Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

malý kemp

Autor pepé 
pepé
malý kemp
10. 05. 2006 08:41
Ahoj, vyrážíme 1.7. někam mezi Šibenik a Primošten a chtěli bychom do nějakého malého , asi soukromého kempu kde bude hlavně klid a málo lidí.Jak to s těmi malými kempy v této oblasti vypadá? Dá se najít? Můžete poslat kontakty nebo foto? Díky.
Pavka
Re: malý kemp
11. 05. 2006 11:05
Už jsem tady psala.Pokud pojedeš od Šibeníku na Primošten je tam u cesty celkem dost upoutávek na soukromé kempy.Je to většinou zahrada u apartmánů.My jsme si našli kemp ve vesnici Grbaštica,je to asi 10km od Šibeníku.Jen v této vesnci je asi 5 takovýchto kempů.Nejvíce se mi líbili 2 kempy.Do jednoho jezdíme už 3 roky.Jsme tam většinou jediní češi,jiak tam jsou hodně italové v karavanech nebo nizozemci ve stanech.Na zahradě jsou čisté sociáky ( 2x WC,1x sprcha s teplou vodou na solární ohřev,1x sprcha na opláchnut od slané vody)Domácí se ti do ničeho nepletou,pokud jsme večer pryč,tak čekají až mají všechny svoje"ovečky"doma a hlídají stan.Když jsme měli poruchu na autě,tak nám zajistili celkem levnou opravu u známého mechanika.Stan jsme měli 20 m od moře.Druhý kemp je jen pár metrů od toho našeho.Je taky moc pěkný,Má takové terasy na stany a je tam větší soukromí.Domácí mluví česky,můžeš s ním jezdit na ryby,mušle.Je tam více čechů.Pokud chceš fotky,pošli mi meil.Jo a ceny jsou nesrovnatelně nižší než ve velkých kempech.( 16kn osoba,16kn auto,16 kn stan,děti 12kn.
Re: malý kemp
11. 05. 2006 12:33
Já bych taky prosil o fotky na liborpec@quick.cz
Ještě mě zajímá, jak je kemp velký, resp. jestli se tam musí rezervovat místo, dále jaká je pláž a vstup do vody.
Dík L.
Pavka
Re: malý kemp
11. 05. 2006 15:36
V obou kempech je místo tak asi na 10-15 stanů.V tom prvním jsme se snažili loni rezervovat místo úplně u moře,ale domácí to nechcou udělat.Pro ně jsou priorita apartmámy.Ale byli jsme tam 3 roky po sobě a vždycky místo bylo.Vtom druhém je domácí přístupnější,je dobré si rezervovat míto na terasách,to jsou perfektní místa ze stínkem a soukromí.Pláž je tam perfektní,v té části jak jsou ty 2 kempy je zátoka,takže tam ani nefouká,pláž je z malých kamínků,pozvolný vstup do vody,žádní ježci.Na druhé straně zátoky jsou kameny,kde se dá potápět.(asi 5 min pěšky).Pak je v centru ještě hlavní pláž taky kamínková s pozvolným vstupem.I v centru jsou asi 2 malé kempy.Jak budu mít více času,pošlu ti na meil tel.čísla na ty 2 kempy a ty fotky.Jo,a jezdili jsme hodně na výlety,protože v Grebaštici není večer co dělat.Jen pár restaurací.Krásně je v národním parku KRKA,Šibeník je krásné královské město, Primošten je moc krásný,ale nejvíc se nám líbil Trogir(45km),je tamhned z kraje letovisko MEDENA a tam to žije.Pořádají tam na pláži různé soutěže,loni tam bylo zdarma cvičení ve vodě.Je tam tobogán,vodní skůtry.....
avatar Re: malý kemp
11. 05. 2006 18:54
Podívejte se na jejich stránky,jsou krásné a potvrzují to co píše Pavka [www.sweb.cz]

MirekŠi
Re: malý kemp
15. 05. 2006 12:01
Mohl bych taky dostat telefonni cisla na ty dva male kempy? Dekuji
Re: malý kemp
15. 05. 2006 12:02
Re: malý kemp
16. 05. 2006 12:12
Jestli mohu prosím o zaslání fotografií a případně dalších informací.
Kontakt:klr@ujv.cz
Děkuji předem Pavel.
Re: malý kemp
16. 05. 2006 21:49
prosím, prosím aj mne pošlite kontakt na tie dva kempy a nejaké pekné fotočky. Ďakujem. fufinda1@azet.sk
Re: malý kemp
22. 05. 2006 08:32
Pro Pavku, moc se mi líbí co píšeš o kempu , mohla bych taky poprosit o foto na email a nějaký kontakt na domácí?. Jestli máš kontakt i na ten vedlejší kemp nebo jestli je možno je najít na nějakých stránkách. Mají tam i zařízené stany nebo apartmán ?A ještě by mne zajímal přístup do vody. Jestli budeš tak hodná napiš na email knapikovad@seznam.cz dík
Re: malý kemp
10. 06. 2006 13:23
Má někdo zkušenost s kempem Boban u Živogošče? Je blízko kempu Dole ještě nějaký malý a dobrý kemp?
avatar Re: malý kemp
10. 06. 2006 17:11
Máme.Byli jsme tam předloni a chtěli i v loni,ale nakvartýroval se tam někdo /cestovka??/ se stany a již tam nebylo místo.Prudký sjezd od cesty do kempu.Žádný obchod,jen jedno bistro nad pláží.Oblázková malá pláž a molo.Je ale možno využít pláží vedle.Snad prý pro letošní rok tam dělali nějaké úpravy-přípojky na el. a možná i místa,jinak jedna sociálka pro celý kemp,ale v podstatě tenkrát na tu kapacitu stačila.Jinak při delším pobytu dávali i slevu.Vstup do vody nebyl moc upravený,ale dalo se.Jinak asi km směr na Drevenik jsou vedle sebe dva kempy-Čiste a Male Čiste.Tam jsme nebyli,ale jsou prý dobré a hlavně tam je snad i větší klid.Jinak od Dole je oddělen jen takovou brankou,takže jí projdete a jste v tom kempu Dole o kterém je tady již celé fórum.Je to fabrika pro cestovky.Tam můžete nakoupit i nějaké potraviny nebo i projíd kempem do Blata,ale lepší zajed do Makarské do obchodňáku,je to tam mnohem levnější a větší výběr.Já bych doporučoval se podívat i jinde směrem na jih /Zaostrog/ je tam spousta dalších kempů a pak si vybrat.

MirekŠi
Re: malý kemp
11. 06. 2006 21:50
Moc bych prosila o kontakt hlavně na kemp s terasami.Byla jsme v kempu Adriatic-v Primoštenu-nebylo to špatné,ale chtěla bych zkusit něco jiného.Moc díky
Re: malý kemp
13. 06. 2006 10:16
Teď jsem se dívala na horu,na příspěvek tvsat a ten tam má adresu. Je to ten apartman, u kterého je i ten kemp.Klikni na Grebašticu.Bohužel, na těchto stránkách není žádná fotka kempových míst, ale jsou tam ceny a kontakt na domácího, s kterým se domluvíš česky. Je tam pár fotek pláže, aktuální je ta pátá,kde je domácí zády u palmy.To je pláž hned pod jeho zahradou,ale je to tak blbá fotka, ze tam není skoro nic vidět.Je tam betonový chodníček a tam jak stojí je už pláž z malých kamínků.
Re: malý kemp
14. 06. 2006 09:09
CO TO SEM ZASE VLEŤĚLO!!
Re: malý kemp
14. 06. 2006 09:25
Byla to nějaká reklama.
avatar Re: malý kemp
14. 06. 2006 12:32
Spam! Už je smazán. Budu muset přidat ochranu do fóra.
boruvka
Re: malý kemp
18. 08. 2006 19:52
Na poslední chvíli jsme se rozhodli změnit místo dovolené a tak sháním něco zajímavého. Mám dva docela divoké kluky a zajímalo by mne,jak to na tebou uvedeném místě vypadá s prostorem okolo. Jestli je tam nějaká možnost vypustit je ven, ať už budeme ve stanu nebo v apartmánu. Díky za odpověď.
Muhehe
Re: malý kemp
20. 09. 2006 08:15
boruvka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na poslední chvíli jsme se rozhodli změnit místo
> dovolené a tak sháním něco zajímavého. Mám dva
> docela divoké kluky a zajímalo by mne,jak to na
> tebou uvedeném místě vypadá s prostorem okolo.
> Jestli je tam nějaká možnost vypustit je ven, ať
> už budeme ve stanu nebo v apartmánu. Díky za
> odpověď.


Vypust je na volné mořethumbs up
Re: malý kemp
15. 02. 2007 15:52
můžu poprosit taky o nějaký podrobnosti????dík.jo a jak daleko je to od primoštenu????
Re: malý kemp
24. 02. 2007 13:55
Zdravím. Podívej se sem na www.kemp-mira.cz thumbs up
Re: malý kemp
13. 04. 2010 19:56
Dobrý den,poslala byste mi prosím nějaké fotky z kempu ve vesnici Grbaštica??Bylo by to na mail:alenavetrovcova@centrum.cz,doufám,že účet ještě navštěvujete a mou zprávu obdržítesmiling smileyDěkuju
Re: malý kemp
30. 04. 2010 03:08
Ahoj lidi.
Poraďte mi někdo super kemp, ať stany nebo karavany, ale hlavně od cestovky, protože jinak se tam nedostanu.
Díky moc.
avatar Re: malý kemp
30. 04. 2010 10:27
Cestovku brat jen v krajní nouzi,lepší domluva přímo z majitelem kempu a nebo jen pokud je 100% spolehlivá.

MirekŠi
avatar Re: malý kemp
02. 05. 2010 07:19
už jsem tu jednou někde odkaz dával - zadej si...namakarskou.estranky.cz
Re: malý kemp
12. 05. 2010 15:50
Dobrý den, 1.6. máme nástup do kempu BOBAN v Živogošče (ubytování v karavanu), má někdo zkušenosti a dojmy z tohoto kempu? Není v tomto období ještě moře příliš studené? A poradí nám někdo trasu, kudy jet a jak je to s poplatky a mýtným. Naposledy jsme jeli autem do Chorvatska v r. 2005 na Istrii (ostrov Krk). Teď je to více na jih, za jak dlouho se to dá zajet z Ostravy pouze s přestávkami na WC a nějaké to občerstvení, a je lepší jet v noci či ve dne? Snad mě s těmito dotazy neukamenujete a nebudete mě odkazovat na jiná vlákna. Manžel veškerou organizaci nechal na mě, je teď dosti vytížený, a za odměnu celou trasu odřídí. Podotýkám, že jsem si na Google vyjela trasu a navigaci taky vlastníme, ale dá se těmto vymoženostem vůbec věřit? Díky za trpělivé odpovědi.
avatar Re: malý kemp
12. 05. 2010 16:17
Laura:Loni jsme se byli v Bobanu pouze podívat a můžeme říct že se nám líbil.Trasu bych volil:Ostrava,Brno,Vídeň,Graz,Mureck,Lenart,Ptuj,dále klasika směr HR po staré E59 až do Šestanovace.Tam bych já sjel z dálnice a po pobřeží pokračoval směr Makarská atd až do Bobanu.Poplatky v tomto případě jsou cca 210kun jedna cesta+dálniční známka Rakousko.Pokud vaše zastávky budou pouze na WC a nechytnete žádnou uzavírku nebo nedej bože bouračku tak za 14h jste v poho na místě.Já mám také navi(Tomtom) a můžu se na ni 100% spolehnout,s jinou navi zkušenosti nemám ale věřit ji můžete,konec konců není snad ani kde zabloudit(výhoda je na objíždce v Ptuji,jinak cesta je defakto stále po hlavní).Co se týká teploty moře-my jezdíme v půlce června a voda je v poho,nikdo ani pánbů neví jaké bude počasí,hezkou dovču přejeme.
avatar Re: malý kemp
14. 05. 2010 13:38
Já jsem loni vyjel z dálnice A2 před Grazem na ILZ dále po 66 na Mureck - Ljutomer - Ormož - Varaždin opět po dálnici na Zagreb až do Šestanovace a do Bobanu už nějakých 45 km podle pobřeží (cca 13 hod jízdy z Prahy)...pohoda - letos tak jedu opět
Re: malý kemp
14. 05. 2010 22:36
LAURA: Byl jsem několikrát v kempu Dole, který přímo plotem sousedí s Bobanem. Jel jsem to rovněž z Ostravy, s obytným přívěsem, ale přes Maďarsko. Pokud budeš volit trasu, kterou radí Slofík, zvaž, zda nebude lepší využít novou dálnici D-47 z Ostravy až do Lipníku, pak na Přerov, Uherské Hradiště, Břeclav a přes bývalý hraniční přechod Poštorná-Rheintal na Vídeň a pak dále jak uvádí Slofik. Co se týče doby jízdy, jezdil jsem to s přívěsem, jak zjišťuji ze svých poznámek, něco kolem 17 hod. Je v tom započtená doba na jídlo a protáhnutí se. Jak jsem již uvedl, jezdil jsem přes Maďary a kromě neplaceného dálničního úseku kolem Záhřebu, jsem jel "po staré" cestě. Co se týče rady, zda jet ve dne nebo v noci, je to ryze individuální. Když jsem začátkem devadesátých let jezdil do kempu Ježevac na ostrově Krk, (z baráku až do kempu 821 km), preferoval jsem jízdu přes noc. Trasa přes Vídeň, Graz, Maribor, Postojna atd, se dala ujet za 12-13 hodin, ale pak jsem byl grogy. Nyní jezdím obytným autem jenom přes den a když toho mám večer "plné kecky", na prvním vhodném místě zastavím a spím.
Pokud se ptáš na teplotu vody kolem Bobanu, tak já bych v prvé půlce června se do ní nehrnul. Ale možná, že jsi otužilejší a nebudeš s tím mít problém.
avatar Re: malý kemp
15. 05. 2010 11:18
Momentálně je moře spíše pro otužilce 16° - 19°C jak kde, ale sledovat lze na různých místech, nejlépe asi na webkameře Split1 je tam aktuální teplota moře i vzduchu



Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (15. 05. 2010 11:20).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 79
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.