Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 07. 2014 21:17
Letos jsem zavítal do Živogošče Porat. Pěkná vesnička, obchůdek, pekař, hospůdky....prostě paráda, i prostředí...klídek. Byl jsem poslední týden v červnu. Jediné z čeho jsem byl hodně zklamán a překvapen byl často se opakující humus ve vodě. Občas se totiž objevila pěna a takový ten humus z kanalizace když bylo moře klidnější. Pan domácí mi vysvětloval že to nic není, že to je příroda, že voda jakoby kvete, ale myslel jsem si své, už jsem to viděl na více místech v Chorvatsku.Tak to jediné mě tam sklamalo.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 07. 2014 13:18
@Jirka 2
Tak nevím, i my jsme tam byli poslední týden v červnu a žádný "humus" jsme tedy ve vodě neviděli...ba naopak, všude naprosto nádherná, dechberoucí příroda vč. moře. Jen podotýkám, že jsme zkusili pláže jak v Blatu, zátoce Velka Duba, tak i v kempu Dole a pod Bobanem...všude naprosto v pořádkusmiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 07. 2014 13:23
Lenuscha napsal(a):
-------------------------------------------------------
> @Jirka 2
> Tak nevím, i my jsme tam byli poslední týden v
> červnu a žádný "humus" jsme tedy ve vodě
> neviděli...ba naopak, všude naprosto nádherná,
> dechberoucí příroda vč. moře. Jen podotýkám, že
> jsme zkusili pláže jak v Blatu, zátoce Velka Duba,
> tak i v kempu Dole a pod Bobanem...všude naprosto
> v pořádkusmiling smiley


Takže omluva, špatně jsem si přečetla příspěvek od Jirka 2, že se jednalo o Živogošče-PORAT a ne o Blato.eye rolling smiley
Snad proto, že celá tato diskuze je o Blatu...yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 07. 2014 21:47
Tak Vam porad nevim zda vyrazit v nedeli 3.8 na BLATO smileys with beer a jestli nahodou taky neprijedu do BLÁTA smileys with beer To uz bude snad krasne pocasi. R



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (29. 07. 2014 21:48).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 07. 2014 08:32
Prý má být od této soboty v HR konečné léto. Tak snad už bude.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 07. 2014 10:09
renonous: klidně vyraž, aspoň se nezapotíš,až polezete nahoru nad Blato ke kapličce.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
31. 07. 2014 21:09
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> renonous: klidně vyraž, aspoň se nezapotíš,až
> polezete nahoru nad Blato ke kapličce.


To si pis ze vyrazim v nedeli a uz snad bude hezke pocasi po celem hezkem chorvatsku ....ale nejsem Rosta smoking smiley ja budu radsi u Fredyho a nebo ve Vagabundu a dam si hezky studene smileys with beer .Vsem co teprve pojedou preji hezkou dovolenou a stastnou cestu. Renda thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (31. 07. 2014 21:10).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2014 12:11
Hele Rendo, a do kdy se tam zdržíš ? Já přifrčím 10.8. na Blato smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2014 12:52
A my zřejmě 16.8..yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Gina (02. 08. 2014 12:52).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2014 15:45
Zdravim z Vagabunda,konecne zadny mraky,akorat se to tu zahustilo(vikend?) a preju vsem co jsou na ceste(kdyz vidim kamery docela masakr)dobrej dojezd.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2014 16:34
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hele Rendo, a do kdy se tam zdržíš ? Já přifrčím
> 10.8. na Blato smiling smiley


To tam jeste budu....podle pocasi ale 10 dni urcite no a potom uvidime jake bude pocasko,preci nemuze bejt donekonecna tak osklive jak tam bylo poslednich 10 dni smileys with beer uz tam jedu po 9 te a vzdy bylo nadherne smileys with beer zitra odjezd v cca v 19 hod a na Blate kolem 6 hod rano..yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2014 14:33
Ahojte, radi by sme toho roku dovolenkovali v Zivogosce, chystame sa vyrazit v tomto tyzdni,ideme na blind.Myslite,ze bude problem najst v auguste ubytovanie priamo na mieste? Dakujem
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2014 21:48
Gina , to tam doufám ještě budu smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2014 08:23
Isekone, na to se tě neptala, chtěla poradit, jestli bude možnost ubytování, když přijedou, aniž by předem měli zajištěné ubytování. To ji napiš, aspoň co si myslíš.
Bývá tam dost plno. Přemýšlel bych i o Male Dube. Tam je taky hezky. A když ani to, tak Igrane. Tam určitě něco bude a je to hned vedle.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2014 08:46
Isekon - tak třeba se potkáme drinking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2014 17:14
lenja..to by Ti měli napsat ti co tam jsou přímo na místě...ale slyšel jsem, že jsou kapacity ještě volné...že je dost volných apartmánů
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2014 20:15
Nojo Gino, ale jak se poznáme ? smiling smiley Leda pokud bys zakopla v severní části na pláži o ředitele vápenky s pleškou a s dětma jak černoušci, tak to budu asi já grinning smiley
pan učítěl si plete Ginu a lenju yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2014 20:53
Isekon: Do Blata jedu poprve, nevim kde je severni cast na plazi. Poznas nas podle malého psa- trpasličího jezevcika. Tak se prihlas, slivovicka ci vinko setkani jisti. Kdyz tak napis SZ. Domluvíme setkani.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Gina (07. 08. 2014 20:54).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2014 21:30
...smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (07. 08. 2014 21:32).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2014 09:22
Taky jsem již dojel a jsem spokojen.Jen cesta z Brely do Živogošče -Blato 3,5 hod.V sobotu ráno to byl masakr.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2014 15:00
Jan.A-tak to je maso 3,5hod...co tam bylo nějaká havárie?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2014 09:27
geltruda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jan.A-tak to je maso 3,5hod...co tam bylo nějaká
> havárie?

Žádná nehoda,ale takový provoz.Sjezd od tunelu ze svatého Ilji,byl zip (10 aut od tunelu ,2 od Brely) a křižovatky na Makarské to byla síla, Chorvati si dělali svá pravidla (vedlejší má přednost),ale je tu nádherně,31 vzduch a voda 26 no super.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2014 09:46
tož to jsem ještě naštěstí nezažil ...asi se udělalo hezky a všichni valili k mořu...no tunel Ravča -Drvenik je jenom na papíře smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 08. 2014 08:18
Dobrý den,
22.8. vyrážíme poprvé do kempu Dole. Prosím o rady a tipy kam na procházky a výlety smiling smiley. Taky, zda se dá vydat z Blata na nějaký výlet lodí. Předem mockrát děkuji smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 08. 2014 12:37
michalo..přečti sí pár stránek..a najdeš vše co potřebuješ...grinning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 08. 2014 21:19
Kolisto, tak jsem ale 2x prošel okolo tvého AP, kua , každej den bych tam šlapat nechtěl a po těch schodech už vůbec ne... nemají tam náhodou výtah grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 08. 2014 08:30
Jsem radši výš...moře stoupe ledovce tají drinking smiley....a co jsi tam dělal byl jsi navštívit Ginu?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 08. 2014 08:31).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 08. 2014 20:32
No to taky smiling smiley, ale šel jsem tama ale 2x do (nebo z) obchodu ... a ještě nás na Blatě dost poštípali komáři - tolik pejlanců jsem ještě nikde neměl confused smiley Teda předpokládám že bydlíš u Vuinac ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 08. 2014 00:24
myslíš Vlatku a Mileho?..nebydlím..bévám u Grbičů..tam kde byla Gina smoking smiley 20.9 jedu už po desáté smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (27. 08. 2014 00:30).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 08. 2014 18:29
Ahoj Blaťáci. Koukněte se u "nás" v kempu DOLE zda tam ještě jsou ty bílý stany pro německou mládež. Dík Karel.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 189
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.