Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - kemp Dole

Autor martas 
Re: Živogošče - kemp Dole
17. 08. 2007 14:28
Ahoj,letos jsme byli na Rabu,a už se těšíme na příští rok...Po krátkém hledání jsme natrefili na Živogošče,kemp Dole..Máme rádi klídek,ruch města nepotřebujeme vůbec,ale přeci jen,dle ohlasů....není tam až moc mrtvo???Jde mi jen o to...Karlovačko s výhledem na moře v obyčejné hospodě(ne kilometry od kempu),zmrzka pro děti,silnice DALEKO od stanů Victorky....Nechci snad tak moc,ale prosííím-je to tam takhle nějak???Jinak podle fotek je tam nádherná příroda,hory,zelen.....Tak snad jsme vybrali dobře!!!Moc díky za jakékoli info o Živogošče a okolí....
Re: Živogošče - kemp Dole
18. 08. 2007 08:48
Zdravím. Z kempu Dole jsem se vrátil před týdnem. Vůbec to tam není špatné, jak možná pár jedinců napsalo. A rozhodně to není "mrtvej kemp". Hospůdka přímo u moře, obchod se základními potravinami, stánky se zeleninou, zmrzlina. Na kemp navazuje osada "Blato" s dalšími hospodami, myslím, že tam je pizérie a hodně dobrá restaurace Fredy. Fantastická podívaná no okolní přírodu, občas ale taky nedostačující množství sociálek, hlavně sprch. Asi jediné mínus. Byl jsem v chatce, takže pobyt ve stanu nemohu posoudit, asi bych doporučil opravdu tu chatku. Na pláži nějaké vodní sporty jsou, pláž oblázková, voda čistá, takže celkem spokojenost. Příští rok jedeme zase, už teď to děti rozhodli. Určitě by se našla i nějaká fotka. Martas.thumbs up
Re: Živogošče - kemp Dole
20. 08. 2007 11:17
Moc díky za odpověd.Zy fotky by byly fajn,tak jestli je možno-lenkalondakova@seznam.cz Děkuji!!!
Re: Živogošče - kemp Dole
21. 08. 2007 07:16
jak v kempu Dole tak v Blatu a v kempu Boban je hospůdka
Blatu i Bobanu je to přímo u moře a kousek od sebe
kemp Boban s hospůdkou je kousek od stanů Victorie
pokus jsem si stihnul všimnout tak stany Victorie nejsou daleko od silnice
byl jsem od Victorie v chatce,které jsou na jiném místě než stany takže vliv
silnice nemůžu posousit

stánky se zmrzlinou jsou tam dva,zelenina,market atd.
nebo v městečku Makarska je na kraji za benzinou INA obchod KONZUM typu Hypernova atd.,ale to jen pro větší nákup s vlastní dopravou.

jestli máš zájem tak mám také nějaké fotky...převážně focené z člunu.
Re: Živogošče - kemp Dole
21. 08. 2007 19:00
Ahoj Lenko nejlepší je vlastní stan a neživit cestovky.Před stanem máme zahradní altán a do stanu se chodí jen spát a po pravidelném užívání antioxidantů v jejich výborném červeném je jedno kde spím. Moje foto je na Ostatní - Poznejme se v Chorvatsku - č.20 za stanem jsou chatky Victorie a před stanem první řada a hned malý útes a pod ním krásná pláž samozřejmě je to daleko od silnice a klid mimo prvních 14 dní v červenci to je tam naše parta ale můžeš se přidat ahoj Karel
Re: Živogošče - kemp Dole
22. 08. 2007 08:32
Ahoj,díky za info.Vlastní stan by byl super,ale jsme odkázány(jezdím s kamoškou)na bus dopravu,takže stan a vše okolo bychom těžko převážely..Je to určitě levnější,ale zase jistota.Teda doufám!!!yawning smileyNa fotky mrknu.Mějte se všichni!!pa
ZDRAVÍM, PRAVĚ TUTO SOBOTU S PŘÍTELEM ODJÍŽDÍME DO KEMPU DOLE.. ČETLA JSEM SI VŠECHNY VAŠE PŘÍSPĚVKY A DĚKUJI VŠEM, ALESPOŇ MÁM TEĎ, SICE MALOU, ALE ALESPOŇ ŇÁKOU PŘEDSTAVU smiling smiley. DOUFÁM, ŽE BUDU MÍT TAKÉ, JAKO VĚTŠINA TU, PŘÍJEMNOU DOVOLENOU grinning smiley..
Re: Živogošče - kemp Dole
22. 08. 2007 20:39
Tady jsou nějaké obrázky z naší krásné pláže hned pod stanem v Dole.







Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel z HK (22. 08. 2007 20:40).
Smrad ,špína,není se tam kde hnout jak na pláži tak v samotnem kempu.Hlavně tam nejezděte s G-Travelčekají vas jen problemy a nakonec se budete muset ubytovat ve městě jako ja bez vracení peněz
Re: Živogošče - kemp Dole
21. 12. 2007 09:39
Howard napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Smrad ,špína,není se tam kde hnout jak na pláži
> tak v samotnem kempu.Hlavně tam nejezděte s
> G-Travelčekají vas jen problemy a nakonec se
> budete muset ubytovat ve městě jako ja bez vracení
> peněz

mě odradil už jen vzhled jejich www stránek, když jsem hledal dovču na 2007

ale musím s tebou nesouhlasit...
já mám opačný názor na tento kemp, ale asi záleží kde a včem jsi ubytovaný
pokud budu spát u latríny,tak asi bude někdy něco zavánět:-)

CK-Victoria chatka nemám co vytknout
stany jsou v horní části pod silnicí kde asi bude dost hlučno
Re: Živogošče - kemp Dole
02. 02. 2008 11:26
tak s kempem v Živogošče mám bohaté zkušenosti, neboť jsem tam byl poprvé v roce 1996, to nám nad hlavou ještě létaly americké vrtulníky a v Dubrovníku kotvily válečné lodě! ale k věci. jezdili jsme tam asi 4 roky, jenom pod stan a dodnes to považuji za nejlepší místo v Chorvacku, samozřejmě subjektivně hodnoceno!
po mnoha letech se nám udělalo smutno, tak jsme tam vloni (2007) na pár dní vyrazili. situace je tam však dne zcela jiná. před deseti lety jsme byli v poloprázdém campu, dnes je tam v sezoně hlava na hlavě. tenkrát jsme mohli stanovat kdekoliv, dnes vymysleli fígl, ty nejlepší místa na pobřeží jsou již trvale zamluvená i rok dopředu a jestliže toužíš být přímo v první řadě (což je to nejlepší), tak to chce asi jednat.
jinak se tam situace zlepšila, nejvíce se zlepšilo sociální zařízení (teplá voda po celý den), jsou tam i obchody, takže to celkem jde.
ale to hlavní! proč se nám tak líbí? je tam neskonale krásná příroda, dokonalá oblázková pláž se sprchama, když se koupeš tak se díváš na tyčící se horský masív z bílého vápence, no prostě Ráj jako od Vangelise!
P.S. je tam už celkem drahomoody smileymoody smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 02. 2008 09:51
Pepo, hledat dnes poloprázdný kemp v oblasti Makarské..to bys chtěl trochu mocsmiling bouncing smiley A s těma cenama? Podívej se na Istrii. Já říkám ZLATÁ DALMÁCIEsmileys with beer
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
04. 02. 2008 00:09
A podívej se na Itálii a pochopíš proč jezdí Taliáni do Chorvatska grinning smiley

MirekŠi
Re: Živogošče - kemp Dole
06. 02. 2008 18:26
Ahoj Pepo a ostatní! Píšeš, že první řada je nejlepší ale musím ti oponovat. Byl jsem v první řadě asi dvakrát ale už asi pětkrát hned za cestou co je za první řadou před těma chatkama. V první řadě je stále chladno a pokud fouká vítr tak tam nehřál ani elektrický vařič. Druhá řada je nejlepší -výhled stejný ale teplo a proto tam jezdím
Re: Živogošče - kemp Dole
28. 02. 2008 15:48
Ahoj mame sem take v planu v lete vyrazit akorat jsme nenasli skoro zadne fotografie z kempu a okoli , proto vas timto prosim pokud nejake mate a muzete nam je zaslat tak tak ucinte, vsem predem moc dekujem lisaci yawning smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
28. 02. 2008 15:52
Re: Živogošče - kemp Dole
28. 02. 2008 18:47
lisakusmiling smiley
mrkni na Živogošče kemp Dole,Blato
pokud nebude stacit neco poslu,ale hlavne jsem fotil ze clunu a i neco malo v kempu

letos tam jedu take znova
Jezdíme s rodinou už 4 roky do Živogošče do kempu Dole vždy bydlíme v karavanech a nemužem si to vynachválit!!!! Je to hlavně ideální s malími dětmi.Jezdíme autem a co jsme objeli kolem tak tohle je nejkrásnější místo.neváhejte!!!!!!!!
Re: Živogošče - kemp Dole
18. 03. 2008 12:00
STANDA M - Moc děkujem za odkaz fotky byly super , pokud budeš ochotný poslat další foto zlobit se nebudem .
s pozdravem lisaci yawning smiley
Ahoj, prosím kdo jste byl v male čiste?? chtěla jsem se zeptat jaký tam jsou pláže, jestli jsou tam malé oblázky čí větší nebo snad kameny - doufám že ne.,Díky moooc.....těším se ale mám i obavy cool smiley
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
17. 06. 2008 22:04
Dole,Male Čiste a Čiste-stejné pláže s oblázky jak na celé Makarské,jsou malé.Na ležení karimatku nebo nějaké lehátko,nejlepší taková ta skládací molitanová taška,co se rozloží jako lehátko.Jinak to tlačí.Velikost kamínků odhaduji tak na 1-1,5 cm ????

MirekŠi
tes
Re: Živogošče - Male čiste
27. 06. 2008 15:40
Díky za potěšující zprávu, měli jsme docela obavy, s karimatkami počítáme tak to je fajn.spinning smiley sticking its tongue out
Živogošče - kemp Dole
16. 07. 2008 10:20
Ahojky lidicky, do Autokempu Dole jezdim s rodici nebo jen s kamarady uz celych 13 let. Vzdy kdyz se rozhodujeme kam jet na dovolenou , neexistuje jine misto nez Zivigosce, kam bychom se chteli na ty 2 tydny podivat. Vybaveni kempu nam absolutne vyhovuje, - obchod, pekarna, restaurace, bar, suvenyry, zmrzlina, podle me vse co je potreba .... je pravda ze k veceru byvaji fronty u damskych sprch , ale musim uznat ze behem tech 13 let udelali Chorvati dost prace a situace se zasadne zlepsila ! zachody jsou v dobrem stavu, toaletni papir je vzdy k dispozici, stejne jako papirove ubrousky v koupelne. Chtela bych upozornit ze behem posledniho roku se v autokempu dole ocislovaly parcely v prvni (par i v druhe) rade od more , za ktere si priplatite od 90 kun vys za den! dejte si na to pozor at pak nejste nemile prekvapeni, pokud ma vase parcela cislo na zemi, radeji se na recepci preptejte zdali je misto za priplatek !
Pokud se do kempu vydate az kdyz je v plnem proudu sezona -- tak od 2.tydne cervence, doporucuji si privstat kolem 6:30 az 7 rano a dat si podlozky na plaz , pokud chcete pres den slusne misto u vody... pokud mate radeji soukromi, daji se najit i male plazicky... Hlavni plaz ma 3 sprchy. Za posledni leta vymizeli jezci ze vsech melcin , takze sance ze pri vstupu do more stoupnete na jezka je minimalni. Ja osobne boty do vody nenosim a pres leto se mi chodidla krasne procvici a zkrasneji grinning smiley
Dale mate v kempu moznost svest se na bananu, na dusich , skutru a take padakem = jednoduchym i tandem... ceny jsou celkem slusne, ikdyz se trochu zvedly z duvodu podrazeni ropy.. pokud mate zajem o cestovani , kazdy druhy den obchazi kemp lide nabizejici zajezdy na Korculu, Hvar nebo na plaz Bol, ktery take doporucuji! Pro nakoupeni suvenyru zajedte do Makarske na trhy.
Pozor ! Pokud posilate pohledy do USA , budete mit problem , nemaji totiz na ne znamky!! musite je poslat z vestiho mesta nebo az z domova...loni jsem si kvuli tomu musela zajet az do Drveniku (pekny vylet - v Drveniku je pekny pristav)...!

Pokud mate dalsi dotazy, dejte mi vedet !!! rada na ne odepisu, autokemp dole je jako muj druhy domov ...

Preji krasne leto

Lucie J
Jeste jedno upozorneni , letos jsme se v chorvatsku setkali se zdravotnimi potizemi.... Znami se vratili z Brely pred necelym tydnem a oba maji strevni potize. Dalsi znamy co byl v Autokempu Dole s detmi musel odjet o 5 dni drive z duvodu vysokych horecek a zvraceni,nechutenstvi a zdurelych mandli u jeho dvouleteho syna. No a moje sestra se vratila se stejnymi priznaky s podezrenim na mononukleozu, takze prosim davejte pozor a pribalte si s sebou nejake leky navic !!! snad vas nic podobneho nepotka !

Krasnou dovolenou v Chorvatsku preje

Lucie J
1.8.2008 pojedu s rodičou do Chorvatska kemp dole...Ja se moc teším....Doufám,že tam bude krasnej místečko a tak...Mej se Kubík :-)
Re: Živogošče - kemp Dole
22. 07. 2008 16:46
Byli jsme v kempu Dole a moc se nám tam líbilo!! Příští rok pojedeme znovu!! Sociálky byly v čistotě,stále tam uklízeli.Moře a příroda nádhera. Tak krásnou dovolenou!!!
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 08. 2008 12:19
Zdravím cestovatele. Nemáte prosím někdo přímou internetovou adresu na kemp Dole. Děkuji Jéřa.
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 08. 2008 12:52
Jestli Ti to pomůže,tdy je ta adresa. Svoji samostatnou adresu kemp nemá.
[www.hoteli-zivogosce.hr]
Re: Živogošče - kemp Dole
04. 08. 2008 15:39
Palko, srdečný dík, pomohlo to, zraví Jéřa.
Re: Živogošče - kemp Dole
10. 08. 2008 20:02
Dneska jsem se vrátil s kempu dole v Živogošči.
Sociálky docela ujdou ale sprchy jsou velkej problém.Kemp na mě docela dobře zapůsobil až na ty sociálky.
Jel jsem tam přes cestovku victoria až na pár výhrad k paní delegátce si nemůžu stěžovat.Co se týče paní delegátky tak mě to přišlo že nevý co slíbyla rekrántům.Chtěli jsme výlet na korčuli ještě se známýma ve stejnem dnu, tak jseme jí to nahlásily a zaplatily s tím že kdy přesně se pojede upřesní.Samy jsme jestě si objednali výlet do mostaru na vopody.Druhej den příšla a řekla že spolu nemužeme na výlet do korčuli protože je moc velký zájem a o mostar malej.Takže to dopadlo tak že známý jeli na korčuli a my do mostaru a druhej den na korčuli ale už bez známýma.
Pláž byla dobrá i atrakce dobré.Nejlepší z celých atrakcí byl asi šéf který to všechno ksíroval a řídil a v mezi čase tam naháněl ženský.
Je to dvouhvědičkovej kemp takže to tak tomu i odpovídalo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.