Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zaostrog - kemp Viter

Autor tuareg 
Zaostrog - kemp Viter
12. 08. 2016 22:11
Jezdí někdo do kempu Viter v Zaostrogu? My jsme se tam uchýlili před třemi roky, po té co byla louka v kempu Dole zabrána cestovkou a zastavěna mobilhoumy. Jezdíme s vlastním karavanem a tak máme možnost výběru. Kemp Viter není z největších ale v září už se tam dá solidní místo najít. Příjezd je po pobřežní kolonádě, podle pozústatků tam bývaly nějaký chatky ale majitelka je zlikvidovala a tak je celý kemp jenom pro karavanysty a stanaře. Tudíž se tam nekonají každou sobotu nájezdy Českých CK. Klientelu v září tvoří převážne důchodci z Rakouska, Německa a ze severských zemí. Díky tomu je tam klid. Sociálky v kempu jsou nové a neustále perzonálem opečovávané. K moři je to jenom přes tu cestu na kolonádě. Městečko je malé ale najdete zde vše potřebné. Pošta, směnárna, dva bankomaty, konzum, pár stánků s ovocem a zeleninou, hospody i s českým pivem. Ráno se dají v přístavu koupit čerstvé ryby za dobrý peníz. Jediné co bych kempu vytnul je že se nedá platit kartou ale jenom v hotovosti v kunách.
Re: Zaostrog - kemp Viter
12. 08. 2017 19:22
Jedeme do Viteru 31.8.2017, nejedete někdo taky? Budeme tam 14 dnů.
Re: Zaostrog - kemp Viter
19. 09. 2017 18:24
Pobyt vyšel skvěle a potkalo se nás tam 5 posádek z Česka
avatar Re: Zaostrog - kemp Viter
20. 09. 2017 12:07
... Zaostrog je krásné městečko, kde sice nejsou pláže široké jak v Itálii, ale svou délkou a oblázky ... mnohé italské předčí ...
kdo jede do Zaostrogu po prvé, tomu se dostane pod kůži na celý život ...
... poblíž pavilonů Dalmacija byl taky nějaký kemp ... (před 31 lety)

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 84
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.