Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
avatar Re: Ostrov Čiovo
30. 08. 2015 23:22
dzusik, kde jsi byl v předchozích letech?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
31. 08. 2015 15:54
Bomino byl jsem v Omiš,Primošten,Brela,Orebič,Novalja 3x,Pakoštane 2x
Re: Ostrov Čiovo
31. 08. 2015 16:06
Dzusik nevimn jestli sem Vam psal ale to je škareda čast kteru nigdi ne doporučuji je to misto bez plaže!! Je tam plaž ale je to ribnik taki tam nejsu restorace,kaffe bari ..trohu dal je kostel ale to je narvane,špinave kolem toho hotelu ale lidi dicki udelaji hibu ja pišu furd nedjelajte tam rezervace je tam špatnje ale je tam levnejši ,a to je ono na co sa moc lidi diva,a skazi sa dovolenku kvuli 10,00€ na den...Nakonec 70,00€ na tiden skazi dovolenku..Mate jižnu stranu Čiova gde je krasnje ak nemate djecka,mate Slatine ale ne všude cenetr mista na vodi..,mate Okrug Gornji rivijeru ale tam je hlava na hlavje inak Slatine,Bušinci,taki Okrug Donji ale čast ktera sa diva na ostrovi Drvenik mali,Velki,Krknjaši..Zdravim z Čiova mame dnes 34 stupnjusmiling smiley)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil grigori (31. 08. 2015 16:11).
Re: Ostrov Čiovo
31. 08. 2015 16:07
A esce 2km od mojiho baraku dicki mojim kamaradima doporučuji je to čast gde nejsu baraci perfektnji čast Slatina ,a ostrova Čiovo taki muj borec Fos zdravim
[www.youtube.com]
Re: Ostrov Čiovo
31. 08. 2015 17:03
Grigori o peníze mi opravdu nešlo.Vzal jsem tam své rodiče a proto jsem si něco sehnal dopředu.Jinak jezdím na blind a zůstanu tam kde se mi líbí.Pláž jsme měli kousek od apartmánu v tom problém nebyl.Problém byl neskutečný provoz na silnici hned vedle pláže.Rád se procházím kolem moře a to tady opravdu nešlo.A cesta pěšky do Trogiru po silnici, tak o tom nemá cenu se vůbec bavit.A další věcí byl dost velký nepořádek.Jak v Mastrince,tak v Arbaniji i Slatině.Ceny v restauracích v Trogiru vyšší o dost než loni v Primoštenu,ale to mi nevadí,na dovolené nešetřím.Nicméně za chorvatské pivo 30kn se mi zdá už dost.
avatar Re: Ostrov Čiovo
31. 08. 2015 17:18
dzusik, tam, kde jsi byl všude dosud to bylo určitě lepší. Jak píše Grigori, ta část je z Čiova asi nejhorší a provoz, ten tam teda je dost velký.
P.S. Hoď si ty navštívená místa do podpisu, jestli chceš.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
31. 08. 2015 19:50
My jsme kupovali v Segetu Karlovačko za 15 kn. Viděli jsme teda i za 22kn, ale dalo se chodit na levnější. Seget je taky jen 3 km od Trogiru.
Re: Ostrov Čiovo
02. 09. 2015 08:40
Dobri den,
neporadek je vsude to je najvječi problem u nas kteri nevim jak sa resi moc turistu a mistečko je male na tolik lidi,mi domaci sa snažime uklidi plaže,zbirat smetji ale to asi nejde,Slatine kava Beach bila najlepši plaž ted je tam smetji hruza nehcu mluvit že to turisti nehavaji proto že mi žijeme od turizma ale gdi dete prič z plaže otpatki sa nenhavaji na plaži nebo na cestje gde ste bili celi den na plaži ale naše službi to muse zbirat a nigdo to uš nezbira dva roku ,a mame bordel..dicki ta Mastrinka, Arbanija ma problem z turistima NELIBI IM SA nevim proč ale dil Slatina gde ja bidlim mam asponj 20 rodin ktere sa vracaji spatki to znamena že im sa libilo nehcu djelat reklamu ale dicki z vsenim truristima sednu dam si panaka a mluvime čast Slatina ktera de na konec a začatek cestje smjerem te pjekne plaže Slatina Beach je NAJLEPŠI to dicki pišu je tam klid,čiste more center je 10 minut pješki a DOVOLENKA ZA 5 Inak BOMINO bil a moc lidi tadi ze foruma bili a bili spokojeni Inak musime esce moc djelat a bi bili perfektni turisticke misto je to pravada hibi toho moc...Zdravim ze Slatina..Pro moji kamaradi kteri bili v Slatinama informace že sa lod ktera bila na plaži začina vitahovat toten tiden,dve lodi ktere burška prinesla hned v Splitu uš sou otahnuti ted začina operace Slatine to ZAS BUDE SRANDA PRO NAS DOMACI..Tri lodi milion Euro zas negdo vidjelal hrozne prahe je to tak u nas v Chorvatskoj ak neni Milion nezdvihneš sa z posteli rano ak nevidelaš 1000 krat vic HRUZZZZA
Tadi je stranka ktera je na počasi pravje mame slunko ,a horko::
[www.dhmz.htnet.hr]
Re: Ostrov Čiovo
05. 09. 2015 07:50
Grigori odpadky kolem kontejnerů jsou,ale musím dodat,že dle mého názoru se situace hodně zlepšila a v úklidu je pokrok vidět a jak mám informace,tak se to hodně zlepší až bude nový most a auta s odpadky nebudou blokována .Také musím dodat,že hodně nepořádku dělají samotní turisté,výraz prase pro ně je příliž lichotivý.Koukal jsem ,že přibyly mini markety což je dobře,tak jako jsem zaregistroval jméno nové vesnice směrem od Trogiru-snad Marienka-nebo něco takového.Letos jsme pobyli jen krátce z časových důvodů,ale smokve a Karlovačky bylo.
Omlouvám se za tuto osobní formu vyjádření,ale pro mnohé to může být i trocha inspirace k zamyšlení nad návštěvou této lokality.Otok Čiovo
lokalita Mastrinka,Arbanija,Slatine.
Re: Ostrov Čiovo
09. 09. 2015 20:48
20:038h TO JE ČAS GDI PIŠU 09.09.2015 venku je 20 stupnju leto barak.. ted pravje turisti mimo mojiho baraku vsehni spokojeni večer zima 18 stupnju pres denj 27,more 25 nadhera na plaži ne moc turistu duhodci ,maldi lidi zamilovani a lidi kteri v 9 mjesice hledaji levni ubitovany ja vim to je všude tak ..kriza neni penizu ALE 9 mjesic mužete stravit krasni dovolenku mimo vsehnih agentura hned primo do maitela zavolete nebo poslete mail tadi mate stranku gde mate 90% gee Vam bude pjeknbe počasi
[prognoza.hr]

a zdravim vsehni duhoce
[www.youtube.com]

muj mail ak hcete neco
Slatine385@gmail.com
Re: Ostrov Čiovo
09. 09. 2015 20:54
A bi to nebilo pre duhodce posilam klip Hajduk-Split
[www.youtube.com]
MAL sem pravje fanuški kteri bili 40m od mojiho domu a gratuluji sme bili holki a nehrali sme vubec Slovan nas dostal a je to ono jak sa hra fudbal mali sme 32 000 lidi na stadione kartička na zapas sa prodavala 10000 kn ale češi bili lepši gratuluji ..Zdravim z Čiova HAJDUK ŽIVI VJEČNO
[www.youtube.com]
Re: Ostrov Čiovo
15. 09. 2015 12:04
Krasni klip kteri udelali turisti
[vimeo.com]
zdravim z Čiova
Re: Ostrov Čiovo
15. 09. 2015 19:41
Tak Grigiri potěšil jste mě , že na videu jsou záběry z místa které na Visu hledám. Je to minuta 1.12 - 1.15 a potom 3.56 - 4.03. Alespoň jsem ho viděla pohledem z moře i z pevniny. Tak jste mi to připomněl a určitě to místo někdy najdu. Dík.
Re: Ostrov Čiovo
24. 09. 2015 08:50
Dobre rano,ten klip udelali tri turista z Francije,a dostali zadarmo zas dovolenku v Chorvatsku taki udelali najlepši reklamu z malo penjizu turisticki urad dicki utrati milioni eura,a udelaji dicki stejni klip toti hlapi to udelali za malo penjizu a dival sa na to celi Svjet..Inak na Čiovje dnes dešt 22 stupnju more 22 esce je na koupanji taki esce bude pjekne počasi a esce plavanjismiling smiley)) zdravim z Čiova
Re: Ostrov Čiovo
29. 10. 2015 17:52
Zdravim a prejem pjeknu večer z Trogira,
[vimeo.com]
Groigori
Re: Ostrov Čiovo
30. 10. 2015 15:17
grigori krásne zábery thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil gedu (30. 10. 2015 15:17).
Re: Ostrov Čiovo
30. 10. 2015 19:48
grigori nádhera, moje srdeční záležitost
Re: Ostrov Čiovo
04. 11. 2015 15:42
Nádhera, přímo luxusní thumbs up
Re: Ostrov Čiovo
13. 11. 2015 07:58
Djekuji Trogir je jeden od najlepših historiskih mista v Chorvatsku,a taki ho maji radi milionari kvuli dobrim restoracami,parkovištima lodi gde ih nigdo moc nefoti,a otravuje.Zdravim z Chorvatska vsehne kamaradi na Česku,a Slovenskusmiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
13. 11. 2015 08:37
Trogir je velice krásné město.V létě hodně přeplněný.Uvažuji ,že bych se tam zajel s kolem podívat před nebo po sezoně.
Re: Ostrov Čiovo
13. 11. 2015 19:17
dzusik...když vydržíš do příštího roku a jak říkáš po sezoně,tak se možná dočkáš toho,že už bude v provozu nový most,který snad odvede neskutečný marazmus aut mimo střed města a pak už se bude opravdu čím kochat.Také doufám a věřím.Grigori
taktně mlčí o tom,jak pokračuje stavba.
avatar Re: Ostrov Čiovo
13. 11. 2015 21:30
... stavba mostu z Trogiru na ostrov Čiovo se dá rychleji do pohybu ? ...
... tento, 521 metrů dlouhý most by měl být uveden do provozu na podzim příštího roku ... pro přenos konstrukčních prvků byl pro stavbu pořízen jeřáb umístěný na pontonu ... s nosností až 200 tun ...

[www.slobodnadalmacija.hr]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (14. 11. 2015 08:49).
Re: Ostrov Čiovo
14. 11. 2015 08:59
Z uvedeného-byť nedokážu do detailu vše přeložit-mám dobrý pocit,stavební skvosty z těchto končin jsou nám známy a víme o nich,tedy na rozdíl od výtvorů našich.
Re: Ostrov Čiovo
15. 11. 2015 20:27
Most bude hotov 9 mjesic ale vsehni mame pocit že to bude 7 mjesic a zahrani nas vsehni tih zacpismiling smiley)
avatar Re: Ostrov Čiovo
15. 11. 2015 20:42
Jo mosty a silnice to vy dovede postavit rychle,kvalitně a laciněji než firmy v naší republice.
Re: Ostrov Čiovo
17. 11. 2015 10:35
Vašek,vím letos jsem tam byl a viděl jak to postupuje.Já chci příští rok na Sardinii,ale na podzim s kolem bych chtěl do Chorvatska.Bud Ciovo nebo Pag.Ještě nevím.
Re: Ostrov Čiovo
24. 11. 2015 18:30
Nevím kam napsat, nevím kde hledat, tak se zeptám tady, protože je Čiovo moje srdeční. V létě jezdíme k moři všichni. Napadlo někoho jet třeba na silvestra do HR? Pohrávám si s touto myšlenkou už delší dobu. Chorvatské oslavy nového roku bývají prý bujaré a pestré. V roce 2014 bylo na promenádě ve Splitu až 70 tis. lidí ??!! Nejde mi možná ani o bujaré oslavy, jako o pohled na zimní moře. Navíc ohňostroj ve Splitu může být z Čiova nádherný.

Grigori je na ostrově někdo schopen ubytovat na silvestra partu lidí? Jde asi hlavně o topení. drinking smiley
Re: Ostrov Čiovo
26. 11. 2015 17:22
Dobri večer,
normalnji že jo to neni problem vite že ja bidlim na Čiovje v mistu Slatine ale na Novi rok bi doporučil Split ,proto že je tam život..spoustu otevrenih restoraci,zabava,zabava na Novi rok ....na Čiovje a v Trogiru je mrtve a lepši je Split nebo ubitovat sa na Čiovje a jezdit do Splitu tak bi lepši doporučil Split.. Taki jedna vjec rezervujte apartmani po Novem roku proto že tolik lidi pta na Chorvatsko..Mi sme mali valku,a nigdo u nas nejezdil ted je terorizmus všude..Grečcko,Turecko,Španije,Francije a mi mame klid u nas terorizmus neni mi sme toilik mali stat že sa na nas nigdo nediva,a sme bespečni stat tak všehno sa otočilo 90 rok sme mali valku nigdo tadi nebil ted mame klid,baječni more a bespečnostsmiling smiley))))) Zdravim z Čiova ted mame zimu 11 stupnju fuka Bura je zima.....
Re: Ostrov Čiovo
30. 12. 2015 10:24
Vesele Vanoce,Sretna Nova godina 2016 prejem z Čiova!! Kamaradima v Česku,Slovensku..smiling smiley))
Re: Ostrov Čiovo
30. 12. 2015 16:30
Grigori nebudu raději zde za nikoho mluvit,takže jménem svým hodně štěstí,zdraví a spokojenosti v roce 2016.A podej nám
zprávu jak pokračuje stavba mostu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 71
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.