fóru. Díky za lidi jako jste Vy. Přeji krásnou neděli.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 05:27
"A co jsem se bavil s lidma po kempu, neslyšel jsem nikoho že by si stěžoval. Rád se do tohoto kempu kdykoli vrátím. Toť mé doporučení"

Digijohne smileys with beer
Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 06:56
Jezdím do vedlejšího kempu Dolle dvanáct let s ck Viktiria většínou jsme byli bezprostřední blízkozti kempu Boban.Není nic lepšího s malými dětmi, než kemp Dolle, případně Boban.Od osmi let věku si tam mé děti užívaly maximální možnou svobodu.Do dnes tam kvůli nim jezdíme, schází se tam stále určitá skupina.Občas se stává, že je někdo hlučnější, ale okamžitě to řeší správa kempu.Je to vzájemně propojené, docela spolupracují.Osobně jsem zažil řešení konfliktů v restauraci Bili Kuk.Netrvalo to pět minut a řešily to obě strany.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 07:06
"Od osmi let věku si tam mé děti užívaly maximální možnou svobodu .Do dnes tam kvůli nim jezdíme, schází se tam stále určitá skupina"

postmane smileys with beer
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 08:03
Ahojte.
V tomto kempu jsem se byla jen nakouknout/2011/ - když jsme byli v Igrane a okolí...ale prošla jsem si všechny recenze a zážitky z tohoto kempu na polském fóru /a že jich je fakt hodně/ - a všichni spokojenost. Zvláště oceňují samozřejmě bezprostřední blízkost krásného Jadranu, kousíček obchod i restaurace, možnost se koupat i na FKK, maximální čistotu sociálek, a velkou ochotu majitelů. Lujasek - asi jsi měl nějakou smůlu - a jak se to občas úplně všem stává - byl jsi prostě ve špatnou dobu na špatném místě.
Zdravísmiling smileyR.

Například: Zážitky jedné osůbky - Maslinky z PF - Od Cresu, Pag - až do kempu Boban: [www.cro.pl]


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.