Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2010 20:06
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Rero - ta pláž je už taky minulost. Už ji tam
> nenajdeš.Je na ní spadlá skála.


vuinac .. stačí trocha semtexu ........ a pláž bude zas funkční , ne ? yawning smiley grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2010 20:29
Semtex to asi né. To by šlo od břehu zprudka do hloubky. Ale fakt ta plážička byla nádherná.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2010 20:37
Ahoj.
Minulý rok jsem byl dvakrát na dovče v Živogošči. Posílám pár foto všem, kdo se tam chystá letos, nebo kdo ještě váhá kam pojede.eye rolling smiley
Já letos určitě pojedu.





Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2010 21:35
Libor T, pěkný fotky už se tam zase moc teším smoking smiley ale tys tam byl hodně brzy vid? Květen? Červen ?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2010 21:57
Pěkný fotečky. Mně to Blato moc láká, moje mamka tam taky dvakrát byla a chválila. My teď už budeme jezdit se dvěma malými pejsky, loni už s námi byli. Tak se snažím vybírat hodně opatrně i z těchto důvodů. Nejvíc by se mi tak líbilo si ta místa, kde jsme nebyli, projít na živo, okoknout a pak tam příště jet.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2010 22:09
Hanďule napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pěkný fotečky. Mně to Blato moc láká, moje mamka
> tam taky dvakrát byla a chválila. My teď už budeme
> jezdit se dvěma malými pejsky, loni už s námi
> byli. Tak se snažím vybírat hodně opatrně i z
> těchto důvodů. Nejvíc by se mi tak líbilo si ta
> místa, kde jsme nebyli, projít na živo, okoknout a
> pak tam příště jet.spinning smiley sticking its tongue out


To děláš jenom dobře a nezapoměn taky že tam je taky pěkná jeskynka smoking smiley oní ani tvoje mamka nemusí vedět smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2010 07:39
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Semtex to asi né. To by šlo od břehu zprudka do
> hloubky. Ale fakt ta plážička byla nádherná.


no ono je tam , hlavně v kempu dost míst, které hrozí sesuvem břehu do moře..jak jsme si to procházeli bylo tam dost převisů a pod něma lidieye popping smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2010 15:45
Ahoj renonous,
máš pravdu, foto co jsem přidal je z poloviny června. Měli jsme krásné počasí a to nás tak navnadilo, že jsem jeli ještě v v druhé polovině září - strašná klika, před námi počasí nic moc a mi opět krásně.
(ještě nějaký foto budu postupně dávkovat)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2010 07:24
Pokračuji pár foto. Vzal jsem si sebou malý nafukovací člun a když bylo dopoledne moře klidné, tak jsem jezdil kolem pobřeží. (ne, proto že bych okukoval nudisty mimo hlavní pláž yawning smiley, ale pod člunem jsem pozoroval hejna ryb, ježky, hvězdice). Doporučuji na zpestření pobytu, ale jenom opatrně. Nikdy bych nevěřil, že moře teče jako řeka. Některý den byl tak silný proud, že jsem jen těžce vesloval proti proudu, když jsem chtěl udělat foto a pustil vesla, byl jsem hned o 10m jinde. Proud byl dobře vidět i na bojkách, které oddělují prostor pláže od volného moře, voda kolem nich viditelně obtékala. Taky bylo zajímavý, že se směr proudu během týdne změnil. Dva dny na jednu stranu a další zase nazpět.







Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2010 10:29
Ahoj Jirko, psal jsem ti odpověď na soukromý dotaz. Nevím zda ti to odešlo, počítač se při odesílání choval nějak divně. Pokud, ne tak dej vědět a já napíšu znovu. Skoro hodinu jsem se rozepisoval a pak nevím, to je ta technika.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2010 13:02
Tak dnes poslední foto.
Pokud budete mít chuť na pěší výlet, můžete se vydat ke kapličce nad Blatem. Doporučuji brzy ráno nebo při špatném počasí. (docela teplo je i v horách). Dobrou pevnou obuv, jde se po kamenité cestě a někde i sesouvající. Když vyjdete před sedmou ranní můžete být již v dest dopoledne nazpět na točeném pivku v pizerii u mola. Cesta je dobře značená. Budete procházet starou zástavbou ve stráni, kde si připadáte, že procházíte někomu po dvoře. Až budete mezi těmito starými kamenými domy procházet, tak si najděte místní konobu (hospůdku), tam se vydáte příště na dobrý pršut a sýr (hlavně ten nakládaný v olivovém oleji-mňam) a příloha rajče, olivy, chléb. Zapijete lahvovou Karlovačkou nebo si dáte vínečko do karafy smileys with beer. Obsluhuje příjemná mladá paní (pravděpodobne češka provdaná do Chorvatska), pěkný výhled dolů na moře, muzika - český Čechomor. Vezměte si sebou baterku, cesta nazpět je v noci tak lepší.thumbs up








avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2010 13:39
já sem kapličku viděl jenom zoomem foťáku od apartmánusmileys with beer nějak se nám tam v tom pařáku nechtělo


avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2010 14:23
ad konoba nad blatem: ta prijemna mlada pani, ktera obsluhuje v konobe a ma rada cechomor, se jmenuje anna a bydli v jednom z tech starych kamennych domku, akorat teda neni pani ale slecnasmiling smiley za par dni ke mne ma prijet na navstevu, tak ji vyridim pochvalysmiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2010 17:08
No byl sem tam v tom sklípku ve Strnju předloni ale žádnou mladou sem tam neviděl...spíš dříve narozenou milující chorvatskou hudbu, která se nedala poslouchat...říkal sem moji, že to kdyby hráli u nás v hospodě, tož už bych tam nepáchlthumbs up smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2010 17:35
je to takova vysoka stihla blondyna, ale letos (nebo vlastne spis uz loni) tam delala poprve... takze predloni to urcite nebyla ona
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 14:26
V Blate sme boli asi pred piatimi rokmi s detni + dalsia rodina, vsetci hodnotime spatne ako velmi vydarenu, v Chorvatsku jednoznacne naj..
A
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 15:02
alenkalenka..kurňa temu tvojmu príspevku vobec nerozumiem...citujem '' vsetci hodnotime spatne ako velmi vydarenu '' eye popping smiley jo už chápem myslíš zpětně spinning smiley sticking its tongue out a já myslel špatněthumbs up smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 02. 2010 15:04).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 17:41
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> alenkalenka..kurňa temu tvojmu príspevku vobec
> nerozumiem...citujem '' vsetci hodnotime spatne
> ako velmi vydarenu '' eye popping smiley jo už chápem myslíš
> zpětně spinning smiley sticking its tongue out a já myslel špatněthumbs up smiley


Díky za překlad, já to původně pochopila stejne.yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 17:48
Jéé to se slečně Anně omlouvám, že jsem ji považoval za mladou paní. Neptal jsem se ji, jen jsem hádal. Je opravdu příjemná a zase přijdu posedět.
Už aby bylo teplo a červen a chorvatsko a Blato, potřebuju přijít na jiný myšlenky.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 17:58
mare81 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ad konoba nad blatem: ta prijemna mlada pani,
> ktera obsluhuje v konobe a ma rada cechomor, se
> jmenuje anna a bydli v jednom z tech starych
> kamennych domku, akorat teda neni pani ale
> slecnasmiling smiley za par dni ke mne ma prijet na navstevu,
> tak ji vyridim pochvalysmiling smiley


tož ju pozdravuj a vyřiď že dojdu na baňku mezi 19.7-30.7 já víno nepiju..ale moja si dá ..poznávací znamení..dojdu bez kolasmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 02. 2010 18:04).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 18:01
Libore..tys ty fotky naskládal pod sebe..zkus je mrsknout vedle sebe vlezou se tam 3..nějak se ta stránka blbě načítá a furt se posunuje než se načte a fotky bys příště mohl zmenšit aspoň na 1024x768 smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 20:26
Hele Rosťo já bych se do té konoby vydal s tebou víno mám rád domluvíme se na místě.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:06
Hoši ještě že zpátky na barák je to z kopca,co?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:09
No tak já se taky přidávám že tam na ten kopec vylezu a vínečko si dám rád.Kdo tam bude ve stejným čase jako já? 1.-11.7.2010smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:17
hasa54 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hele Rosťo já bych se do té konoby vydal s tebou
> víno mám rád domluvíme se na místě.


Milošu..a já se budu dívat jak slopeš?angry smiley..no uděláme to jak posledně s mojou..ona půl litra vína a já ledovou vodu..drinking smiley

ono je na fotce vidět že mám před sebou víno ale ani sem se ho nedotkl enem tej vody..víno vypila mojasmoking smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 02. 2010 21:21).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:21
Já tam budu Pavle. hihihi
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:27
to vuinac:
ktery to je AP, ten prvni nad stankem (kde prodava ten vazoun :-)) nebo az ten druhy?





Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (22. 02. 2010 21:27).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:30
Ahojky Edito.Tak když se Ti bude chtít tak tam na sklenku můžeme zajít.Snad se k nám ještě někdo přidá.hot smiley
Jěště bych se chtěl zeptat:funguje někde kolem Blata rybí trh?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:33
Pavle..co vím tak brzo ráno přijíždějí na Blato rybáři a dycky zatroubijou
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 02. 2010 21:37
Stando...Edit tu asi už není, tož Ti odpovím já..je to ten první nad tím stánkemgrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.