Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Dole

Autor Čevelík 
avatar Re: kemp Dole
18. 04. 2014 23:43
Holky, ta zátoka s krásnou plazi se jmenuje Velka Duba. Koupání je tam super, ale jinak v okolí dost velký binec.
Re: kemp Dole
19. 04. 2014 12:58
Holky v tý zátoce Velka Duba žádní plazi nejsou a myslím, že to tam už trochu uklidili. A pro Alčuuu. Posílal jsem Lenusche (to je blbý) Lence pár fotek kempu tak ať ti je přepošle.
Re: kemp Dole
19. 04. 2014 18:43
Ufff, to jsem si oddychla, už jsem se bála, že tam na nás zpoza houští vyskočí nějaký ještěrthumbs up smiley
@Alčaaa
Písni mi do SZ emailovou adresu, přepošlu fotky od Karla. Stojí za to!!
Re: kemp Dole
05. 05. 2014 14:53
Zdravím všechny, jsem tu s dalším dotazem. Napadlo nás, že když nám pobyt končí v úterý a dovolenou máme nahlášenou do konce týdne, zůstali bychom až do soboty.Jenže pochybuju, že v tom termínu bude ještě nějaká chatka nebo vybavený stan atd.. na ty 4 volná a nemám zkušnosti jestli seženeme na místě apartmán ...nejposlednější možností jak by jsme si pobyt u moře prodloužili je vzít si na těch pár dní vlastní stan...proto prosím....nevíte jestli je v kempu nějaký veřejný vařič nebo plotýnka na vaření...už se mi to nechce sebou tahat a doufám že to půjde taky na místě vyřešit jinak než vlastním stanem, ale kdyby to nešlo jiným způsobem.......Děkuji
Re: kemp Dole
05. 05. 2014 16:20
V kempu žadné veřejné vaření néní,ale vím že ck A 21 chatku na místě pronajímala,delegát Honza.
Re: kemp Dole
05. 05. 2014 17:56
Asi by to chtělo zajít si do Blata a pozeptat se na apartmán. Máte na to týden. Slyšel jsem, že za chatku a to ji chtěli jen na jednu noc platili jako v Grandhotelu. Ale času je dost tak se ptát.
Re: kemp Dole
05. 05. 2014 20:31
Máme v plánu během pobytu shánět jak v Blatě tak i třeba jinde poblíž v jiné dědině, když budeme někde na výletě.Každopádně díky za informace...taky jsem koukala, že chatka bez vody atd..je za stejný prachy jak apartmán.Akorát bych tím hledáním nerada strávila půl dovolené, proto sonduji už ted.
Re: kemp Dole
05. 05. 2014 21:09
Za tu chatku chtěli 250-300kč/osoba/den
Re: kemp Dole
05. 05. 2014 21:48
To jste si domlouvali taky až na místě za tu částku?nebo jste objednávali už z domu? Já teda nemám ani moc přehled jestli se za takovou cenu na místě apartmán sehnat dá nebo ne.....ale díky moc..a kdyby náhodou-toho delegáta z A21 seženu někde na recepci nebo jak to funguje?
Re: kemp Dole
06. 05. 2014 10:50
Cenu nám říkal přímo on,bydlí v chatce,letos tam je zas.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PEALPE (06. 05. 2014 10:57).
Re: kemp Dole
06. 05. 2014 15:40
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zina44 (16. 03. 2015 19:07).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.