Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp Pila -Punat

Autor Andy 
Kemp Pila -Punat
16. 01. 2006 09:54
Dobrý den,
neví někdo, jak to vypadá v kempu Pila u Punatu? Chtěli bysme s přítelem jet s CK Holiday Brno, tak jestli je to tam pěkné. Děkuju
avatar Re: Kemp Pila -Punat
16. 01. 2006 16:13
Jezdíme do HR do Punatu celé léto,tímto kempem občas procházíme.Má velice slušné sociálky plně dostačující na počet rekreantů,k moři je to také kousek,prodejna hned nad kempem a stánky pod takže vše u ruky.
Re: Kemp Pila -Punat
17. 01. 2006 14:46
Já tam byl s rodinou v srpnu 2002 taky s Holidayem Brno, a moc se nám tam líbilo. Pěkné pláže se sprchama,tobogán s bazénem a Punat je moc hezká dědina.
WC a sprchy na úrovni. Slyšel jsem,že loni dělali rekonstrukce. Jestli mohu doporučit,tak jsou tam k pronájmu UNI buňky. Já si objednal karavan,ale nebyl už volný,a tak nás šoupli tam.Jsou o hodně lepší než karavany...Zdraví Radim
avatar Re: Kemp Pila -Punat
17. 01. 2006 18:00
Andy kdy tam jedete přiďte na kafe Standa
Andy
Re: Kemp Pila -Punat
17. 01. 2006 19:21
TO: Standa

Chceme tam jet 25.8.-1.9. Kdy vy?
avatar Re: Kemp Pila -Punat
18. 01. 2006 21:21
Zřejmě tam budem vezu tam loď a spíme v lodi okolo 15.6. a do ČR jí povezu zpět tak 20.9 a budu vždy 14 dnů v HR a 14 dnů v ČR tak to nasměruji abychom se tam viděly. Tady je pár fotek z pláže u toho kempu ahoj Standa
[album.volny.cz]

Petr K.
Re: Kemp Pila -Punat
21. 01. 2006 16:24
Podle mě je jedninou nevýhodou, že kemp je v uzavřené zátoce. Máš pocit, že jsi u rybníka se slanou vodou. Jinak žádné výtky, vše je myslím v poho. Takže jsi-li příznivce otevřeného moře tudy cesta nevede. Jinak přeji hezkou dovolenou.
Re: Kemp Pila -Punat
14. 03. 2006 20:52
Všechny zdravím
a zároveň prosím o jakékoliv informace o kempu Pila.Na přelomu července a srpna se tam s manželem a dětmi chystáme na dovolenou.
Chtěla bych vědět jaké máte zkušenosti s počasím v této oblasti a také s čistotou moře.Do Chorvatska jedeme poprvé,tak ať víme na co se máme těšit.
Moc děkuji.Ahoj Hanka
Re: Kemp Pila -Punat
26. 03. 2006 20:00
Zdravím
V Punate sme sme boli 2 krát.Kemp Pila v karavánoch, ktoré má cestovka zo Sokolova.
Páčilo sa nám tam. Popri pláži ste za 5 min v meste. Každý večer tam hrá živá hudba. Je to malý kemp, pláž si môžete vybrať betonovú alebo dalej skalnatú.
Re: Kemp Pila -Punat
26. 03. 2006 20:15
Díky za informace.Už se nemůžeme dočkat.Hanka
Sláva
Re: Kemp Pila -Punat
28. 03. 2006 12:13
Tento kemp je mým oblíbeným, byl jsem tam předloni, vloni a pojedu tam i letos. Jednak je to nedaleko a taky
městečko - je spousta obchůdků a pizzerií,večer programy na podiu s posezením pod stromy, na kolonádě stánek vedle stánku, kdo chce, může však jít kolem moře a stánky minout, příjemný udržovaný travnatý park se stromy a květinovými záhony, dá se procházet i starou částí, úzkými uličkami...
marína - to znamená kotviště jachet, údajně patřící mezi největší v Chorvatsku. Tam můžete chodit po večerech po molech a okukovat milionové jachty
kemp - dobře vybavený, moderní sociálky s teplou vodou, samozřejmostí jsou tekuté mýdlo, papírové ručníky na utření, toaletní papíry. Je tu restaurace, za branou obchod, za druhou branou u moře stánky s pekárnou, kde koupíte běžné pečivo, slané i sladké
moře a pláže - hned u kempu a můžete si vybrat buď jednolité betonové plochy, kde mnohdy jsou schůdky do moře jak je známe z koupaliště. Dál jsou betonové plochy na které se na délku vejde jeden člověk a je hned u moře, kam jen seskočí. Dál jsou i částečně písečné pláže, dál pak oblázkové a ještě dál kameny a skaliska. Všude pak stánky s občerstvením, možnost půjčit si skútr, zaletět na padáku nebo zajezdit na banánu. Z kempu i do té kamenité oblasti je to tak kilometr. Navíc můžete sledovat jak každé dopoledne kolem proplouvají na otevřené moře jachty (i s českými vlajkami) a večer se vracejí zpět.
okolí - pokud nechcete jen ležet u moře, můžete se vydat buďto do kopců nad Punatem, nebo po pěšině kolem moře přes nudakemp do Staré Bašky atd.
Jasně, co se líbí jednomu nemusí vyhovovat jinému, ale co jsem z Chorvatska i Itálie viděl, tady se mi líbí nejvíc.
avatar Re: Kemp Pila -Punat
28. 03. 2006 17:36
V tomto kempu jsme chteli v polovine srpna zakotvit ale bohuzel byl tak precpany ze jsme nemeli misto a museli jet jinam.
Re: Kemp Pila -Punat
28. 03. 2006 22:32
Sláva:Moc děkuji za všechny informace.Podle toho co jsem si přečetla,věřím že i nám se tam bude líbit.Na tom místě mě právě zaujalo to,že se tam dá zajít i do těch kopců.My jsme totiž jezdívali v létě převážně na hory a k moři jedeme poprvé,tak to pro nás aspoň nebude takový šok.Takže ještě jednou dík.Vidím,že se opravdu máme na co těšit.Ahoj Hanka
Re: Kemp Pila -Punat
19. 01. 2007 12:49
Rok se setkal s rokem a my jsme pomalu začali uvažovat kam letos v létě na dovolenou.Hledali jsme,přemýšleli,porovnávali až jsme se rozhodli.Letos na konci července si budeme užívat opět v kempu Pila-Punat na Krku.Bylo tam opravdu krásně a my máme krásné věci rádi takže lidičky ať už je léto!thumbs up smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanysek8 (19. 01. 2007 13:06).
Re: Kemp Pila -Punat
06. 05. 2007 18:55
Ahoj, letos uvažuji o tomto místě přes CK Holiday. Vše potřebné snad vím, mám dotaz, zda je kemp otočený na otevřené moře, nebo alespoň pláže a zda zde využiji brusle. Díky
avatar Re: Kemp Pila -Punat
06. 05. 2007 22:22
Ahoj Sabina kemp není otočen na otevřené moře ani pláže ale vlny jsou tam občas také pěkné.Brusle určitě ano jsou tam upravené cesty a prohánějí se tam na nich mladí každý rok ahoj Standa
Re: Kemp Pila -Punat
07. 05. 2007 17:04
Brusle jdou využít na 100%.Podél pláží je pěší zóna po které se prohání mládež na kolech a bruslích.Jinak kemp i pláže jsou v zátoce.Představu si lze udělat po přečtení příspěvku od Slávy.Mám pár fotek z loňska,tak pokud bys měla zájem,mohu je poslat.
Pokud si odkryješ mail,nebo mi ho pošli do soukromé zprávy.
Re: Kemp Pila -Punat
07. 05. 2007 17:10
Ahoj, moc díky za poskytnuté info. Zátoky moc nemusím, lépe řečeno vůbec. Tím je jasné, že Punat to letos nebude. Díky za nabídku fotek, ale v tomto případě by neměly smysl. Vyhraje zřejmě Premantura nebo Medulin. Díky.
Re: Kemp Pila -Punat
11. 07. 2007 15:51
A jak je to se zabavou pro mlade???Je tam naka diskoteka ve mestecku?
Re: Kemp Pila -Punat
11. 07. 2007 20:17
Přímo o diskotéce nevím,ale tuším že tam něco bylo.Každý večer hraje ve městečku živá hudba,takže nuda tam rozhodně není.Mládeže tam bylo všude plno.Vlastně jo,nějaká diskotéka byla kousek od promenády u jednoho hotelu,ale fakt nevím jeho jméno.Punat je ale malé městečko,takže když budeš chtít tak to lehce najdeš.Přeji pěknou dovolenou.
Re: Kemp Pila -Punat
20. 06. 2009 14:21
Nemate nekdo internetovou adresu na tento kemp?
Re: Kemp Pila -Punat
20. 06. 2009 14:48
Re: Kemp Pila -Punat
21. 03. 2010 17:01
Po deseti letech se v červenci 2010 vracím s rodinou do tohoto kempu.smiling smiley Až se vrátím,napíši jak to dopadlo.yawning smiley
Re: Kemp Pila -Punat
23. 06. 2010 22:48
Super kemp,byli jsme tam několikrát a vždy jsme odjeli moooc spokojeni...Čisto,hezké pláže a blízko městečka,které láká mnoha restauracemi a místy pro relaxaci celé rodiny(houpačky a atrakce pro děti)
M
Re: Kemp Pila -Punat
02. 09. 2010 18:02
Jak jsem slíbil,píšu něco o PILE! Je mi líto,ale moc pozitivního toho nebude. Kemp je sice trošičku zmodernizován (příjezdové cesty) ale jinak stejné jako v roce 2000 :-( Sprchy,záchody atd. pořád stejné a tedy už dosti zastaralé. Voda sice byla stále dosti teplá,ale v některých sprchách se nedala regulovat teplota vody. Prostě en tlačítko. Škoda,občas sem se trošičku opařil :-( Pláže jsou solidně upraveny drobnými kamínky,což v roce 2000 nebylo. Bohužel oproti dřívějšku jsou mnohem více zaplněny. Prostě se ty pláže více proflákly a je tam hlava na hlavě. Sprchy tam jsou také stále stejné a tudíž je jich na tolik lidí málo. Městečko Punat a okolí stále stejně hezké,zmrzlina stále SUPR. Jídlo o něco podražilo,ale není to nic moc. Asi tak 10% navrch,což po deseti letech není mnoho. Ubytován jsem byl v karavanech CK Lubica,které byly téměř na odpis stejně jako bídné vybavení. Např. chyběla pánev a rychlovarka. Mrazák maličký,místo na vaření děsné,atd. Prostě hrůza,navíc všechny na slunku. Oproti karavanům CK Cherry v Poreči o 300% horší !! Pokud bude zájem,pošlu Ňáký to foto. V roce 2000 jsme tam byli s CK Holiday Brno a bylo to lepší,navíc blíže k vodě. Karavany CK Lubica jsou az na konci:-( To je asi tak vše. Příští rok jedeme na Makarskou do apartmánu. Samo že na fórum napíší nějaké to info. Dovoleným 2011 ZDAR , Kácislav.yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.