Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria

Autor radkabedna 
Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
13. 07. 2013 09:56
Našla jsem pár fotek z června 2013 z tohoto kempu, komentář je u každé fotky. My jedeme do mobilhomu, kdyby byly fotky na netu dřív, tak se velice rozmýšlíme...
[vaclav-ivchybny-odkaz-rajceChorvatsko_Podgora_2013_-_kemp_Sutikla_-_mobilhomy_a_karavany_CK_Victoria]
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
13. 07. 2013 12:26
radkabedna napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Našla jsem pár fotek z června 2013 z tohoto kempu,
> komentář je u každé fotky. My jedeme do mobilhomu,
> kdyby byly fotky na netu dřív, tak se velice
> rozmýšlíme...
> [vaclav-ivchybny-odkaz-rajceChorvatsko_Podgora]
> _2013_-_kemp_Sutikla_-_mobilhomy_a_karavany_CK_Vic
> toria/


Tak to je síla .... funkční odkaz na foto
kemp Sutikla



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Dáša (13. 07. 2013 12:35).
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
13. 07. 2013 19:35
Zajímal by mně názor někoho, kdo tam byl. Jestli je to v takovém stavu i přes sezónu. I když mobilní domky jsou na začátku kempu a dál snad nebudeme muset chodit. No uvidíme...
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
24. 07. 2013 22:05
V Podgoře jsme jako doma :-) , do kempu chodíme ze ze zvědavosti, jestli ho už nějakým způsobem zkultivovali. Bohužel je to rok od roku horší. Ty nové mobilhomy jsou i se sociálkou,tak by to mělo být v pohodě, nemusíte do těch šílených společných prostor. Ty původní karavany vypadaly nevzhledně a zanedbaně i zdálky, těm bych doporučovala se vyhnout. Přes léto tam bývá celkem dost lidí a tráva postupně sesychá, spíše je tam mezi stany a karavany udusaná hlína a prach když začne foukat.
Plusem je blízkost pláže a moře. Ráno a večer (než se začnou rojit lidé) se dá vyjet na bruslích, pěkná cesta je až do Čaklje, brzy ráno se dá i na druhou stranu přes hotely k přístavu.
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
22. 03. 2016 22:58
Ahoj, jsou poblíž kempu nějaké "soukromé" pláže? Díky.
avatar Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 08:07
bubu33..z fotky je vidět část pobřeží pod kempem. Vlevo pod apt. bývá dosti nacvaknuto, vpravo volněji. V kempu je i taková zvláštnost-rarita..jestli někdo ví ?

Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 08:39
no jasně,hřbitov s nádherným výhledem na moře a hory,kdysi hned pod ním bývala ještě diskotéka,je to kemp all inclusive jaký nikde neníthumbs up smiley
avatar Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 08:42
centy..já to ale neřek drinking smiley
avatar Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 08:44
No jestli myslíš...vedle kempu jsou .. "pokoje na věky" .smiling smiley
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 08:48
před asi 17 lety se mi manželka nechtěla smířit s myšlenkou že budem kempovat pod hřbitovem,no a od té doby jsme tam byl každý rok,vybavení kempu a servis sice nic moc,ale super místo kdy je kemp na konci promenády,nejhezčí pláže,letos bohužel asi vynechám.
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 14:04
Pokoje na věky jsem nechtěla grinning smiley Mám ráda klid a když bych mohla shodit plavky, to by bylo fajn.... moc diky za fotku a info spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
23. 03. 2016 15:12
Tož plavky můžeš shodit, dá se říct, dle tvého uvážení.
Ale aby jsi byla bez plavek a měla klid, tak to se s největší pravděpodobností od kempu Sutikla ještě navíc pěkně projdeš, nejspíš směrem na Drašnici.
A jestli si dobře pamatuji, tak na konci Podgory končí udržovaný "chodník" a pak začíná divočina, možná je tam i nějaká "kozí" stezka, kterou se dostaneš na "soukromou" plážičku.
No a na druhou stranu směrem do Tučep, toho klidu FKK na opravdu krásných plážích taky moc neužiješ. Vede nad nimi chodník Snad až tak kilometr od městečka, chodník pak zahýbá k magistrále.
"Podgoráci" budou jistě opravovat, my to máme jen prošlé, z Tučep ke kempu a zpět a od magistrály severně od Podgory opačným směrem na Drašnici, Igrani.
Možná by stálo za to, trochu se ještě projít až před Tučepi z jihu, tam je nudapláž jak vymalovaná. (tak 3 km od kempu)
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
24. 03. 2016 15:55
Podgora na tom konci, kde je kemp, nepřechází v Drašnici, ale dál pokračuje cesta (i pro auta) do Čaklje, takového předměstí Podgory. Až za Čaklje končí asfaltka a vede ta "kozí stezka" a balvany až do Drašnic. Na těch obrovských balvanech a v místečkách mezi nimi se opalují lidi "bez"
Re: Kemp Podgora - Sutikla, CK Victoria
21. 10. 2018 07:04
Ahoj, sice nejsem kempař a raději jezdím do apartmánu. Ale info pro kempaře, letos otevřeli kemp v Podgoře, po rekonstrukci. Zajímavé řešení. Zdraví Mirek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.