Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Rožac -Trogir

Autor ED 
ED
kemp Rožac -Trogir
02. 08. 2007 08:24
Má někdo zkušenost s tímto kempem?Jsou ještě na ostrově Čiovo jiné kempy? Kdo poradí,popřípadě pošle nějaké fotky?
Re: kemp Rožac -Trogir
03. 08. 2007 13:15
Zdravim. Na ostrove Čiovo sme boli už druhý krát. Je to malý kemp, ale čistý. Socialne zariadenia čisté, nové. Karavany sme mali 1m od mora pod borovicami. V kempe su dve reštaurácie. Mesto Trogir je blízko, len treba prejsť cez mierny kopec. Počasie krásne, voda teplá. Vôbec nás nerušili ani lietadlá, ktorých priletí do Splitu veľa. Bola to krása pozerať na ne.Odporúčam výlet loďou na ostrov Šolta, Drveník. Prajem krásnu dovolenku.
Re: kemp Rožac -Trogir
10. 08. 2007 11:00
..to je dost že to tam dali dohromady.Byl jsem na Čiovu asi před 6.ti lety a Rožac byl spíš takový polosmetiště.Bydleli jsme v ap.kousek nad ním. Ani jinak mě to tam hlavně kvůli celkovýmu nepořádku a neuklizenejm plážím nijak zvlášť nenadchlo.Nakonec jsme se jezdili koupat na takový divoký plážičky na druhou stranu ostrova. Ty byly fajn,ale přístup k nim ze srázu pro(tehdy)naše malý děti taky nebyl zrovna ideální..
Ja som bol v Kempe Rožac v roku 2007 a musím uznať ,že za lacne ceny -SKVELE ....čisté more,čista pláž,skvelé SOC. zariadenie,Jedlo s CK lomnica tour nebolo nejak extra dobre ale mne to stacilo...Skvele restauracie priamo v kempe.Pláž bola s jedenej stray SKALNA --možnosť rekreačného potáanie-Možno nájsť aj velké morské slimaky-nadherne sfarbene...SKVELA DOVOLENKA -kľud,čistota,dobá klíma,skvelí KEMP
Re: kemp Rožac -Trogir
22. 02. 2008 13:59
Je to tam pekné ale veľmi NARVÁNO teda plno ľudí..Hlavne august keď majú Nemci či aj iné štáty dovolenky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.