Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 04. 2013 10:05
Dobrý den, chystáme se poprvé s malými dětmi do Chorvatska a vybíráme mezi Blatem a Igrane. Můžete mi poradit, kde je to lepší pro malé děti? Klidnější místo, méně lidí, pozvolný vstup do moře a tak. Děkuji.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 04. 2013 14:32
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 04. 2013 11:44
Zdravím Blatáky,první dva týdny v září zamluvenysmiling bouncing smiley.....a když to klapne,tak i týden v půlce červnathumbs up smiley.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 04. 2013 22:45
u mě je to ve hvězdách...možná prodlouženej víkend kolem 1.6...asi zase povezu domácí s dětičkama...pak nevím...ale určitě zase dojedu s kolem...ale nebude to jak loni na 22dní...eye rolling smiley buď v červnu nebo až v září.....ale byl bych rád kdyby se povedlo dojet na posledních 14 dní v červencu



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (25. 04. 2013 22:48).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 04. 2013 17:31
Ahoj Všem! Mám dotaz, kde kupujete červený víno v Blatě. Já sice většinou vedle v kempu a někdy u Nedělka. Kde vy? Poraďte. Karel
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2013 14:25
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 05. 2013 13:13
Pěkná kamera, nyní je v Blatě už skoro léto, mluvil jsem s domácími- jasno a teplo.
Tak za 21 jsem tam!!!!!!!!!!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 06. 2013 09:23
Kto ste boli u Tea Brajkoviča? Tie ceny na jeho stránkach sa mi zdajú hodne vysoké. Sme sa pod jeho apart. chodili kúpať, ale boli sme u Vuinac. Teraz sa chystáme do Punty v Igrane a na Blate pokračovať. Dá sa s ním dohodnúť cena?
Dík.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 06. 2013 12:42
Zdravím do Živogošče ,pokud se vše podaří ,poprvé se vrátím do hr na stejné místo a doufám že už příští tyden. Jen zkusím letos najít apr. blíže k moři abych se nemuset tahat s prknem cca 80m ,jinak byla s ubytováním velká spokojenost , horší to je tedy s kvalitou jidla v restauraci u moře ,byl jsem teda jenom v té napravo z pohledu na moře
P.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 06. 2013 22:42
Zdravím příznivce Živogošče Blato. Teď tady dva dny foukala silná bura, dnes je od dopoledne konečně klid. Předevčírem byly vlny tak velký, že to ubralo cca 2,5 - 3m štěrku na pláži. Felun ten den vezl odpoledne výpravu do Makarské, polovina lidí se pozvracela a musela se vrátit autem.
Voda má 22,5°C. Počasí má dál přát, tak to půjde nahoru. Turistů je zatím pomálu.yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 06. 2013 15:51
My sa chistame druhy rok. Dufam, ze bude dobre pocasie a more bude mat aspon 24. Ideme 22.06drinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 06. 2013 22:36
Ahoj, od 14.6 docela toplo, dnes ráno voda na hladině 22 °C, odpoledne 26,6 °C. Turistů přibývá. Je to tady super. Přijeďte.yawning smiley
Re: Živogošče-Blato
17. 06. 2013 05:46
Ahoj. V červenci jedeme poprvé do Blata. Může někdo poradit, jestli je na Blatě prostor pro bruslení?Dík
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2013 07:00
BH75-myslím že brusle v Blatě moc neužiješ,kolem pláže asi 100metrů a zadní cestou k hlavní silnici cca 200m použitelné k bruslení....v Blatě si nezabruslíš ani v zimě,natož v červencigrinning smiley...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2013 08:51
Zdravím znalce Blata :-)

letos se chystame poprvé..

chtěla bych se Vás zeptat na pár věcí..

je v Blatě taková ta klasická promenada podel moře a takove ty stanky s cetkama??

když je tam ten přístav není tam moc špinavá voda?

a posledníí v červenci nejsou pláže přeplněné?

Děkuji moc
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2013 10:42
Ještě jsem se chtěla zeptat kde je nejbližší supermarket typu Kaufland?

Děkuji
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2013 10:55
ahoj,

promenáda - je, ale krátká, pár stánků s blbinama tam taky je smiling smiley

voda - čistá smiling smiley, je to malý přístav

pláže - přeplněné bych řekl, že nejsou, ale prázdné taky ne :-D


supermarkety - Konzum a Lidl - Makarska
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2013 15:08
Ještě bych si dovolil přidat..v Drveniku je Konzum a myslím ještě Studenac, dále i v Zaostrogu. Promenádovat se dá i skrze AC Dole i AC Boban / propojeno a kousek po silnici je ještě AC Male Čiste, stezka i asfaltová cesta vede do hor Strnje / Restaurant s vynikajícím vínem smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2013 17:43
milošhr thumbs up červené je tam famózní....už abych tam seděl smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2013 07:56
Milošhr a Tony Stark

děkuji Vám moc :-) ještě by mě zajímalo na plážích jsou sprchy?

a neříká Vám náhodou něco ubytovani Dullina?

Děkuji
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2013 08:18
Sprchy jsou na pláži dvě,o ubytku at dá info někdo další.....a o tom posledním týdnu v červenci bych si iluze moc nedělal,lidí bude hodně,ale asi jak všude v tuto dobu(chce to jít na pláž trochu dřív a chytnout svoje místo....a nebo jít dál směrem na Malou Dubu mezi skály,ale je tam horší přístup).Přeji pěknou dovču.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2013 23:19
hosi ..díky za info..já po loňských 31 dnech na Blatě pojedu asi 21.9..na 14 dní..záleží na počasí..myslím, že kdo bude na Blatě by měl napsat své postřehy a informace..jinak všem příjemný pobytsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2013 13:14
Je tam prosím nějaká tržnice?

nebo kde chodíte nakupovat zeleninu případně ryby?

děkuji moc
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2013 18:25
Ryby jsme kupovali v Omiši na tržnici.A pro zeleninu jsme chodili do autocampu Dole,kousek od recepce do stánku.Ale už je to 3 roky zpět.Jinak v Blatě je ještě malinkej krámek v kopci kousek od hlavní silnice nalevo směrem dolu.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2013 19:04
ahoj, v Blatu se dají koupit čerstvé ryby tak, že přijede stařík v malém bílém fiatku(nebo jiné značce, se v tom nevyznám), troubí a řve ryba ryba ryba! Je to vždy tak mezi 9-10h ráno, u poštovní schránky a pak ještě v kempu. Jen nikdy člověk neví, kdy přijede. Jednou se nám stalo, že tři dny nepřijel a pak zas jezdil každý den. Božínku jak já se těším na to jeho troubení! no už za týden jedeme směr Blato, takže už opravdu odpočítáváme. Blatu zdar!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2013 07:24
janabolfi ten stařík bude pravděpodobně Ivan se stařičkým Renaultem ? Ještě k jeho nevyzpytatelnosti příjezdů, on už neloví, jen syn a jak "jdou" ryby..a mimochodem v Poděbradech má vnučku smoking smiley

pavel.k77 nějak mi nesedí ta Omiš, je to přece jen z Blata dost daleko ? Ryby se také někdy dají brzo ráno sehnat čerstvé přímo od rybářů např. i v Drveniku drinking smiley


avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2013 10:23
Tak tehle stařík zajížděl i do Male Duby, stavěl přímo pod naším app u mola.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2013 14:02
Tohoto pána známe už z pobytu v Blatě v roce 1999.V roce asi 2005 jsme byli v Igrane a ten pán bydlel kousek od obchodu na takovémto náměstíčku,kde je zastávka autobusu a lékaři.Ptali jsme se ho taky na ryby a on tvrdil,že je úplněk a v tomto období ryby neberou
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2013 14:57
vím prosím někdo ze znalých místem jak se jmenuje hotel na téhle webce? popř nějaký apartmán hodně blízko? děkuji za odpověd.

[www.skylinewebcams.com]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2013 15:07
Hotel Nimfa, Živogoště Porat
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.