Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
04. 04. 2011 09:55
Co člověk,to názor...já bych asi jen tak na blind nejela,protože mám nemocnou dceru a vláčet ji všude možně,než by se sehnalo ubytování,které by se nám líbilo.....Každý rok jezdíme přes cestovku,sice je to dražší,ale je to jistota.Jsem klidnější,když vím,kde budu na dovolené bydlet.
avatar Re: Ostrov Čiovo
04. 04. 2011 13:41
No, já taky na blind bych nechtěl jezdit, my minimálně dva týdny dopředu zavoláme kdy přijedeme aby nám majitelé kempu drželi místo pro stan. Přes cestovku bych jel do jiné země, kde se dobře nedorozumím (Řecko, Itálie, Anglie, Irsko). Anglicky sice trošku umím, ale určitě bych tam nejel na blind.
Věřím ale, že i vy by jste našli dobré místo (bezbariérové, blízko moře, dobře přístupná pláž) na internetu, od doporučení známých a pod. Kontakt se dá sehnat přes internet a zavolat jim, kdy přijedete. Přeci jen přes cestovku máte větší záruku ubytování. Ale věřím, že se dá spolehnout na místní, v 90% jsou féroví. Je to o tom, kdy poprvé to zkusíte a jak se vám tam bude líbit.
Re: Ostrov Čiovo
05. 04. 2011 19:18
Celému fan klubu ostrova Čiovo,
je pravdou , že tato záležitost kterou popisuji ,je stará ještě z dob, kdy naproti Čiovu byla vrtulníková základna chorvatské armády a RAF, skutečně pilně cvičili manipulaci s kontejnery nad zálivem, pokud si ještě vzpomenu na jméno destinace tak snad to byla Arbánia, za mostem doprava cca 1 km, to Grigori musí znát, bydlel jsem u domácího , jehož syn byl příslušníkem policie, arogance sama.
Apartmán skutečně od moře 50m, ale přes silnici, kde místní výrostci pilně trénovali na svých mopedech, že byl problém přejít!
Voda a na tom trvám neskutečně špinavá,propláchnutí plavek v umyvadle = jako umytí rukou po celodenní práci na zahradě.
A pokud někdo nechce respektovat blízkost letiště Zračna Luka s jeho provozem,tak ať si to užije.
to Danny: s tou reklamou pro CK to opravdu nemůžeš snad myslet vážně, pokud se od někud vrátím opravdu na..........ný, tak přeci nebudu dělat reklamu, jedině negativní.
Ještě poslední , pokud jsme přejeli na druhou stranu ostrova, tak si vybavuji jako jedinou a monumentalní vzpomínku na vrakoviště lodí, rezavá torza , nevím jak se to tam jmenovalo, jak jsem již předeslal chtěl jsem rychle zapomenout, ale bohužel jak to zde vidím , tak mě to stále pronásleduje.
Závěrem zkažená dovolená na přelomu červenec-srpen, proto jak se říká,pokud spadneš z koně, musíš se do sedla co nejdříve vrátit, tak jsme po zralé úvaze v měsíci září omluvili syny ze školní docházky a vyrazili si užít opravdovou dovolenou na jedno oblíbené místečko do Chorvatska, kde skutečně a na tom trvám ,jsme si užili opravdovou dovolenou.
těch míst, kam se opravdu rád vracím mám několik, a všichni, na tom se jistě shodneme , máme rádi, že tam nás vítají jako opravdové přátele a nikoliv jako hosty nebo zdroj příjmů.
Bohužel, pro mě mezi tato místa destinace Čiovo nepatří!
Re: Ostrov Čiovo
06. 04. 2011 14:05
Ahoj s příspěvkem 2takt31 taky nemohu souhlasit. Před 2 lety jsem byla s celou rodinou na jižní straně ostrova Čiovo
v obci Okrug Gornji (část Mavarčica) v apartmánu Bošnjak,který je 50 m od moře. Voda tam byla úžasná, teplá a velké vlny.
K moři to byl sice sešup, ale o proti Podstraně kde jsem byla loni, tady byla nádherná voda. Tady je menší plážička
a jinak všude betonová plata. Moc se nám tam všem líbilo.
avatar Re: Ostrov Čiovo
06. 04. 2011 17:00
Ahoj Olčo, asi se opravdu budu muset podívat někdy na Čiovo, my jezdíme do tebou zmiňované Podstrany, ale do Sv. Martina a na vodu si tam stěžovat nemohu, tak jsem zvědavý na Čiovo. Co vím, tak zatím nejlepší voda byla na Brači - Zlatni rat a na Pakleni otoci (kosek od Hvaru) koupali jsme se i kousek od Dubrovníku a voda je stejná jako ve Sv. Martinu, ale horší vstup do moře, velké a ostré kameny a hlavně samý ježek. To že je na ostrovech lepší voda to je jasné, hlavně na straně blíže otevřeného moře, ale já si na vodu u Sv. Martina nemohu stěžovat. Horší to je když je bora, to pak je voda samá chaluha a větší vlny (líbí se mi, když je hladina jak zrcadlo, čistá, rovná, parádní), na ostrovech jsou hodně valovi.
Re: Ostrov Čiovo
06. 04. 2011 21:56
Pro Pana (2takt31) ja vim gde ste bili presnje tam neni pjekni plaž a je ruh.. Je to blisko pristava.. Kusiček driv jeden kilometr je Kostel a hotel tam je pjekne.. Maitel je takovi trohu šileni.. Dicki povidam Slatine center mista nebo 1 km driv od Slatina..Perfektni dovolenka.. Jižna strana Mavarstica,Bušinci perfektni more..Perfektni dovolenka.. Taki Mastrinka,Miševac ten kusek od Trogiru nejsu pjekne plaži.Proto je toten forum ,a bi sa lidi informovali gde jezdit.. Moc lidi je bilo na Čiovje,a sou spokojeni.Okrug Gornji Rivijera perfektni velki plaž ale nacpani.. Dicki se mužete mnja zeptat na Čiovo ja bidlim leti na Ostrovje vim každi djiru ak je to gramaticki spravnje napsane..smiling smiley))
Zdravim z Čiova,a začalo Jaro začali Turisti v Trogiru sou to duhodci z Anglije,Francije a začalo misto žit..Vsehni sa histaji na ten blazinec kteri trva 70 dni ,a konec!!!!!!!!!!!!! Zdravim vsehne kamaradi ze Česke Republiki,a Slovenska.. Hajduk živi vječno!!
Re: Ostrov Čiovo
09. 04. 2011 12:14
grigori napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro Pana (2takt31) ja vim gde ste bili presnje
> tam neni pjekni plaž a je ruh.. Je to blisko
> pristava.. Kusiček driv jeden kilometr je Kostel a
> hotel tam je pjekne.. Maitel je takovi trohu
> šileni.. Dicki povidam Slatine center mista nebo 1
> km driv od Slatina..Perfektni dovolenka.. Jižna
> strana Mavarstica,Bušinci perfektni
> more..Perfektni dovolenka.. Taki Mastrinka,Miševac
> ten kusek od Trogiru nejsu pjekne plaži.Proto je
> toten forum ,a bi sa lidi informovali gde jezdit..
> Moc lidi je bilo na Čiovje,a sou spokojeni.Okrug
> Gornji Rivijera perfektni velki plaž ale nacpani..
> Dicki se mužete mnja zeptat na Čiovo ja bidlim
> leti na Ostrovje vim každi djiru ak je to
> gramaticki spravnje napsane..smiling smiley))
> Zdravim z Čiova,a začalo Jaro začali Turisti v
> Trogiru sou to duhodci z Anglije,Francije a začalo
> misto žit..Vsehni sa histaji na ten blazinec kteri
> trva 70 dni ,a konec!!!!!!!!!!!!! Zdravim vsehne
> kamaradi ze Česke Republiki,a Slovenska.. Hajduk
> živi vječno!!


Dobar dan, sice všemu , co píšete 100% nerozumím,ale pochopil jsem, že jsem si s dovolenou u Vás na otoku vytáhl nejkratší slámku, že jsem byl asi na nejhorším místě Čiova
Re: Ostrov Čiovo
11. 04. 2011 10:42
Ja Vas 100% rozumim tak to mame ok!!
avatar Suha marina - ostrov Čiovo
22. 04. 2011 00:35
Čiovo - Okrug Gornji:
Budu začátkem července 2011 asi 12 dní hned 2. dům za přístavem v Okrug Gornji u pláže a mám s sebou RIB člun 5m s přívěsem (prikolica). Na pláže kašlu - cestujeme na ostrovy Drvenik, Šolta atd. Ale na konci pobytu bych chtěl člun ponechat někde poblíž (nemusím ho tahat do Česka) abych mohl zase v srpnu přijet. Prosím neznáte někdo poblíž "suchou marínu - suha marina"? Může být i na pevnině u Trogiru. Pokud o něčem víte, tak mi napište - jinak prosím o názor místního znalce Grigori'ho. Hvala, Lešek.
Re: Ostrov Čiovo
22. 04. 2011 15:08
Dobri den,

to neni problem domluvit soukromy..Je to moc levnejši a ve zahradje doma zaparkujete lod gde je brana na zamikanji.
Gdi skončite dovolenku zaparkujete lod na prikolici ve zahradje,a potom zas gdi pridete vezmeteho se sebou.. Ja sa zeptam kolik v Trogiru stoji suha Marina..A Taki gdi pridete muj tel 00385 91 5625452 zavolejte nebo poslite spravu ja pridu za Vami..
Krknjaši su nadhera to určite vitesmiling smiley)))

zdravim z Čiova..

Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
22. 04. 2011 19:00
Ano, Grigori - Krknjaši je nádhera - a z Okrug Gornji to je 10 km, tak to mám mým člunem asi 10 minut rychlé plavby. A restaurace co má paní Ivica Špika, je jedna z nejlepších. Ještě se mi nestalo abych tam nezašel na dobré jídlo. Taky tam v zátoce někdy kotvíme s plachetnicí, takže tam chodíme na večeři. Ale taky mám moc rád město Drvenik Veliki - vždy obejdeme celý přístav až k té poslední restauraci (asi Crazy Year - Lude Godine) a tam jíme a pijeme víno. Žádní turisté - jen několik kotvících plachetnic...
Vaše telefonní číslo jsem si zapsal do telefonu ale ještě Vám napíšu.
Díky, Lešek.
Re: Ostrov Čiovo
23. 04. 2011 09:08
Dobri den,

gdi mate lod tak mate dovolenku ktera je uplne ina od klasickih dovolenki v apartmanima..Z lodi sa mužete podivat na Brač,Hvar,Vis a zaparkovat na nejakej pjeknej plaži gde ste sami celi denj..Taki je spousta Dalmatinskih restorace z perfektnim jidlom..Lašek vim vsehne te restorace a maiteli su hodni,a duležita vjec maji dobre jidlo..
Zdravim z Čiova,
Grigori
Prosba na grigoriho.
28. 04. 2011 22:17
Prosim o info na velký Apartmán na adrese tongue sticking out smileyut Saldema 1, mám záujem o apt. pre 3 dos. blizko mora a plaze . v cene 60 eur .
Prosím o Vaš názor na uroven Apt., vzdialenosť k pláži , aka je pláž , vzdialenosť do centra ????
Prípadne mi mozete poslat ponuku na iny Apt.
e-mail : limal2@azet.sk
Chvala
Re: Ostrov Čiovo
29. 04. 2011 18:54
Zdravim z Čiova,
Možna je adresa Put Salduna proto že put saldema mislim neegzistuje.
Napište gde sa nahazi apartman presne ja Vam dam otpovjed,
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
29. 04. 2011 19:44
Ano ,Mirko Puda majitel
Re: Ostrov Čiovo
17. 05. 2011 15:45
Jedu v červenco poprvé na ostrov Čiovo do části Bušinci/Rastiči apartmán Vice. Nevíte nekdo něco o tomto apartmánu, jak je daleko od moře, jaké je tam koupání? Myslím si že by to mohl vědět nejlépe Grigory ale možná i někdo jiný.Přesnou ulici neznám.
Re: Ostrov Čiovo
17. 05. 2011 16:24
Zdravím Radku 123...v červenci jedeme taky do Bušinci....na Čiovu.....:smiling smiley
Co bych ti tak napsala o tomto místě na kterém budeme už po čtvrté....prostě jen krásně čistá voda z výhledem na Šoltu....hot smiley
My máme ubytování blízko moře (20m) a protože já jezdím k moři hlavně kvůli plavání , jsem naprosto spokojená....smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2011 21:49
Perfektni čiste more,betonove plaži ale najdu se taki pjekne plaži na kupanji pro djecka.. Vihled na Šoltu,čiste more dovolena 100% dobra..Ak mate nejaki ptanji klidne mi napište sms gdi pridete ja pridu zavami 00385 91 5625452smileys with beer
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
19. 05. 2011 20:50
grigori napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Perfektni čiste more,betonove plaži ale najdu se
> taki pjekne plaži na kupanji pro djecka.. Vihled
> na Šoltu,čiste more dovolena 100% dobra..Ak mate
> nejaki ptanji klidne mi napište sms gdi pridete ja
> pridu zavami 00385 91 5625452smileys with beer
> Grigori

Možem potvrdit... Treba sa skontaktovat s Grigorim a dovolenka bude super. A to pivko si tiez spolu date.....
smileys with beersmileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
21. 05. 2011 06:53
Do Chorvatska chodime dovolenkovať už niekoľko rokov tento rok sme sa rozhodli pre Čiovo .Dufame že more a plaže budu take ako sme sa dočitali.rozhodli sme sa pre Okrug Gornij.Je to rušnejšia časť.Pozna niekto dobre reštauracie,kde sa nachadza reštauracia Vinka Coce?smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
22. 05. 2011 00:11
Na večeru- Maly Raj (odporúčam rezervovať stôl). Pivo a kava cez deň bistro Tomislav oproti pošte. Večerna zaľúbena prechádzka dole na veľkej pláži- super palacinky a samo mala popiť v Havanedrinking smiley.
Re: Ostrov Čiovo
23. 05. 2011 17:46
Dobri den,
ja Vam doporučuji Pizzeriju restorace Roko na samej začatke velki plaži Rivijere Okrug Gornji. Nebo ak mate rad soukromi a domaci Dalmatinske jidlo tak Restorace na kopcu čiova od znameho spivača Vinka Coce..Tam je perfektni jidlo ,a neni to drahe jak inim restoracami..Ale tam se musi objednat ..Tam sem mal minuli rok dost lidi ze Česke Republiki,Slovenska..Maitel Vam udela co hcete a je perfektni vilet z djeckami žadni ruh,klid,domace vino a rtibičkismiling smiley)
posilam Link spivača Vinka Coce:


Re: Ostrov Čiovo
23. 05. 2011 19:03
Grigorii děkuji moc za cenné rady....smiling smiley
Prosím tě, ........Restorace na kopcu Čiova od znameho spivača Vinka Coce..... je to daleko od našeho ubytování v Čiovu -Bušinci?..smiling smiley
Branko Grgurević
BARBINE 60 – Okrug Gornji
BUŠINCI - ČIOVO
Už se moc všichni těšíme na Čiovo!!!hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Ostrov Čiovo
23. 05. 2011 20:50
Dobri večer ..toto leto se zastavim za Vami nebojte sa ..je to perfektini jidlo ,a ne drahe,vinečko,ribi.
Restorace je 8 km od Vas neni daleko a mame perfektni cestu pres Ciovo..
tješim sa..
Re: Ostrov Čiovo
23. 05. 2011 21:48
Prosim Grigori budem v apartmanu Tomi ,Je restauracia VINKA COCE daleko od tohoto apartmanu ???Rad si vypočujem Vašu hudbu a najkrajši ako som už tu na fore písal v inej sekcii je :RIBARI

Re: Ostrov Čiovo
24. 05. 2011 11:00




Taky jedna pěkná....smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
24. 05. 2011 11:02
Grigorii už se moc těšíme....hlavně přijeď....které české pivo máš nejraději?smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
25. 05. 2011 09:18
Dobri den,
apartman Tomi je blisko kempa Rožac ak je to ten apartman..Mate muj mobil ja tam mam každi tiden skupinku mojih znamih tak posli te spravu neni problem.. Je to takovih 2 km od Vasiho doma..
Posilam pjeknu pisničkusmiling smiley))


Re: Ostrov Čiovo
02. 06. 2011 22:21
Dobrý večer Grigori, můžete napsat, jak je na Čiovu, už se ohřívá voda? Letos se chystáme do Slatine a už se nemůžeme dočkat. Zdravíme z Prahyspinning smiley sticking its tongue out
Re: Ostrov Čiovo
03. 06. 2011 09:01
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 149
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.