Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrize

Autor milošhr 
Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrize
27. 07. 2009 16:36
Hezký Macku. Snad to pomůže změnit její rozhodnutí. Rosmarine - u mě jsi vždy vítána. Čau

Kure - kurnik ti závidím.
avatar Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrize
27. 07. 2009 18:56
Jj, díky a prosím Vás, už o mě nepište - jsem tady - ať to zase někomu nevadí.

Nedá mi to, patřím sem mezi vás a je mi tu většinou fajn a čas k začátku dovolené mi s vámi rychleji ubíhá.
Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrizesmileys with beersmileys with beer
27. 07. 2009 20:09
TOŽ VÍTAJ. Nemáš náhodou info, zda úbytek turistů je na Jadranu skutečně markantní? Už jsem to četl na více místech. smileys with beer
avatar Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrizesmileys with beersmileys with beer
27. 07. 2009 20:12
jj, přímo od manželova kolegy (vrátil se o víkend), byl u Baška Vody - lidí je všude méně a u silnic stojí nadháněči s cedulemi - a i těch je prý více než dříve.
Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrize
27. 07. 2009 20:58
Chtěla jsem si tady večer v klidu počíst, podělit se o radost a těšení s těmi, kdo se chystají, zavzpomínat s těmi, kdo už stejně jako já na letošní dovolenou vzpomínají - a nevěřím svým očím... Bohužel - nebo bohudík - jsem přes den neměla čas a nevím přesně, co se psalo na minulé stránce, muselo to být ale ošklivé...
Když se terčem zloby stane ne hlupák a sprosťák, ale někdo jako Rosmarine, je to na pováženou, vážení... confused smiley
avatar Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrize
27. 07. 2009 21:57
...no...je to za nama...a naštěstí to smázl i ten Karel...a vůbec, Rosmarine je silná ( statečná holka )...a popasovala se s tím...a jedeme dál...smiling smiley
avatar Re: thumbs upSrdeční záležitost aneb krize - nekrize
29. 07. 2009 07:26
Rosmarine, podporu máš i ode mne...hlavně se už NIKDY nenechat otrávit žádným BLBCEM



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (29. 07. 2009 07:32).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 211
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.