Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Dole

Autor Čevelík 
Re: kemp Dole
08. 02. 2014 15:20
Nepřipadá Vám to poněkud nebezpečné? - s dětmi docela riskantní takto nadivoko přenocovat. Vždyť je všude plno kempů, kde se dá ubytovat. A většina z nich nabízí dostatečný komfort a pohodlí....
avatar Re: kemp Dole
08. 02. 2014 17:06
Lujásku to nebylo nadivoko, ale NA NÁDHERNÉ PLÁŽI přímo v kempu DOLE ! grinning smiley
Re: kemp Dole
08. 02. 2014 17:34
Tím spíše mi to připadá pro děti nevhodné, co pamatuji, bylo to tam jako na skládce za městem. Dosti nehygienické tedy - ve tmě je ještě větší riziko, že si ustelete vedle něčeho fuj fuj, protože je špatně vidět.
avatar Re: kemp Dole
08. 02. 2014 17:59
Jasně..všude hovínka, jehly od stříkaček, občas na tebe šlápne i nějaký vopilec a ještě ke všemu se v tom všichni celé týdny o dovolené válej grinning smiley
avatar Re: kemp Dole
09. 02. 2014 20:42
Promiňte, ale kdo napíše, že v kempu Dole je bordel na pláži, tak byl asi v nějakém jiném kempu Dole a na jiné pláži než já.
avatar Re: kemp Dole
10. 02. 2014 12:15
Tony Stark thumbs up
Re: kemp Dole
01. 03. 2014 14:54
Ne kazdy je, jak se rika "na poradek". My jsme hodne cistotna a poradkumilovna rodina a nehodlame travit dovolenou jak na skladce. Vsude, kam zavitame na dovolenou, prochazim vsechny mistni kempy a nic otresnejsiho jsem nevidel! A to jsem si takto prohledl jiz 26 kempu. Zacal jsems tim v lete 2011, rok po nasem trapeni v Bobanu.
Re: kemp Dole
02. 03. 2014 07:45
Lujasku, že tě to ještě pořád baví. Svůj názor si řekl, dobrá. Ale omílat to pořád dokola, to už né, to se nedělá.
Re: kemp Dole
02. 03. 2014 11:57
Netykejte mi, prosim....
avatar Re: kemp Dole
02. 03. 2014 12:06
smiling bouncing smiley
Podívejte, pokud jste úzkostlivě čistotní, budiž, nám je to jedno. Ale nedělejte z ostatních čuňata. Svůj názor jste tu napsal, mate na něj právo.
A pokud vám vadí tykání, tak nechoďte na internet.
Re: kemp Dole
02. 03. 2014 12:35
Nevidím důvod, proč bych měl brát tykání na internetu jako samozřejmost. Samozřejmostí je vykat si, dokud v souladu se společenskými pravidly jeden z dotyčných případně nenavrhne tykání.
avatar Re: kemp Dole
02. 03. 2014 13:01
Neodpovídám provokatérovi Lujáskovi (s ním jsem už skončil), ale jen informuji ostatní: jak jste tu už všichni časem četli a zaregistrovali, tak člověk pod tímto jménem vystupuje i na jiných webech pod alias Lukáš Diviš, ve skutečnosti se jmenuje Alexander Bálint. Jinde už byl odhalen. thumbs up smiley
Re: kemp Dole
02. 03. 2014 14:06
avatar Re: kemp Dole
02. 03. 2014 14:15
Globík SZ
avatar Re: kemp Dole
02. 03. 2014 14:33
Co provedl lujasek tady na foru , zašli jste dost daleko od kempu Dole ........ tak my to máme tady na foru snad řešit ...mě provokatér nevadí, že vystupuje na jiných webech a nezajímá mě ani jak se jmenuje a , že byl dokonce odhalen . spinning smiley sticking its tongue out
Re: kemp Dole
02. 03. 2014 16:17
Vy jste smesny, MilosiHR, jak nejaka ta Ribana na jinem foru. Jak jste koho odhalili, prosim Vas? Zadny Balint nejsem, ani ho neznam, nejsem ani Divis, jmenuji se uplne jinak. Ale to Vam sdelovat rozhodne nemusim. Nejsem ani zadny provokater. Chodim na oba weby cerpat inspiraci, zkracovat si cekani na leto a moje prispevky se netykaji jen Bobanu. Bohuzel jsem tam ale byl, bylo to tam strasne, alespon pro moji rodinu, a tak ventiluji svoji zkusenost. Od toho to tady snad je, ne? A ze par jedincu tvrdi opak nez ja a snad me nenavidi za muj postoj, neznamena, ze se od nich necham urazet a zesmesnovat.
avatar Re: kemp Dole
05. 03. 2014 09:49
Trochu inspirace smoking smiley

Re: kemp Dole
05. 03. 2014 10:48
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Trochu inspirace smoking smiley
> [video]

[
> /video]


Krasne zabery. Doslova to v cloveku probouzi touhu tam jet.
Re: kemp Dole
14. 04. 2014 19:25
Dobrý den,
koncem června jedeme do kempu Dole, ubytování přes CK Victoria v mobilhomu. Máte někdo zkušenost s tímto ubytováním? V které části kempu se mobilhomy nacházejí? Je do nich zavedena pitná voda? Máme zaplacené i snídaně a večeře v restauraci...máte zkušenosti? Jak vaří? Restauračka je přímo v kempu?
Předem moc děkuji za radysmiling smiley
Re: kemp Dole
14. 04. 2014 20:19
Zdravím,mobildomy jsou v 1 řadě hned u moře,na jídlo budete chodit asi do vesnice protože v kempu není restaurace,voda je zavedená,domky jsou nové,letos 2 sezona.
Re: kemp Dole
15. 04. 2014 09:44
@PEALPE Děkuji za info, a je ta zavedená voda PITNÁ??
Re: kemp Dole
15. 04. 2014 12:01
Je pitná, v celém kempu.
Re: kemp Dole
15. 04. 2014 18:31
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Trochu inspirace smoking smiley
> [video]

[
> /video]


Zdravím, chci se jen zeptat, na videu je vidět cestička-chodníček podél moře ( ten zpevněný s "obloukem". ) Dá se na ni dostat z kempu Dole? Kam vede a jak je to asi daleko? Jedeme s dítětem do Blata-kempu Dole koncem června, a tato cestička by byla úplně super na procházky s kočárkemsmiling smiley( Pokud zde nění nějaký provoz...Předem díky za případnou odpověď.
Re: kemp Dole
15. 04. 2014 18:53
S kočárkem by to asi nešlo z Blata se tam musí přes kopec a tam je jen úzká cestička.
avatar Re: kemp Dole
16. 04. 2014 06:19
Já myslím z Blata stezkou k zátoce Male Duby s kočárkem zcela určitě ne, jak píše i Karel z HK..orientačně na fotce a na druhé jak vidno i skalnatý sráz po kterém kamenitá cestička vede. A dál od M. Duby sm. k Živogošči už je to zase trochu jinak. Ale propojeností Blata - AC Dole a AC Bobanu tu možnost lze bez problému a v pohodě využít. Jinak příroda je tam ale nádherná smiling smiley
Re: kemp Dole
16. 04. 2014 12:44
@PEALPE
@Karek z HK
@milošhr

Moc vám děkuji za vaše odpovědi a tipy ( fotky)! smiling smiley
Chceme určitě navštívit tu domácí likérku ve Strnji- máte někdo zkušenosti? Musí se tam nějak dopředu objednat, nebo tam stačí prostě k večeru vyrazit? A ještě nás zaujaly Bačinská jezera- nevíte jak je to z Dole daleko a kudy jet?grinning smiley Případně jestli se to dá absolvovat i s malým dítětem (chodícím, takže něco málo uťape sám, jinak na "koníčka", předpokládám, že kočárek je v tomto případě k ničemugrinning smiley)
Už se nemůžeme dovolené dočkat, aby taky ne, po 2leté pauze!smiling smiley
avatar Re: kemp Dole
16. 04. 2014 13:14
Lenuscha..Strnj a jak píšete "likérku" doporučím nejlépe pěšky nebo autem po úzké asfaltce, vjezd je z magistrály asi na úrovni AC Male Čiste. Rozhodně ne dopoledne a pozor pivo tam Brajkovičovi nemají, zato vynikající vína i ty likéry atd. STRNJ

Bačinská jezera rovněž stojí za návštěvu, ale pěšky určitě ne, je to odhadem min 25 km malý kousek před Ploče. Výlety loďkou s piknikem lze absolvovat i s děckem celkem v pohodě..pozor a hned po odbočení do Bačiny se dáte vlevo, ne rovně ! video: [www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (16. 04. 2014 13:54).
Re: kemp Dole
16. 04. 2014 22:42
Dobrý den, do kempu Dole se taky chystáme, ale koncem července. S námi pojede 20 měsíční dcera, tak jsem zvědavá jaké to tam pro takový prťata je. Prosím dejte potom info jak se Vám líbilo a jak jste si to s prckem užili. Jaké jste zvládli výlety s kočárkem nebo bez na koníkovi? Doufám že dojdem s malou na tu krásnou pláž Malá Duba, na koňovi nebo s nosítkem.... budu se těšit na nějaké postřehy...
Re: kemp Dole
18. 04. 2014 18:23
@Alčaaaa
Zdravím, určitě napíšu naše postřehy a dojmy, jakmile se vrátímesmiling smiley My pojedeme v té době taky s 20ti měsíčním synkem. Kdybych zapomněla, klidně se nebojte mi písnout zprávu a připomenout segrinning smiley Kočárek s sebou bereme také, ale asi jen tak pro sichr, už teď v něm malý nechce být, tak si tatínek asi na výletech máknegrinning smiley Kde budete ubytováni?
Re: kemp Dole
18. 04. 2014 20:47
Tak to je super, že budeme aspon trochu vědět do čeho jdeme a taky už se moc těšíme tak každé info navíc je parádní...Právě kočár bude taky jen pro jistotu, kdo ví jestli ho vůbec vytáhneme, už jsem ho dlouho nepoužila, ale zase si říkám, že na pláži by se mohl hodit na spaní, na to jsme ho loni využili dost, ale to byla malá ještě opravdu malá :-) Jo jo tatínci musí nachystat svaly a ono to nějak půjde.Budeme ubytovaní v chatkách, tak snad to bude v pohodě, taky jsme chtěli mobilhome, ale v našem termínu už byli obsazeny.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 216
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.