Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 02. 2011 21:04
mare81..určitě se za Aničkou stavíme..mezi 18-29.7 (pokud tam bude opět pracovat) loni mě to nějak nevyšlo...víno sice nepiju ale rakijou nepohrdnudrinking smileyb a nejakou grilovanou mňamkousmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2011 22:03
Tak jsem snad už udělal vše, proto aby tu nikdo za mě nepsal takové blbosti jako minule smoking smiley přes admin .Na Blato jedu opět jako každý rok začátkem srpna thumbs up smiley a už se moc těšíme .R.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2011 22:27
Chtěl bych se letos také podívat do Živogošče,co tady tak pročítám,tak někteří tam jsou už štamgasti,ale právě k těm směřuje moje otázka, dá se tam v sezonu , to je poslední týden v červenci a první v srpnu sehnat ubytování pro dva páry na blind?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 09:19
Vážení, již pátým rokem valím na Blata. Potřebuju ale poradit pro známéno, kde se nachází Vila Anka? Díky za info, Dalibor smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 14:54
PetrB napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chtěl bych se letos také podívat do Živogošče,co
> tady tak pročítám,tak někteří tam jsou už
> štamgasti,ale právě k těm směřuje moje otázka, dá
> se tam v sezonu , to je poslední týden v červenci
> a první v srpnu sehnat ubytování pro dva páry na
> blind?


řekl bych, že se dá sehnat..vždy u cedule Živogošče-Blato sedí někdo kdo směřuje tam kde majou volno...ale neriskoval bych to..když víte termín, tož proč si to už neobjednat hned?eye popping smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 15:22
dalibor.j napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vážení, již pátým rokem valím na Blata. Potřebuju
> ale poradit pro známéno, kde se nachází Vila Anka?
> Díky za info, Dalibor smiling smiley


na netu se píše..:''Druhá odbočka v Živogošće Blato ve směru na Dubrovník, cca po 100 m odbočka doleva a poslední dům po pravé straně.''

tož si vyber na obrázku...ještě může poradit někdo jinej..např Editsmoking smiley


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 15:49
pro : vasnivykolista Přes cestovku nechci,to přijde draho, jak jinak se dá to ubytování objednat? Dík
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 16:00
PetrB napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pro : vasnivykolista Přes cestovku nechci,to
> přijde draho, jak jinak se dá to ubytování
> objednat? Dík


no přes cestovku zde na foru asi jezdí pár lidí...pošlu ti zprávu na nějakej odkaz..např kde jezdím já už několik let..a spokojenost
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 20:24
tak ještě jednou pro všechny znalé, může být (viz. obrázek) toto Vila Anka? díky za info, Dalibor
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 02. 2011 20:47
dalibor..já bych řekl, že spíš ten dům o řadu níž..ale nerad bych se mýlilsmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 02. 2011 11:17
Taky jsme se letos rozhodli pro Živogošče. Nemáte někdo prosím zkušenosti s apartmány JELAŠ? Není to část Blato ale Porat. Za případné info díky!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 02. 2011 21:17
Kolisto, to sem si původně myslel taky, ale ten dům prý ze zadu vypadá takto . Teoreticky by to mohl být on, jak se tak dívám podruhé a ve zvětšení spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 04:45
Popis cesty k vile ANKA - druhá odbočka v Živogošče Blato ve směru na Dubrovnik , cca po 100 metrech , když uvidíte po pravé straně vilu Alena a po levé vilu LM , tak odbočíte doleva a je to poslední dum po pravé straně. Jestli je na obrázku označena vila ANKA tipuji ano. Když jsem v Blatu , tak bydlím nedaleko vily ANKA..Dozvěděla jsem se o ní tak , že jsem se na pláži seznámila s manželským párem , kteří tam bydleli.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 07:18
V apartmánu JELAŠ jsme byli minulý rok. Mohu doporučit, ale pouze v případě, že Vám nevadí ubytování v apartmánovém domě (asi 10 apartmánů). Jinak převažují jen klady (hodně blízko k pláži, parkování u apartmánu ve stínu borovic, standartně vybavené pokoje s výhledem na moře, ...).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 09:46
kar6 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V apartmánu JELAŠ jsme byli minulý rok. Mohu
> doporučit, ale pouze v případě, že Vám nevadí
> ubytování v apartmánovém domě (asi 10 apartmánů).
> Jinak převažují jen klady (hodně blízko k pláži,
> parkování u apartmánu ve stínu borovic, standartně
> vybavené pokoje s výhledem na moře, ...).


Děkuji moc za zprávu. Můžete mi, prosím, ještě popsat jak je to u apartmánů v přízemí? Mají nějakou soukromou terasu nebo posezení? Na fotkách to vypadá, že spíš ne... Díky
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 11:57
Zde je foto. Škoda, že nemám i z druhé strany, kde jsou ty přízemní apartmány. Nicméně posezení u apartmánu, který má přímý výhled na moře je na tom betonovém plácku pod balkóny. Pak je i posezení na druhém boku domu (včetně grilu). Posezení (asi 3 dřevěné stoly i s lavicemi) jsou i podél zídky (za auty), tam jsme chodili jen, když jsme se potřebovali připojit k internetu (na balkónech je špatný signál). Takže posezení i pro přízemní apartmány tam určitě bude.


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 16:06
pepina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Popis cesty k vile ANKA - druhá odbočka v
> Živogošče Blato ve směru na Dubrovnik , cca po 100
> metrech , když uvidíte po pravé straně vilu Alena
> a po levé vilu LM , tak odbočíte doleva a je to
> poslední dum po pravé straně. Jestli je na obrázku
> označena vila ANKA tipuji ano. Když jsem v Blatu ,
> tak bydlím nedaleko vily ANKA..Dozvěděla jsem se o
> ní tak , že jsem se na pláži seznámila s
> manželským párem , kteří tam bydleli.

zatím to vypadá, že je to vedle apartmánu od Mate Tolji smiling smiley , což by bylo super
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 16:14
Myslím , ze MATE TOLJ má tam někde vedle ANKY apartmán. Viděla jsem u odbočky tabuli. Zaujalo mě to , protože sama jsem bydlela u Denise Tolja. Žeby rodina ?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 16:18
U Mateho jsme byli dvakrát,jednou jsme bydleli přes ulici u jeho bratrance,tak si myslím,že to byl ten Denis,jinak odkaz na apartmán od Mateho jsem nikde na netu nenašla,takže jestli ho někdo máte,dejte vědět.Dík.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 16:20
Jo a k Matemu se odbočovalo doprava a tady se píše doleva,tak nevím,jestli je to vedle něj.


Oprava,k Matemu doleva,k Denisovi doprava.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvilďák (25. 02. 2011 16:23).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 16:56
Denis má apartmán hned u cesty vedle vily ALENA.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 02. 2011 21:53
kvilďák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo a k Matemu se odbočovalo doprava a tady se píše
> doleva,tak nevím,jestli je to vedle něj.
>
>
> Oprava,k Matemu doleva,k Denisovi doprava.


na Mate Tolju je [www.mvapartmani.com] , já k němu jedu už podruhý.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 03. 2011 11:14
dada: Byli jsme u Jelašů předloni. Co se týká polohy - dokonalé místo. Co se týká domacích, tak už taková spokojenost nebyla (případě zájmu více na sz nebo mejl - vcetne fotek)
Ted uz jen a pouze BLATO! Na začátek srpna už se nemůžu dočkat.....smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Raadek (01. 03. 2011 11:15).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 03. 2011 12:00
Raadek: Děkuji a prosím o další info a fotky na mail. Adresu jsem poslala na SZ.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2011 22:36
tož se nám to hezky přibližuje ani se nenadáme a bude to za 100...kromě Hakyho v kalendářu nikoho nevidím..to eště nemáte nikdo termín...počítám, že budou pláže prázdnésmoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2011 07:28
Já se na výjezdový kalendář dívám z trochu jiného pohledu. Dnes jsou mezi námi tací koumáci, že ty se sice budeš válet na prázdných plážích v krásném Živogošče, ale po příjezdu můžeš valit oči na poloprázdný byt. Takže : opatrnost je opatrnost.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2011 08:21
Přátelé "Blaťáci", nemáte někdo kontakt a nejake info na toto ubytování v Blatu?
Předem díky.

jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2011 08:53
[www.apartmani-adriana.com]

Je tam restaurace na terase (ale celkem klidná, protože je cellem drahá)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jo (24. 03. 2011 08:58).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2011 11:00
Jo, ne - to nejsou app adriana. Ty jsou na te fotce víc vlevo....
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2011 14:07
Omlouvám se za desinformaci - opravdu to není Ariana, ale apartmány na kopci nad ní! Po sjezdu z magistrály před borovicí vlevo, Adriana je za tou borovicí...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 200
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.