Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?

Autor Billda 
Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
09. 02. 2006 14:39
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
09. 02. 2006 14:44
Dobrý den,
jsem tu dnes poprvé, všechny zdravím a prosím o tip na kemp v němž by se dobře využil gumák s motorem.Jde mi o možnost rozumného zaparkování člunu, nevelké vzdálenosti k bydlení (pojedu obytným autem) a taky aby bylo kam jezdit (ostrůvky atd.) Za každou radu budu vděčný.
Můžu doporučit "Adriatic" u Primoštenu. Mám upravenou dodávku a stojím zpravidla tak 10 - 20 m od vody. Člun mám zaparkovaný celé 3 týdny na vodě a od auta na něj v pohodě vidím. " Lidé jsou různé " a je opravdu dobré ho mít stále na očích. A to i pro případ bouře.
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
09. 02. 2006 20:26
Děkuji za tip.
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
10. 02. 2006 10:30
Kemp Imperial Vodice.Člun mám tak 15m od bydlíku.Hodně super ostrovu a ostruvku. ve vzdálenosti 1nm-10nm asi 10ostrovu.Vzhledem k přelidnenosti Vodic,pomněrně málo lidí na moři a ostrovech.Je to asi tím ,že masový lodní turizmus se zamně řuje na sousední Kornaty.Jezdím tam na30 dní a ze vším spokojenost.
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
10. 02. 2006 10:48
Děkuji mockrát.
avatar Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
10. 02. 2006 19:10
Také Turanj,Sv.Filip i Jakov,Pakoštane-hodně ostrůvků.Třeba s Turanje dojedete bez problémů až na Pašman a mezi tím je několik ostrovů s nuda plážemy.

MirekŠi
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
10. 02. 2006 20:32
Kemp Belvedere Vranjica u Trogiru,dobrá možnost parkování clunu i hezké vylety ostrovy Maly Drvenik a Velky Drvenik
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
11. 02. 2006 15:22
Děkuji všem za tipy, jezdil jsem před 20 léty se člunem do Žuljany, tam byl třetí kemp hned vpravo u zátoky, který tam bohužel už není.Chci se k člunu vrátit, samozřejmě k jinému, ale byl jsem úplně mimo obraz.Ještě jednou děkuji.
Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
13. 02. 2006 14:17
to já mam jinej problém. Míst, kde zaparkovat člun znám mraky, ale pořád mi nějak nepřebejvaj peníze na ten člun. Letos jsem se ale zařek, že už konečně bude.
avatar Re: Do kterého kempu s gumovým motorovým člunem?
13. 02. 2006 18:54
Dobré rozhodnutí jirkoK,ale vyber dobře ať nemusíš skládat zkoušky a moc platit za vinjetu.Oni totiš ti naši prázdninoví dobrodinci nejsou s laciného kraje a spoplatní ti kde co.Podívej se na podmínky a paragrafy a ty jejich nové zákony,ať si tam potom zajezdíš.confused smiley

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 242
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.