Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chaty Tereza

Autor bambinna 
Chaty Tereza
15. 06. 2009 07:43
Zdravím,

narazila jsem náhodou na last minute - chaty Tereza. Zaujala mě celkem zajímavá nabídka. Sice jsme o dovolené přes cestovku neuvažovali, ale přemýšlím o tom. Měli jsme v plánu vzít stan a vyrazit někam do nějakého menšího kempu. Nejsem nijak moc náročná. Přesto vás prosím, kdo tam byl, ať mi sem napíše jaké to tam je. Díky
avatar Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 08:30
jedny chaty jsou na Istrii, druhé u Šibeniku, třetí u Bašky...confused smiley
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 09:54
Jasně, já vím.
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 09:57
ahoj. my jezdíme dp chaty tereza asi 5 rok. jezdíme přes cestovku do živogošče a jsme moc spokojeni. chata je velká 6 lůžek ,kuchynka a základní vybavení. je to skvělé a relativně levné.
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 10:09
to medena:
jestli myslis kemp Dole tak tam chatky tereze nejsou.Jsou tam od viktorky a od tusly a i jine, ale to uz je jina katagorie:-)
Take tam jezdim do chatky a zatim jsem spokojen.Letos opet...
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 11:11
Díky za příspěvky. Konkrétně jsem našla tyto chatky u CK Vítkovice tours. Na Istrii - Fažana, Šibenik - Solaris a u Baška Vody. Zauajala mě velmi příznivá cena. Počítám s tím, že to nebude žádný super luxus. Zajímají mě vaše zkušenosti s tímto ubytováním. Klady a zápory atd.
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 11:25
Mrkni jeste na CK Tusla (zde jsou moc pekne chatky) a na CK Victoria at muzes porovnat.
Chatky co se tyce vybavy budou asi stejne lednice, sporak atd.Ja jsem s chatkou spokojen a se stanem se to neda srovnavat.
Pises, ze nepocitas s luxusem, ale neni se ceho obavat a zapory....jedine, ze by nekdy bodla klimatizace.
Spis se optej konkretne, protoze co clovek to nazor.
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 12:18
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 14:41).
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 12:52
to blankam:
jj, za chatku das i vic nez za apartman, to je jedinne co me vadi, ja preferuji zatim kemp a chatku mam k tomu duvody.
Mam za sebou stan(vlastni ) i apartman, ale porad me to nejak laka ke kempu do chatky :-)
Ja sem problem s jehlicim a haveti nemel spis se trochu zanese obytna mistnost od mokrych noh...kdyz se porad coura.
Ono nekdy je lepsi to jehlici od borovic nez, kdyz na chajdu pere neustale slunce.

to Bambinna:
Jak jsem psal co clovek to nazor a odlisne naroky.Budes si to muset vyzkouset.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (15. 06. 2009 12:53).
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 13:17
Naposledy jsme byli pod stanem u Puly v kempu Puntižela. Neměli jsme elektřinu, takže jsme si vařili na malém plynovém vařiči. Když foukal větřík, byl to docela boj. Pravidelně jsme z nádobí vyklepávali mravence. Ale vždycky jsme to zvládli a nějak se najedli. Ani lednička nebyla. Využívali jsme proto takový malý krámeček, kam jsem brzy ráno chodila pro snídani a v poledne při cestě z pláže pro suroviny na oběd. Myslím, že chatka s ledničkou a sporákem bude oproti tomu mnohem pohodlněší.

to StandaM:

Kam ty přesně jezdíš? Četla jsem, že je v chatkách k dispozici i stolek s židlema na terase. Koupila jsem si campingová křesílka a stolek, tak jestli to mám tahat s sebou??
Re: Chaty Tereza
15. 06. 2009 13:37
Ja byl pod stanem nekde u Pomeru je to take u Puly, no... nerad na to vzpominam.

Ja "jezdim" zatim me to vyhovuje v kempu Dole u Blata na makarske.Chatky cca 20 - 30m od plaze.V chatce do ktere jezdim ja je jeden stolek v chatce a camping stolek a kresla na terase, kresel bylo tusim sest kousku, chatka je pro sest lidi, tak to tak asi bude.Dale je soucasti i susak.V loni byl rozbity, ale hned ho vymenili za novy.Takze je zbytecne camping sadu sebou vozit.
avatar Re: Chaty Tereza
16. 06. 2009 19:34
To Bambinna: ve Fažaně v chatkách Tereza jsme byli v r.2007 od CK Voctoria. Nebyl to žádný luxus, ale za tu cenu - 1,500,-za os./týden jsem ani nic nečekala.Celkem nám i pršelo - na to je chatka výborná, nikam neteče, je pod borovicemi, s terasou, postavené tak, že nevidíš sousedům do talíře.Jediné mínus bylo, že je chatka bez toalety. Ty jsou spolu se sprchami 100m od chatek. Teplou vodu jsem měla za týden jen jednou a to v poledne.Pláž je ovšem strašná. Kameny, tráva, cestu do Fažany lemují kila odpadků. Je tam hodně vybydlených apartmánů, prý po vojácích, kteří hlídali za války vstup na Brijuny, který je právě z Fažany. Podnikly jsme výlety do Rovinje, Puly do Amfiteatru, to bylo fajn. Ale městská pláž a pláž pro malé děti to tedy rozhodně není. A na Istrii toho v tomto koutě zas tolik k vidění není. Přesto se tahle dovolená řadí k naší jedné z nejlepších... Jo a delegátka CK Victoria to byla kapitola sama pro sebe... není holt nad to jet si a dělat věci podle sebe
Re: Chaty Tereza
17. 06. 2009 18:02
tak jo máš pravdu chata tereza to není. ale opravdu jsem si ani nevšimla. vždycky objednáváme chatku tak nějak automaticku v prosinci . ale i tak jsme s chatkou spokojeni. hezkou dovolenou
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 149
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.