Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - kemp Dole

Autor martas 
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
26. 04. 2009 06:34
...Hudy ale s tím vstupem do vody je to v celém HR přece podobné, jezdíme do Dole a vedle do Bobanu desetiletí ( další hospůdka je přímo u moře ) a tak co k tomu ještě dodat ?, v oblázcích se ježci až tolik nevyskytují, neudrží se - plata s ostrými kameny tu nejsou, no a písek, to je na tomto foru co by fenomén jako všude v HR, také nedostatkový artikl...jinak ale pro děti naopak velmi vhodné - jezdí tam i ozdravné školy / pobyty se školáky a malými dětmi, nejvíce v květnu-červnu a právě na tu jednu z nejkrásnějších pláží na Makarské rivieře v kempu Dole



Upraveno 3krát. Naposledy upravil milošhr (26. 04. 2009 12:05).
Re: Živogošče - kemp Dole
20. 07. 2009 11:49
Ahoj dovolenkáři. Právě jsem se vrátil z kempu dole, díky Vám tady na foru jsem nakonec zvolil tento kemp. Byla to moje premiéra v Chorvatsku a v žádném případě nelituji!!!!!! Nádherná příroda i moře ! měl jsem trochu obavy jak tady někteří psali o studené vodě ve sprchách a špíně, ale toto musím vyvrátit. Do sprchy jsem chodil v 16h, někdy ve 20h, nebo po nočním koupání asi 3x ve 23h a vždy tekla voda teplá, uklid tam probíhal 2x denně, takže na pohodu. Největší nápor na sprchy byl mezi 17-19 hodinou takže se čekalo 5-15min, ale žádný křeče, byl jsem na dovolené a nikam jsem nespěchal přece. I proto jsem volil moji hygienu na jiný čas abych se tomu vyhnul. Ceny byly ve srovnání v podstatě jak u nás, pečivo trochu dražší. Nádherná a ničím nezkažená dovolená. Už se těším na rok jak se sem vrátím
Re: Živogošče - kemp Dole
22. 07. 2009 20:31
Zdravím všechny, chystám se do kempu Dole a chtěl bych se zeptat, jestli se tam dá platit platební kartou Maestro, děkuji za odpověď
Re: Živogošče - kemp Dole
27. 07. 2009 18:31
giboN napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny, chystám se do kempu Dole a chtěl
> bych se zeptat, jestli se tam dá platit platební
> kartou Maestro, děkuji za odpověď

Jedine snad na recepcy jinak bohuzel ne.
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 08. 2009 17:41
Byl jsem tam od 21.7. do 1.8. a myslim, ze v marketu karty neberou mozna vedle v Blatu.Byl jsem tam uz 3 krat a hotovost si beru sebou, coz se me letos nevyplatilo.... hned prvni den nam nekdo vykradl chatku a pobral veskerou hotovost, teda jeste hodinky, zbytek jako fotak, kameru, plat. kartu atd. nechal.Davejte si na to pozor a hlavne, kdyz mate chatku udelejte kontrolu klicek u oken.Pokud je klicka hodne volna staci u zavreneho okna z venci s oknem parkrat zatrepat(pobouchat), klicka sjede dolu a hned je okno otevrene.Zadejte upravu nebo klicku otocte, tak aby pri otvirani smerovala do strany.
CK jmenovat nebudu, princip zavirani oken maji vsechny chatky asi stejny.
Jinak jako vzdy vse OK, pocasi a voda super.
Re: Živogošče - kemp boban
17. 05. 2010 22:27
mám velkou prosbu,už 8 let jezdíme do apartmánu Živogošče Blato mohu vřele doporučit ,ale protože naše večerní procházky mnohokrát vedli do kempu Boban kde se nám moc líbilo chtěli bychom zkusit ubytování v chatkách na internetu se nám líbí ty novější,ale z Vašich reakcí máme trochu obavy,aby vše odpovídalo tak jak chatky popisují nejsme citlivky,ale jist hliníkovýcm příborem zrovna nemusím a štítit si lehnout do postele to fakt néééé prosím napište svoje zkušenosti s chatkama a se sociálním zařízením díky
avatar Re: Živogošče - kemp boban
18. 05. 2010 07:51
V kempu Boban jsou chatky jen jedny a letos budou poprvé otevřeny (5), nové a pečlivě udržované sociální zařízení je cca 30 m od chatek, vedle i menší FKK pláž ve stejné vzdálenosti. Tady popisované nemilé skutečnosti od "StandaM" jsou z mnohem většího a frekventovanějšího "AC Dole" hned vedle.
Fotky a ostatní z kempu Boban najdete na webu namakarskou.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (18. 05. 2010 07:53).
Re: Živogošče - kemp Dole
19. 05. 2010 06:20
v Bobanu jsou chatky? tak to mam teda rezervu, letost to tam budu muset prosmejdit:-)
Jinak zase chatka....
to marie:
ja jsem nikdy na hlinik pribory a nadobi nenarazil. Jinak pribory, panev a varnou konvici beru vlastni, zbytek co da chatka.
mam za sebou take AP, ale porad me to tahne do techto chatek, ktere jsou "nove" a nejake ty vady...to je dan za rotaci dovolenkaru.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
19. 05. 2010 06:27
Dokonce letos za zaváděcí cenu 20 - 45 € pro 6 osob !!! hot smiley
Re: Živogošče - kemp boban
19. 05. 2010 22:06
díky za odpověd o nových chatkách vubec nic nevíme kde se dozvíme něco víc (cena a v případě zájmu kam se obrátit na zamluvení této chatky čas nás tlačí
Re: Živogošče - kemp Dole
19. 05. 2010 22:12
plně s Vámi souhlasím lidi se někdy chovají jako pr....ale doma by si to každý rozmyslel ničit si svuj majetek stále váháme
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
20. 05. 2010 04:02
Vše o Bobanu a chatkách najdete v odkazech výše jak už jsem psal dříve na webu...namakarskou.cz..



Upraveno 4krát. Naposledy upravil milošhr (20. 05. 2010 04:10).
Re: Živogošče - kemp Dole
20. 05. 2010 06:34
jinak jsou chatky i vedle v kempu Dole
vse najdes zde:
CK victoria
CK Tusla

a dalsi jak pise Miloš.
dale jsou v kempu Dole i dalsi chatky za nizsi cenu, ale to radeji vlastni stan:-)

to MIloš:
ty chazky me moc nenatchly, asi bude lepsi osobni prohlidka. Letos uz mam chatku vedle v Dole.
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 07. 2010 08:43
Zdravím všechny kempaře. Míříme tam v termínu od 23.7.2010. Je možné se tam z někým z vás potkat? :-) Já tam sice už byl, takže svý zkušenosti s tímto kempem také mám, ale naposled před 8 lety, snad se nic velkého nezměnilo. Fronty ve sprchách mi byly ukradený, zas tak dlouho se nečekalo, a nebylo kam spěchat.
Re: Živogošče - kemp Dole
08. 07. 2010 10:56
Kolega me poprosil zda nevim o nekom kdo by mel zajem o chatku v tomto kempu.
Z duvodu nemoci nabizi v tomto kempu chatku od CK Victoria termin 20 - 31.7.2010.
pripadni zajemci muzou volat na tel. p. Cerny 606 714 601 (rozumna cena)
Platby kartou
09. 07. 2010 10:51
Jak je to s placením kartou? Z loňska je tu příspěvek, že snad pobyt na recepci kartou lze, ale v krámku pouze hotovostí. Platí to stále? V nějakém krámeku mimo kemp karty berou? Kdybysme si vybrali vedlejší kemp Boban, tam kartou pobyt zaplatit jde? Díky
avatar Re: Platby kartou
09. 07. 2010 12:31
Boban je malý soukromý kemp - kartou platit na recepci nelze, ale doporučuji bez problému vyměnit si peníze v kempu Dole na recepci (hned vedle), rovněž tak je to i s nákupy v Marketu a stáncích např.s pečivem, další jsou i o kousek dále v Blatu, ale platí se téměř všude hotově.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
09. 07. 2010 13:18
Prosím Vás, nevíte někdo, jak je to na recepci v Dole s Wi-Fi? Všude se píše, ale jaká je realita? Minulý rok jsem ji tam nechtl. Dík
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
09. 07. 2010 13:33
...na recepci špatné, ale zkuste v Blatu u restaurace Adriana, nebo až na konci v apt. p. Brajkoviče
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
10. 07. 2010 23:22
milošhr, děkuju za navedení, chci net jen na skype thumbs up
Re: Živogošče - kemp Dole
11. 07. 2010 16:57
Stando, Miloši a ostatní...Mám v plánu vyrazit v pátek do kempu Dole, případně do kempu Boban s vlastním karavanem.
Karavan má víc než 7 metrů a s předstanem zabere dost místa. Nebudu mít problém v tomhle termínu najít místo? Dole už znám, byl jsem tam před pár lety v chatce, rád bych zkusil Boban ale hlavně potřebuju pořádnej plac. Myslíte, že můžu bez obav vyrazit? Napadla mě rezervace místa ale to asi nejde....
Původně jsem měl v plánu kemp Mlaska- Sučuraj na Hvaru ale tohle je asi lepší volba
Díky
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
11. 07. 2010 17:06
Boban je už teď dost zaplněn, ale zastav se na odpočivadle před vjezdem u recepce a omrkni si to...potom kousek dále bych doporučoval hned vedle Male Čiste nebo Čiste, méně stínu, ale o něco větší prostor



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (11. 07. 2010 17:09).
Re: Živogošče - kemp Dole
11. 07. 2010 20:17
to martas:
v Dole bylo vzdy dost mista v loni se tam takovych motalo nekolik denne a flek byl. V Bobanu nevim, ale asi jak pise milos.

Ja bych ti to zarezervoval, ale bohuzel tam budu az od utery 20teho.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
11. 07. 2010 21:52
Se 7m drobečkem bych Boban vynechal a jel dále do Čiste,je tam mnohem lepší vjezd a také více místa.Nevím sice čím to taháš,ale vytáhnout to z Bobanu by dalo spojce co proto.Dole v pohodě,je na rovince,ale zase hodně narváno cestovkami,tak ty lepší fleky jsou pro nás soukromníky tabu.Mlaska je špičkový kemp,nádherné prostředí,klid,teplá zátoka,ale bývá v sezoně dosti plný,a ceny vyší a navíc cesta se trošku prodraží o cenu trajektu.

MirekŠi
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 07. 2010 06:15
Díky za rady, ještě zkouknu Čiste, to mě nenapadlo, asi zkusím zastavit napřed v Dole a zkouknu to po svých a když to půjde, zůstanu tam, když ne, jistí to Čiste
Mirku, tahám to Jeepem, takže v pohodě a to je i pro Standu. Černej Grand, jak se bude motat po kempu Dole, tak to jsem já.
Hezkou dovču všem
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 07. 2010 07:42
Jaká je pobytová taxa za ubytování ve vlastním stanu a parkovné v kempu? Dik...confused smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
12. 07. 2010 08:14
to rozmazleny:
kemp Dole
kemp Boban
pobytova taxa
nevim jestli uz to nahodou nemaji zapocitane v cene.

to martas:
OK, kdyz te uvidim zastavim se. Letos jsem bez parniku, tak mam v planu misto celodenich vyletu na mori prosmejdit okoli.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
12. 07. 2010 11:56
Pobytová taxa většinou nebývá v cenících na internetu uváděna.Mění se každou chvíli a stanovuje ji obec,většinou se jedná na dospělou osobu asi 1EU a dítě 1/2EU.

MirekŠi
Re: Živogošče - kemp Dole
17. 07. 2010 18:48
Zdravím všechny kdo rádi jezdí do kempu DOLE. Nevíte někdo, jak je letos přístupná zátoka za Blatem, myslím, že se jmenuje MALA DUBA. Myslím tu zátoku, co se na ní dá dojít z BLATA přes kopec cestičkou V loňském roce tam udělali provizorní cestu ze silnice dolů, dalo se sjet autem, ale vybírali parkovné. Zůstalo všechno stejné?? Co stojí prakovné, dá se tam přijet člunem a nebo je něco nového? Už se tam moc těšíme, jezdíme tam už 10 let koncem srpna. Díky za odpověď MIRKA
Re: Živogošče - kemp Dole
17. 07. 2010 20:15
clunem po mori urcite:-) sam jsem tam tak jezdil
vic nevim nikdy jsem tam autem nejel, max. pesky pres kopec.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.