Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Campy pod Dubrovníkem

Autor janavk 
Campy pod Dubrovníkem
04. 08. 2015 11:23
Zdravím milovníky teplého moře, neznáte někdo kempy úplně na jihu Chorvatska, od Dubrovníku k hranici s Černou Horou?
avatar Re: Campy pod Dubrovníkem
04. 08. 2015 15:12
jj známe moc dobře.Pravděpodobně se vám jedná o jediné kempy,které tam jsou a to v Molunatu. O jiných za Dubrovníkem zatím nevím.Nahoře u křižovatky je kemp Monika,ten se nám až tak nelíbil,tak jsme sjeli cestou dolů a tam jsou ještě další tři kempy.Všechny jsou vedle sebe a hned u vody.Ten první,teď si nemohu vzpomenout na název je u apartmánu,pár míst a další dva mají otec a syn-Adriatic I a II. Tam jsme byli už několikrát. Je to konec světa /z Molunatu dál cesty nevedou/,v podstatě není kam jít,zato absolutní klid a koupání vhodné hlavně pro děti.Kempy jsou mírně nad cestou a od moře tak 4 m . Je to zátoka,tak vyloženě klidná voda bez vln.Kotví tam často i jachty.využíváme je při cestě do MNE a nebo zpět.Prakticky je to kousek od hranice z MNE. Nějaké fotky máme vyvěšeny na rajčeti,ze starších pobytů.Nám se v Molunatu velmi líbí.

MirekŠi
Re: Campy pod Dubrovníkem
04. 08. 2015 15:46
Díky díky, to ale nevypadá na tři týdny u moře, bez auta. Což je přesně to, co hledám... Chtěla jsem co nejteplejší moře, camp hned u vody, blízkost pěkného městečka a taky blízkost pořádného supermarketu. Zatím mi tedy stále vychází Supetar na Brači..
Re: Campy pod Dubrovníkem
04. 08. 2015 17:42
Srebreno - Kupari, Porto

Mlini - Kate ,Paradiso, Agava, Laguna, Matkovica ,Raj

Které jsou ještě funkční přesně nevím před lety jsme hledali náhradní kepm za Rudine a projeli všechny kempy pod Dubrovníkem. Popisy nedám již je to dlouho. Nakonec jsme se vrátili do Orašac do kempu Pod maslinom.
Re: Campy pod Dubrovníkem
04. 08. 2015 17:51
Ten Orašac nevypadá špatně, má snad všechna plus co hledám. Poslední plus, co potřebuji, jsou nějaké ty bungalovy nebo mobilhomy v campu...
Re: Campy pod Dubrovníkem
05. 08. 2015 17:29
Pod maslinom je dobrý kemp ale pozor k moři je to minimálně přes půl kiláku z kopce cestou. Pak zpět logicky do kopce.Dole je pár míst na parkování ale možná tak 4.U pláže je restauračka a výrazně teplé moře.Jestli je to koločepským kanálem nebo přes Koločep opravdu nedojdou studené proudy nevím.
Re: Campy pod Dubrovníkem
05. 08. 2015 17:35
V Orašac je možné si projet na Street View: [www.google.cz] cestu od hlavní cesty při odbočení ke kempu až dole k moři na parkoviště s restaurací u pláže. Pak je úplně jasné jaká je situace v realu.
Re: Campy pod Dubrovníkem
05. 08. 2015 18:36
Pojedeme bez auta, vlakem, trajekty, busem, takže nakonec to (patrně) začíná vypadat na Pelješac, tam jsou vhodné ubytovací možnosti a dá se tam dojet lodí ze Splitu. A je to už taky dost na jihu.
Díky smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil janavk (05. 08. 2015 18:37).
Re: Campy pod Dubrovníkem
12. 07. 2016 22:42
Zdravím přátele Jadranu a použiji toto vlákno k dotazu: co kempy před Dubrovníkem? Někde kolem Komarna,Duboka,Klek?Jde mi tak o 2 dny v září,cestou do MNE a Albánie,takové prodloužení dovči.Díky.

Karel
avatar Re: Campy pod Dubrovníkem
13. 07. 2016 18:53
Mohu osobně doporučit kempy ve Slano,některé jsou pár kroků od moře a nebo za Dubrovníkem,poslední v HR v Molunatu,také na břehu moře.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.