Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 05. 2015 16:38
Tak na pláž v Blatě nastoupily dva bagry.Sezona se blížíthumbs up
[www.whatsupcams.com]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 05. 2015 11:26
Ahoj, teď jsem koukal na kameru, a nejen v Blatě se již opalují a zkouší vodu.
Tak naviděnou 6.6. u Vagabunda.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2015 21:03
Přijezd v sobotu teplota 34st. jasno přes noc 25st.. V neděli pod mrakem teplo , dusno,vítr a velké vlny.Dnes ráno jasno asi do 9 hod.,pak mraky v poledne bouřka déšť,to stejné během celého odpoledne tj.slunce se střídalo s mraky.....je tu teplo a jak v prádelně,teplota moře cca.24st.....snad se to nějak ustálíeye rolling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 06. 2015 09:53
příjemný pobyt...pozdravuj všechny smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2015 23:04
Tak včera dopoledne déšť,ale teplo.Po obědě vylezlo sluníčko ale začal foukat vítr,který k večeru přešel k pořádné kiši a vydrželo to až do rána....co nebylo přivázané to odletlo.....dnes ráno se to roztrhalo a zase slunce,moře se podstatně ochladilo,zítra má být hezky..
obden jde sledovat delfínythumbs up....pivo oproti lonskému červnu zdražilo na 17 kun,pizza posočila též nahoru o nějakou kunueye rolling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2015 21:18
Vypadá,dle kamery,že je dnes rybarsky večer....jelikož jezdíme už 9let před a po sezoně,tak tohle jsem nezažili,škodamoody smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 07. 2015 11:46
vždy je rybářský večer 1 uterý nebo středu v červencu a pak zase za 3 týdny..tož jestli byl tak 21.7 další



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (01. 07. 2015 11:48).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 07. 2015 12:29
No nejako to tu nežije, žiadne info ani z Blata ani z Malej Duby, chorvátské noviny píšu, že je silná sezóna, vraj aj hotely sú vypredané, ako je to s ubytovaním na súkromí, dá sa zohnať, koľko je teraz turistov, je plno, zátoka Velká Duba je zaplnená,čo počasie,čo voda, koľko stupnovconfused smiley, a čo ceny zostali alebo podraželi ?
Ak bude mať niekto čas a chuť dajte vedieť spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 07. 2015 21:58
Dnes návrat z kempu Dole. Ribarsky večer OK, makrely, kláda, přetahovaná a nově soutěž rytířů. Jedno dítě veze druhý na kolečku to má kopí a snaží se napíchnout kroužek. Taky samo taneček tak jsme si zatančili polku Škoda lásky zpívanou v češtině i chorvatštině. Při návratu po 11 hod. nàm vedle stanu nový stanaři zatloukali kolíky. Druhý den se z nich vyklubali výborný lidi z Olomóca a nad jejich výbornou slivovičkou jsme měli skvělý každý večer. Tak opět krásná dovča.
Čao Karel
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 07. 2015 18:10
Včera jsem se byl v Blatě podívat, pěkné místo, ale hlava na hlavě na té hlavní pláži. Nic pro naši rodinu.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2015 18:36
Je někdo teď na Blatě nebo se teď vrátil?Jak to tam vypadá s počtem turistů.Podle web kamery se mi nezdá,že by tam bylo přeplněno.Chystáme se tam za 12 dní bez zajištěného ubytování.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2015 21:36
Fanda: huste to tu je, ale kto vie ako tu bude za 12 dni, dovtedy sa moze vsetko zmenit.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2015 22:40
Díky,v Blatě jsme byli poprvé a chtěli by jsme to zopakovat,když bude plno popojedem dál.Byli jste ve Strnji.My tam byli několikrát,poprve v roce 2000,to asi otvírali.Pak to byla čím dál větší komerce.Naposled jsme tam byli v roce 2009 a byli jsme tam sami.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2015 21:47
Jsme v Blato od ctvrtka. Zkouseli jsme Krvavicu, volne app jen daleko od more. tucapi moc plne. v podgore nic idealniho. jeste jedna ves,nic pro 4 a 3 clenne rodiny. pak do Blato,parking na nabrezi,vsude plno, pak na me pani neco jako "co se tady moces" , hledam ap.Mam. toz kuknem ,vyhovujici,na jizdu dal nebylo sil. 55e za 2+1 super.

voda jak kafe, lidi dost,ale zadny problem s mistem na lezeni
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2015 21:54
jirkap - tak to moc nechval,at tam není přeplněnospinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2015 22:33
Tak to dúfam aj ja, že nebude "přeplneno", zajtra odjezd Živogošče - Mala Duba, app. zaistený, už len aby vyšlo počasie tak na 12 dní, aby bola voda teplá a aby nebolo "přeplneno" na pláži Velká duba, potom to bude ok !
Ešte otázka, neviete niekto kedy bol posledný, resp. kedy bude najbližší rybarský večer v Blate, M, Dube alebo v Porate, som tu čítal, že oproti min. rokom pribudla nová disciplína confused smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil berino (07. 08. 2015 22:45).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2015 18:55
Takhle nějak jako letos v Blatu ? drinking smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (09. 08. 2015 07:56).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 08. 2015 21:18
Ja to nechapu, Velka Duba, naprosto luxusni plaz, ale vsude odpadky, nasrany atp. Obce ci komu to patri nefunguji?
Dneska jsme si vyslapli do M. Duby a nadherny koupani. Odpo zpet a plne. BIH vyuzili nedele...

Ryb vecer byl v Poratu 27,nebo 28.7. co jsem zahledl plakat.
up. v pon. vyvesili plakat na uterni ryb. vecer v Blate, tj. 11.8.2015

Dotaz - plakaty zvou na disko v Blatu,u cesty, moto bike cosi bar. Jeste jsme tam nebyli, co je to zac?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkap (10. 08. 2015 13:28).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2015 18:20
Rybarsky večer je zítra....
Jinak, přeplněno tu je! Je to každý rok horší, bohužel. Dneska jsem se odpoledne toulal po Dole a tam jsou, na mé překvapení, pláže volnější a moře čistčí. A to už to dávno není kemp, ale "mobilehomecity". To co tam vystavěla CK Viktoria, tak to už je masakr...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2015 07:16
Raadek, ne vsechny chatky jsou zminene ck, ty smerem k Bobanovi jsou primo kempu. V nekterych bydli pracovnici hotelu nimfa, ted se teda jmenuje jinak, ale nevzpomenu si. Jde to poznat podle neporadku pred mobilehomem/chatkou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (11. 08. 2015 07:19).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2015 10:12
Nevím zda se něco změnilo,ale asi před měsícem,jednala CK Vik.s vedlejším kempem o možnosti umístění.Údajně nový majitel Dole ji už tam nechce,poněvadž potřebuje místo pro své HD,které tam postupně naváží.

MirekŠi
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2015 13:52
tvsat, potvrzuji, tohle jsem taky slyšel. Btw. dnes je tu pod mrakem, voda trošku studenější (místo 28+ jen 26 a kousek)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2015 14:01
Chystáme se do Blata v pátek,podle kamer se mi nezdá,že by tam bylo až husto.Kdyby jste měli tip na ubytování,prosím na SZ,pro 3 osoby.Díky
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2015 05:56
Tony Stark..tož tak, v Dole už dosti komerčně přechatkováno - mobilhomováno


avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 08. 2015 17:52
Jsem rád, že jsem 2x "zažil" kemp Dole bez chatek a mobilních domků. Už je to ale 12 roků. Vloni jsme se tam byli podívat, už se nám místo pro pobyt ani moc nelíbilo. Pláže pod kempem jsou ale úžasné,jedny z nejlepších.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 08. 2015 06:30
Letos v červnu..tak trochu už sídliště confused smiley video: [www.youtube.com]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 08. 2015 12:09
Ako je to s tou rampou do vody? Kto to tam spravuje, neviete niekto?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 08. 2015 18:14
Z Blata jsme se vrátili v pátek. Celý pobyt v absolutní pohodě. Já bych neřekl že byla pláž plná,stále bylo místo.Neměl jsem cízí karimatky hned u své .Relativně plno bylo jen o víkendech když přijíždějí hosté z Bih. V kempu Dole jsme se taky byli podívat ale ta romantika z let 99-00 se vytratila jak tady píšou plno mobilhomu a záchody a umývarky v strašném vztahu. Asi už nemaj potřebu to renovovat pro pár stanu když mobil homy mají vlastní sociálku.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 08. 2015 13:43
Projel jsem behem pobytu několik okolních letovisek a musim říct, že jsem se opravdu mýlil :-) Je tu sice o malinko víc lidí než dříve, ale jinak v porovnání s okolím naprostý luxus!! Takže odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil.... :-D
Dneska balíme, takže "Blato děkujem a brzy nashledanou".....
Ad Dole - nebrat!!!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 08. 2015 17:36
Takže,v Blatě jsme zkoušeli najít ubytování 14.8. ráno a co nám bylo nabídnuto za 55 E byl děs.Byly asi ještě 3 nabídky,ale to samé,co největší počet na m2,tak jsme jeli do Drveniku,kde jsme se ubytovali.Do Blata jsme se stavovali na oběd a chystali se na koupání na pláž Dole,kam jsme se byli podívat.Bohužel už k tomu letos nedošlo,snad příště
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.