Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov RAB

Autor cvrlo 
Ostrov RAB
18. 02. 2009 16:21
Ahoj, boli ste niekto na ostrove RAB v apartmanoch SILVANA?? Ponukaju ich rozne cestovky, ale nenasiel som ziadnu recenziu. Vdaka
Cvrlo
avatar Re: Ostrov RAB
18. 02. 2009 17:36
Ano. Já jsem byla v červenci roku 2007 v apartmánu Silvana - v tom horním, se třemi ložnicemi....jedna terasa nahoře zepředu, druhá krytá vpravo.Krásný rozhled...a ten horní "náš" větší pěkně vybaven. Jak ten menší apartmán - to nevím, ale balkon byl ten níže - boční, terasa nebyla. Asi 60 m na pláž - písečnou ...Ostatní na soukromou zprávu - pokud budeš chtít.
Lopar je atypická část Chorvatska.......někomu vyhovuje, někomu ne.......já jsem byla v roce 2007 týden v Ruskamenu, a pak týden na Rabu - všechno má něco do sebe.....,.je třeba vždy z každé lokality " vyzobat" ty klady...a tam to bylo lepší než v termálech.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (20. 08. 2009 13:06).
Re: Ostrov RAB
19. 02. 2009 13:05
Ahoj, dakujem poslal som Ti sukromnu spravu, ale mozes to vlozit pripadne aj sem, nech su nejake uzitocne info aj pre ostatnych.

dik

cvrlo
avatar Re: Ostrov RAB
19. 02. 2009 17:57
Pláž okolo hotelu Karolína:



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (20. 08. 2009 13:51).
avatar Re: Ostrov RAB
20. 02. 2009 21:06
Tak jo, pár slov k Rabu... na SZ pak k apartmánu.
Ikdyž už jsem byla na Lošinju, Cresu a v Bašce na Krku, začali jsme pak jezdit na jih, a na Pag i Rab jsem se vždycky dívala cestou na jih s takovou nedůvěrou. Pak jsme byli v roce 2006 na Pagu, a v roce 2007 jsem se odhodlala na ten Rab.
V sobotu ráno jsme vyrazili z Ruskamenu/tam jsme byli týden/, po prohlížečkách a čekání na trajekt jsme byli na místě podvečer.
Nic jsem neočekávala, ale přesto jsem byla v první chvíli trochu zklamaná. Nebyl to jih. Ale apartmán byl opravdu moc pěkný, rozhled široko daleko - balkon a ještě terasa. První cesta ráno k plážičce - seběhnutí kousek dolů, a opět se mi to zdálo divné - dlouho plytké a já nevím co ještě....Ale pak jsem objevila výhody - a už jsem se jen koupala a koupala, navíc z moře byl do okolí nádherný pohled.Prostě maďarské Harkány zasazeny do nádherné divoké přírody, navíc v tomto místě i v červenci nebyl nátlak lidí. A pak jsme jeli okouknout Rab - moc pěkný, velmi se mi líbil Kampor, Supetarska Draga krásná, ale spíše pro serfaře, prostě krása....a velmi rozmanitá - co místo na Rabu, tak zcela jiný ráz.Ale asi bych nechtěla být přímo na Rajské pláži, protože tam bylo strašně moc lidí - což mě tedy vždy odradí. Ale můžu s čistým svědomím doporučit Rab i "skalním jihařům ", na mnohých místech Rabu by našli své místečko. Nejvíce blízký jihu se mi zdál Kampor. A toho, čeho jsem se nejvíc bála - a to počasí - no bylo překrásně, rok poté jsem v Pisaku na to počasí " jen vzpomínala".




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (20. 08. 2009 13:53).
Re: Ostrov RAB
22. 02. 2009 17:48
Vazeni, prosim npaiste svuj dotaz na muj email, mam apartmane pro vas @#$%&
Re: Ostrov RAB
13. 04. 2009 09:55
dobrý den jsme dvě rodiny a na Rabu jsme nikdy nebyli. můžete nám poradit a něco nabídnout? chtěli bychom bydlet v jednom domě nejlépe sami. díky moc. můžete mi napasat na můj mail. hajkova01@email.cz
Re: Ostrov RAB
14. 04. 2009 21:32
dobry den, tak po minulorocnom Murteri sme si tento rok vybrali Rab smiling smiley

najprv to sice bol Pag ale nechce sa nam vela jazdit autom, kedze dcerke je v aute dost zle, tak riesim nieco "blizsie"
Co sa Rabu tyka, tak sa mi paci Lopar, kedze piesok a postupne klesajuce dno sa mi zda pre dceru velmi vhodne.
Odstrasuje ma vsak to "mnozstvo ludi" ktore sa tu casto spomina...preto rozmyslam nad Kamporom, len neviem ci aj tam najdeme piescite plaze.
Ktokolvek vie a moze poradit aj nejake ubytovanie, nech sa ozve.
Chceme ist 1.6.2009.
Minuly rok, sme boli 30.5 uz na murteri...chladno nebolo...aj more bolo dost teple...cize ked vyjde pocasie, tak dufam ze to more bude ok smiling smiley
avatar Re: Ostrov RAB
17. 04. 2009 06:25

Rab - Kampor - výběžek na konci Kamporu - okolo hotelu Karolína - velmi příjemné prostředí, zcela rozlišné od písčitých pláží na Loparu...
[www.dmmedia.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (17. 04. 2009 06:48).
Re: Ostrov RAB
11. 05. 2009 21:45
chcel by som sa spýtať, či bol niekto na Rabe aj začiatkom septembra ide mi hlavne o počasie a teplotu mora. Dík.
Anonymní uživatel
Re: Ostrov RAB
12. 05. 2009 05:34
Vladimíre, já tak jezdil prakticky výhradně na počátku IX. měsíce a VŽDY mi počasí vyšlo. Rab je z tohoto pohledu úžasnýa spolehlivý. Tomm
Re: Ostrov RAB
12. 05. 2009 09:07
to Vladimir Chovanec:

ja som bol pred 5 rokmi Rab -Lopar prvy septembrovy tyzden a nic moc.

z 8 dni 4 perfekt 2 dazd a 2 pod mrakom, pocasie v Chorvatsku je o stasti spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ostrov RAB
12. 05. 2009 17:52
Anonymní uživatel
Re: Ostrov RAB
12. 05. 2009 18:03
juro napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Vladimir Chovanec:
>
> ja som bol pred 5 rokmi Rab -Lopar prvy
> septembrovy tyzden a nic moc.
>
> z 8 dni 4 perfekt 2 dazd a 2 pod mrakom, pocasie v
> Chorvatsku je o stasti spinning smiley sticking its tongue out


Juro, rok 2004? V kterých dnech jsi tam byl? Já od 4. do 12. 9 a kapku jsem spadnout neviděl( v Kamporu)
Re: Ostrov RAB
13. 05. 2009 09:37
fuuu, teraz si ma dostal s tymi datumami, ked budem doma pri pc pozriem podla fotiek datumy, boli sme v Loparesmiling smiley
Anonymní uživatel
Re: Ostrov RAB
20. 05. 2009 09:05
juro napsal(a):
-------------------------------------------------------
> fuuu, teraz si ma dostal s tymi datumami, ked
> budem doma pri pc pozriem podla fotiek datumy,
> boli sme v Loparesmiling smiley


Huroi, už jsi nastudoval ten kalendář?smileys with beer
Re: Ostrov RAB
20. 05. 2009 13:38
este nee, doma som malo za pc, a este ked je teraz u nas leto cool smiley, tak som vacsinou vonku

slubujem ze to pozriem cez vikend, zapisujem si to do diara smiling smiley
Anonymní uživatel
Re: Ostrov RAB
20. 05. 2009 15:35
juro napsal(a):
-------------------------------------------------------
> este nee, doma som malo za pc, a este ked je teraz
> u nas leto cool smiley, tak som vacsinou vonku
>
> slubujem ze to pozriem cez vikend, zapisujem si to
> do diara smiling smiley


Juro, já Ti nechci kazit krásný dny... ani náhodou...
Re: Ostrov RAB
27. 05. 2009 18:52
tak za 7 dni by sme mali ist...a este stale neviem ci ano, alebo nie...tym padom ani nemozme dopredu rezervovat nejaky apartman
ideme 5 dospelych a 2 deti
myslite ze najdeme ubytovanie na mieste, ked teda pojdeme grinning smiley

dik

akekolvek rady v suvislosti s Rabom by potesili
chystame sa do Loparu...ale skor chceme ubytovanie niekde na tichom mieste...nie pri Rajskej plazi
dakujem smiling smiley
Re: Ostrov RAB
28. 05. 2009 10:37
Na druhé straně Loparu než je Rajská pláž, tam kde je přístav, jsou mraky apartmánů, prakticky jeden vedle druhého a touhle dobou tam určitě bude volno. A je tam klid a pohoda.
Re: Ostrov RAB
28. 05. 2009 14:47
tomm:

sorry ze som zavadzal, bolo to 22.8.-31.8.2004 spinning smiley sticking its tongue out

ale bol som blizko, datum na fotke je dobra vec thumbs up smiley
Re: Ostrov RAB
28. 05. 2009 15:47
Presne na tuto stranu Loparu ideme aj my. Konkretne do Apartmanu Silvana - ten co je hore na fotke.
Este ostava 29 dni do odjazdu !!!hot smiley

Deti sa nevedia dockat, kedze je to ich prva dovolenka na Jadrane. smiling bouncing smiley
Re: Ostrov RAB
28. 05. 2009 18:58
diky.. uz len aby to vyslo smiling smiley
Re: Ostrov RAB
12. 06. 2009 21:03
dnes navrat z Loparu smiling smiley vsetko tu na fore popisane sa splnilo.
krasne pieskove plaze. Na Rajskej plazi sme ani neboli...stacila vedlajsia Livačina.
Deti sa vysantili
Ubytovanie najdene na mieste, velmi dobre
trajekt sme absolvovali bez cakania na jednej aj druhej strane

smiling smiley
Re: Ostrov RAB
14. 06. 2009 14:06
Tak konecne prvy navratilec. Daj vediet ako bolo, ake restauracie (odporucanie), plaze, foto a pod.... No proste napis svoje dojmy. Trajekt, kedy ste sa nalodovali, cakacie doby a pod.... Kedze mam uz iba 12 dni do odchodu, nech nacerpam potrebne info tongue sticking out smiley
Re: Ostrov RAB
14. 06. 2009 20:39
foto najdes na www.mareksuvak.estranky.cz
nalodovali sme sa v Jablanacu. Necakali sme vobec. Pri prichode v piatok rano okolo pol osmej bol trajekt akurat kdesi v polovici a mieril priamo pre nas. Na ceste spat, sme prisli presne. Kupili listok a uz sme boli na trajekte.
Cesta od Senj-u do Jablanacu bola pre mna osobne ocistcom a uz si ju urcite nezopakujem. To radsej trajekt z Krku. Sice drahsi ale tu ich magistralu mozem kaslat grinning smiley v zivote som sa tak nebala grinning smiley

Byvali sme nedaleko plaze Livacina. Kludne miesto, blizko do centra. Nie velmi na kopci. Slnili sme sa na Livacine. Aj preto ze tam je ta plaz trosku mensia a nieje az tak dlho plytka ako Rajska.
Presli sme viac menej polovicu Loparu. Od Livaciny po pobrezi po obvode, /najdes na nete mapu/ az po saharu. Ta sa mi pacila velmi.

Inak mi liezli na nervy nemci na plazi so psami. Zenska bola strasne arogantna, ked som jej pripomenula ze na zaciatku je tabulka "dog not allowed"a priamo pred nami zahrabala do piesku "vytvor" svojho milacika. Druha vec bola, ze okamzite, ked sme rozbalili keksy, alebo chipsy pes bol pri nas a nemka to mala na haku .

Restauracii na Lopare je dost. Vsade na parkoviskach obiehali chlapci a za stierace strkali letaky.
Dokonca aj pizza donasku tam maju smiling smiley

Na obed sme boli par krat v restauracii oproti detskym trampolinam v centre. Pri tenisovych kurtoch.

Ked este nieco, tak sa pytaj, kym pamatam smiling smiley

Dojmy: Lopar sa mi pacil, aj ked je tam viac citit biznis, ktory z toho domaci maju
Minuly rok sme boli na Murteri a tam byvali u milej panej, u ktorej som mala dojem, ze sa nam viac "tesila" .

Inak fakt pekny flek a raz by som sa tam rada vratila
Re: Ostrov RAB
16. 06. 2009 22:08
super foto a dik za radu. thumbs up
Re: Ostrov RAB
09. 07. 2009 11:20
ann100 chcem sa spýtať či sa dá platiť trajekt aj kartou alebo len hotovosť.
Re: Ostrov RAB
25. 07. 2009 21:07
Mám záujem o informácie ohľadne apartmánu Silvana na Lopare, akí sú domáci,okolie a vybavenie apartmánu. Vďaka
Re: Ostrov RAB
26. 07. 2009 11:23
Prosím súrne o informácie ohľadne apartmánu Silvana v Lopare.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.