Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

karavany

karavany
22. 11. 2005 11:15
Ahoj může mi někdo poradit s dovolenou na rok 2006? hledám nějaký dobrý kemp s písčitou pláží protože mám 3 letého syna. bohužel musím jet přes cestovní kancelář nejraději do karavanu rady mi můžete zasílat na pavelcrhonek@seznam .cz moc děkuji
Re: karavany
03. 12. 2005 02:38
Ahoj, jestli můžu poradit, tak písčitá pláž není úplně ideální.Písek budeš mít i uvnitř fot´áku (např.).
Taky mám dvě děti, a příští rok pojedeme už potřetí na samé místo, jezdíme taky s cestovkou, ubytování je v karavanu, ale nikdy jsme si nemohli stěžovat. Za dopravu a ubytování (8nocí) platíme cca. 3500Kč/osoba!Vstup do vody pozvolý, pláže oblázkové (bílé kamínky), sociálky v kempu - v pohodě. Je to na Istrii - kemp Premantura Stupice.
Měj se Miroslav Fiala MFiala@seniorauto.cz
Re: karavany
05. 01. 2006 09:22
To: Fiala M.

Ahoj, můžu se zeptat s jakou cestovkou jste to jeli?
Andrea Č.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.