Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
17. 06. 2014 08:21
Zdravím ze Slatine, včera proběhla koupačka, v noci sice řádná bouřka, ale dnes se už zase dělá pěkně :-)
Re: Ostrov Čiovo
17. 06. 2014 14:24
Pěknou dovolenou přeju :-) A co teplota vody??
Re: Ostrov Čiovo
22. 06. 2014 09:14
Takže zdravim s Čiova. Včera sme došli a prebehla hned prva kupačka. Voda no..... je dosť svieža. Ale po pár chvilach už pohodička. Vonku 27 st. Dnes už praži od rána a je fajne teplučko.
Re: Ostrov Čiovo
22. 06. 2014 09:34
Taky zdraviz Čiova přesně jak píše MINO2 :-) svěží voda. Co je ale nejhorší - není tu klasická zmrzlina (musíme na zmrzku autem)

mino2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže zdravim s Čiova. Včera sme došli a prebehla
> hned prva kupačka. Voda no..... je dosť svieža.
> Ale po pár chvilach už pohodička. Vonku 27 st.
> Dnes už praži od rána a je fajne teplučko.
Re: Ostrov Čiovo
22. 06. 2014 10:40
Kluci, tak já si počkám na teplejší moře, jedu až 15.8.smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mirek113 (22. 06. 2014 14:11).
Re: Ostrov Čiovo
22. 06. 2014 12:37
asok12 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Co je ale nejhorší - není tu klasická zmrzlina (musíme na zmrzku autem)

Možná bys mohl napsal kde ta zmrzlina není, třeba by někdo poradil místo kde ji mají...
Re: Ostrov Čiovo
22. 06. 2014 14:49
Jo ve Slatine :-) Jinak dnes jsme byli v restauraci Neverin u přístavu a byli jsme spokojeni :-) Ražničí s hranolkama bylo výborné a pizza manželka řekla průměr a děti byli moc spokojené :-) Jídlo a pití pro 4 osoby 200 Kun
Re: Ostrov Čiovo
22. 06. 2014 21:10
Zmrzlina u Don Dina ulička restorace v Trogiru gdo bil vi gde je ta ulice enom, restorace a na koncu ulički Don Dino ted najlepši zmrzlina v Trogiru,
zdravim z Čiova
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 05:36
Takže jak jsem předpokládal :-( zmrzka tu není jinak včera byla voda již výrazně teplejší - odhad o 2 stupně ale bohužel měření nemám
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 09:15
Presne tak včera sme boli na plaži Kava a voda už bola super.Tu Boli tam krásne hviezdice aj ked len priemer do cca 20 cm... Večer pri návrate z Trogiru okolo pol noci bola teplota vzduchu 21,5 st.
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 10:00
Tak mě ta pláž Kava zklamala - jeli jsme zpátky. Jenom by mě zajímalo kolik tam bylo mušlí??
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 10:09
Mušli vela nie ale niečo sa našlo, hlavne pestrosť rýb tam bola o dosť vačšia ako pri pláži pod domom.
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 13:30
No dneska odpoledne ojedeme zkusit more nekde jinde. Jiz po druhe jsme se starší dcerou na sebe nechytali nějaký bordel. Něco jako zelene jemné řasy a to jsme zatím nikde jinde neměli. Chodime se snorchlovat. Mladsi co je u brehu temer nic :-(( Neim zda to má souvislost s opalovacm krémem nebo co :-(
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 14:14
asok12:

Jestli to bude možné, vyzkoušej prosím pláž a moře v místě Okrug Gornji. Zajímá mě zejména teplota vody ve srovnání se Slatine. Minulý rok koncem června jsme si stěžovali na nízkou teplotu moře ve Slatine, ale vyzkoušet to někde jinde nás moc nenapadlo. Díky.
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 19:35
Tak tam se bohužel nedostaneme :-( zítra Omiš a pak už jenom slatine. Ale dnes byla teplota vody zas o něco lepší:-) teploměr na autě 41 stup.


MartinR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> asok12:
>
> Jestli to bude možné, vyzkoušej prosím pláž a moře
> v místě Okrug Gornji. Zajímá mě zejména teplota
> vody ve srovnání se Slatine. Minulý rok koncem
> června jsme si stěžovali na nízkou teplotu moře ve
> Slatine, ale vyzkoušet to někde jinde nás moc
> nenapadlo. Díky.
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 20:34
Kochám se pohledem ze Slatine na moře a od letiště až po Split to vypadá, jako by někdo vypálil vesnici. Jeden oheň - no spíš dým vedle druhého. Nevíte někdo jestli je to nějaká tradice? :-)
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 20:39
S opalovacím krémem to asi souviset nebude, já mám zelenej ručník taky. Včera tu projel nějakej šurvajs, tak jestli to nejsou nějaký pozůstatky. Nikdy dřív sem to tady ale nezažil, tak nevým... Zítra asi zkusíme lom - kameňák, kava
Re: Ostrov Čiovo
23. 06. 2014 20:45
petlachp:

Minulý rok touto dobou jsme to taky pozorovali. Že by to souviselo s blížícím se státním svátkem v HR?
Re: Ostrov Čiovo
24. 06. 2014 12:13
Dnes ale ve Slatine fučí větr aj voda je o cosi chladnějšíííí
Re: Ostrov Čiovo
24. 06. 2014 15:22
Tak vyzkoušej ten Okrug Gornji :-) Třeba to tam bude lepší, je to přece jen zátoka...
Re: Ostrov Čiovo
24. 06. 2014 18:21
Vlny su super, aspon sa deti vyšantili.... Horšie že do štvrtka by sa malo pokazir zhoršiť...
Re: Ostrov Čiovo
25. 06. 2014 10:18
Tak se počasí opravdu pokazilo, vítr a vcelku chladno. No nevadí jedeme se podívat do Trogiru :-)
Re: Ostrov Čiovo
28. 06. 2014 21:14
Tak jsme dnes přrjeli do Puly. jedna věc k příjezdu a odjezdu - když jsme na Čiovo přijížděli sobota 10,30 tak od Slatine byla fronta 3 KM. když jsme dnes kolem 9te odjizdeli tak byla fronta 300 metrů ale zdrzeli jsme se včetně průjezdu Trogirem cca 50 minut. Hlavní cesta je totiž z Gornij okrug. Ale i z tama byla fronta. Co to musí být kolem 11te hodiny si ani nedovedu představit. Takze buď kolem sedmé ráno nebo až tak po 14te. To jsme minulou sobotu jeli do Trogiru na nákup a již bylo prázdno.
avatar Re: Ostrov Čiovo
29. 06. 2014 10:55
Nesmíš respektovat hlavní, jinak tam vystojíš důlek.
[youtu.be]

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
29. 06. 2014 22:11
Presne tak s Čiova sme odchádzali okolo 8 rano a cca 35 min sme sa zdržali. Hlavna nehlavna musí sa isť, aj ked na to nie sme zvyknutý. Mimochodom Grigori dakujeme za super apartmán u Gorana pod Tebou. Najlepši domaci čo sme mali a určite ho pozdravuj.
Re: Ostrov Čiovo
30. 06. 2014 10:46
Tak hlava nehlava můžeš jet když si na řadě. Když před tebou poskakuje 100 aut tak to moc neovlivníš :-)
Re: Ostrov Čiovo
02. 07. 2014 10:26
Dobrý den, náhodou jsem natrefila na tyto stránky a z webu četla samou chválu na pana GRIGORI. Tak bych se chtěla zeptat, jedeme do apartmánu BRACO SLATINE. Můžeme se v pohodě těšit nebo se je něčeho obávat? Na obrázku to vypadá slibně a pláž před domem, je to tak? Máme čtyřletou dceru, tak jestli tam není velký provoz aut a pláž zda je čistá a pozvolná. Taky máme ještě patnáctiletou, ta by zase ráda zmrzlinku /samozřejmě i malá/ a nějaké to posezeníčkosmiling smiley. Čtu že s posezením a zmrzlinou je problémsad smiley Děkuji za zprávusmiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
02. 07. 2014 18:46
Dobri den,
to je dum pod mojim barakem budete spokojeni dvopokojovi apartman maiteli starši lidi krasni plaž 10m pod barakem..
+385 91 262 54 60 klidnje mi napište spravu ja sem z mojou cerom koupam kusiček dal,
zdravim z Čiova..
Re: Ostrov Čiovo
05. 07. 2014 09:35
Grigori děkuji, teď jen čekat na dovolenou a přát si pěkné počasí. Už se těšímesmiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
23. 07. 2014 16:01
Dobrý den,
poprvé se chystáme na Čiovo (Okrug Gornji) a měl bych pár dotazů, pokud by mi někdo mohl odpovědět, byl bych mu opravdu vděčný.
Ubytovaní budeme v apartmánech Nada (Kralja Zvonimira 1) nebo Vito (Put Garbine 41), jeětě jsem se úplně nerozhodl. Jsou poblíž těchto apartmánů nějaké slušné a ne moc drahé restaurace? A pokud bychom chtěli do Trogiru a zároveň se vyhnout případným zácpám na mostě, jde někde po cestě blízko mostu nechat zaparkované auto?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 46
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.