Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 09. 2012 21:54
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> tož je tam zdrž do neděle...v sobotu kolem 18:00
> jsu na Blatědrinking smiley


Tož Rosto,ty vo.e ty si fakt ty prachy snad tiskneš :-) zase pojedeš ted na Blato :-) a Nebo je vtom nejaka devcica .......... No i chorvatky jsou nekdy hezke, no ja jenom abych ti jednou nerikal pane domaci :-):-):-):-):-):-) ps. Tablet. Tak tam pozdravuj vsechny na Blate. Renda
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 09. 2012 20:23
Už jsem to dal i vedle do vlákna.....i tak to vypadá někdy v Blatě.
[slecinky.eu] [slecinky.eu]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 09. 2012 21:24
tak jsem na Blatě...byl sem na dva kousky u Fredyho... sedím u Ap..je celkem příjemně kolem 21°C....jasno...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 09. 2012 22:54
kurna závidím....si to užij....u nás zima 8st.jasno(Slavkov u Brna)...pozdravuj Mija Brajkoviče.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 09. 2012 12:58
dopoledne koupačka..byly velké vlny..tož jsme šli k marině tam pohoda..voda u přístavu jak kafe asi 25..ale u jeskyně kde jsou vlny asi o 2° níž...jasno..fouká jugo...zachvílu jedeme opět na plažu..jezdím autem k Brajkovičovi..dnes setkání s Rohalem...dali jsme slivovicu a pivo...ještě dojde večer...smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 09. 2012 20:53
asi zůstanu na Blatě..klekla mě baterka v autě....ani ťukeye rolling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 09. 2012 14:53
Ještě foto ze září-co okolo plulo ...v současnosti největší jachta na světě(165m na délku,cena cca.7mld kč eye popping smiley),
natankování toho kolosu prý stojí 12mil.kčgrinning smiley
Lod se jmenuje Eclipse....majitel R.Abramovič-majitel FC Chelsea
Na první foto je vidět rozdíl velikosti oproti trajektu na Hvarspinning smiley sticking its tongue out

[slecinky.eu] [slecinky.eu]
[slecinky.eu] [slecinky.eu]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 09. 2012 02:39

Hledal jsem pod jakou vlajkou pluje a je to bermudská
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 09. 2012 07:37
Ale tak malý venkovní bazén...jestli to teda je bazén na 2.(?)palubě?
Vnitřní bazén bude asi větší.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 09. 2012 22:50
tak dneska sem ju taky zahlédl...plula kolem Hvaru směrem na Split...zrovna sem neměl foťák na plaži,,určitě to byla ta samá..jinak pořád krásně..teplo většinou fouká jugo..takže teplota vody se mění podle vln..ale jinak je kolem 22-24..vzduch kolem 28...na slunku přes 40...v noci neklesá pod 20..
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 10. 2012 00:50
Je vidět, že konec září ohledně počasí nezklame a moře je pořád dost teplé na koupání. Naposledy jsem byl v září, v roce 1997 v Podgoře, a bylo to super, klid, málo lidí. Předpokládám, že i zde na plážích touto dobou bude klídeček.

Letos na konci srpna jsem si udělal výlet do zátoky Velika Duba. Byl jsem tu již před několika lety. Zátoka je pořád krásná, jen ten neskutečný bordel za nejbližšími keři a stromy od pláže. Odpadky všeho druhu a exkrementy kam se podíváš, někteří lidi jsou prostě prasata, a k tomu se tu ještě vybírá parkovné, na celý den 60 KN. Ze zvědavosti jsem zašel kozí stezkou do Blata, podívat se jak to tam vypadá a jak je zaplněna hlavní pláž. Po pravdě řečeno, myslel jsem si, že to nebude tak strašné, ale bylo. Pro ilustraci jsem pořídil i několik fotek, komentář není potřeba.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Petr (01. 10. 2012 14:11).
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 10. 2012 08:47
Petr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je vidět, že konec září ohledně počasí nezklame a
> moře je pořád dost teplé na koupání. Naposledy
> jsem byl v září, v roce 1997 v Podgoře, a bylo to
> super, klid, málo lidí. Předpokládám, že i zde na
> plážích touto dobou bude klídeček.
>
Po pravdě řečeno, myslel jsem si, že
> to nebude tak strašné, ale bylo. Pro ilustraci
> jsem pořídil i několik fotek, komentář není
> potřeba.

Komentář bys měl doplnit - obrázky byly pravděpodobně pořízeny v plné sezóně... Právě jsem se vrátil z Blata. Byl jsem v Blatě poslední týdny v září a to je tam opravdu klídek. Voda cca 23 st., vzduch 28-30.
Počasí je na podzim už trochu vrtkavé, ale to vědí znalci, kteří jezdí k Jadranu na podzim.
Ten "bordel" v zátoce Malá Duba trvá od doby, kdy zrušili tamní autokamp (jak to je dlouho?). Přesto se tam odolní jedinci chodí koupat.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 10. 2012 14:45
Fotky jsou pořízené koncem srpna, jak jsem psal výše, přesněji tedy 25.8.2012.
Jen mi připadalo, že ten bordel v zátoce nějak narostl oproti mojí minulé návštěvě tohoto místa před pěti lety. Abych se na to nemusel celý den dívat, tak odpadky v okolí našeho místa jsem uklidil. Ještě nebýt hordy občanů z BiH, tak tam bylo krásně. smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 11. 2012 18:53
[vasnivykolistachybny-odkaz-rajceMakarska_riviera_..22-28.9.2012]

sezonu na Blatě jsem začal..8.6......a také zakončil 28.9smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 11. 2012 16:50
Kolisto, moc hezké fotky.
Mám ale dotaz. Ty mandarinky na fotce jsou z kterého obchoďáku? Vypadají moc dobře a šťavnatě. Doma z nich asi měly děti radost. Mikuláš koncem září.spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (27. 11. 2012 08:23).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 11. 2012 22:22
mandarinky jsou přímo ze stánku z delty Neretvy..1kg za 10 kuna..vezli jsme 12,5kg...po převážení doma bylo v každém balení o 0,3kg méně....byly vynikajícísmileys with beer

jo a na pláži prodávali úplně zelené..raná odrůda..a byly moc sladké a taky dobré



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 11. 2012 22:27).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 12. 2012 21:29
Pěkné foto....se dívám že už začala montáž osvětlení přístavuthumbs up
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 12. 2012 15:06
Kdysi se tady psalo, že na městské pláži v Blatě drtí nějaký drtič kameny. Byly obavy, jak to dopadne. Nějak mě uniklo, jak to opravdu dopadlo a jak to vypadá teď po pár letech(?). Sám jsem to neměl ještě možnost zkontrovat, do Hotelu Nymfa jedeme podle dlouhodobého plánu až v roce 2014. Potom bych teprve při delší procházce kolem pobřeží zjistil stav.
Taky je tam škoda, že za městkou pláží jsou stále jakoby neudržované parcely.Ruší to dost dojem.Myslím, že kdyby byly kohokoliv z nás, tak by už dávno byly zastavěné.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 12. 2012 15:32
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 22:14).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 12. 2012 16:42
Hm, tak to za takových 251 roků (a možná ještě déle) budou pěkné plážové chorvatské kamínky. Zatím to vypadá jako drť z lomu. Nic moc.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 12. 2012 17:40
tak nějak se to myslím na jaře 2011 nadrtilo


avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 12. 2012 20:06
V Igrane si myslím že oblázky odvezli a navezli šterk
Protože před čtyřmi roky tam byly pěkné oblázky


a loni už tam byl štěrk
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 12. 2012 12:42
Tak po roční pauze znova zamluveno Blato - termín srpen 2013!! Zacinam odpočítávat... smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 12. 2012 13:39
cao blataci vesele vanoce a hodne stesti v novem roce preje bertik se svymi pejsky a pritelkyni uz se tesim na zari a kamosku sonju to zas bude super mesic
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 02. 2013 13:48
Dobrý den tak my vyrážíme 27.7. už se těšíme jedem velká skupina. Máte nějaká doporučení kde je hezky na pláži, popř. výlet, vyčetla jsem,že lze lodí na Hvar apod.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 02. 2013 14:51
tak jsem si s velkým potěšením pročetla celou diskusi.
Pokud se rozhodneme jet na Hvar tak využijeme trajekt.
Můžete mi poradit, zda výlet z Makarské lodí za to stojí a kolik cca stojí ?

Pak jsem se chtěla zeptat v diskuzi jsem narazila na APP Anka - my budem v APP ANKA Gadzic to je to samé? Mohli byste mi někdo ukázat např. na fotce který to je dům - byla bych moc vděčná.
Jinak se těšíme na ryby. Ženská část osazenstva se těší na víno a chlapi na pivo a rakiji smiling smiley (Pivo povezou prý sebou) ale po loňské zkušenosti s Karlovačkem si myslím,že i ostatní neznalý - poznají jak je dobré
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 03. 2013 22:04
Koukám, trošku Blato zaostává v diskusi, tak 8.6. jedeme a už teď se těšíme.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2013 07:26
Do Blata bych jel také,byla to naše první dovolená u moře,ještě za marky,ale mohu jet na dovolenou pouze červenec -srpen a to je v Blatě ubytování,na to,že tam toho zas tak moc není,pro mě předražené.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2013 21:45
Fanda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Do Blata bych jel také,byla to naše první dovolená
> u moře,ještě za marky,ale mohu jet na dovolenou
> pouze červenec -srpen a to je v Blatě ubytování,na
> to,že tam toho zas tak moc není,pro mě předražené.

Jo, to máš pravdu, o prázdniny to tam nejde, kde jsou ty časy, když na pláži 15.srpna bylo tak 100 hostů.
Taky jsme ctili školní docházku a postupně se těšili, až budeme moci jezdit mimo prázdniny.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2013 08:59
Když jsme byli naposled v Hr,před 3 roky,tak jsme museli přes cestovku z důvodu příspěvku zaměstnavatele,tak jsme byli v Živogosce-Porat a na pláž jsme chodili pod hotel Nymfa.Pláž širší než Blatě,volně přístupné WC,restaurace a nějaké občerstvení.Milým překvapením bylo,že pláž byla poloprázdná.Většina hostů hotelu byla u bazénu.V Blatě jsme byli na Ribarska noc a moc se nám tam líbilo.Parkovali jsme u kolotoče za nějakých 20 kuna.Letos to snad vyjde a určitě se do Blata aspoň podíváme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 45
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.