Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Dole

Autor Čevelík 
kemp Dole
13. 06. 2005 12:09
Zdravím.
Přemyšlím nad tímhle kempem-kemp Dole u Živogošče. Jaké s ním máte zkušenosti? Co noční život? smileys with beer Je tam něco nebo tam chcíp pes? A myslíte, že je lepší jet tam přes cestovku (vlastní doprava) do jejich stanů nebo tam jet sám (bez použití cestovky) a do vlastního stanu??? Předem moc dík za názory.
Libor
Re: kemp Dole
13. 06. 2005 12:49
O tomto místě je tady spousta příspěvků, použij funkci HLEDAT. Kromě možnosti absolvování večírku ve vesničce Strnj ve svahu nad kempem, si nočního života asi moc neužiješ....

Vlastní stan - vyjde levněji, najdeš si místo, které Ti vyhovuje (v sezóně hůř).

Stan cestovky - nemusíš táhnout vybavení, u některých CK je možnost využívání doprovodných programů, půjčoven kol, člunů, ping pong atd..., stany jsou ale uniformní (taková stanová sídliště), dost navzájem nahuštěné, místo dostaneš přidělěné...
avatar
XXX
Re: kemp Dole
13. 06. 2005 13:04
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 07:32).
avatar Re: kemp Dole
13. 06. 2005 18:04
Pokud pojedete z vlastním stanem tak doporučuji raději kemp BOBAN,je to hned vedle.Méně narvaný,bez cestovek,pláže jsou společné s Dole.Sociálka dostačující na počet osob.Božský klid.Zábava až v Makarské,s tím počítejte.Je tam mrtvo.

MirekŠi
čopr
Re: kemp Dole
22. 06. 2005 18:32
Jezdil jsem hodně do Vodic s Guliverem .Letos žádná dobrá nabídka ,tak asi zkusím ten kemp DOLE .Mám to risknout, nebo se ještě poněčem poohlédnout?Jedeme sami s klukem .
Re: kemp Dole
26. 06. 2005 23:03
Zaplať pánbů tam ,,chcíp pes,, a večer je superpohoda.Jestli sháníš,,noční život,, tak vřele doporučuji nějaký kemp tak o 500km výše na Istrii.Např.Zelená laguna v Poreči.Večer tam vybrují ze všech světových stran tak 4 diskotéky a jeden docela dobrý rokáč.Většinou vše utichne úderem půlnoci.Živogošči se vyhni obloukem. Čau Jirka F
Re: kemp Dole
27. 06. 2005 16:11
to my zase sháníme,kde chcípl pes,vybrali jsme Živogošče,jen se chci zeptat,jestli je nutná obuv do vody?? jestli tam jsou ježci,bereme sebou děti,díky
jak
Re: kemp Dole
27. 06. 2005 21:00
pro děcka ideál, pláž je kamínková doporučuji obuv do vody. Co se týče ježků - občas se vyskytnou, ale jsou ve větších hloubkách
Re: kemp Dole
27. 06. 2005 21:51
Boty do vody pro děti určitě přibalte.Občas vytáhneme z vody i střep z lahve.Nejbližší doktor který vám zašije nohu v kterýkoli den je cca 30km jižněji v PLOČE.
Re: kemp Dole
21. 07. 2005 15:07
Nazdárek, tak mám podobné zkušenosti s tímto kempem jako paní nebo slečna Veronika. Sociální zařízení nedostačující, voda teplá jak kdy, ale do sprchy s teplou vodou jsem se dostala během 14 dní pobytu snad jen 2x, jinak jen vlažná. Chodila jsem s makým 2 letým synem do sprch na chlapi. ale to bylo to samé. Horší to bylo se 4 měsíčním miminkem, nezbylo než ohřívat vodu v rychlovarce.
Kdo si jede užít dovolenou do kempu proto, že chce večer dlouho do noci poklábosit se známými, tak se radši kempu Dole vyhněte. Večerka je v 11 a kdo neposlechne vlítne na něj BORIS - místní vyhazovač. Zaplatíte buď pokutu 500 kuna nebo adié ráno se stěhuješ pryč (vlastní zkušenost).
Cenu za pobyt si raději dvakrát ověřte na recepci a nechte si ji písemně potvrdit, mohli byste se pak divit jako my, že cena vyjde stejně jako za slušný apartmán. Prý jsme si nesehnali všechny podrobnosti.
Ledničky v kempu jsou k dispozici, to je plus.
Ale pokud jedete na dovolenou do zahraničí, abyste slyšeli jiný jazyk než český, tak do Živogošče nejezděte. Česky mluví personál v každé restauraci a obchodech. Protože v kempu je 90% čechů a zbytek jsou holanďani, BiH, rakušáci a nepříjemní němčouři(východňáci převlečený za západ)
Voda celkem ušla, ale v pravidelných odpoledních hodinách se objevovaly na moři bubliny jako od saponátu.A i to bylo cítit.
Jinak jsou místa pro stany z 95% pod stromy, pláž sice úzká, ale dlouhá, oblázková s příjemným vstupem do vody.
Kdo tam jede tak si to "užijte", ale já už tam nejedu a se mnou dalších 49 známých.
Pa pa
Re: kemp Dole
29. 07. 2005 01:21
Asi pred tydnem jsme se vratili z kempu Boban(klid,pohoda,min lidi),ktery sousedi s kempem Dole(jsou oddeleny plotem) v samotnem kempu Dole je market s pecivem,prodejny se zeleninou(lepsi je se starou pani) a 3stanky se zmrzlinou(lespi jsou v Blatu).Sprchy jsem navstevoval v Bobanovi. Tepla voda po cely pobyt,vsude cisto. V obou dvou kempech jsou restaurace,v kempu boban je lepsi. V kempu dole je oblazkova plaz s pozvolnejsim pristupem do more, v kempu Boban jsou soukroumesji plaze(horsi pristup)
V Dole(takze i v Bobanovi) je velka moznost sportovniho vyziti,spousta vyletu do okolnich mestecek,ostrovu a hor(na kole,pesky,minbusem,lodi)
Planovali jsem vylet na Korculu(180kun na osobu),ale nakonec jsem si pujcili motorovy clun(40eu na 4 osoby) a udelali jsme si paradni vylet po okolnich ostrovech,mestech a k majaku(clun jsme ridili poprve). Pekny vylet je i do hor ke kaplicce(super vyhled,zastavka ve sklipku) Nebo do okolnich mestecek. S jednoho(nazev mi vypadl)vyjizdi trajekty na Hvar.
Mestecko Blato sousedi primo s kempem Dole(z Bobana 5minut po plazi)jsou tam 2markety a docela dost restauraci a stanku se zmrzlinou(nekupovat zmrzlinu u zmrzlinare co vypada jak vyhazovac :-)). Doporucuju restauracii s houpackami. V pristavu je moznost zapujceni motorovych clunu. Za blatem jsou primo pohadkove plaze.

Mame asi 700mega fotek....na pozadani neco poslu na ukazku(az budu mit cas :-))

Re: kemp Dole
29. 07. 2005 22:56
pro Koumeles
prosím jak je to z cenama v Bobanu, a ještě jeden dotaz, lze mít v kempu u břehu zakotvený člun s motorem a jaký je k němu přístup?

díky
Luda
Re: kemp Dole
30. 07. 2005 15:15
Nazdárek, Kdo se chystáte na dovolenou do kempu DOLE čtěte.
Sociální zařízení nedostačující, do sprchy s teplou vodou jsem se dostala během 14 dní pobytu snad jen 2x, jinak jen vlažná. Chodila jsem s makým 2 letým synem do sprch na chlapi. ale to bylo to samé. Horší to bylo se 4 měsíčním miminkem, nezbylo než ohřívat vodu v rychlovarce.
Kdo si jede užít dovolenou do kempu proto, že chce večer dlouho do noci poklábosit se známými, tak se radši kempu Dole vyhněte. Večerka je v 11 a kdo neposlechne vlítne na něj BORIS - místní vyhazovač. Zaplatíte buď pokutu 500 kuna nebo adié ráno se stěhuješ pryč (vlastní zkušenost).
Cenu za pobyt si raději dvakrát ověřte na recepci a nechte si ji písemně potvrdit, mohli byste se pak divit jako my, že cena vyjde stejně jako za slušný apartmán. Prý jsme si nesehnali všechny podrobnosti.
Ledničky v kempu jsou k dispozici, to je plus.
Ale pokud jedete na dovolenou do zahraničí, abyste slyšeli jiný jazyk než český, tak do Živogošče nejezděte. Česky mluví personál v každé restauraci a obchodech. Protože v kempu je 90% čechů a zbytek jsou holanďani, BiH, rakušáci a nepříjemní němčouři(východňáci převlečený za západ)
Voda celkem ušla, ale v pravidelných odpoledních hodinách se objevovaly na moři bubliny jako od saponátu.A i to bylo cítit.
Jinak jsou místa pro stany z 95% pod stromy, pláž sice úzká, ale dlouhá, oblázková s příjemným vstupem do vody.
Kdo tam jede tak si to "užijte", ale já už tam nejedu a se mnou dalších 49 známých.
Pa pa
angry smiley
avatar Re: kemp Dole
30. 07. 2005 16:08
janina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nazdárek, Kdo se chystáte na dovolenou do kempu
> DOLE čtěte.
> Sociální zařízení nedostačující, do sprchy s
> teplou vodou jsem se dostala během 14 dní pobytu
> snad jen 2x, jinak jen vlažná. Chodila jsem s
> makým 2 letým synem do sprch na chlapi.
>


Janino že seš na chlapi chápu,smiling smiley ale proboha proč to učíš i to dvouleté dítě ?winking smiley
Re: kemp Dole
04. 08. 2005 14:01
Navic jet do kempu se 4-mesicnim miminem muze jen magor....sorry
Veronika.
Re: kemp Dole
04. 08. 2005 14:06
To taky "obdivuju" - 4měsíční miminko v kempu.
Re: kemp Dole
04. 08. 2005 16:26
Raadku, Veroniko. Nevim kolik vám je a jestli máte děti, ale ono se dá cestovat i s malými dětmi. Navíc když je dítě kojený tak je mu jedno jestli je doma, u moře nebo na horách hlavně, že má čistou prdel a mámy prsa po ruce (u pusy) a kde to je je mu celkem jedno. Nehledě na to, že u moře je zdravý vzduch. A když má dítě svojí postýlku...
OPUSTE UŽ PŘEDSUDKY STARÝCH LIDÍ!!! TĚHOTENSTVÍ ANI MATEŘSTVÍ NENÍ NEMOC! Čau
Re: kemp Dole
04. 08. 2005 18:03
Janina: Doufam ze nejsem jeste tak stary, abych mel nejake predsudky nasich matek a babicek, ale na to vest 4mesicni dite do kempu v chorvatsku mam, jiny nazor a je to podle me hloupost a hazard. Mam 3-letou dceru a do Chor. autem jsme s ni jeli poprve az skoro ve dvou letech a do apartmanu. Pokud dobre vim, tak tak male dite nema jeste dobre fungujici termoregulacni system, tak nevim, co to s nim dela v teplotach kolem 35stupnu! Bez ditete jsme sjeli spoustu kempu v Chor.(mimo jine nekolikrat i kemp Dole) a tak vim, jaka je cistota a higiena v techto "zarizenich". To bych mel teda opravdu strach. A v neposledni rade si nedokazu predstavit, jak si u more odpocinu a oddechnu, kdyz se musim starat o tak male dite....to radeji zustanu doma, kde mame sve "pohodli".Z takove dovolene nema nic ani to dite, ani rodic.
Alah
Re: kemp Dole
04. 08. 2005 19:57
Je to jen věc názoru a kultury člověka.V italských kempech bydlí celé léto miminka jako doma, rodiny tam mojí pračky i myčky nádobí a nevidí v to žádný problém.Hold český člověk je jiný.I v Chorbatsku se dá najít kemp, který je podobný těm italským.V loni jsme se byli podívat na Krku v Njivicích v kempu,který s 90% obsazují Slovinci a to dlouhodobě - mají to jako letní sídla a miminek tam bylo požehnaně...
Raimund
Re: kemp Dole
05. 08. 2005 03:01
Jak čtu příspěvek Janiny tak nevím , jestli nejezdím , úplně do jiného kempu,nebo nejsem schopen vnímat skutečnosti.O teplé vodě a celkové hygieně v tomto campu , bylo napsáno již dost a dost a určitě je dost toho zlepšovat.Jen podle mého pohledu z přibývající klientelou z jižních států , jde i nepořádek v společných prostorech opravdu nahoru.K ceně za pobyt jen toto ,při příjezdu každý plátce pobytu dostane cennový list a když jen trochu zná počty ,tak má vystaráno.To je můj osobní názor podpořen vlastními zkušenostmi.Dnes jsem právě dojel a opět vyrážím v neděli.p.s pro Janinu napiš prosím tě něco o tom Borisovi , jsem v kempu asi již po dvacatý a ještě jsem ho nepotkal.S pozdravem.
Veronika.
Re: kemp Dole
05. 08. 2005 10:52
Janino, ve svém věku rozhodně nemám žádné předsudky, jen mám 5ti letého syna a pouze jsem si představila pobyt v kempu s ním.

Poprvé jsme s ním jeli v jeho 2 letech a to do app. S dětmi se cestovat dá, bez problémů, dokonce bych řekla čím menší, tím lepší.
ALE... Nejen že ve 4 měsících nemá dítě ani základní očkování, ale, jak už bylo napsáno výše, snáší hůře i vedra, která ve stanu prostě jsou (stejně tak 2leté dítě). Navíc s hygienou to je, co si budeme povídat, taky trošku těžší. Miminko můžeš vykoupat ve vaničce, když nanosíš spoustu vody a případně ohřeješ, ale 2letý dítě už by chtělo sprchu jako rodiče. Společné sprchy, WC a 2leté dítě ....

V Chorvatsku jsem viděla pouze 2 kempy (kdysi jeden na Istrii a druhý předloni v Podgoře) a popravdě řečeno, byla jsem zděšená. V Podgoře právě uklízečka šmudlila sprchy, z oddělení, kde bylo WC se táhla nelibá vůně, před sprchami bylo jakési korýtko (kdosi v něm pral) a spousta spousta vos a jiného létajícího hmyzu kolem odpadkových košů a popelnic. V kempu spousta stanů, přívěsů a aut, všude vedro. Navíc když jsem se koukla na ceník, tak se cena za ubytování nijak výrazně od naší za app. nelišila. Moc ráda jsem se vrátila do našeho app., kde jsme bez obav nechávali doklady, PK, hotovost, foťáky, kameru a další cennosti. Nehledě na to, že tenkrát 3letého syna bych v kempu nemohla spusti z očí.

Závěr: každý ať si jezdí tak, jak mu to vyhovuje. Já osobně bych s malým dítětem natož s miminkem do kempu v žádném případě nejela. Navíc do místa, které neznám a nemám ověřeno, jak to tam vypadá.
avatar Re: kemp Dole
05. 08. 2005 13:24
Já jednou procházel na slovensku romskou vesnicí a tamní rodiče taky neměli asi žádné předsudky. Nahé batolata tam normálka lezli po zemi. Na starších dětech nebylo vidět, krom toho že měli fšichni opratě u nosu, že by se to na nich nějak evidentně podepsalo. Akorát fšichni řvali jak paviáni dajte galere dajte cukríky. Proti tomu je kemp úplnej luxus. Ale pro někoho, kdo nic horšího neviděl to může být hrůza(ten kemp).
Veronika.
Re: kemp Dole
05. 08. 2005 13:47
No a dal jsi něco?
avatar Re: kemp Dole
05. 08. 2005 16:15
Dal bohužel přes varování nic nedávejte. Ty smradi s námi šli asi 10 km až na Kláštorisko. Tam se nám ještě snažili nakvelbovat do stanů.
Re: kemp Dole
18. 05. 2009 23:08
Alah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je to jen věc názoru a kultury člověka.V italských
> kempech bydlí celé léto miminka jako doma, rodiny
> tam mojí pračky i myčky nádobí a nevidí v to žádný
> problém.Hold český člověk je jiný.I v Chorbatsku
> se dá najít kemp, který je podobný těm italským.V
> loni jsme se byli podívat na Krku v Njivicích v
> kempu,který s 90% obsazují Slovinci a to
> dlouhodobě - mají to jako letní sídla a miminek
> tam bylo požehnaně...

Já jen pak nechápu smysl platit za takový předražený kemp, když lze mít levněji pohodlí a klid v apartmánu. Nejsem frňa, vydržím trekovat s báglem po horách a spát pod širákem, ale jet do kempu s miminem, tak to bych nejel ani do luxusního.
Re: kemp Dole
20. 05. 2009 10:15
Dobrý den, letos se chystáme do kempu Dole.
Mohla bych poprosti (pokud bude čas) o nějaké fotografie?
Můj meil je A.Cepilova@seznam.cz
Předem děkuji :-)
Re: kemp Dole
01. 06. 2009 11:18
Tady jsou nejake fotky kempu a okoli:










Re: kemp Dole
02. 06. 2012 09:04
Ahoj,

kdo už jste se leos vrátili? Jedu letos v září poprvé do tohoto kempu a zajímá mě, jak to tam vypadá letos:-)
avatar Re: kemp Dole
02. 06. 2012 19:07
StandaM
Obrázky mě nejdou spustit
avatar Re: kemp Dole
02. 06. 2012 20:05
Totéž:
StandaM: Čím to je,že některé obrázky nemůžu rozkliknout?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 156
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.