Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Straško- signál wifi

Autor Denina 
Straško- signál wifi
08. 07. 2008 12:47
Ahoj všem, chce se jen inorfmovat, zda informace uvedená na webu campu Straško, že tam je free wifi signál je platná. Máte s tím někdo zkušenosti?

Díky D.
p.r.
Re: Straško- signál wifi
08. 07. 2008 20:51
signál tam je hlavně kolem restaurace - předpokládám umístění vysílače.problém může být,pokud tu WIFI chceš použít v mobilu nebo PDA- při prvním spuštění tě to přesměruje na bezplatnou registrační stránku a tu u mě nezkousl prohlížeč v PDA,notebook OK.registrace je vázána na HW zařízení,takže ji jinde neuděláš
Je to zkušenost z r. 2007
Re: Straško- signál wifi
09. 07. 2008 10:38
p.r.

Díky za odpověď, tomu moc nerozumím, přece jen jsem blond :-)))
Budu mít notebook, který má wifi, tak tam musím něco nastavit? Teda ne já , ale manžel, který tam jede sám se synem, tak abych s ním mohla být s ním v kontaktu..spinning smiley sticking its tongue out
Re: Straško- signál wifi
09. 07. 2008 12:55
pro p.r. netuším co máte za PDA, ale zkuste na internetu pohledat Netfront prohlížeč ten zvládne i OWA bez nutnosti OMA nebo i SMS zdarma na T-zones což nezvládá mobilní IE ani Opera.
p.r.
Re: Straško- signál wifi
09. 07. 2008 20:29
pro denina: s notebookem nebudeš mít žádný problém,pokud umíš alespoň trochu anglicky na vyplnění přihlašovacího formuláře

pro obelix: netfront znám,ale neměl jsem jej zrovna v PDA angry smiley , nechtěl jsem sebou tahat notebook do HR a tak jsem měl jen PDA na ICQ a SKYPE. dnes by to možná zvládla i Opera - funguje v ní i homebanking ČS SERVIS24
Re: Straško- signál wifi
12. 07. 2008 07:53
p.r. Díky moc, snad to nějak zvládne.
Re: Straško- signál wifi
13. 07. 2008 11:34
Wifi bez problemov. Na recepcii dostaneš prihlasovaci folmular -dokonca v češtine +heslo a kod apri reštauracii sa pripojíš.Vyskušane tuto sezonu.
Re: Straško- signál wifi
16. 07. 2008 10:33
Peter
Díky moc a jak se Ti tam líbilo? A je to připojení gratis, nebo se platí? Snad to manžel nějak zvládne se připojit.smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.