Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Místo v kempu

Autor Kaca 
Místo v kempu
05. 07. 2005 15:18
Prosím,může mi někdo napsat kolik přibližně stojí místo pro auto a stan v kempu někde na Istrii? Děkuji K.
Re: Místo v kempu
05. 07. 2005 16:28
avatar Re: Místo v kempu
05. 07. 2005 22:48
www.chorvatsko.cz je tam odkaz kempy
Najdeš tam vše.Nebo www.camping.hr,ceny odkazy,fotky atd.

MirekŠi
avatar Re: Místo v kempu
05. 07. 2005 23:06
www.plavalaguna.hr - preislisten, jedno auto v ceně místa pro stan(zelt)
PetrN
Re: Místo v kempu
19. 07. 2005 12:08
Ceny v kempu
Dítě od 12-ti let už je dospělá osoba, takže cena za 4 osoby, auto, karavan ( nebo stan ) a elektřinu, vč.pobytové taxy je na Istrii bez velkého počítání 1.100,- až 1.200,- korun za 1 noc v kempu.
Re: Místo v kempu
20. 07. 2005 10:45
To je docela dost, i když Isrie byla vždycky dražší.
Můj tip: Dalmácie - Omiš/Duće - malý soukr.kemp přímo u písečné pláže, slušné sociálky.Stany postavené a vybavené od české CK.Cena komplet teď o prázdninách: 4-členná rodina + auto = 980,,-Kč/den + 1€/den parking
V případě zájmu kontakt na linapetr@seznam.cz
Re: Místo v kempu
20. 07. 2005 11:12
Hmm, za ty prachy máme apartmán se vším komfortem a auto v garáži. Nemáš v tom někde šotka?
Re: Místo v kempu
20. 07. 2005 11:49
petrli bych docela věřila a i podle mého názoru jsou kempy v chorvatsku opravdu tak drahé asi jako apartmán. Ale někdo je hold radši pod stanem, úplně to chápu. Pa
PetrN
Re: Místo v kempu
21. 07. 2005 00:32
Pokud to pro příklad chcete konkrétně -
kemp FKK Solaris - vedle Poreče:
osoba 5,65 Euro x 4
parcela 10,50 Euro
pobyt.taxa 1 Euro x 4

4 osoby/ noc = 37,10 Euro x 31Kč = 1.150,- Kč

Kemp má 3 hvězdičky a cena platí v hlavní sezonu. V ostatních kempech je to s malými rozdíly úplně stejné ........ Před a po sezoně je to levnější!
Takže ahoj v Poreči!!
Veronika.
Re: Místo v kempu
21. 07. 2005 10:26
Před 2 roky jsme se byli podívat v kempu v Podgoře. Ty ceny nás fakt dostaly, počítali jsem to asi 3x. Cena byla cca o 200,-Kč levnější než za náš super app.

Ale jak píše Šárka, každý si udělá dovolenou tak, jak má rád.
Veronika.
Re: Místo v kempu
21. 07. 2005 10:27
Před 2 roky jsme se byli podívat v kempu v Podgoře. Ty ceny nás fakt dostaly, počítali jsem to asi 3x. Cena byla cca o 200,-Kč levnější než za náš super app.

Ale jak píše Šárka, každý si udělá dovolenou tak, jak má rád. Důležité je cítit se dobře a opravdu si odpočinout.
Re: Místo v kempu
07. 08. 2005 19:27
Ahoj, mám takový menší dotaz. Doufám že není blbý...já totiž jedu letos do Chorvatska poprvé a rozhodla jsem se pro kempování. LZE SI V KEMPECH PRONAJMOUT STAN BEZ ODKÁZÁNÍ NA CESTOVKU? A případně jak je to s cenou ve srovnání s
vlastním stanem.

Díky moc za infosmiling smiley
Re: Místo v kempu
07. 08. 2005 20:11
no rozhodně si ten stan vem s sebou. Ale jinak ti ten nápad chválim. Taky sem rád špinavej, válim se po zemi a žeru konzervy. grinning smiley
Re: Místo v kempu
16. 07. 2007 11:20
Např. vybavený stan FKK cestovky Euronature ve čtyřhvězdičkovém kempu Ulika na istrii v sezoně stojí 80E denně, pak k tomu ještě cena kempu.
Re: Místo v kempu
16. 07. 2007 22:30
Cože? 80 €? Za to je velmi dobře vybavený apartmán a kromě pobyt.taxy už nic jiného neplatím, na rozdíl od této zlodějny!!! angry smiley
Re: Místo v kempu
17. 07. 2007 02:17
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Cože? 80 €? Za to je velmi dobře vybavený apartmán
> a kromě pobyt.taxy už nic jiného neplatím, na
> rozdíl od této zlodějny!!! angry smiley

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

běžně 10 eu i více na osobu a to se válíš po zemi ve vlastním stanu v prachu když zafouká vítr máš ho až ve spacáku - když zaprší bláto - trávník je vyprahlej - jeden druhýmu koukaj až do talíře - soukromí nulové jo jak somálskej uprchlickej tábor - koukám na kempy když jedu na dofču - tam NIKDY
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.