Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 06. 2012 16:06
Dobrý den,letos podruhé vyrážíme do Hr a do Blata a chtěl jsem se zeptat,poprosit,o nápady kde se zajít podívat,někam kde se vám v okolí líbilo a kde se rádi vracíte.O strnji už víme,tam bylo moc dobře.Tipy na výlet,s dětma.Děkuji moc.krásnou dovolenou všem.Luiss.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2012 15:17
je vruče......ani na tým kole se nedá jet..vyjel sem ráno v 7:40 na bačinská jezera..cestou tam i zpět sem se stavil na zahrádce v Podače na pivo...a to má být v nejbližších dnech ještě hůř...asi se upečem zaživa..fotky mám na facebooku
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2012 15:25
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
>..fotky mám na facebooku
hm, tam jsou nám,odpůrcům facebooku hodně platnéthumbs down
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2012 15:43
My sme chodili večer do Podgory na zmrzlinu-máme tam známych, skúste Sv. Jure, podľa detí, boli sme aj v Korčuli, niekto na to nadáva, ale nám to vyšlo. Potom je zaujímavé Staré selo - Podaca.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2012 16:37
když po tom tak prahnete tak malá ochutnávkasmileys with beer





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (25. 06. 2012 16:38).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2012 17:02
No vidíš kolisto, hned je to lepší, díky
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 06. 2012 17:37
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 17:59).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2012 08:35
no jel sem na Bačinská jezera..tak sem fotil..cestou na mě troubili a mávali češi..tož nevím jestli byli z fora..na autě neměli nic....jinak voda je jak kafe...poctivě změřených skoro 27..dnes fouká bura ale je pařák
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2012 21:45
odpoledne se vítr uklidnil..a nastalo zase vručegrinning smiley ...tak sem vyrazil na kolo o půl 5 na Makarskou..hodil sem tam jedno karlovačko za 17kuna a valil zpět na Blato..dorazil sem domů kolem 19:00hod..dal jednoho Zubříka a valil do mořa..bylo jak chcankysmoking smiley





Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 06. 2012 22:04).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2012 22:36
to vášnivýkolista,
prvá fotečka na ochutnávke vľavo hore je môj Drvenik.Urobil si mi radosť.O 2 mesiace som tam zase.Ďakujem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil onical (26. 06. 2012 22:37).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2012 22:40
onical napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to vášnivýkolista,
> prvá fotečka na ochutnávke vľavo hore je môj
> Drvenik.Urobil si mi radosť.O 2 mesiace som tam
> zase.Ďakujem


nemáš zač....Drvenik Donja valasmileys with beer

kurňa venku se zvedá vátr...zase fouká bura...ale jenom dvojšipková...grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 06. 2012 22:42).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2012 09:03
překrásné slunečné ráno..v noci byla bura...teď jen mírný větřík...kolem 30°C..už včera zmizel opar a je vcelku dobrá viditelnost...
smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2012 12:05
pro kolistu-kurnik tu vyditelnost bez oparu Ti závidím,minulý týden byl sotva vidět Hvar a obrys Pelješacu.....v září valím znovu,tak doufám že budu mít víc štěstí...jinak přeju pěknej pobyt a pozor na silnicidrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2012 13:32
Pro kolistu-příště to střihni v Podgoře za benzínkou do hor,možná znáš,super cesta zezačátku trochu stojka ale krásný výhledy a vyjedeš pod vjezdem do NP Biokovo a doleva super sjezd na Makarskou po silnici na Vrgorac.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2012 15:44
Vašku..díky znám to...dneska sem musel do Makarské tentokrát ale autem...musel sem koupit dušu na kolo..už sem 2x píchl a na jedné duši ucházel vzduch pod ventilkem....koupil sem rači dvě eye rolling smiley..jinak od rána počasí super...skoro bezvětří....koupat se chodím brzo ráno a k večeru...jak to tak vypadá dolehnou na nás tvrdě vruče o víkendu...prej až 36...tož řekl bych že do neděle bude voda mít 30°C...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2012 16:35
Kolisto - jako novopečený Blaťák (dva roky po sobe - Mate Brajkovic, vedle parkoviště naproti obchodu) hltám každou Tvou zprávu a fotku. Letos jsem Chorvatsku a Blatu nevěrný, ale za rok opět a jenom tam!! Tož piš a foť dál. Díky
PS. To kolo Ti tam závidím...já v těch vedrech ještě nenašel odvahu si jej tam vzít. Kolik máš letos už natočeno (a teď myslím km, ne piv winking smiley )?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 06. 2012 19:34
na Blatě od neděle 12+52+46+26km....a celkem nic moc 1350km...a jedna fotečka on-line ze západu slunce..19:30hod


avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 06. 2012 10:28
Kolisto - hlavně že ti vychází počasí. Jestli dobře vzpomínám, minulý rok (nebo už je to dva? - to to letí) počasí nebylo ideální. Takže ti i závidím. Doufám, že takhle to vydrží až do konce září.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 06. 2012 21:02
bylo to loni...letos je počasí super..i když bych spíš uvítal to loňskéspinning smiley sticking its tongue out...dneska jsme byli na véletě v Orebiči...taky skvělé místo...v Bosně u Neumu dělajou cestu a odstřelujou skálu..čekali jsme tam asi 10min a zpět 20minut....benzin v Neumu na Ině 2,35...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 06. 2012 21:48
minulý rok jsme aspoň viděli jak vypadají mraky v Chorvatsku, tolik fotek mraků olizující pohoří nad námi jsem nedovezl z žádné dovolené :-D



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (28. 06. 2012 21:49).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 08:29
právě jsem se vrátil z ranního koupání...je perfektně čistá voda to už sem dlouho neviděl..obloha vymetená slabý vánek..voda skvěle teplá...ale já po včerejším lenošení v Orebiči..vyrazím asi na kologrinning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 14:29
počasí bez mráčku a se slabým větrem pokračuje..dopoledne sem byl na kole v Gradaci..smýkl sem v Podaci jedno pivo a v Zaostrogu sem se okoupaL..teplota za jízdy 35°C..na slunku 49°C...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 15:09
kolisto,neblbni ať tě v tom horku neklepne
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 15:52
alesim napsal(a):
-------------------------------------------------------
> kolisto,neblbni ať tě v tom horku neklepne


neboj..to spíš mě klepne úplně z něčeho jinčího smileys with beer...tož teď nevím..žebych zase vyrazil na kolo?..trošku se zvedá vítr...spíš zůstanu na Blatě a půjdu se očutat zde..ale až k večeru..je vruče....a tak jak je dnes má být po dlouhý čas a ještě se teploty majou zvedat..chtělo by to nějakou grmljavinu smiling bouncing smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 17:10
tak za 3 hodky vyrážíme konečně směr Blato, už se tam vidím, jestli je ta voda tak teplá tak to je paráda :-) ale ty teploty ke 40 no uuf :-)
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 19:03
byl sem se koupat..a voda je oproti ránu co jsem se koupal v Zaostrogu nějak studenější...řekl bych kolem 25°C..grinning smiley ale na zmrznutí to není
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 06. 2012 19:09
... Rosťo ... to bude tím kytovcem, co se z Visu přesunul do Blata a míchá spodní studený proudy na hladinu ... smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2012 07:30
Petře..to tím nebude...kytovca ulovili u Korčuli před 3 dnama na obyčejný prut..měl 15,5m a dneska ho vystavují ve Splitu na náměstí..vstupné 12kuna rodinné 39kuna ...jinak dnes ráno jako každé..jasno- bezvětří- vruče..jsem po snídani..koblížky s marmeládou bodly...(5kuna)...já chcu grmljavinu ne vedro (jasno)smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (30. 06. 2012 07:40).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2012 19:20
Ach Kolisto a Vlkyne , vy se tak máte, že už jste tam!!!! Doufám, že kousek toho slunečného počasí stihneme olíznout, za týden vyrážíme za váma, kluci. hot smiley Třeba to vyjde a někde se i navečer v hospůdce potkáme!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2012 20:30
Tofino..tož popožeň čas..se nemožu dočkat až z někým z fora zajdu na jedno...v pondělí sem měl scuka s Květou v Gradacu..ale nějak to nevyšlo..nechtělo se jí vyjít z AP a někde mě počkat a tu její kuču sem nenašel...je to lenochspinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 207
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.