Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ja,rodina a nase prvni kempovani u more

Autor Tomason 
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 06. 2012 11:10
Tak joo, máte pravdu. Ať si to to každý vyzkouší a rozhodne se sám.
Já si vzpomínám na "pro tříletou dceru" první stanování v Břeclavi v kempu.
První večer přišla průtrž mračen. Vytopila nás i část ostatních voda. Já se staršími syny jsme přespali v autě (Škoda 110). Manželka s dcerou našla azyl v jiném nabídnutém cizím stanu. Dcera celou noc divočila, bála se všeho. Tak jsme druhé ráno sbalili, jeli věci usušit a následně vyrazili bez dcery na Orlickou přehradu. Výhodou bylo,že domů bylo jen 70 km. Z HR by to bylo podstatně dále. I proto jsem doporučoval , to co jsem doporučoval. Ale záleží na každém, jak si to rozebere a pro co se rozhodne. Stanování Zdar!!
PS: ....a nechci nikoho strašit. Aby mě tento příspěvek nebyl opět "otlučen" o hlavu.....spinning smiley sticking its tongue out

Zajímalo by mě, proč "to" hlásí při odesílání toto:
Některá slova, která jste použil(a) v příspěvku, jsou zakázaná. Použijte prosím jiné slovo nebo kontaktujte administrátory fóra.

Přišel jsem na to. Bylo to kvůli slovu "n e s p o r n o u" ve větě: ....... výhodou bylo,že domů bylo jen 70 km.
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 06. 2012 12:23
Ahojte. Ale .... Kabinete302, takové myšlenky....nespor-nousmiling smileysmiling smileysmiling smiley - a v pravé polednesmiling smiley.... Ale jinak máte pravdu - stanování zdar - my letos cestou vyzkoušíme ten "vteřinový"stan ...to bude legrace....Zdraví smiling smileyR.
PS. Taky mi to nešlo bez té pomlčky napsat...Admin to všechno vidííísmiling smiley...a tříbííísmiling smiley....aspoň je nějaká legrace
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 06. 2012 12:57
Rero bravo, tak na to ma intelikence nestacila, ponro nebo jak se tomu rika a jeste k tomu v prave podoledne kdo by to tusil..ale ted vazne, čemu se prosim te rika vterinovy stan - plazovemu ? drinking smiley
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 06. 2012 18:15
Decka nehadejte se:-)Jde o mou dovcu a ja pojedu at je tu psano cokoliv:-)Jen sem prosil o rady:-)nic vic..-)
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 06. 2012 20:00
Kabinet 302 zrusit,nema rad prirodu a ziti v ni ve dne i v noci:-)Panelovej povalec a rusivy element teto diskuze:-)))
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 06. 2012 21:31
Ahojte.
Milošku, někde jsem už to tady dávala - ten stan.... ovšem je to stan na takové to přesouvání se z místa na místo - "rychlovka" na přespání...
[www.youtube.com]

Tomason - Kabinet302 - myslím právě jezdil dost pod stan.... jen si asi myslel, že hledáš ubytování - aby to bylo levné...ale cení se každá rada, která je myšlena dobře, byť že Ti to třeba nevyhovuje.

Počítej s tím, že dojedeš k moři unavený....může být děsné vedro - nebo naopak třeba pršet, a to se pak špatně hledá dobré místečko pro stanování na delší dobu. Asi bych si na tu první noc zajistila ubytko/vzhledem k dítěti, a abych nemusela vybalovat všechna "heblata" nutná ke stanování/...a pak vyspaná hledala pro mé první stanování u moře super místečko. Ale to je jen můj názor...Přeji hezkou dovolenou. smiling smileyR.
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
28. 06. 2012 09:35
Tomasone, co tady plácáš za nesmysly. Jsem toho nastanoval určitě víc než ty.
A nauč se požívat háčky a čárky. Ještě že nepíšeš jen velkými písmeny.

Rero: Tobě děkuji, že jsi se mě zastala.
Pomalu jsem si myslel po přečtení jednoho příspěvku (Thomason): "Za dobrotu na žebrotu". Člověk chtěl jen poradit......

Ale jo, každý Thomason svého štěstí strůjcem.
Když má tak rád přírodu (ve dne v noci), ať po něm lezou pavouci (nic proti nim nemám), leží v mraveništi chorvatských mravenců (nic proti nim nemám), nechá na sebe kapat smůlu z borovic, potí se ve stanu, jehličí vytahuje z trenek i odjinud. Ale třeba to je ta pravá romantika, která mu chybí v jeho 1 + kk.

A opravdu jedna dobrá rada (už to tady někdo naznačil): Kup si hřebíky, aspoň x kusů (podle množství úchytekt na stanu) a samozřejmě přiměřené kladivo k zatlučení do země (většinou vápenec), ať ti to tvoje království neuletí až foukne bura.
A to bylo poslední, co jsem k tomuto tématu napsal. Teda aspoň doufám. BB
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
28. 06. 2012 11:02
YRRAL je to přesně o tom.Ta svoboda!!!!!

Tomason užijte si to, ale opravdu připravit se na všechny možné i nemožné situace. Jezdila jsem 10 let jen pod stan do HR bez jakékoliv rezervace.Nejdříve před Dubrovník, Molunat,pak na Pelješac,později na Hvar .Měla jsem i malé děti.Vše bylo super ale zažili jsme jak bouřky,vyplavení,vichřici,zrušený kemp při příjezdu ve večerních hodinách,přespání v kempu jen pod širákem jelikož na nic dalšího již nebyla nálada.Vylitý sirup v kufru,průjmy cestou,zácpy a jiné veselosti.Ale všichni na to rádi vzpomínáme.

Ještě si natrénujte doma sestavení stanu aby jste nemuseli s plánkem rozumovat kam jen ta tyčka patří.
Tak kempování zdar.yawning smiley
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
28. 06. 2012 11:36
Vranko, taky jsme se stanem a 3 dětmi se "prošmátrali" kde čím. Celé Řecko, Turecko, Španělsko, Francii, Švýcarsko včetně celého Chorvatska. A jak píšeš, byly super i krušné chvilky. Nejzajímavější to asi bylo v tureckém islámském kempu, dále ve vojenském ležení a na francouzské riviéřesmiling smiley. Často byl i tak trošku hlad - mraky, nečas, tíseň, jedny boty.... a jednou jsme omylem vzali menší stan, tak to manžel prospal před stanem....No, aspoň je na co vzpomínat. A děti se aspoň naučily překonávat překážky bez kňučení.... Zdravísmiling smileyR.
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
28. 06. 2012 20:07
kabinet,na carky ti kaslu.Vkladej sve nazory jinam...tady nejsi vítán:-)Dve carky nad pismenama at rozumis.:-)Dnes sem si na zahradce postavil stan ktery mi vcera dorazil a jelikoz sem vzrucny a moc sikovny tak za chvilku postaveny.RERO minuly rok sme byli v Bulharsku v apartmanu a horsi dovolenou sem v zivote nemel:-(Ja prave ten prujem,5 dni ze sedmi nam tam prselo a nakonec 12 hodinove zpozdeni naseho letadla takze sme i s malou byli od vecera do rana v restauraci jelikoz apartman sme museli opustit do 12hod dopoledne.Hur snad byt nemuze a pokud ano vemu auto a bohuzel by se frcelo domu:-(
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
28. 06. 2012 23:36
Sorry uz budu pisat pouze na urovni a k tematu,zadny urazky.Omlouvam se.Jinak diky za radu kabinet s tim kladivem a hrebikama...ke stanu sem dostal neco jako hrebiky a moc bytelne to nevypada
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
17. 08. 2012 20:06
Mohu dát stránku na prenájem klim.karavanu v Solaris /Šibenik/ a Zadar /Borik/ prosím na email/soukr.správu/
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
27. 08. 2012 13:46
Dotaz: Tomasone, jak dopadlo kempování? Samá pozitiva a jistoty? Nebo kempování teprve proběhne?
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
30. 04. 2013 12:47
Ahoj minulej rok probehlo kempovani v Cechach jednou v cervenci a pote i v srpnu a po uspesnem vyzkouseni se chystame k mori letos,do Turanje!Diky google earth sem si to tam prohledl pres street view a super!Co ty?Chystas se letos???
avatar Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
30. 04. 2013 12:56
Jestli já, tak my už jsme přešli na "většinový" pobyt po hotelech. Troška pohodlíčka neuškodí. Ale každý rok několik dní před nástupem do hotelu stanujeme v blízkém kempu někde poblíž hotelu. Letos jedeme do Poreče, takže to bude kemp mezi chorvatskou hranicí a Porečem. Konkrétně vybráno ještě na 100% nemám (snad kemp Mareda v Novigradu), ale do srpna ještě daleko.
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
30. 04. 2013 13:03
Taky se chystáme v srpnu a uz se nemužu dočkat:-)žiju tím celej rok až vypadnem na jadran:-)jediné co mě straší je cesta,ale snad vše proběhne v pořádku.Dnes sem koupil i takovej menší grilovací soudek že si u stanu něco ugrilujem:-)bláázen vid?:-)stanovat budem na konci června u nás na jihu,pak v pulce července a pak huráá do Chorvatska:-)noo je toho dost.-)
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
30. 04. 2013 13:11
obdivuju váás.co auto vše v pořádku??
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
04. 05. 2013 07:31
Tomason napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky se chystáme v srpnu a uz se nemužu
> dočkat:-)žiju tím celej rok až vypadnem na
> jadran:-)jediné co mě straší je cesta,ale snad vše
> proběhne v pořádku.Dnes sem koupil i takovej menší
> grilovací soudek že si u stanu něco
> ugrilujem:-)bláázen vid?:-)stanovat budem na konci
> června u nás na jihu,pak v pulce července a pak
> huráá do Chorvatska:-)noo je toho dost.-)


S tím grylem v Chorvatsku ve větším případě nepochodíš.Bohužel pořidil jsem si elektrický, jelikož ve většině kempů je rozděláváni ohně zakazáno.Jsou tam jejich grily, které můžeš použít.Já ale griluji na dovolené denně a u toho se bavím.S ohledem na časté požáry to chápu.
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
05. 05. 2013 14:06
hot smiley
Postman napsalconfused smiley tím grylem v Chorvatsku ve větším případě nepochodíš.Bohužel pořidil jsem si elektrický, jelikož ve většině kempů je rozděláváni ohně zakazáno.Jsou tam jejich grily, které můžeš použít.Já ale griluji na dovolené denně a u toho se bavím.S ohledem na časté požáry to chápu. Hm tak aspon v čechách:-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomason (05. 05. 2013 14:07).
Re: Ja,rodina a nase prvni kempovani u more
18. 05. 2013 21:55
Taky mi chybí vůně ohně při kempováni, ale jak říkaval můj děda "Oheň je dobrý sluha, ale špatný pán".Loni jsem v kempu Dolle upozornil na zákaz ohně,mimo vyhražené místo, jedny Poláky. Nedali na mě a za chvíli tam byli policajti i hasiči.
Obešlo se to napomenutím. Každého na recepci na to upozorňují.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 112
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.