Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Basko polje kemp - stanování

Autor modsuissy 
Basko polje kemp - stanování
12. 06. 2013 16:18
Zdravím,

vyrážíme letos s přítelkyní do kempu v Basko Polje autobusem. Bereme si vlastní maličký stan. Nepodařilo se nám ale zkontaktovat nějakého vedoucího v kempu. Potřebovali by jsme vedět cenu a také jestli se tam najde flek na 3x3m grinning smiley.

Jestli máte někdo zkušenost, napište.

Děkuji
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
12. 06. 2013 17:04
Toto jsem napsal v srpnu 2011:
Přespali jsme v kempu jednu noc před nástupem do hotelu na Makarské.Jezdíme o den dřív, aby jsme někde nevytuhli v kolonách.
V kempu se mě moc líbilo. Stan se dal postavit v borovicovém háji, místa fůra. Sice přidělují jakási čísla parcel, ale jak jsem se díval, dost rekreantů toto nedodržuje.
Sociální zařízení jsou nově opravená. Sprchy jsou v jednotlivých "uzlech" stísněné, ale za celý den jsme nemuseli nikde čekat ve frontě.V kempu fungovala samobsluha a pekař, otevřeno měli od rána až do noci.
V kempu byl klid. K vodě bylo sice trošku dál, ale kam o dovolené spěchat.
Litoval jsem pouze přijíždějící rekreanty. Ty autobus vyplivl dole na parkovišti a oni šlapali a šlapali s kufry do kopce kamsi nad nás, protože kemp je opravdu velký.
Pláže v Baško Polje jsou taky nádherné a nebylo tam ani tak moc lidí. Voda průzračná, kam se na tento kout Chorvatska hrabe Makarská.
Za zábavou se ale musí chodníčkem asi 20 minut do Baška Vody nebo do Promajny, neboť v Polje je opravdu mrtvo.
A ještě. Kdysi před 3 roky bylo na pláži hřiště na Beach voleyball....to už tam není, odplavilo ho moře. Na sportování se ale dájí využít hřiště v v prostorách hotelu Alem, který je pod kempem a musí se přes něj přecházet k moři.
Cena kempu na jednu noc pro dva, jeden stan a auto byla 202 kun. Na účtu mě překvapila položka 22 kun na osobu za zapsání (evidenci) osoby.
Místo na jeden "malý" stan se určitě najde.
Re: Basko polje kemp - stanování
12. 06. 2013 17:12
To jsem si četl. Akorát asi nevíte za kolik vám účtovali auto. Místa tam bude asi dost, ale kolik si máme přibližně vzít. Zase si tam nechci brát všechny úspory, aby mě potom někdo vykradl.
Re: Basko polje kemp - stanování
12. 06. 2013 18:55
Re: Basko polje kemp - stanování
12. 06. 2013 19:51
Ty stránky jsou tak rozhozený grinning smiley, že tam něco najít je docela oříšek. A PDF jim nejde otevřít.
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 05:49
Za auto jsme platili 26 Kun,za osobu 39 Kun,stan 40 Kun, registrační poplatek 22 Kun,pojištění hostů 0,40 Kun, pobytová taxa 7 Kun.
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 07:16
Kabinet302..jestli jsem dobře počítal tak za cca 650,- kč / 2 osoby / noc ???
Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 08:18
Počítáme tak okolo 6.000,- Kč za 5 dní. Co jsem to počítal tak je to +- 500,- Kč za osoby. Takže jsem spokojený. Díky
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 08:40
Miloši, tak jak je to napsané, byli jsme tam jednu noc, 2 dospělí, auto a stan a stálo to 202,80 kun.

Parcely jsou číslovány, ale to jsem zjistil až jsme postavili stan, ale při placení se mě nikdo neptal, kde jsme " bivakovali".
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 09:16
To jen pro srovnání..jezdím už několik let v 5ti do velkého plně zařízeného karavanu na parcele M.R. přímo u moře (s klim. i wifi - to ale zrovna nemusím) za paušál 8500.- / 7 nocí, kompl.cena. Mohu doporučit smileys with beer
Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 09:19
taky bych si jen tak jezdil, akorát moje auto by tam nedojelo. Takže já mám omezený výběr.
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 09:24
modsuissy..jezdíme to Feldou 1130 km, r.v.95 naj.200000km na LPG a zrovna tak starým Oplem Vectrou "nalítáno ještě více" ! drinking smiley
Re: Basko polje kemp - stanování
13. 06. 2013 09:52
Tak mám japoncika mazdu 626 r.v. 94 najeto 355000. Ne že bych ji nevěřil, ale aby mi nevyšla dráž odtahovka než dovolená. grinning smiley
avatar Re: Basko polje kemp - stanování
07. 03. 2014 17:52
Tak jsem se dočetl, že v Baško Polje už není klid. Prý v "restauraci" Vigra, která se nachází směrem k Promajně, mají puštěné repráky s hlukem bubnů od DUCDUC kapel. Zvuk bubnů prý proleze všude a způsobuje zemětřesení, které vám cloumá i s postelí.Chtěl jsem se zeptat těch, co tam vloni byli, jestli je to pravda a když ano, jestli je to opravdu tak "strašné" V době,když jsme tam byli my, nic podobného tam nebylo, i když jsme chodili na plážičku asi 100 metrů od Viagry. Už je to ale 3 roky. A jelikož se chceme do Baško Polje vrátit, sháním informace.
My měli podobnou zkušenost na Makarské, kde na konci pláže byla též "rastaurace", už jsem zapomněl její název a ta otvírala ve 3 odpoledne a taky se to nedalo poslouchat.Vždycky jsme "utíkali" co nejdále.
Re: Basko polje kemp - stanování
19. 01. 2015 16:35
No my byli v Baško polje 21.-28.6.2014 přes cestovku...na to že byl červen tak lidí plno,hlavně Čechů.Hřiště na beach volejbal tam ještě je, hned vedle něj je bar s názvem Open Bar Oseka...začíná se to tam rozjíždět asi v 22:00, pak je všude kolem docela hluk z té diskotéky...Promenáda z Baško polje do Bašky Vody kolem moře krásné, ale tedy při větším teplu šlo cítit,že procházející volili křoví podél cestičky jako toaletu, což byl tedy hnus na druhou. V kempu byli vždy vstřícní,to chválím. Jako pro nás v Baško polje pěkná dovolená, jsme mladí tak i diskotéky jsme vítali,ale přece jenom radši se vprátíme zpět ke klidnějším místům spinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.