Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Malé kempy - južnejšie od Zadaru

Autor GABAZ 
Malé kempy - južnejšie od Zadaru
01. 01. 2007 18:53
Tohto roku by sme chceli ísť s rodinou na dovolenku s vlastným stanom do nejakého malého kempu s prístupnými cenami - môže byť oblasť južnejšie od Zadaru, napríklad Pakoštane, Grebaštica, ale aj v blízkosti Trogiru, Šibeniku. Ideálne by bolo miesto bližšie k moru, kde by bola dobrá možnosť občasného stravovania v reštauráciách a možnosť nakúpiť aspoň najzákladnejšie potraviny. Ideálne by bolo tichšie miesto, z ktorého by sa však ľahko dalo ľahko presunúť aj do rušnejšieho letoviska. Máme 2 deti -9 a 15 rokov. Ideálne miesto by bolo s pieskovými alebo kamienkovými plážami.

Kto by mal tip na nejaké pekné súkromné kempy - poprosila by som zaslať bližšie informácie na môj mail/ zaujíma ma vybavenie kempu - sociálne zariadenia, možnosť varenia, chladnička, cenové relácie, fotografie./ Vopred ďakujem všetkým čo mi napíšu a všet´kým priaznivcom Chorvátska prajem krásny Nový rok 2007.
Gaba

GABAZ@zoznam.sk



Upraveno 1krát. Naposledy upravil GABAZ (01. 01. 2007 18:54).
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
16. 01. 2007 11:45
Směrem od Šibeníku dolů,je plno rodinných kempů,stojí pár šupek,většinou jsou všechny u moře,pokud chceš,pošli mi mejla a já ti dám vebovku na kemp v Grebačtici,domácí je perfektní,umí česky,zajede s tebou i a moře na mušle nebo ryby,má dobré vínko.V Grebaštici jsou asi 4 restauračky,ale Šibeník je asi 10 km,tam jsou restaurace na každém rohu,a navíc tam jsou 2 obrovské supermarkety,kde levně nakoupíš všechno co potřebuješ, od jídla až po věci do vody,suvenýry,drogerie.Pokud pojedeš asi 40 km na jih,tak je tam Trogir,krásné staré město na večerní procházky.Moc se nám tam líbí.
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
21. 01. 2007 21:14
Ďakujem Pavka za ponuku. Bola by som veľmi rada, ak by si mi mohla poslať nejaké fotografie z kempu, okolia a z pláže. Tiež by som uvítala podrobnejšie informácie o vybavení kempu - sociálne zariadenia, prípadne možnosť varenia - neviem či to je možné aj v takých malých kempoch, vo väčších taká možnosť je. Ešte by ma zaujímalo, aké pláže sú v Grebaštici. Môj mail : GABAZ@zoznam.sk
Vaňěk
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
22. 01. 2007 14:51
Levně v českém kolektivu. Bibinje přímo u moře(oblásková pláž).Možno i s dopravou. Ověřené na vlastní kůži.
mob:603963271
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
22. 01. 2007 21:03
Zkus se podívat na www.kemp-mira.cz .Je to teda až pod Splitem ale fakt doporučuji,je to malej rodinej kemp a ceny jsou dost dobrythumbs up
Rudolf III.
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
09. 08. 2007 22:37
Příjemný malý kemp se nachází v obci Grebaštica na samotném okraji (cca 1 km od centra). Jmenuje se Tony a je umístěn hned u moře v zahradě zatím nedokončené vily. Je tam pouze 6 míst pro stany či karavany, 2 sprchy, 2 toalety a místa na mytí nádobí a praní. Teplá voda po celých 24 hodin. Strávili jsme v tomto kempu dva týdny a nemůžeme si stěžovat. Domácí jsou příjemní a hlavní výhodou tohoto kempu je naprostý klid.
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
15. 01. 2008 09:17
A ten kemp mira už letos nefunguje?Nejedou mi totiš jejich stránky.
avatar Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
15. 01. 2008 10:57
Rudolf III napsal
Příjemný malý kemp se nachází v obci Grebaštica na samotném okraji (cca 1 km od centra). Jmenuje se Tony.
Byla by nějaké bližší informace,hlavně vjezd apd.Díky

MirekŠi
Minulý rok jsme strávili 3týdny v kempu Tony. Ůplná pohoda tam panuje,klid jen vjezd je zprudka z kopce ale překvapila nás příjemná paní domácí. Jelikož je tam klidná voda na potápění - super. Letos tam jedem znovu mám tam i zajištěné místo od majitelky kempu. Má velice dobré víno. Ahojky
Gebi
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
10. 06. 2008 19:37
Ahoj vloni jsme byli v Pakoštane v kempu Bláž a nemělo to tam chybu je to malý rodinný kemp...letos tam jedeme znova...cca 5 minut chůze do centra vesničky asi 100 metrů od moře s písečnou pláží i s oblázkama..ve vesnici najdeš všechno od obchodů se suvenýry až po pizzerii...fakt doporučuju
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
10. 06. 2008 20:16
jo tam je to taky pěkné , minulý rok jsem tam den strávil
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
29. 06. 2012 12:46
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru nový
16. 01. 2007 11:45 Datum registrace: 6 roky (let) nazpět
Příspěvků: 76

Směrem od Šibeníku dolů,je plno rodinných kempů,stojí pár šupek,většinou jsou všechny u moře,pokud chceš,pošli mi mejla a já ti dám vebovku na kemp v Grebačtici,domácí je perfektní,umí česky,zajede s tebou i a moře na mušle nebo ryby,má dobré vínko.V Grebaštici jsou asi 4 restauračky,ale Šibeník je asi 10 km,tam jsou restaurace na každém rohu,a navíc tam jsou 2 obrovské supermarkety,kde levně nakoupíš všechno co potřebuješ, od jídla až po věci do vody,suvenýry,drogerie.Pokud pojedeš asi 40 km na jih,tak je tam Trogir,krásné staré město na večerní procházky.Moc se nám tam líbí.
ahoj chtěl bych tě moc poprosit maj ještě tu internetovou adresu na ten kemp děkuji moc
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
29. 06. 2012 20:30
Ahoj Pavka

Směrem od Šibeníku dolů,je plno rodinných kempů,stojí pár šupek,většinou jsou všechny u moře,pokud chceš,pošli mi mejla a já ti dám vebovku na kemp v Grebačtici,domácí je perfektní,umí česky,zajede s tebou i a moře na mušle nebo ryby,má dobré vínko.V Grebaštici jsou asi 4 restauračky,ale Šibeník je asi 10 km,tam jsou restaurace na každém rohu,a navíc tam jsou 2 obrovské supermarkety,kde levně nakoupíš všechno co potřebuješ, od jídla až po věci do vody,suvenýry,drogerie.Pokud pojedeš asi 40 km na jih,tak je tam Trogir,krásné staré město na večerní procházky.Moc se nám tam líbí.

Prosím o webovku na kemp V Grebačtici.

Děkuji a přeji hezké léto

Tomáš
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
11. 06. 2013 23:40
V Pakoštane mám overený rodinný kemp LU-KA Výhľad na more ,na pláž 70m centrum 5 min.Jaro S tam má vybavený karavan za 10e deň,+poplatky za kemp a osoby sa platia na mieste.Myslím si že sa to vyplatí lepšie,ako všetko tam vliecť -roky sme chodili pod stan tak viem čo to obnáša.
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
17. 06. 2014 00:19
Ahojte,neviete niekto o nejakom malom súkromnom kempe (myslím tým pár karavanov alebo stanov u niekoho na záhrade ) niekde pri Zadare s dobrým vjazdom autom s obytným prívesom,chceme ísť v polovici júla.....zatiaľ sme chodievali do Grebaštice kemp Vala cena 24 € tri osoby.príves, auto bez elektriny,máme solár ....do mora 10 metrov...je tam dobre.... terasovitý kemp cca do 10 stanov. Hľadáme niečo podobné....ďakujem za info



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zia202 (17. 06. 2014 10:06).
avatar Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
17. 06. 2014 07:47
Možná pomůže,pokud tedy jde o kempy od Zadaru na jih.Tato oblast co se týká malých soukromých kempů na zahradách je asi nejvíce zastoupena.Pokud začnete - Bibinje,Sukošan,Sv.Petar,Turanj,Sv.Filip i Jakov,tak v každé této vesnici je několik desítek takových,v podstatě v rovině moře,žádný sráz.Stačí si jen vybrat dle libosti.Pozor,většinou je nutné sjet s magistrály a projet cestu kolem moře.Od magistrály snad kromě Sv. Petaru není nic vidět.Určitě budete spokojeni a najdete si ten,který bude vyhovovat.Jak nám říkali,místo pěstování rajčat si každý udělal kemp a je to vskutku tak.

MirekŠi
Re: Malé kempy - južnejšie od Zadaru
07. 04. 2019 19:08
Ahoj, letos máme namířeno do Gradacu, ale chtěli bychom zkusit cca tři dny strávit v minikempech přímo u moře někde mezi Podstranou a Pisakem, což je pro nás neprobádané území. Nemusíme ty v plné zástavbě, spíš na okraji obce. Požadavky minimální, spíme buď v autě nebo v malém šátoru. Jen bychom rádi nějakou hospůdku na něco k snědku, vínko a pivko na dostřel. Byli jsme takto 4x v kempu Tomas u Grebaštice, ale rádi bychom změnu.Díky za každý tip.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.