Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
18. 02. 2007 11:29
Pro Globík.Myslím si ,že je úplně jedno co sjme si s CK domlouvali.Ale šlo mi o to ,že mohli říct rovnou napište si co chcete,stejně nic nedostanete a bylo to vyřízený.Alespon bych věděl na čem jsme a zbytečně bych potom něco neuháněl.Rídím se na dovolené heslem ,že omezenost a nesolidnost druhých třeba CKmě dovolenou zas tak moc nepokazí.Ted jezdíme bez CK,kam se dá dojet autem jedem samia s ubytování zatí problém nebyl,záleží pouze na nás.Přeji VŠEM i těm CK pěkné dovolené.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
18. 02. 2007 15:13
Nebuď tak prudká smiling smiley Většina CK se snaží svým klientům ve všem vyhovět, pokud tím neomezí jiné klienty a nezvýší se jí tím náklady (teď mě prosím nikdo nechytejte za slovo - to, co píši, se týká jen těch "negarantovaných požadavků", o kterých se tu teď bavíme). Takže pokud někdo napíše, že chce bydlet ve 3.patře, tak se CK, delegát i hotel snaží je do toho 3.patra dát, pokud to lze. Ale pokud si někdo do smlouvy, kde je kolonka "negarantované požadavky" (nebo jinak nazvaná) napíše, že chce 3.patro a má čtyřlůžkový pokoj a čtyřlůžkvé pokoje jsou jen v 1.patře, tak to prostě nedostane a nemá na to nárok.
Toth Josef
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
18. 02. 2007 19:41
Za tu dobu 9-10let co s níma jezdíme se nám akorát jednou stalo,že jsme nedostali požadovaný stan nebo karavan.Vždy si nechám náš požadavek napsat do smlouvy když platím zálohu a pak při doplatku opět vše kontruluji.
Dobrý den, moc Vás prosím o radu. Chceme jet letos s Victorií na Rab - autobusem, do kempu San Marino. Původně jsme se rozhodovali mezi Padovou III a San Marinem, které jsme si vybrali. Mohl byste nám poradit jestli je Victoria dobrá, nevíte kdy je lepší jet, četla jsem, že v srpnu je teplejší moře. Nezlobte se, že Vás obtěžuji, děkuji moc Šárka Michálková.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 02. 2007 11:40
pro Sarymi
my letos jedeme také od Victorie poprvé na Rab do Loparu kemp San Marino,také jsme zvažovali jestli Padova nebo San Marino ,ale nakonec jsme se rozhodli pro Sm. jede s námi malé dítě a pláž u kempu je písčitá s pozvolným vstupem do moře a voda je také teplá. Pár lidí nám tento ostrov doporučili je tam krásně tak jsme také zvědavý jaké to tam bude my jedeme už 30.6 2007 a vlastní dopravou
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 02. 2007 18:13
30.6.2007-to může být letos nášup,poněvadž je to sobota a navíc vlastně začínají prázdniny.Nevím zda to bude OK cesta.V loni to také nějak vycházelo na svaté a jelo několik tisícovek lidí k moři-fronty všade,prostě Chorvatsko zažilo dopravní kolabs.Aby se to neopakovalo.

MirekŠi
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 02. 2007 19:15
jejda a my mysleli že tento termím je ještě ok, ale stejně máme naplánováno vyrazit o něco dříve už i kvůli trajektu na Rab aby jsme nečekali moc dlouho prý se může čekat i 6 hodin a my bysme rádi stihli ty co jedou v prvních ranních hodinách sice se povídá že bude otevřené nové přístaviště ale zatím sem o tom že to bude na 100% neslyšela
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 02. 2007 11:41
pro alyah ostrov Rab je naše jednička a trajektu bych neměl obavy.Jednou se nám stalo , že jsme stáli ve frontě na trajekt až nahoře těsně pod odbočkou z hlavní silnice a trvalo to-... pouze 3hodiny než jsme najeli na trajekt.Obraceli jednu loď za druhou i v noci.Kemp SM dobrý ale řek bych málo stínu na tak velký kemp.Hodně příležitostí na výlety po pobřeží ,stojí za to. Pěknou dovolenou.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
06. 03. 2007 12:35
Ahoj, cztěla jsem taky varovat pred ck Victoria. A tyk pred kempem San MArino na Rabu. Otresny zazitek. Delegati naprosto neochotni cokoliv resit. More spinave a hlavne, kdo chtel jit plavat, musel jit asi tak 400m od plaze, protoze jinak byla voda po kolena. STany celkem prijatelne. Az na ty potkany, co tam bydleli s nama.A nikdo s tim nechtel nic moc delat. Sousedum se narodilo 20 mladat v kufru se vsema vecma a pan delegat jim domluvil pouze 1 pracku na 5 kg pradla. Sousede odjeli. O kulturnim vyzitu nemohu ani mluvit. Animacni program pro dospele zadny a diskoteka pouze 1 plna Nemcouru. Kemp plny uchylaku, protoze tam mohl naprosto kdokoliv prijit. Na wc jeden skoro bydlel a neustale masturboval.Ale delegatum to bylo jedno, pan Matejka to rano strasne pospichal na trajekt.Cesta zpet opravdu stala za to.Rano v 10 nam prisel zdelit, ze odjizdime ne v 18:00, ale uz v 12:00. Pry se nevejdem do autobusu teto ck. Takze cesta zpet do Brna trvala asi 20 hodin. Byla to BAJECNA dovolena a kdo touzi po dobrosruzstvi, muze zkusit ck Victoria...vrele doporucuji.a to jsem zde vypsala asi tak polovinu problemu, ktere vznikly...ale neni ck jako ck.
S CK Victoria nemáme špatné zkušenosti. Byli jsme ¨na Rabu v Padově III a s cestovkou nebyly problémy, i když voda tam taky nebyla ke koupání, byla špinavá a kvetla. Ubytování v zařízených stanech odpovídalo nabídce a s nějakým mravencem se musí v kempu počítat. Tato cestovka mě naopak mile překvapila, když byli jako jediní ochotni přistoupit na můj požadavek pobytu na dvou různých místech s autobusovou dopravou. ¨Nejdříve jsme byli týden v Perně na Pelješaci a pak nás zavezli do kempu Dole u Živogošče na další týden, odtud pak do Brna. Je to po cestě, nebyl v tom žádný problém, jen ochota trochu organizovat dopravu, ale jiné cestovky se mnou rychle vyběhly s tím, že mám jet autem, když chci na více míst. Až po několika letech jsme takto jeli na dvě místa s brněnským Atlasem.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 12:47
Babu,

promiň, ale to snad nemyslíš vážně?
To moře bylo špinavé a mělké díky neochotě delegátů? Nebo ho snad dokonce vypustil a úmyslně znečistil ředitel CK? Ten animační program byl slíben v katalogu CK? Nebo slíben nebyl a předpokládáš, že každý delegát má automaticky dělat současně i animátora? A druhou,třetí,... diskotéku měla postavit a provozovat CK? A dát na dveře ceduli "Němcům vstup zakázán?"
Cituji: "Na wc jeden skoro bydlel a neustale masturboval.Ale delegatum to bylo jedno, pan Matejka to rano strasne pospichal na trajekt" Byl tam tedy ten úchyl stále nebo jen to ráno? A namísto toho, aby stihl trajekt, mu pan Matějka měl ihned osobně uříznout to, co si honil?
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 17:03
Ja nerekla, ze dovolena byla hrozna kvuli ck. Za prostredi nikdo nemuze, ale pokud se ptam pred odjezdem na kulturni zivot na miste, ocekavam od ck pravdu a ne hromadu vymyslu, ktere nas presvedcily o volbe prave teto dovolene. A kdyz uz jednou vznikne nejaky problem, mel by ho delegat resit a tvarit alespon ochotne. Zkus si zit 14 dni s potkanama ve stanu. A ten uchyl se tam pohyboval normalne, jen to rano obtezoval dceru souseda na wc. Dle me mohl delegat zavolat policii a nebo poverit pomocneho delegata, aby to resil. Ale nic z toho se nestalo. To neni moc ok. Nebo snad ano? Jestli mas deti, tak asi chapes, ze rodice nenechavali sve dcery chodit samotne ani na wc a to je dovolena na prd. To je moje zkusenost...a o tom je toto forum, ne? Pokud jeste nejake otazky, rada vysvetlim.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 17:08
Ale to jsi nenapsala, že slibovali kulturní život.
Potkany nekomentuju, ale na druhou stranu je to věc, se kterou delegát nic neudělá, pokud se k tomu staví laxně vedení kempu.
S tím úchylem to také nebylo jasné, zda tam byl stále nebo jen to ráno. Samozřejmě měl důrazně trvat na tom, aby recepce kempu zavolala policii - on sám by to zvládnout nemusel, protože nemusel umět chorvatsky, stejně jako jiní delegáti Victorie smiling smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 18:23
S CK Viktoria jsem byla na dovolené loni. Byla jsem s celou rodinou v kempu DOLE v Živogošči a nemůžu si stěžoat. Kemp byl čistý, uytování taky v pořádku. Animační programy pro děti byly každý den a dětem se moc líbily. Dokonce jednou mělo zájem o animační program pouze jedno dítě a přesto se mu delegátka věnovala. Také ochota delegátů byla v naprostém pořádku. Jedinou chybičku a jsem viděla a to v přestupování v Brně. Stáli jsme tam asi čtyři hodiny a nebylo se kde schovat a toalety na daném parkovišti.... no škoda mluvit. Ale jinak dovolená byla úplně super a na cestovku Viktoria nedám dopustit. A pokud chcete mít delegáta pořád po ruce, tak si musíte vybrat ubytování, kde máte delegáta po celý den k dispozici a ne takové, kde delegát přijede jednou za čas.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 18:25
S CK Viktoria jsem byla na dovolené loni. Byla jsem s celou rodinou v kempu DOLE v Živogošči a nemůžu si stěžoat. Kemp byl čistý, uytování taky v pořádku. Animační programy pro děti byly každý den a dětem se moc líbily. Dokonce jednou mělo zájem o animační program pouze jedno dítě a přesto se mu delegátka věnovala. Také ochota delegátů byla v naprostém pořádku. Jedinou chybičku a jsem viděla a to v přestupování v Brně. Stáli jsme tam asi čtyři hodiny a nebylo se kde schovat a toalety na daném parkovišti.... no škoda mluvit. Ale jinak dovolená byla úplně super a na cestovku Viktoria nedám dopustit. A pokud chcete mít delegáta pořád po ruce, tak si musíte vybrat ubytování, kde máte delegáta po celý den k dispozici a ne takové, kde delegát přijede jednou za čas.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 18:29
Omlouvám se, dala jsem tam omylem příspěvek dvakrát.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 19:27
tak odpovím mi někdo jestli tam jsou ti potkani nebo ne ,začínám mít z toho hrůzu
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 21:26
bb:teda obdivuju že jedete s alergický dítětem pod stan a ještě se radujete jak to bylo za super cenueye popping smileyVím o čem mluvím dcera(3roky) je astmatik-jsme denně na aerochamberu a lékách-ale do stanu bych ji nevzala ani kdyby to bylo zadarmo!
Ve stanu jsem byla v Itálii(na Garganském poloostrově a bez dětí) a nikdy více.Přes den ve stanu vedro-a ač tam byly postele-tak jsem toho měla po týdnu plný zub!
Jak tady někdo psal-za stejnou cenu se určitě sá sehnat apartmán ne?

Nic ve zlém.každý tráví dovolenou jak umí-ale nedalo mi to se nepodivit.yawning smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 21:44
Souhlasím s tebou.Mám taky dcery astmatičky(14 a 11 let).Když na zahradě postavíme stan,tak v něm spíme s manželem,protože se v něm holkám špatně dýchá a to je daleko chladněji než v Chorvatsku.Do stanu bych to s astmatickým dítětem neriskovala.Jezdíme sice do kempu,ale vždy bungalow.Sice tam taky není klimatizace,ale je to přece jen rozdíl proti stanu.
Ono ještě záleží na tom jaká ta alergie je a hlavně na co.Takže nechci soudit,ale astmatik a stan-radši né.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 03. 2007 22:19
Ja pokud chci jet tam, kde ma byt animacni program, jedu do kempu, protze kde jinde jste s delegaty a animatory v takovem tesnem kontaktu? A taky, dle meho nazoru, dlegat, ktery neumi chorvatsky by nemel byt hlavnim delegatem, ale pomocnym. Nejsem narocny clovek, ale pokud investuju penize, ocekavam nejake sluzby. Kdybycj byla schopna vse resit sama, nezaplatim si sluzby delegata, ktere byvaji sice v zakladni cene, ale ta cena dle toho vypada. A nikdo mi nevymluvi, ze existuje neresitelny problem. Vedeni kempu muze byt jakekoliv, ale pokud delegati za neco stoji, alespon se snazi problemy ulehcit.Ne snad?
Priznavam, ze jsem nerekla spoustu podstatnych detajlu, ale bylo by to opravdu na dlouhe vypraveni...nikdo mi nevymluvi, ze dana ck (delegat) nemohla udelat vic pro pohodli zakazniku.Tak ci tak, vse zle je k necemu dobre.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 03. 2007 06:10
pořád se tady diskutuje jak je tato cestovka špatná ,ale nemyslím si kdyby byla tak špatná tak jak se tady o ní na tomto foře píše (jinde na netu sem kritiku na tuto CK nenašla) tak by s ní necestovalo tolik lidí jezdím do Brna a přímo kolem stanoviště odjezdů autobusu této cestovky a nemůžu říci že by autobusy byly prázdné.Nechci tuto Ck obhajovat nikdy jsem s ní nebyla a známých co s ní byli si ji chválili,jedeme letos poprvé do ted jsme využívali služeb CK Holiday a jeji služby si také nemůžeme vynachválit jezdili jsme převážně do Itálie ale letos sme chtěli udělat změnu a vybrali si Rab kemp San Marino mám z toho trošku hrůzu jak to tady pročítám , ale stejně nic nenadělám dovolená už je zaplacená a nejlepší je přesvědčit se na vlastní oči jak to vlastně je.
Jen chci dodat někteří si tu stěžují na delegáty my byli rádi že je celý den neviděli,ale nechci tím říci že když jsme potřebovali nějaké informace tak ochotně pomohli ale to byla jiná Ck,a když chce někdo dovolenou plnou zábavy -diskotéky bary atd. tak přeci nepojedu tam kde pobyt využívají hlavně rodiny z dětmi z tpho je snad jasné že discotéky tam asi v hojném počtu nebudou.Tot můj názor
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 03. 2007 20:09
já si myslím ,že nejde vůbec o to jestli je nebo není špatná,různí lidé mají různé nároky .Na tomto foru uvádí každý svoje zkušenosti s touto CK,a každý ji posuzuje ze svého pohledu a podle toho se taky může zařídit,ale jestliže Vám CK něco nabízí a nedodrží,nekazí sama sobě svoji reputaci?
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 03. 2007 20:16
pro alyah
hrůzu ze SM bych neměl.Je to kemp jako každý jiný ,má svoje +i-.pokud pominu ale ubytování v kempu SM ,tk okolí Loparu a kempu stojí za projítí po pobřeží i přes vnitrozemí,krásný pláže a plno nádherných míst ,pěknou dovču
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
05. 05. 2007 22:32
Pro Sarymi a Alyah: v kempu San Marino jsme byli s CK Victoria před 6 lety a nemůžu si vcelku na nic stěžovat. Delegáti v pohodě, veliká písečná pláž (hlavně pro rodiny s malými dětmi), je tam velmi, velmi pozvolný přístup do vody.Se synem, který měl v té době 6 let jsme chodili od pláže vlevo asi 1 km směrem k nuda pláži, kde to bylo trošku větší divočina. Jeli jsme na výlet do města Rab, moc pěkné... a taky člunem na opuštěnou plážičku Njivica. Vše organizovala cestovka. Takže si to pěkně užijte!
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
05. 05. 2007 22:43
Jo a potkáni ani úchyláci tam tenkrát nebyli! A ještě něco k tomu cestování s astmatikem...Syn má astma od jednoho roku, jezdíme s ním pod stan k moři od 4 let(teď má skoro 11) a vždycky byl v pohodě. Momentálně s námi jezdí už i dcera od 15 měsíců (teď má 4 roky) a ta má zase pro změnu ekzémy. Vždycky když z dovolené odjíždíme, má to pěkně zhojené. Potřebovali by jsme se tam přestěhovat.smiling smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
25. 05. 2007 17:10
Můžete mi někdo poradit. Letos se chystame s touto cestovkou na Ostrov Murter, kemp Jezera autem a chtěl jsem se zeptat, zda je možné parkovat přímo u stanu, nebo se stojí někde bokem. Abych se pak nedočkal překvapení, že si zaplatím parkování v kempu a budu chodit 300 metrů od auta ke stanu. Díky.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
26. 05. 2007 21:46
Co oči nevidí srdce nepálí. Když zaplatíte 20% procent navíc a nevíte o tom, tak vás to nemůže štvát, ale když čtu u cestovky(např. Vítkovice ,nevím jestli taky Victoria, ale myslím, že jo), že si účtují 50 kč na den pobytovou taxu, tak se mi otvírá kudla v kapse. Já nevím 7 kun krát 4 je u mě 28 Kč a ty prasata si klidně účtují skoro 2x tolik! Zdá se vám to seriózní, mě teda ne!
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 05. 2007 14:45
No, ono to tak bývá, že se v rámci podnikání cokoli prodává dráž než se nakoupí... proto to koneckonců lidi dělají... Když se mi něčí ceny či obchodní politika nelíbí, tak tam holt nenakupuji. Ale proč hned nadávat do prasat?
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 05. 2007 16:55
v loni jsem tam byl na Rabu v SM a vcelku dobré ,až na to že stany jsou pod stromy ,které v loni před sezonou nechaly ořezat .Taky záleži co kdo od dovolený pod stany očekává.?Potkány ani myši jsem nikde nepotkal .
Stradoun
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
15. 06. 2007 17:18
Já se s Vámi podělím o svoji zkušenost CK Victoria Itálie 2006 zařízené stany parkování zajištěno za cenu cca 60 Kč/den. Omyl, delegátky hrůza, snad to nejhorší co může být, lidi tam byli pro ni ne ona pro ně, lehký podvůdek na lidi, žádné parkoviště ale pole vedle kempu, samozřejmě nehlídané, italský ředitel kempu s tím nechtěl nic mít, protože CK si nechala platit za veřejné prostranství, místo nebylo rezervováno atd. Rekamace neuznány, soudit jsem se nechtěl a na to tato CK sází. Pro jejich neserioznost a nekorektnost již nikdy více. Naproti tomu super zkušenost s CK Gargáno Brno.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.