Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp Njivice

Autor timo 
Kemp Njivice
06. 05. 2007 15:08
Bol už niekto v tomto kempe? Kemp sa nachádza na ostrove Krk pri mestečku Njivice. Na oficiálnych stránkach toho veľa nie je. Aké sú tam pláže, soc. zariadenia a terén v kempe? Prípadné foto by veľmi pomohlo.
Re: Kemp Njivice
17. 05. 2007 18:14
Zdravím. V Njivici jsme byli v roce 2002 v apartmánu a camp jsme několikrát navštívili. Je rozmístěn v borovém lese a vypadá velice slušně pláže s jemným štěrkem a betonové plácky.Opodál je starý nepoužívaný hotel a ještě dále nuda pláž.Městečko Njivice je klidné s parádní promenádou,tavernami a obchůdky. Pár fotek máme na www.vyklici.borec.cz Přeji pěknou dovolenou. Leo
Re: Kemp Njivice
15. 06. 2007 20:35
Starý nepoužívaný hotel? Kde? Jsem slepý nebo co?
Re: Kemp Njivice
09. 06. 2009 19:47
to:Globík
Zdravím,tak oprava. 2008 jsem byli v Njivici opět a ze starého hotýlku je výstvní taverna smileys with beer Byl jsem překvapen kolik věcí se změnilo. Bydleli jsme v apartmánu uplně na druhé straně městečka,ale procházka až do kempu byla příjemná. Letos jedeme do Tučep,ale na cestě zpět se asi do Njivice otočíme. Je tam vážně moc fajn.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 273
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.