Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp soline

Autor helka 
kemp soline
08. 07. 2005 16:44
Chystáme se do kempu Soline, ale teď jsem si přečetla ve fóru, že tam jsou špatné sociálky... tak kdo jste tam byl, napište jaký to tam je a kolik tak stojí stan, auto a osoba. Všem moc díky za příspěvky. Přeji hezkou dovolenou:-)
avatar Re: kemp soline
08. 07. 2005 19:25
Klepněte na stránce www na odkaz kempy a na střední Dalmácie si najdete Soline a tam jsou i ceny.

MirekŠi
Re: kemp soline
08. 07. 2005 21:44
V soline jsem byl před 3 lety a sociálky nic moc,věčně nešel proud a v kempu samej chorvat.Možná se to už změnilo,ale byl tam ještě jeden kemp na slušné úrovni.
helka
Re: kemp soline
08. 07. 2005 22:00
Název kempu si náhodou nepamatujete?
Re: kemp soline
09. 07. 2005 09:49
Ten druhý kemp je na příjezdové cestě k tomu kempu soline,po levé straně tak se nedá minout.Jediná nevýhoda je,že je to dál k moři zhruba 400 m.Ono u toho kempu soline je taky nevýhoda,že má recepci uprostřed tak tam každý vleze.
Re: kemp soline
09. 07. 2005 09:52
Jestli chcete,tak mi pošlete email a já vám pošlu nějaké foto. veselka@tiscali.cz
dodo
Re: kemp soline
11. 07. 2005 21:09
Vrátil jsem se s kempu Soline minulý týden. Je to dost velký ale slušný kemp. Sociálky jsou na dobré úrovni. Jediné co bych mohl sociálkám vytknout bylo to že počet sprch je nedostatečný na kapacitu kempu. Takže teplá voda ve sprchách byla spíše vyjímkou. Jinak čistota sosiálek je dobrá, jsou po celý den udržováné.
Nějaké fotky a ceník je zde.[www.campsoline.com]
dodo
Petr K.
Re: kemp soline
20. 12. 2005 17:55
Zjistil jsem, že kemp Soline je novinkou v letošních katalozích hned několika CK. Další postřehy z vašich letošních či minulých pobytů budou jistě zajímat mnohem více potenciálních rekreantů, než dosud. Bez mučení přiznávám, že se k pozorně naslouchajícím také přidám. Předem díky za vaše info.
Petr

PS: hezké svátky a pf 06
Petr K.
Re: kemp soline
25. 01. 2006 21:55
Fakt nikdo nic k Soline? předem díky
bubu
Re: kemp soline
26. 01. 2006 11:36
My jsme byli loni v Biogradu v kempu Mia.Je to malý kemp,k moři asi 200m.Byli jsme začátek června a nádhernej klídek.Kolem nás byli prázdný bungalovy,takže jsme na nikoho nekoukali.Za náma byli obsazený karavany,děti někdy hlučnější.Byli jsme v karavanu.Stany byly nacpaný na sebe-byl v nich dětský tábor.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 143
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.