Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - kemp Dole

Autor martas 
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 01. 2009 14:02
na Istrii jsem byl dvakrat a pokazde jsem trefil spatne pocasi resp.kdyz se ochladilo...tak poradne (cervenec,srpen)
Nemam nic proti istrii, ale zase pojedu dolu do kempu Dole kde se ta teplota vetsinou tak vyrazne nemeni.Kotvu budu mit jak v kempu Dole
tak dalsi kotvu pod restauraci v kempu Boban kde si dam i pivco.Neni lepsi varianta
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
03. 01. 2009 14:31
...to tedy souhlasím, je li to "Bili Kuk", chodím tam taky na jedno a ještě ke všemu s krásným výhledem přímo u moře...jak málo stačí ke štěstí ?
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 01. 2009 15:24
jj, je to "Bili Kuk" primo pod nim parkuji a o jine "restauraci" v kempu Boban ani nevim.Ale letos si to vynahradim a cele to tam projdu.Treba se tam potkame.




avatar Re: Živogošče - kemp Dole
03. 01. 2009 16:41
...zatím ještě nevím kdy tam budu, ale tohle je naše, pod druhou umývárkou
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 01. 2009 19:00
jj,vsak je jeste cas
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 01. 2009 15:09
To Donkarlito: Ahoj, co třeba neživit cestovky a jet sám? Do "Dole" jezdím už 8 let na stále stejné místo k přátelům z celé ČR. Je ale potřeba mít pořádné a spolehlivé auto a pár životně důležitých věcí. Já např. vezu stan, altán, peřiny, koberce, elektrický vařič a lednici, takže si ty plechovky piva mohu chladit sám. Lze však pronajmout i lednici - HLADNJAK - viz CJENIK - předek a zadek. Na fotce začíná pláž hned pod spodními stromy a po magistrále není ani vidu ani slechu.
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 01. 2009 15:38
musim souhlasit pokud nekdo chce jet pod stan ta je lepsi vlastni.Mozna, ze usetrene penize ti zaplati novy stan atd.

podle fotky "auto" jsem zapremyslel jestli jsem te tam navidel podle (vaku na stromu a lehatkasmiling smiley) misto je pravdepodobne
hned pod chatkama ze? Podle hlavicky ve fotce 7.2008 ja tam prijel 12.7.2008.Mozna ze jsme byli sousedi.

Standa
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 01. 2009 18:27
Karel z HK.-.-.-.-. máš nádherný auto,co používáš za leštěnku?????thumbs up
Víš, já mám 11ti letý vw vento o to ale ani nejde,nemám klimu a jede nás 5, mám mnoho dětí totiž, to ani nejedou všechny.....ALE AŽ JEDNOU ODROSTOU!!!!!
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 01. 2009 18:33
Ahoj Stando! Asi jsme se bohužel neviděli. Odjížděli jsme v pátek 11.7. dopoledne. Ale místo si poznal je přesně nad schůdkama k vodě jak je dole ta převlíkárna. Jezdíme vždy prvních 14 dní v červenci tak možná příště.Čau Karel
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 01. 2009 19:40
skoda..o den:-) letos asi take ne ja tam prijedu 21.7.
Standa
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 01. 2009 19:46
to donkarlito používám TEMPO ale většinou jen před dovolenou a po cestě většinou strašně zmoknem ale letos za celou dobu ani kapička tak sem dojel krásnej. My už jezdíme se ženou sami, děti už jsou už velký ale když jezdily tak sem tahal vlek. Jenom nevím jak můžeš jet bez klimy, to co mám na střeše je klimatizace. Bohužel se letos rozbila a chladila tak, že jsme jeli ve válenkách a zimních bundách. Cha Cha ať maj vztek ty co říkají bez klimy bych nejel vždyť mám chladič na parohy a čtyři okna nééééééé!
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
05. 01. 2009 10:28
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> skoda..o den:-) letos asi take ne ja tam prijedu
> 21.7.
> Standa
tož to by sme se mohli někde na místě potkat jedu do Blata do apartmánu 19.7 drinking smiley
naša domácí má v kempu zmrzlinovej stánek..taková drobná blondýnka..(češka)

ještě dvě fotečky z procházky po kempu







Upraveno 4krát. Naposledy upravil vasnivykolista (05. 01. 2009 11:06).
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
05. 01. 2009 11:10
...jak tu ty ceny pomalu začínám sledovat, tak se mi zdá, že pod 10000.- kč za 7 nocí do karavanu pro až 6 osob SE VŠÍM VŠUDY se asi těžko vejdete, nebo se mýlím ? jen BT se tak jako tak doplácí až při odjezdu ( 0,5 - 1 Eu ) a to je vše smileys with beer
Re: Živogošče - kemp Dole
05. 01. 2009 11:29
to vasnivykolista:
neni problem budu tam 21.7. do 1.8. dnes me prislo potvrzeni od CK.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (05. 01. 2009 13:48).
Re: Živogošče - kemp Dole
11. 01. 2009 19:09
Ahojky, chystám se s přítelem do kempu Dole. Chtěla bych se zeptat, jak je to s těmi sportovními potřebami? To jako si nebudeme moci půjčit kolo a jet na výlet, tak jako je to v jiných kempech??? Je tam velké procento jině mluvících osob (myslím tím Němců, Italů atd.)? A s těmi sociálky? Jednou jsem četla, že je tam pořád uklizeno a jednou zase, že se o to nikdo nestará???Co by jste mi tak doporučili a mohli o tomto vše tak důležité dát najevo? Ať tak trochu vím, jak asi dopadnu. S Viktorkou jedu letos už po čtvrté a zatím jsem byla vždy moc spokojena, tak bych se nerada nějak spálila. Snad se s němým z vás seznámíme na dovče.Děkuji za odpověď ;-) pá
Re: Živogošče - kemp Dole
11. 01. 2009 19:53
v loni nekdy v cervenci bylo zakazano pujcovani sportovnich potreb.Duvodem jsou chorvate udajne jim tak unika kseft.
jak to bude letos nevim.
socialky jsou tam tusim troje horsi(starsi) i lepsi(novejsi), ale vzdy uklizeno.Dvoje u chatek treti u stanu viktorie.Ty, ale neznam.
Vice je tam asi cechu a slovaku diky cestovkam.Nemci,Italove atd. take, ale asi male procento.
Je to klidny a docela pekny kemp.Letos tam jedu uz potreti a to do chatky od viktorie, takze muzu pouze doporucit chatku.
Plaz velka oblazkova a v sezone neni preplnena.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
11. 01. 2009 22:18
teď sem listoval v té CK Viktoria a v termínu co jedu do Blata a Ty Stando do Dole stojí ubytování 5800kč na osobu (pro tři osoby) eye rolling smiley...pěkná pálka
my jedem 2 rodiny do jednoho Apartmánu 4 dospělí a 2 děcka a dáme 50eur takže půl napůl 25eur ..když to spočtu na 11 nocí co tam budem tak dám kolem 7000kč za celej pobyt..
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
12. 01. 2009 03:11
"vášnivýkolisto",
ta cena je neuvěřitelná - přeji ti to, ale jen aby tak bylo, vypadá to, že jedeš v dubnu nebo říjnu za takový peníze - nebo, že by chorvaté zlevňovali " no hyn sa hukáže " ? . Někde jsem tu četl - cituji : Od 1.1.2009 - nový zákon pro turisty v HR , upravují se všechny ceny za apartmány a hotely, musí být vše označeno hvězdičkami a hvězdičky musí odpovídat kvalitě v nabídce. Hvězdičky se budou od sebe lišit cenovou relací 5 € . To znamená, že pokud v / bude rychlovarná konvice, ve ** bude i mikrovlnka a cena se bude dle toho upravovat ( zdražovat )..
Jo a ještě dotaz, prosím tě jak sem vkládáš fotky ? ( viz. dvě z 5.1.2009 )...díky



Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (12. 01. 2009 08:24).
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 01. 2009 06:54
jajatk napsala: Snad se s němým z vás seznámíme na dovče.

No nevím, moc jich tady na fóru asi nebude, ale snad se zadaří, přeju Ti to! spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 01. 2009 06:57
to vasnivykolista

nas jede pet, tak na osobu 4900,- za dite 3300,- po slevach 4410,- a 2376,- na 11 noci
je to palka.Mam za sebou jak apartman tak i stan, ale v teto lokalite me vyhovuje chatka.
Kdyz jsem vybiral ubytovani, tak jsem nalezl mnoho apartmanu s dobrou cenou, ale vezu "parnik"...., takto ho mam porad na ocich jak na vode tak treba i u chatky.
Cena ti vysla pekna a jeste lepsi, ze se delite:-) cenovy rozdil ode me ti zaplati cestu:-)
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 01. 2009 08:59
For Mirus: Copak jsi se nikdy nepřeklíkl? thumbs up smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 01. 2009 09:23
My jedeme pouze s přítelem sami, takže chatka by nás vyšla na celou výplatu a tak si vezmeme více penízek na utrácení ;-) Však to znáš
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 02. 2009 15:50
Zdravím Vás...Jak jsem již psal výše..budu mít v chorvatsku premiéru .. a tak mám na Vás otázku
.....Co je lepší si vzít do Živogošče eura nebo kuny? odpovědi mých známých se docela liší podle místa pobytu...Přemýšlím totiž, že bych si nějakou tu eurokačku už koupil, když slyším ty prognozy jak nám euro podraží...Díky za odpověď
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 02. 2009 16:36
Ja vsude platim kartou (naftu, dalnicni poplatky apod.)
Pro velky nakup asi pojedes do mestecka Makarska je tam slusny market a zde se da platit eckem, kunou i kartou.
V samotnem kempu jsem platil kunama (cerstve pecivo, piti, zmrzka apod) a ani si nejsem jisty zda tam v marketu berou kartu:-)
Je tam restaurace, ale v te jsem nikdy nebyl, protoze v Blatu je to lepsi a zde jsem take platil kunama.
Eura ti s nejvetsi pravdepodobnosti vezmou vsude, ale s vlastnim kurzem:-)
Ja si eura beru jen jako pojistku kdyby karta padla a hlavne za eura a kuny pri ceste zpet tankuji.Takto se vsech penez pri ceste domu zbavim.
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 02. 2009 16:54
Já bych to shrnul. Kunama se dá platit všude a všechno.Eurem a kartou jen někde .
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 02. 2009 17:10
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:23).
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
08. 02. 2009 17:57
Fido thumbs up , tak nějak platím i já,nemá problema thumbs up smiley

MirekŠi
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 02. 2009 19:06
yawning smileyMožná si nerozumíme. Jsme na vlákně "Živogošče-kemp Dole". V samotném kempu se dá kartou zaplatit maximálně ubytování.Jinak nic. Kartou nezaplatíte ani jízdu na banánu nebo vodní skůtr.
Re: Živogošče - kemp Dole
25. 04. 2009 17:07
Já nevím,ale v kempu Dole jsem byla před rokem,ale že by se dalo jít do vody bez bot jsem nezjitila,je tam hodně ježků a pokuď nebudete chtít být na hlavní pláži která je hned u stanů a půjdete dál,tak tam už je z kraje hned hloubka,takže pokuď máte malé děti tak pozor.Chatky jsou pěkné,pohled na hory je krásný a na moře ještě hezčí.Je to spíš klidnější kemp.Pěkná hospůdka přímo u moře je v Blatě.Takže hezkou dovču
Re: Živogošče - kemp Dole
25. 04. 2009 17:08
Sorry Marťas až teď jsem si všimla,že je to už dva roky starý
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.