Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 08. 2014 18:40
Jj. V nedeli tam jeste byly.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 08. 2014 22:42
copak Karle...až tam nebudou vyrazíš na Blato?...grinning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 08. 2014 12:22
Rosťo, tak trošku Ti závidím ještě cestu do teploučka.

Dovolím si malinkou rekapitulaci letošní dovolené - poprvé za ta léta co jezdíme - v místě Živogošče-Blato.
Ubytování v naprostém pořádku - realita přesně odpovídala nabízenému - lze říct, že to byl jeden z nejlepších apartmánů, co jsme dosud poznali. Domácí skvělí, sice dál od moře, ale díky tomu klídek. K moři jsme si došli kdykoliv, mohli jsme zvolit procházku po cestě a nebo kratší cestu po "schodech". Cestička do Malé Dubé v pohodě, až na posledních cca 100 m, kdy se jde po skalách a ostrých kamenech. Možnost výběru z několika pláží a plážiček. Na hlavní pláži zákaz vstupu psů, kousek vedle již bez problémů, pes mohl být a i v několika případech(včetně našeho jezevce) na pláži byl. Na promenádě několik restaurací, pizzerie, stánky se zmrzlinou, ovocem, rychlým občerstvením, suvenýrama apod. Pro děti atrakce, vstup do moře mělký, po kamenech, bez botů do vody nepříjemné, ale dalo se. Voda na hlavní pláži kolem trampolín trochu špinavá, většinou chaluhy a trošku zkalená, ale na kraji téže pláže a na vedlejších krásně čistá. Po bouřce se vyčistila i na hlavní.
Restaurace ve Strnji parádní, trošku dražší než na promenádě, ale posezení moc hezké, pan majitel vstřícný, personál také, jídlo i víno dobré, platba kartou bez problémů. Hrdinně jsme tam vyjeli autem a dobře, že tak. Zastihla nás tam jediná bouřka, co tam byla, a že byla fest.
Závěrem - bylo tam fajn, ale..... postrádala jsem tam takovou tu atmosféru Dalmácie. Chyběly mi tam typické kamenné domy, malé uličky, kavárničky....

Poslední věta se netýká jen Blata, platí i pro ostatní místa Makarské riviery, která jsme projeli a navštívili.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Gina (28. 08. 2014 12:32).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 08. 2014 12:43
Gina..to jsem rád že se vám u Grbičů i s psékem líbilo...taky myslím, že Blato je klidná vesnička pro dovolenou pro nás starší a rodiče s děckama co chtějí klídek a pohodu....a co se týče Strnja..taky se tam rád vracím..pan Teo je příjemný a vždy se nám věnuje se vším všudy..takže jak mě říka George doporučuj nás smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 08. 2014 18:39
Dík Kolisto! No letos už nepojedu je to přece jen daleko. V září jedeme na čtyři dny na Karlštejn a okolí a to je trochu blíž. Jen mě zajímalo zda ten tábor tam byl jen na čas nebo to tam nechají nastálo. Karel
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 08. 2014 20:16
Aha, a já si říkala, co to tam budují za "stanové městečko"cool smiley když jsme tam byli my koncem června, tak začali stavět první stany od cesty směrem dolů k moři.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2014 14:18
Kdo chce klid, pohodu, nemá potřebu někam chodit, pro toho je tam dobře. Kdo čeká něco víc od dovolené, tak hledejte jiné místo. Jinak je tam mrtvo....
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 09. 2014 08:44
Karle, ale zase co je tam těch německejch kocourů (mladejch) ,,, jeden večer jsme šli okolo a ta jejich hospoda byla narvaná - asi měli nějakou akci.
Kolisto ... no u Grbičů ubytování pěkné , parkování taky v pohodě, co jsem viděl .. ale ty kopce mě nelákají yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 09. 2014 17:53
Jo, jo já koukal když přijeli tak mi šli okolo stanu. Mě se ale líbily ty kočičky (mladý) no když se ti líbí kocourcitongue sticking out smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 09. 2014 10:42
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 09. 2014 07:12
vasnivykolista thumbs up díky za vložený odkaz na video Jiřího Katery, je to borec !..parádní, nemám slov
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 09. 2014 13:57
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 10. 2014 10:35
Pár fotek z Živogošče nafoceno kompaktem takže kvalita nic moc.
[www.rajce.net]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 10. 2014 11:14
Hm, tornádo, to vidí na vlastní oči málokdo. Zatím.....
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 10. 2014 20:06
Šmárja Karle eye popping smiley, u nás říkáme kočičkám kocouři grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 10. 2014 18:47
No kočičky nebo kocouři nejlepší by bylo aby si ten lágr odvezli zase někam jinam.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2015 09:01
[www.youtube.com]

video z drona od Brajkovičů..poslední den na Blatě v září jsme ho viděli ..tak jsme nejspíš zachycení u skály ..ale je to z výšky smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (13. 01. 2015 09:01).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2015 10:05
Moc pěkné video a "hračka", budu si muset taky podobného drona koupit a startovat s ním co nejčastěji a všude. Ale až v dalším životě.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 01. 2015 17:13
Krásné záběry, je vidět, i kdo co snídá. To je i dobrá upoutávka na nabídku ubytka, super. Jen jsem nějak nebyl schopen najít cyklistu, žřejmě se pohyboval v oné biozahraděgrinning smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 01. 2015 08:54
Blato při západu slunka smileys with beer nevím proč ale začíná to na 3:33 ..tož si to dejte na začátek

[www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (18. 01. 2015 08:56).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 01. 2015 10:49
nádhera, super zábery, pekné miesto thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 01. 2015 21:48
Tedy ,Rosťo, ta dokážeš na..... ,potěšit. No, dobré dráždění..

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 01. 2015 22:03
no jo..já sem jel 27.9 odpoledne domů..kdybych tam ještě byl tak bych z Leutu zamával...ale to první video je asi z rána 27.9 a to jsme byli u skály na pláži a dron jsme viděli..tak tam jsme protože jsme ho viděli a slyšeli jak bzučí a létá grinning smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (18. 01. 2015 22:17).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 01. 2015 06:58
Je to fakt nádhera se podívat jiným pohledem na naší společnou srdcovku. Čekám kdy se časem proletí i dál po pobřeží, třeba už z Duby - Dole - Boban a až k Male Čiste, určitě i nad Strnjí..přeci jen, má tam RESTAURANT
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 01. 2015 08:06
Kluci, tak on toho Brajkovic natočil vícesmiling smileysmiling smileysmiling smiley... a dal na youtube v posledních dnech...

1. [www.youtube.com]

2. [www.youtube.com]

3. [www.youtube.com]

4. [www.youtube.com]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 01. 2015 08:40
Zdravi i veseli bili.Taktak asi celý autobus, ale tohle video jsem viděl poprvé, díky za něj Rero smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 01. 2015 16:32
Zdravím!
Tento rok se chystáme na Blato do pensionu Kate Grle. Máte někdo zkušenosti? Byli jste tam ubytováni?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2015 12:37
Snad to není vatra v borovom šume.....Blato



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Raadek (15. 04. 2015 12:37).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2015 15:10
No to by nebylo dobré. Snad někdo podá zprávu, ale opravdu to vypadá jako kouř.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2015 19:06
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No to by nebylo dobré. Snad někdo podá zprávu, ale
> opravdu to vypadá jako kouř.

A ve vodě taky eye popping smiley

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.