Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp mira

Autor tomtom 
kemp mira
29. 07. 2009 13:51
Byl letos někdo v tomhle kempu ?
Re: kemp mira
29. 07. 2009 20:09
Pokud myslíš v Duče u Omiše,tak ten byl snad zrušen. Někde jsem četla loni na tomto foru. Mrkni se ve vyhledávači-najdeš vše.
Re: kemp mira
03. 08. 2009 20:20
V kempe Mira sme boli pred dvomi rokmi cez cesku agenturu z Liberca, ktora tam mala postavene stany, ktore prenajimala. Pokial viem , uz ho neprevadzkuje. Kemp bol umiestneny v zahrade apartmanu, miesto na kempovanie sa dalo prenajat cez domacich. Pamatam si, ze tam bol vyveseny cennik.
avatar Re: kemp mira
08. 08. 2009 19:17
Kemp funguje a je nutno přecházet magistrálu.Vjezd je užší,tak s větším obytňákem a nebo s karavanem je problém.Proto jsme volili jeden s kempů na straně moře.

MirekŠi
Re: kemp mira
09. 08. 2009 08:14
Zdravím,můžu se zeptat,jaké ceny má ten kemp,co jste byli? Na kolik vás vyšlo ubytování za osobu,atd? Já tam chci jet v pátek na blint a nevím,jestli do kempu nebo někam do apartmánu. Moc díky za radu
avatar Re: kemp mira
10. 08. 2009 19:06
Tak všeobecně kempy v Omiši a okolí jsou dražší než jinde.Asi je to dáno vetší poptávkou a navíc spousta pronajatých míst různými tzv. cestovkami,hlavně z Česka.Přesto doporučuji tyto malé kempy.Nabídli nám cenu 24 Euro/den (dvě osoby,obytňák,elektřina,taxa).Samozřejmě jsme se informovali i v kempu Geleb a nejnižší cena pro nás v třetí zóně byla 31 Euro.V jiných částech HR jsme ale měli ceny mnohem nižší 14 Euro/den.Záleží tedy na kempařovi jaké si ceny stanoví.Ceny mají v kunách,ale moc rádi inkasují v eurách

MirekŠi
prosím o radusmiling smiley
12. 08. 2009 14:03
Chceme jet do Chorvatska pod stan, roky jsme jezdili do kempu Zablače na ostrově Krk a letos bych chtěla jet kousek nížsmiling smiley tak k Omiši.Jak tak kokám na ceny v kempu v Omiši tak se mi potí čelo.Vyšlo mi skoro 12 000,-Kč za týden./5osob,stan.auto,pob.taxa/ Víte někdo o levnějším ubytování v této oblasti.Děkuji za odpověď
avatar Re: prosím o radusmiling smiley
12. 08. 2009 19:27
Určitě jo,ale ne v okolí Omiše.Nás to stálo 24 éček v kempu Delfín v Duče,po sdělení ceny v Gelebu se mi také orosilo čelo.Nevím jaká je cena v tom druhém myslím Lisčina ??? nebo tak nějak,ale ten je daleko od moře na opačné straně nad Cetinou. Jinak levnější kempy jsou mezi Zadarem a Splitem a pak mezi Omiší a Brelou. Krk jsem po letošní cestě v sezóně také zavrhnul,poněvadž také jsou ceny neúměrně nadsazeny.Po sezóně kdy už jsou nakrmeni tak jsou ceny třetinové.Cenu stanovuje jednak poptávka a místo,ale i počet hvězdiček.Např. ve Stremgradě Paklenici jsme platili za kemp 14 éček a v Molunatu 120 kun ze vším /2 osoba,kombiauto,elektřina,taxa/.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 102
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.