Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 01. 2010 18:15
hasa54 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> vasnivykolista napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > myslíš, že mám vychladit moju domácí
> Ivanku?smiling bouncing smiley
> > spíš bych řekl že halůzkovoudrinking smiley ..neboj
> prozvoň
> > mě až budeš projíždět Poratem..a já Tě dojdu
> > přivítat nahoru k magistrále smileys with beer
>
>
> Rosťo jestli to klapne a budeš mě tam čekat s
> chlebem a solí a Karlovačkem v ruce tak před tebou
> pokleknu.Jestli ale dojedem v 6 ráno jak vloni tak
> nevím jestli vstaneš.Jinak Jizerský medvěde
> zdravím tě na foru a piš co víš.V Podgoře jsem
> toho akrobata viděl vloni a letos tam taky určitě
> pojedem

kurňa neblbni tak brzo?...no 6:00 ještě berudrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 01. 2010 23:14
Ahoj všichni příznivci Blata, chtěl jsem vám udělat radost pár fotkama, ale nejde mi přenést je sem. Ještě to budu zkoušet. Zatím - hezký večer! Honza
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 01. 2010 23:43
Medvěde , kukni tady.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 02. 2010 13:57
Díky Bomiňovi se mi povedlo založit album na rajčeti, takže kdo se chce podívat na pár obrázků z Blata a okolí , najeďte na rajce.net a najděte uživatele "Jizersky-medved" - album je jen jedno (zatím-?) celkem 20 fotek. Celá adresa (ale nefunguje mi link - neumím) www.jizersky-medved.rajce.net/BLATO 2009
Tož - kochejte se, vzpomínejte, těšte se! Zdravím, přeju pevné nervy do pracovního procesu!
Honza
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 02. 2010 14:12
Méďo, máš SZ.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Živogošče-Blatodrinking smileyspinning smiley sticking its tongue out
02. 02. 2010 18:07
Ahoj příznivci Blata.Scháním ubytování pro 2.dos. a 1.dítě v Blatu,ale moc se nedaří.Píšu emaily na majitele apartmánu a odpovědˇ žádná nebo,že je obsazeno. Můžete někdo pomoct. Dík



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jiříček (02. 02. 2010 18:25).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 02. 2010 20:14
napis soukromou zpravu Vuinac, treba se dohodnete.
Re: Živogošče-Blatodrinking smileyspinning smiley sticking its tongue out
02. 02. 2010 20:56
Jiříček napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj příznivci Blata.Scháním ubytování pro
> 2.dos. a 1.dítě v Blatu,ale moc se nedaří.Píšu
> emaily na majitele apartmánu a odpovědˇ žádná
> nebo,že je obsazeno. Můžete někdo pomoct. Dík


Napiš až koncem týdne Edit je na lyžích na Pustevnách dcera má prázdniny.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 02. 2010 21:19
V létě jedu do apartmánu k Edit a zapoměl jsem se jí zeptat zda je možnost se u ní připojit k netu.Nevíte to někdo?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 02. 2010 13:38
Edit má net ale nevím jak to tam funguje vloni jí to nějaký známý opravoval ale mělo by to snad jít.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 00:08
sem tu psal dřív o tom netu..je to tak, že každej barák má svoju wifi..takže soused nemože přijmout internet souseda..leda načerno i s heslemsmoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (04. 02. 2010 08:35).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 09:41
Ahoj všichni, tak dnes 4.února v 09.30 je v Blatu asi +5°C, skoro zataženo, mírný vítr do 10 km/h a na kopcích nad zhruba 800 m je vrstva asi 5 - 10 cm sněhu... takové čepičky. V Dubrovníku mrzne - asi -1°C, ve Splitu letiště hlásí +7°C a vítr JZ do 10 km/h .
Kdo se chce podívat aspoň do Podgory, nahledejte www.podgora.hr - Službene stranice TZ Podgora - v levém sloupci (přepíná se Chorv. a Angl.) -Live camera , tam jsou po 30 min. obnovované statické obrázky z kamer na hotelu Minerva, nebo Live camera Podgorka - tam jsou cca minutové ukázky aktuální. Jinak spousta Live kamer podle měst na pobřeží i ostrovech, včetně předpovědí počasí i dopravy, dají se hledat podle jména města,pokud jsou instalované, městské stránky mají odkazy. Nicméně - při zatažené obloze a dešti se sněhem působí takové nakouknutí dost depresivně... Tak - na léto v Blatu! smileys with beer Honza
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 10:02
Blato 2009

Opět díky Bomiňovi se povidlo vložit odkaz. No - je vidět,že jsem jen "uživatel" PC a moje nejvyšší umění je otevřít si diskusi na Chorvatsko.cz ...
Tak se kochejte, že jsem kulantní, ještě neco časem přidám... Honzayawning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 14:22
Hrome hoši .. já vás snad v tom blatě budu muset navštívit (v srpnu) yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 18:21
Vypadá to ,že nás tam bude dost. Ani si nepujde hezky zanadávat česky když vlnka vlítne do huby.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 21:50
Proč nadávat Jirko ?spinning smiley sticking its tongue out Proto tam já třeba jedu a už se tam moc těším smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (08. 02. 2010 21:44).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 22:05
To víš ,že jsem to myslel ze srandy. Hele politika je a prd. Je to s nima jak na houpacce.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 22:07
Kež by už bylo alespon trochu náznak jara. Jsem od Brna a tady zase ráno bylo skoro 15 pod nulou.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 22:41
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kež by už bylo alespon trochu náznak jara. Jsem od
> Brna a tady zase ráno bylo skoro 15 pod nulou.


smileys with beer smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 02. 2010 23:00
Zdravím z lyžovačky a musím říct, že i když jsem na kopci mám přehled co se tu na fóru děje a co vymýšlíte.Děkuji Vám za nové kontakty, které mi posíláte a musím říct, že objednávek je určitě mnohem víc než bylo v minulých letech.Tak hlavně ať Vám vyjde počesí jak nám na kopci na Pustevnách.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 02. 2010 08:46
běžte do řitě s tím marťanem když ho vidím se mě chce zvracetangry smiley
Edit příjemnou lyžovačku a k temu i tu lihovačkudrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 02. 2010 15:38
No politiku a bradavičnatýho marťana doufám že nebudem probírat až se potkáme na Blatu ale vypijem Vagabundo do dnasmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 02. 2010 20:57
Už nechte politiky. To nechte na Václava Moravce. Radši pošlete nějakou fotečku z Blata.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 02. 2010 15:38
Mohu se zeptat, jak daleko je, dejme tomu třeba ze středu Blata k nějaké klidné, ale dobře přístupné plážičce u lesíka? Je tam něco takového, i když se půjde normální chůzí třeba jen 5 - 10 minut max.? Nové fotečky Blata bych také ráda viděla.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 02. 2010 21:47
nové fotečky z Blata budou až letosspinning smiley sticking its tongue out když tak mrkni na moje rajče...máš možnost jít buď na pláž v kempu Dole (asi 5-15min-podle toho jak daleko chceš jít od Blata) obecní pláž Blato (asi 2minuty) nebo pláž Velká duba (asi 15minut)...všade je možnost stínu borovic na pláži



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (07. 02. 2010 22:05).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 02. 2010 22:24
Ahojte. Snad vám nebude vadit polský jazykový doprovod /všimněte si, o kolik delší trasu než my - musí mnozí zvládat/.....ale budete vnímat jen atmosféru Blata......

Zdraví R.
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 02. 2010 09:16
S velkým zájmem sleduji toto téma - Blato je naše nejoblíbenější destinace od roku 1984. Tehdy tam byl ještě velký kamping. "Recepce" stojí u cesty dodnes. Tehdy ještě také fungoval FKK kamping v Malé Dubě.

Masivní propagace Blata ale bude mít i negativní dopady: přelidněnost, hlavně v sezóně. Zatím nám to vždy vycházelo, že jsme byli na místě buďto před, nebo po hlavní sezóně.
Takže troufám si odhadovat, že po mediální masáži z posledního videa se Blato zaplní i mimo sezónu.

Přeji všem příjemnou dovolenou v některém z apartmánů v Blatě!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 02. 2010 12:18
...Renonous... jak to děláš, že jsou všechny Tvé fotky...a jistě zajímavé..." v čudu " yawning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 02. 2010 14:26
Rero napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojte. Snad vám nebude vadit polský jazykový
> doprovod /všimněte si, o kolik delší trasu než my
> - musí mnozí zvládat/.....ale budete vnímat jen
> atmosféru
> Blata.

Rero supr thumbs up .. Bessy by si mohl vzít příklad a taky natočit pláž .... a ne jen pořád samý jeleny yawning smiley thumbs up smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 02. 2010 15:24
...Isekon...doufám, že Ti nebude vadit bratrský jazyk...grinning smiley




...tohle sice není Živogošče...ale je tu kvalitní kamera...smiling smiley






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 02. 2010 15:28).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.