Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 06. 2014 22:00
No ahoj Editko, 3 roky tě nebylo slyšet, kde jsi se toulala?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 06. 2014 18:05
Ahojte,,jedu na Blato poprvé a vezeme sebou 1.rok starou vnučku,budu ubytován u paní Anky Gadžić,neví někdo kde se apartman nachází (schody od moře k aparmánu) malá ještě moc nechodí tak jestli stačí golfáč, nebo sporťák (kočárek).Nebo raději sedačku na záda. Děkuji za info.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 06. 2014 23:10
no je tam asfaltka..a asi 100m od moře..tak golfáč neškodí :-D..ale kolem baráku to zmapované nemám...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 06. 2014 13:55
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> já vyrážám na Blato 7.6...tak když někdo zahlédne
> na kole žlutý dres..tož to jsem na treninku smileys with beer

A když ho zahlédne v hospodě... tož jsu též v treninku !!!

Rosťo, tak si to oboje užij !!!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 06. 2014 20:45
ahoj všem..cesta na Blato..no zkrátka dost hustej provoz ..hlavně Zagreb-Bosiljevo..chvílama krokem..to sem ještě nezažil..asi všeci vyrazili na jih eye popping smiley ...ale od Zadaru se to celkem vylidnilo a pak sem se už bál....tankoval sem na sjezdu Gersdorf otevřeno je 6-22hod ...při příjezdu na Blato kolem 16:15 hod..asi 28°C...vybalili jsme a šli jsme se očutat..voda osvěžující..asi 21-22..již je tu dost lidí..to jsem taky nezažil.....je vše otevřeno....a teď jedna slíbená fotka pro Renonouse...drinking smiley


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2014 15:39
Dík Kolisto! Je to letošní CJENIK 2014? Malinko proti loňsku zdražili tak to bude asi o 200Kč dražší na těch 10 dní. Dojdi nám pod webovku zamávat ONLine. Dej čas tak po osmý a my budem koukat závidět a slintatsmileys with beer.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2014 18:28
Rosto dekuji a uzivej hezky dovolenou smileys with beer cenik predam. R
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2014 21:55
no dnes to mávání asi už nevyjde spinning smiley sticking its tongue out dnes bylo nádherně..jasno trošku pofukoval odpoledne mistrál ale dalo se to ..voda 22° dnes jsme navštívili všechny vesničky od Blata na jih..když tak jukněte na nějaké fotky na fcb...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2014 15:57
Tak už jsme taky dorazili,cesta v pohodě,počasí super.....a jak sleduji,tak v Blatě se buduje-renovuje,, nová stravovna''(oprava dlouhodobě uzavřené restaurace a obchodu u pláže) +obnova části kempu (údajně pro děti z Německa).....tak to tu nebude v sezonu k hnutíeye rolling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2014 18:02
Rosťo, fantastické fotky. thumbs up

___________________________________________________
Baška, Drvenik, 3*Plat, Seget Vranjica, 6*Podaca, Brist, Makarská.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2014 21:31
Vasnivý kolisto, bezvadný fotky...ty bys mohl Blatu nabídnout jako propagační materiálsmiling smiley po shlédnutí se těším na dovču snad ještě víc....za týden vyrážíme!!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2014 21:40
Rosťo, pěkné fotky a příště až budeš ležet ve vodě, vysleč ty "punčocháče". spinning smiley sticking its tongue out

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2014 21:48
Tak Kolisto veliké díky. Tento týden ´Tvé fotky potěšily ze všeho nejvíce. Tak krásné, čisté a nepřelidněné. A nejen ty z Croati.
Jak moc na fcb nechodím ,tak určitě budu nakukovat.
PS: brusle jsem před časem taky oprášila po téměř tříceti letech.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 06. 2014 06:50
Rosťo, skvělé foto. Ten pohled na Gradac, chtěl jsem skočit do monitoru. Ale to bych si ho rozbil a v Gradacu nebyl. grinning smiley Moja se mě ptala: "Kde jsou lidi?" Tak jsem jí řekl, že jsi je nejdřív vyhnal, než jsi to vyfotil. grinning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 06. 2014 09:48
Každý tady pěje ódy na fotky "kolisty". Kde je mám najít, abych taky pěl?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 06. 2014 11:18
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 06. 2014 20:54
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Každý tady pěje ódy na fotky "kolisty". Kde je mám
> najít, abych taky pěl?

zadej vasnivykolista a můj profil se ti objeví grinning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 06. 2014 21:00
Sk@nes napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosťo, skvělé foto. Ten pohled na Gradac, chtěl
> jsem skočit do monitoru. Ale to bych si ho rozbil
> a v Gradacu nebyl. grinning smiley Moja se mě ptala: "Kde jsou
> lidi?" Tak jsem jí řekl, že jsi je nejdřív vyhnal,
> než jsi to vyfotil. grinning smiley

no lidí bylo málo...ale za včerejšek a dnešek ji dost přibylo...tady na Blatě i všude kolem ..takže sezona začíná..i když se tu ještě usilovně pracuje,,jak na magistrále..tak i na Blatě..má se otvírat nová restaurace asi za 3 týdny...počasí za ten týden je super..ale zítra má být změna..moře dnes kolem 25°C..
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2014 18:55
Nějak nemůžu na ty fotky. To se musím upsat tomu ďáblovi co si říká facebook?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2014 19:49
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nějak nemůžu na ty fotky. To se musím upsat tomu
> ďáblovi co si říká facebook?

jj..to je potřeba se upsat grinning smiley ...

tak jsem doma...včera ráno ještě u vody ale v 10hod jsme viděli mezi Hvarem a Bračem kišu a rychle do kuče...ale nestihli jsme....domů jsme vyrazili asi 12:15..stavili jsme se ještě na Makarské v konzumu na burek s masem a valili domů...cesty byly poloprázdné jenom kolem Zagrebu zvýšený provoz..ale to je obvyklé...vše placeno kartou..šestanovac zagreb vyšel kurzem 3,62..takže se to vyplatí..benzin přímo v Makarské stojí 10,90...ale na dalnici 11,05 ..při cestě tam jsem bral v Temelu po sjezdu Gersdorf...a pak i při návratu při cestě tam 1,369 a zpět 1,374..

jinak celý týden nádherně a voda se oteplovala..teď má být asi do čtvrtku nic moc počasí...tak přeju aby to nevyšlo a bylo hezky i ostatním smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2014 22:17
vasnivykolista-to počasí co došlo včera-to znamená hnussad smiley se dnes nezměnilo a stále přetrvává...tak snad ráno bude moudřejší večera...dnes celé dopo velký vítr a déšť,odpo už bez deště teplota 20st.thumbs down
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2014 18:55
Zdravím, podá někdo aktuální info o počasí na Blatě? Zítra vyrážíme a předpovědi na internetu říkají pokaždé něco jinéhosmiling smiley Děkuji!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2014 22:38
ŘEKL BYCH ŽE OD ZÍTŘKA..bude hezky..pár odkazů mám a vypadá to nadějbě ..hlavní HR portál počasí [prognoza.hr]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2014 13:43
Vasnivykolisto díky moc!smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2014 12:13
Tak letos to vypadá na Živogošče-poprvé! a zajímá mě jak je nejlepší se tam dostat z dálnice,tzn.jaký sjezd a jak dál a nejlépe?Jedeme až v termínu 23.-30.8.,ale je to bohužel Sobota-Sobota,jak to tam vypadá v tuto dobu co se týče lidí a dopravy?Díky za informace KaZa
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2014 17:56
KaZa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak letos to vypadá na Živogošče-poprvé! a zajímá
> mě jak je nejlepší se tam dostat z
> dálnice,tzn.jaký sjezd a jak dál a nejlépe?Jedeme
> až v termínu 23.-30.8.,ale je to bohužel
> Sobota-Sobota,jak to tam vypadá v tuto dobu co se
> týče lidí a dopravy?Díky za informace KaZa


Tak už to není důležité,rozhodli jsme se a právě zamluvili Stanići,tak letos do třetice zase tamsmileys with beer

...ale pro ostatní by to mohl někdo prosím doplnit tu mou otázečku výše!Díky a hezkou dovču všem!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2014 14:14
KaZa- tak pro ostatní....sjezd Šestanovač-směr Makarska ...projedete celou Makarskou dále přes Tučepi,Podgoru a až do Živogošče...osada Blato je až ta poslední-je to pěkně označeno.
Další varianta je po dálnici pokračovat za Šestanovač a sjíždět na sjezdu Zagzvod-směr Baška Voda(přes tunel Sv.Ilja-poplatek 20kn)....a dále opět směr Makarská atd...
A ještě by se dalo sjíždět až v Ravči a přes hory (směr opět Makarská) do Podgory,je to trochu zajížďka,ale při pěkném počasí nádherný výhled na celou Makarskou riviéru....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2014 18:36
Zdravím všechny,
tak včera návrat z Blata jedním slovem náádhera. Skutečnost o mnoho předčila naše očekávání, moc se nám tam líbilosmiling smiley překrásná příroda, moře, vstřícní lidé, bezva ubytování ihned u moře (kemp Dole). Sice nám 2 dny moc nepřálo počasí-ale nevadilo- udělali jsme výlet na Bačinská jezera a na protější Hvar. Zašli jsme i procházkou na pláž do Duby, vyšplhali jsme nahoru ke kapličce. Nesměla chybět návštěva Strnje a pana Gradimíra, který s kterým se skamarádil i náš 1,5letý synek ( pan Gradimír ho nechal nakouknout do sklepa a ukázal mu divoká prasata, která chová). Chtě nechtě-museli jsme k panu Gradimírovi hned 2xyawning smiley ( chlapy namísto divokých prasat zaujala travarica a jiné dobrůtkythumbs up smiley) Vše se dalo v pohodě zvládnout i s malým dítětem včetně cesty-13hodin vcelku pohodové cesty i s objížďkou slovinské dálnice. Naše obavy z cesty PÁ-SO se nevyplnily, trasa bez kolon, malinké zdržení pouze na hranici s HR, ale nic strašného.
Živogošče určitě ještě v budoucnu navštívíme, tiše závidíme všem, kteří mají dovolenou na tomto krásném místě ještě před sebou.
Moc díky za užitečné rady a odkazy hlavně @vasnivykolista a @Karel z HK, kdyby měl někdo zájem o nějaké informace, ráda zodpovím, bez obav písněte do SZ. Krásné léto!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2014 21:22
ahoj všichni, my už to máme "za pár", ve středu ráno se těšíme na Blato! Pojedeme už po páté, takže je to jako když jedete na chalupu. Potkáme tam někoho Letos poprvé vyzkoušíme jejich mýtné, které Vám sníží poplatky za cestariny o 21,7%. Máte s tím někdo zkušenosti?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2014 23:07
Jano, tady můžeš číst o ENC až se zblázníš.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.