Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 08. 2010 19:31
MILOŠI HOLD ALESPON ŠTĚSTÍ V TOM ŽE SE TO NESTALO PRVNÍ DEN. TO BYCHOM SE MOHLI OTOČIT A JET DOM. KRAVICA TAKY BYLA SUPER A JEŠTĚ K TOMU TEN MOSTAR KDE BYL HIC VĚTŠÍ JAK U MOŘE.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 10:55
Tož jsem taky dal nějaké fotky na rajče a po souhlasu kamarádů přidávám adresu hasa54.rajce.idnes.cz tak se kochejte.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 13:15
Mam dotaz kdyz jedete do Blato z dalnice sjizdite uz v Sestanovaci a pak jedete podel pobrezi nebo jedete jeste dal do Vrgorace poradte.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 13:31
Já jel ze Šestanovace a myslím si že takto jede většina.Cesta je pohodová.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 14:10
marekp napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mam dotaz kdyz jedete do Blato z dalnice sjizdite
> uz v Sestanovaci a pak jedete podel pobrezi nebo
> jedete jeste dal do Vrgorace poradte

Šestanovac už pro ten pohled když pak sjíždíš k moři a máš pod sebou Brelu a naproti Brač
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 15:15
v žádném případě na Vrgorac - najedeš si jak km tak časově , jeli takhle sousedé v app a střašně nadávali.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 15:43
až bude hotovej tunel z Ravče do Drvenika..tož se bude sjíždět tam...ale to je ve hvězdáchthumbs up smiley
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 18:56
mmirousek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> v žádném případě na Vrgorac - najedeš si jak km
> tak časově , jeli takhle sousedé v app a střašně
> nadávali.

Nadávat může jen ten, kdo neví co ho přes Ravču čeká (přes Vrgorac se nejede, ale přes Gornje Igrane!). Ano, je to o pěkných pár kilometrů dále a také za dálnici se platí víc...
Ale ten pohled z cesty dolů na Podgoru, Drašnice a Jadran s Hvarem a Bračem je jen pro znalce. A je impozantní - dva odpočivadla na cestě jsou téměř 500m nad mořem a skála je skoro kolmo dolů. Cesta vnitrozemím, kde se zastavil čas také není k zahození.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 08. 2010 19:45
Nástup nad Brelou je impozantní. Jak když se rozhrne opona divadla a naplno se rozjede představení DOVOLENÁsmiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 09. 2010 20:09
Blatáci nejste všichni v Blatu? Nějak to tady usnulo.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 09. 2010 13:18
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Blatáci nejste všichni v Blatu? Nějak to tady
> usnulo.


Teď to začne být Jirko trochu mrtvější vždy po sezoně je vlákno línější i celé forum oživí se to kolem setkání a začne to po novém roce jak se budou plánovat dovolené
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 09. 2010 16:52
momentálně sem mrtvej já..dojel sem z kolathumbs up smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 09. 2010 11:38
Naše první dovolená na Blatě byla super. Krásné okolí ještě krásnější moře a ten klid ten je k nezaplacení smiling smiley Tak snad za rok zas pojedem smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 09. 2010 20:37
Vítej žabko mezi Blaťáky jsem rád že se ti líbilosmiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 09. 2010 16:10
vrátil jsem se před nedávnem z Blata, a upřímně řečeno se mi tam moc nelíbilo! Malá vesnice, jeden zaplivanej krám, a jedna předražená hospoda. .....Nebylo tam nic vyjímečného než jinde, po pravdě řečeno to stálo za prd. Projel jsem celé pobřeží od Makarské dolů, a již bych tam asi nikdy nejel. Jsou tam místa jako po celém Chorvatsku. Žádné perly. Najdou se lepší. A teď mě můžete ukamenovat.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 09. 2010 20:42
:-) proc kamenovat? je tvuj poznatek, ja tam byl 4x nebo 5x a priste zmena a mozna nekdy zase navrat
spis jsi si dal dobreho nicka :-) mozna vznikne zmatek
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 09. 2010 20:43
vašnivejforista byl jistě v úplně jiném Blatě... nebo se mu to všechno zdálo po požití blíže neurčené dávky omamných látek
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 09. 2010 07:48
... vášnivýforista, ač se pod tímto nickem zaregitroval teprve včera, je na Foru již dávno zkušený hráč ... z toho plynou souvztažnosti uváděné v jeho příspěvku včetně spojení Blata s Vášnivýmkolistou ... odsud pramení i nick Vášnivýforista ... skutečně by nejen mne zajímalo, kdy na Blatě " staronový " ... forista byl ( aby jeho příspěvky byly brány za bernou minci ) ...
... pravda ... je to " osvěžení " zdejší diskuze, pač zde bylo už trochu utlumeno ... nicméně nemělo by to být za cenu hanění některých destinací ...
... byl jsem v Chorvatsku cca 16 x ...od malých vesniček po centra prázdninové zábavy, všude se něco najde ... ale nikdy bych nebyl tak odvážný jako doufejme ... nový kamarád na Foru ... Vášnivýforista ...
... třeba nás navštíví i na nějakém našem setkání ... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 09. 2010 07:52).
rst
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 09. 2010 09:06
No popravdě musím říct, že bych to sica jako vášnivejforista nenapsal, ale více méně s ním souhlasím. V Blatě jsem sice na dovolené nebyl, ale byl jsem 2x v Malé Dubě, do Blata jsme chodili pěšo a také mě zdejší osada nezaujala. Ale na tom všem je krásné, a to platí i v životě, že každému se líbí něco jiného, každý si najde to své (tu svou?) a tak to má byť.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 09. 2010 09:33
Doplním, nic neobvyklého jsem v obci Živogošče-Blato, Malá Duba a podobně opravdu neobjevil. Za dobu, co jezdím do Chorvatska (asi 10x) se opravdu najdou zajímavější (záměrně nepíši hezčí, to je vždy subjektivní dojem) místa. Byl jsem tam teď v září. Chorvatsko je hezké, dovolená se celkem povedla, ale v těchto místech mě už neuvidíte (na fóru ano). Jako starej mazák vím, že kdyby tady bylo hodnocení po staru, palec nahoru, palec dolů.... tady by se to asi červenalo.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 09. 2010 18:34
... vášnivýforisto ... že jsi starý mazák ... bylo nabíledni ...
... a co tak " starej mazáku " přijet na skleničku do Hustopečí ... ? drinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 09. 2010 20:13).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 09. 2010 14:50
vasnivejforista - hoď do placu ty Tvé zajimavější místa! Rádi se poučíme....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 09. 2010 14:18
Tak jsem se zase jednou přišel podívat... "Pravověrní" Blaťáci hodnotí a chválí, přidávají fotky - a věční nespokojenci povídají,jak je to "jinde" jiné... A trochu mi to připomíná starý "lázeňský" vtip, jak pán manželce píše z lázní,že si tam našel jinou... a pak manželce na otázku,zda ta jiná ji má jinou odpoví: Ne, ale má ji tady...
Do Blata jezdíme osm let, do "našeho" apartementu, kluci se tam naučili pomalu chodit, pak plavat, posléze potápět a letos o Rybářském večeru už starší synek zkusil jít po kládě pro pršut. Nenašli jsme moc hezčích míst, přesto,že do Blata jezdíme vždycky na měsíc a podnikáme odtud spanilé jízdy až po Černou Horu a Sarajevo, cesty tam i zpátky využíváme k návštěvám zajímavostí a národních parků ve vnitrozemí a v Blatu máme k dispozici rybářskou bárku na courání podél "našeho" břehu nebo "naproti" na Hvaru... Je to otázka osobního pohledu a nálady - co od dovolené očekávám a jak si jí sám připravím. Zkuste chataři vysvětlit,že jeho chata pod Medníkem je bouda,záchod na dvorku a pro vodu 100 metrů ke kohoutku - stejně tu svou chajdu pomlouvat nebude. Do Blata ti pravověrní jezdí, protože to je "ke svým" a do jistoty,že si dovču připravím po svém. A kdo se nudí, může si vyšlápnout i nahoru na "kopečky" - i po těch letech vždycky najdem nějakou novou "kozí stezku", která nás zavede někam, kde jsme ještě nebyli. Chorvatsko přece není jen o plácnutí se na pláž. A když mne to nebaví, nikdo mi přece nebrání popojít o kousek dál. Ale nikdo mi nevymluví, že nespokojenost s okolím nepramení z nespokojenosti vnitřní, nespokojenosti sama se sebou... Proto někteří hledají - a nikdy to "své zamilované" nenajdou... Tak ať zkoušejí... třeba až se unaví a uklidní, objeví - Blato...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 09. 2010 21:47
... v Blatě ( chorvatském ) ... jsem nikdy nebyl a tak spíš občas ... jen nakouknu ...
... pro sebe si ale dokážu udělat obrázek o dvou různých představách hezké dovolené na Jadranu ... a nejen tam ... smiling smiley

... třeba takto ... " je to otázka osobního pohledu a nálady ... co od dovolené očekávám a jak si jí sám připravím ... zkuste chataři vysvětlit ... že jeho chata pod Medníkem je bouda,záchod na dvorku a pro vodu 100 metrů ke kohoutku ... stejně tu svou chajdu pomlouvat nebude ... "

... a nebo tak ... " malá vesnice, jeden zaplivanej krám, a jedna předražená hospoda ... nebylo tam nic vyjímečného než jinde, po pravdě řečeno to stálo za prd ... "
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 09. 2010 15:48
lidi, pochopte už konečně, že každému se líbí něco trochu jiného, a kdyby to Vaše bylo nr. 1 v Chorvatsku, tak se tam do toho Vašeho Bláta asi nevejdete, a ceny by tam byly jako v Monte Carlu, ale to už by jste tam s těma Vašema paštikama nejezdili (omlouvám se za ty paštiky dopředu, já jich taky pár vezl)
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 09. 2010 15:55
... to se pochopit dá ... ale proč používáš nový nick ... ? yawning smiley vasnivejforisto ...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 09. 2010 16:06
ani nevím, asi proto, že sem opravdu lezu furt. Původně jsem si chtěl dát Lassy, máme doma pejska, který se tak jmenuje, a pamatuju si, když jsem byl malej na ten film, tenkrát jich v bedně moc neběželo (máme čivavu, jako v tom seriálu), ale pak jsem nechtěl, aby mě zaměnili s někým jiným, jeden podobný nick už tu je (.-
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 09. 2010 16:37
... rozumím ... i když za Tvůj předchozí nick se taky nebylo co stydět ... spíš je to o tom, že toto Forum přitahuje poměrně hodně příznivců Jadranu a znám osobně i Ty yawning smiley, kteří si sem chodí jen počíst a pobavit se ... ale nikdy nenapsali ani slůvko ...
... prostě je tady tisíce témat, která většinou k Jadranu a okolí více, či méně mají nějaký vztah ... a i když občas zabouří ... je to jedno z nejslušnějších diskuzních Fór ... co potvrzují Ti, co chodí do zcela jiných diskuzí ... smiling smiley
P.S. Lassy je krásné jméno ... a má k Bessy mnohem dál než Bessyna ... která se tu objevuje taky ... ( to jen pro pořádek ) grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (27. 09. 2010 16:39).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 09. 2010 21:12
Já jsem asi trochu mimo nějak mi uteklo kdo byl předtím vášnivýforista ale trochu mě překvapuje že nenašel dolů od Makarské slušné místo já byl 2x v Zivogosce vždy spokojenost ceny dle mne úměrné joko všude i když je někde o pár kun levněji ale myslím že k takovým debatám toto vlákno není Rosťa ho založil jen k Blatu vyjadřuji svůj názor projel jsem dost míst v HR a všude bylo dobře a to že se lidé vracejí do Blata a jiní opakovaně jinam o něčem svědčí že si prostě ten kout Chorvatska zamilovali Bessy taky má své místo forista taky tak proč se dohadovat?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 09. 2010 22:41
Lidičky smoking smiley na Blatě je fakt fajn a proto tam jezdím a zaplivanej obchod ?To snad není ani pravda co tu píše vasnivejforista možná tak starší to jo ale zaplivanej ??? A jak je vidět tak toho prošel docela málo drinking smiley jedna hospůdka ? Tak to taky není pravda smoking smiley Kde si byl ???? Ty vasnivejforisto ?smoking smiley
Rosto ? Co se tu děje velebnosti ? to je hnus fialovej smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.