Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pakoštane kemp Cuka

Autor madla 
Pakoštane kemp Cuka
11. 05. 2010 18:45
Ahoj,mám prosbu.Nebyli jste někdo s cestovkou busem v kempu Cuka Pakoštane??Někde jsme četla ,že je to daleko k pláži a prý to nestojí za moc.Ale já to mám zaplacené,potěště mě někdo,že to není tak strašné,jak se zde píše...Jde mi o to,abych nešla půl dne k moři,jinak v poho.Jsme zvyklá se vracet kolem oběda a zase dojít zpět na pláž,tak jestli je toto reálné?drinking smiley
Re: Pakoštane kemp Cuka
11. 05. 2010 19:14
Tady máš něco informací o kempu z tématu tady na fóru.
kemp Cuka
Re: Pakoštane kemp Cuka
10. 06. 2010 18:11
Pro Madlu:
Zkusím Tě potěšit. Kemp je malý, ale klidný a čistý a nestalo se mi, že by tekla studená voda ve sprchách. K vodě je to asi 150 až 200 m a můžeš si vybrat písek, oblázky nebo beton. Mně se to daleko nezdálo a v poledne jsem si vždy zašla na kafíčko a pak zase k moři. U pláže máš stánky se zmrzkou, pitím i jídlem a sprchy.V sezoně to asi je hlava na hlavě, ale to je i na jiných místech. Mně se tam tak líbilo, že letos jedu znovu.
Re: Pakoštane kemp Cuka
12. 06. 2010 16:08
Pro Hannah

Děkuji Ti moc za dobré zprávy.My jedeme od 25.7.2010 a už se moooc těšíme.
Madla
Re: Pakoštane kemp Cuka
07. 02. 2011 17:46
Kemp Cuka mohu vřele doporučitdrinking smiley. je to klidný menší kemp,kde se dá jet v pohodě s dětma. Bylo jich tam moc a nemají moc kam utéct. Když jsme byli loni my,sešlo se tam několik rodin s dětma,kteří už byli poněkolikáté. mrňata měla hodně odrážedla,kola a lítala si po kempu,ujet neměla kam. Je tam klídek a k vodě není daleko. Sociálky malé,ale stačí ,pěkné, udržované,voda ve sprchách stále teplá.Když vás to nebaví u moře,delegáti nabízí řadu výletů, kam se dá zajet. Byli jsme busem a nebyl problém ,delegáti nás zavezli svým autem.Prostě chválím,chválím.thumbs up
Re: Pakoštane kemp Cuka
21. 11. 2013 16:00
Autokemp Luka v Pakoštane na pláži,10 minút prechádzkou do centra.Ideálne pre deti.Ubytko v klimatizovanom karavane na viera386@atlas.sk
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.