Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov RAB

Autor cvrlo 
avatar Re: Ostrov RAB
18. 02. 2021 19:32
Ahoj všem,
projížděl jsem Vaše informace a odkaz na CK VT - skvělé.
Nicméně jsem ještě manželku přesvědčoval o cestě k moři autem tak dlouho až se dnes začali prodávat jízdenky RegioJetem, na což jsem přišel také tady na fóru.
Od loňského roku, kdy opět začali jezdit vlaky, tak manželka nechce jet k moři autem (no, jednou stejně pojedeme až budou děti o trochu větší). Teď je pravda, že bychom stejně nikam necestovali, s dětmi budeme šťastní na jednom fleku.
Mezi dalšími požadavky byla polopenze.
Můj požadavek bylo nějaké klidnější místo.
Doprava vlakem byla tedy jasná (vlakem plánuji cestu už asi půl roku, ale nebyl jsem si jistý, zda skutečně pojede).
Takže nakonec vyhrála úplně jiná destinace - Supetar.
Ještě jednou všem děkuji.

Edit: opravoval jsem, že manželka nechce jet autem

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Baxoid (23. 02. 2021 19:42).
avatar Re: Ostrov RAB
18. 02. 2021 23:20
Mucik, jen pro přesnost. Zlatni Rat to je na Brači u Bolu. Na Rabu je taktéž? Možná mi něco unilklo.
Re: Ostrov RAB
23. 02. 2021 15:09
Fousi, Zlatni Rat jsem na Rabu nenalezl a nepotkal. Zato tam je Rajska plaža.
avatar Re: Ostrov RAB
24. 02. 2021 10:09
Myslím, že se tady zase něco smazalo.
Zastal jsem se Mucika a to tím, že jsem napsal, že Mucik nenapsal, že Zlatni Rat je na Rabu, ale napsal že nemá rád písčité pláže (což já taky ne) a že nejlepší koupání měl právě na výběžku Zlatni Rat, kde si užíval chorvatské plážové kamínky, typické oblázky a nádhernou průzračnou vodu. To že nenapsal ...Brač ....si myslím, že každému místnímu "chorvatologovi" je jasné. A komu to není jasné, kde ZR leží, tak si to najde na Googlu na mapě a hned mu to jasné bude.
Re: Ostrov RAB
24. 02. 2021 10:14
Vazeny kabinete, nic se nemazalo !! Jelikoz jsem tady sam, musel bych o tom vedet.....
avatar Re: Ostrov RAB
24. 02. 2021 10:36
Tak to je dobře. Další varianta je, že jsem to zapomněl odkliknout. Jestli ano, tak se omlouvám....
Re: Ostrov RAB
24. 02. 2021 10:42
Ja psal o piscite plazi...
Ale v case...
Kdyz jsme jezdili s malymi detmi tak treba umag naprosto nevhodny...
Zadna plaz a jezci
To.bych ji uvítal...
Je dulezite vybrat misto pro decka...
Re: Ostrov RAB
24. 02. 2021 21:17
To máte fuk berte Lopar tam je to takový živější pro děti ...
avatar Re: Ostrov RAB
25. 02. 2021 15:09
... Ttom ... ale Baxoid se nakonec rozhodl pro Supetar ... a jet musí, pokud už má jízdenky na Regio Jet ... teda ... dobrý by bylo, aby to šlo ...

smileys with beer
avatar Re: Ostrov RAB
26. 02. 2021 17:09
Ano, Supetar vyhrál z mnoha ligistických důvodů, ne kvůli lokalitě.
Jízdenky u RegioJet mám, ale v dubnu je mohu beztrestně zrušit a ubytování mohu zrušit pár dní před příjezdem.
Pokud nepojedeme, tak jen kvůli tomu podělanému viru. Teď celá rodina marodíme. Je to svinstvo. Ale říkám si, že pak budeme mít imunitu a červen vypadá nadějně. Navíc udělají teď větší lockdown a pak se postupně vše pomalu rozjede.
Takový je plán a má předpověď. Na rozhodování, zda vůbec do HR pojedeme mám ještě čas.
Co se týká Loparu - tak zkrátka jindy, letos to nedopadne.

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
Re: Ostrov RAB
26. 02. 2021 20:29
Taky to máme za sebou. No skoro. Mne to zasáhlo jen slabě, dva dny teplota a pár dnů slabost. Manželku to vzalo víc. Deset dnů teploty okolo 39, pak převoz rychlou do nemocnice na kyslík a kapačky, nemohla si už ani odkašlat, oboustranný zápal plic. Po 14-ti dnech domů, ale i po dalším týdnu je ještě hodně slabá a hned se zadýchá. Má navíc astma. Tak snad se z toho dostane. Stále doufáme, že to letos vyjde když už jsme se loni nikam nepodívali.
avatar Re: Ostrov RAB
27. 02. 2021 09:40
Pepa62 hlavně, aby jste se z toho dostali úplně. My jsme měli jen pár dní vysokou teplotu, ale delší dobu se nám vrací zvýšená teplota.
Vloni jsme také nikde nebyli, ale ani jsme neměli v plánu nikam jet. V lednu se nám narodila dcerka, tak na dovolenou chceme až letos. Ale ten strašák vir mne znepokojuje. Tak uvidíme.

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
avatar Re: Ostrov RAB
27. 02. 2021 11:01
Vloni jste přišli o hodně. Buďte rádi, že jste nebyli.angry smiley
To myslím ironicky. Dnes o těch co byli v Chorvatsku vykřikují, cpž mě séře, že zavinili další vlnu covidu nebo to, v co se to mění.
Ale že různé pochybné senátorské, herecké a jiné existence slavili na Karlově mostě a řvali rozvolňovat, rozvolňovat to nikdo nebere jako příčinu.
Doufám, že nám to vyjde všem, i těm, co chtějí na Rab a na jejich písčité pláže.
Já pro to udělám taky všechno, když to jen trochu půjde.
Re: Ostrov RAB
27. 02. 2021 11:32
kabinet302 přesně jak říkáš a těm co melou že to přitáhli lidi z dovolených tak dle ofiko statistik bylo loni nejvíce v HR Němců, Slovinců, Rakušáků, my jsme až na 4 místě...
zde
ale ty doly Darkov.....
avatar Re: Ostrov RAB
27. 02. 2021 15:22
Souhlas

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
Re: Ostrov RAB
27. 06. 2021 23:13
Byl už někdo letos na Rabu?
Re: Ostrov RAB
28. 07. 2021 13:07
Na rabu jsem nikdy nebyl...jake to tam.je...co moře
Re: Ostrov RAB
28. 07. 2021 19:26
Byli jsme v apartmánech Suha Pinta a líbilo se nám moc.A východ slunce na Kameňáku super zážitek a výhledy.
Re: Ostrov RAB
30. 07. 2021 21:08
My sme boli na Supetarskej Drahe, mali sme svoj čln tak sme chodili po zátokach. Určite odporúčam skôr k mestu Rab. Večer to tam bolo mŕtve tak sme museli chodiť autom do Rabu. Ale ak človek hľadá kľud bolo to fajn. Mesto bolo krasne, hradby, kopec Kamenjak blízko. Určite odporúčam vyskúšať rabsku tortu. Lopar bola hlava na hlave ale zase plytšie. Myslím že každý si nájde svoje.
avatar
mdr
Re: Ostrov RAB
31. 07. 2021 19:02
My sme bývali tu a chodili sme pešo na FKK Frkanj Bola to pekná prechádzka lesom. Na druhej strane do mesta Rab to bola pekná prechádzka po pobrežnej promenáde. Nám toto veľmi vyhovovalo.
Re: Ostrov RAB
03. 08. 2021 19:11
NEDOJEDe, Suha Punta je jednou ze dvou mých srdcovek na Rabu. Druhou je Kampor, část Ružiči. Tam apartmány Stančič. Na na Suha Puntě jsem poprvé byl L.P. 1994 s cestovkou v hotelu Eva, o rok později v apartmanech a pak o pár let později opakovaně v hotelu Eva. Nějak mám rád komfort hotelu.Kamenjak při západu slunce, resp. pohled z něj na západ Slunce nemá chybu. Ještě tam funguje ta konoba?
Re: Ostrov RAB
03. 08. 2021 21:28
Byli jsme v apartmánech s polopenzí v r.2009 a na kolech jsme toho dost projeli.Konoba nevím byli jsme nahoře na východ slunce v pět ráno
Re: Ostrov RAB
04. 08. 2021 07:34
NEDOJEDe, na kolech v pět ráno na Kamenjaku? Krista pána, tou dobou se slušný lidi vrací z baru, a ty už nahořeyawning smiley
avatar
mdr
Re: Ostrov RAB
04. 08. 2021 09:06
Možná jel rovnou z baru podívat se na východ slunce.
Re: Ostrov RAB
05. 08. 2021 19:30
No, to je možné vysvětlení
Re: Ostrov RAB
05. 08. 2021 20:59
Bohužel mají zážitky přednost a na dovolené moc času v baru netrávim.Snad to tak stačí😎
Re: Ostrov RAB
18. 08. 2021 12:00
NEDOJEDe, ber to jako nadsázku. Toi kdysi vzniklo tak, že v dobách předlistopadových , když jsem chtěl změnit zaměstnání, mi řekli, že u nich se pracuje od šesti. no, a já na to, že v šest se slušný lidi vrací z baru. No, a o půl rtoku později jsem nastoupil jinam, a dělal od sedmi. Ale tzenhle výrok užívám už čtyřicet let.
avatar Re: Ostrov RAB
24. 08. 2021 13:27
... pokud potřebujete aktuální informace o Rabu, včetně potápění ... mohu vám dát kontakt na mou bývalou kolegyni, která je tam už několik let po celou sezónu jako zástupce nejmenované CK ... smiling smiley

smileys with beer
Re: Ostrov RAB
27. 08. 2021 11:01
Ahoj Bessy môžeš mi prosím poslať jej kontakt do súkromnej správy ? Chystáme sa na Rab v septembri a chcel by som vyskúšať potápanie aj na tomto ostrove. Tak by som to cez ňu vyskúšal. Ďakujem
avatar Re: Ostrov RAB
27. 08. 2021 16:00
... Stenly ... máš odeslanou SZ ...

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.