Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 08. 2011 09:56
Děkuji moc za rychlou odpověď - jedeme v noci z pondělí na úterý, tak snad nebudou cesty přeplněné jako o víkendu.
A taky děkuji za ostatní informace a lákavé fotografie všem z tohoto forayawning smiley
Iva
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2011 09:44
Ahoj, chci se zeptat, neznáte někdo apartmani Reljič v Živogošče-Porat 52? Měli by být 100 metrů od moře, stránky mají docela pěkný, tak by mě zajímalo jak to mají v reálu. Děkuji za jakékoli info. Martina
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2011 20:35
Zdravím přímo z Blata ,jasno 26 st.vzduch voda cca 25 nemám teploměr ,je tu nádherně ale asi bych řekl že dost zdražili ceny v restauraci cca o 5-10 kun na porci i zmrzlinu , ted je tady za 7 kun ,pizza taky šla nahoru cca o 2-5 kun ,Benzín 95 ot za 9.99 kun ,zítra napíšu více až něco zase zjistím .renda
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2011 22:05
Pro Kolistu
Díky, nevím jestli další termín ribarskeho večera stihneme,jsme limitováni zdravotním stavem dcery,ale zatím se vše vyvíjí pozitivně
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2011 22:33
Rendo a domácí to taky vystřelil vzhůru za ubytko?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 08. 2011 23:06
já sem letos postřehy z Blata nepíšu...protože sem dost rozčarovanej (nasranej) z počasí které zavládlo..jinak jak píše Renda ceny v Restauraci o 5 kuna dražší...zmrzlina se mě zdá stejná jak loni ....pivo taky za 15..ale u Fredyho majou oproti loňsku i Ojžusko a staropramen..ten je ale za 18kuna...jo a zdražili i skušu a víno na Ribarskom večeru..20kuna...při mém odjezdu z Blata v pátek dopoledne tak chcalo, že sem musel do auta dávat věci v plavkách..pak se osušit...ani sem se nebyl rozloučit s Editou a Sonjou, protože sem ve čtvrtek nemohl..a v pátek by ani psa nevyhnal...takže jestli čtou ..takže za rok čus
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2011 09:12
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> já sem letos postřehy z Blata nepíšu...protože sem
> dost rozčarovanej (nasranej) z počasí které
> zavládlo..jinak jak píše Renda ceny v Restauraci o
> 5 kuna dražší...zmrzlina se mě zdá stejná jak loni
> ....pivo taky za 15..ale u Fredyho majou oproti
> loňsku i Ojžusko a staropramen..ten je ale za
> 18kuna...jo a zdražili i skušu a víno na Ribarskom
> večeru..20kuna...při mém odjezdu z Blata v pátek
> dopoledne tak chcalo, že sem musel do auta dávat
> věci v plavkách..pak se osušit...ani sem se nebyl
> rozloučit s Editou a Sonjou, protože sem ve
> čtvrtek nemohl..a v pátek by ani psa
> nevyhnal...takže jestli čtou ..takže za rok čus


Tak Rosto ,ty jsi měl na počasí smůlu ,ted je tady azuro a momentálně vzduh 28 st. a jdem kmoři .
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2011 13:29
Od soboty co jsem prijel je nadherne. Dneska total azuro....a s cenama souhlas - docela podrazlio. Skoro se blizi cenam v Orebici.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2011 13:50
Zítra v 19 hodin je v cempu Dole rybářský večer ....ryba+víno 20 kun
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2011 20:58
Cau Blataci:-)

Co se tyce pocasi, pokud to vezmete par let zpet, vzdy se to kolem tohoto datumu toci, nemam pravdu?!
Teda v mem pripade ANO jezdim az na letose pravidelne v temer stejne dny a vzdy jsem tomu tesne unikl:-)
Jeden dva dny pocasi v haji pak se to zase zacne lepsit.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 08. 2011 21:16
Jsem zapomněl ,dneska 32 st. vzduch a voda nádherných 26 stupnu ..mám to už změřeno teploměrem .Momentálně je 26 st.. .. to zas bude večer spaní. r
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2011 17:55
renonnous - no vcera to byl pekne horky vecer. Dnesni rani prehanka a zatazeno prislo docela vhod winking smiley. Po obede zase azuro a vedro...Vecer do kempu?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2011 21:36
Raadek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> renonnous - no vcera to byl pekne horky vecer.
> Dnesni rani prehanka a zatazeno prislo docela vhod
> winking smiley. Po obede zase azuro a vedro...Vecer do kempu?


Radku ty tady jsi ? Ted jsem přišel s kempu od muziky . r
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2011 21:51
Zítra jsem měla jet do Blata, ale jeden telefonát - umřel vám děda najednou vše změnil. Tak jsem zase vybalila kufry , zařídila pohřeb , stornovala rezervace a jsem doma. Co se dá dělat. Mám smutek dvojnásobný.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2011 22:32
jj...jsem tady uz tyden...v kempu jsme byli taky, ale musim rict, ze mne rybarsky vecer moc nezaujal. nemelo to zadnou atmosferu. Nedame pivko na plazi? :-)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 08. 2011 15:53
Jj poslal jsem ti Sz.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2011 18:51
Tak tohle se stalo přímo na Blatě ...chudák devče akorát přijeli .......[www.novinky.cz] ale bylo to jinak než píšou ,spadla z hruba 8 metrů ze skály kde začíná cemp Dole a žádný čeští policisté tam rozhodně nebyli a sanitka přijela cca do 20 min .r



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonnous (07. 08. 2011 18:59).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2011 20:50
na čt o tom říkali..tak to se stalo na tej pěšince co vede kolem moře ...moja má strach tadyma chodit....stačí jeden dva neopatrné kroky a malér je na světě
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2011 22:38
V tom neštěstí bylo i stěstí. Padnout hlavou na ty šutry dole tak je konec.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2011 19:29
Dobrý den

Můžete mi někdo napsat jaké je tam počasí ? Tady dle stránek je teplota moře 17',to se mi nechce věřit.Za týden a kousek vyrážíme a stále to sleduji a nic moc vyhlídky.Děkuji
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 06:28
Aktuálně ... jasno ...vzduch 19 st a moře cca 21 st .. přes den cca 30 st ....stále nádherné počasí ,, r
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 10:04
My jedeme až 28. srpna, když jsem dnes koukla na dlouhodobou předpověď, tak doufám, že se to ještě změní.

[chorvatsko.tripzone.cz]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 10:18
Hanďule, my bychom měli být od 28.8. vedle v Malé Dubě a ta předpověď mě taky děsí. Ale ještě jsou to dva týdny, tak taky doufám, že to nebude tak hrozné.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 10:35
My jedeme od Igrane, ale to je všechno vedle sebe.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 11:41
Taky jedem do Igrane, dnes.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 12:42
Blato zase letos nezklamalo....po lehce propršeném týdnu v Orebiči nás přivítalo sluníčkem a za 10 dní pobytu už jsme mraky téměř nezahlédli. Atmosféra v Blatu stále parádní, domácí příjemní, moře teploučké (celou dobu lehce nad 25°), prima setkání s renonnousem .... tak doufám že zase brzy Dobro došli u Blato.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Raadek (12. 08. 2011 13:06).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 12:59
Hanďule napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jedeme až 28. srpna, když jsem dnes koukla na
> dlouhodobou předpověď, tak doufám, že se to ještě
> změní.
>
> [chorvatsko.tripzone.cz]
> asi


Co se týče tý předpovědi, buď úplně v klidu. Na 2 týdny dopředu stříli jen od boku.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 13:23
Děkuji za odpověď.My přijedem 24.8. tak snad to vydrží !!!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2011 16:21
My taky do Igrane už teď v pondělí tak doufám, že počasí vyjde tady to léto za nic nestojí.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 08. 2011 13:37
Zdravim a děkuji za tohle diskuzní fórum,

pročetla jsem celé tohle vlákno a Blato mě nadchlo....už máme rezervovaný pobytu v apartmánech Teo Brajkoviče a vyrážíme 3. září. Prosím máte někdo poznatky a zkušenosti s tímto ubytováním a zda můžu doufam, že na začátku záři mě Blato přivíta zalité sluncem......bohužel mám smůlu s počasím na dovolených :-( ....
Předem děkuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.