Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
30. 10. 2013 18:06
Dobri večer,
nevim jak u Vassmiling smiley ale ja se koupam more je 20 stupnju nadhera!!!
pozdravuji z Čiova,
Grigori
Mi
Re: Ostrov Čiovo
03. 11. 2013 11:33
ahoj Grigori, štveš mě, já chci taky!!!!!
Re: Ostrov Čiovo
05. 11. 2013 13:23
Zdravím Grigori, no nevím,20° to je celkem studené, ale furt lepší jak u nás...smileys with beer
Jel bych hned..
Re: Ostrov Čiovo
20. 11. 2013 17:26
Dobri večer,
20 stupnju neni studeni proto že je na slunku 25 je to krasnje počasi na toto doba..
Ale skončilo to pred dva dnji mame burški,a začala zimasmiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
20. 11. 2013 20:34
ahoj Grigori
Tak tady za kopečkem + 6, nic moc. V neděli má sněžit, dnes trochu pršelo a byl nepříjemný vítr. Aktuální teplota v Karlovicích je + 4 yawning smiley
Re: Ostrov Čiovo
21. 11. 2013 06:59
Které Karlovice? Okres Bruntál, Semily nebo Zlín.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ostrov Čiovo
21. 11. 2013 09:57
Rudlo, Rudlo. To si Valach, když Karlovice dáváš pod Zlín? Řekl bych snad Vsetín, alespoň tam donedávna patřily, když jsem tam byl. Zlínský kraj, to beru. Ty nás ale skúšáš, esli jsme v pohotovosti. Ale ,po pravdě ,mě stejná otázka také napadla. Tak zdravím do Rožnova.thumbs up

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ostrov Čiovo
23. 11. 2013 09:18
grigori jak to vypadalo na Čiovu při bouři 11.11.2013. Na Pagu to prý bylo hrozné.
Re: Ostrov Čiovo
23. 11. 2013 16:22
Rudla se ptá správně,
Fous57:na okrese Vsetín se nachází Velké Karlovice.

Omluva za plevelení vlákna.
Re: Ostrov Čiovo
25. 11. 2013 18:49
Správná odpověď.
Minulé pondělí jsem se tam ještě válel ve slaném bazénu hotelu Horal.
avatar Re: Ostrov Čiovo
26. 11. 2013 08:04
radek napsal(a):
--
> Fous57:na okrese Vsetín se nachází Velké
> Karlovice.
>
Také nebudu síti plevel, ale jen pozn. My této lokalitě říkáme jen Karlovice. Tím to možná vzniklo.
Tak zdravím Karlovice,Čiovo i Rudlu.tongue sticking out smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ostrov Čiovo
27. 11. 2013 19:44
Podtate, Velke Karlovice krasa je to opravdu priroda kteru treba hovat je to kus uzemi kteri sa musi zažit,vepro knedlo,ščavička,šljivovica,zemaki,kraliki,borovki,ščava lesnih jahodi,malini potok primo u halupi,čuraš omluvam sa a hledaš srnečki to se neda zažit všude,taki deš na prohasku a Slovensko hranice je 15 minut pješki zdravim z Čiovasmiling smiley)))
avatar Re: Ostrov Čiovo
28. 11. 2013 08:27
A co takhle restaurace Kyčerka ve VK nad muzeem pod sjezdovkou. Tam mají špica zobku...Ta by Ti šmakovala i na Čiovu, ať se tedy držím vlákna

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ostrov Čiovo
29. 11. 2013 17:18
Mi tam mame dum kteri je udelan jako muzeum stari domeček gde su bivala moji rodina,vim gde je ta restorace tam sem bilsmiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
18. 12. 2013 16:38
trochu to zde oživím, příští rok Čiovo arbanije od 16.8 do 23.8 smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
22. 12. 2013 20:58
Vsehnim kamaradima v Česku,a Slovensku prejem Vesele Vanoci,a štasni Novi Rok 2014!
Zdravim z Čiova,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
24. 12. 2013 12:47
grigori taky přeji ze Severní Moravy

Re: Ostrov Čiovo
29. 12. 2013 19:07
Grigori příští rok se vracím na Čiovo do Slatine. Bohužel se tam ale hodně věcí mění. Zastavil jsem se letos jen na kávu a Zdenko už nevidí na moře. Vedle hotelu Marco Polo vyrostly milionářské domy a je tam úplně nová pláž. Moc se mi takové zalidňování nelíbí. Snad si tam najdu opět svoje místo. Určitě nezapomenu zavolat a dáme pivo. Chorvatsko jsem měl doma na štědrý den. Měl jsem na stole pražmu (orada) z Chorvatska. Sve dobro u novoj godine.
Re: Ostrov Čiovo
07. 01. 2014 14:11
Grigori vedel by si nieako zabezpečit nieaku lodku ako su v požičovniach na koniec 6 mesiaca? Ak ano ako to zhruba vide cenove? Vdaka .
Re: Ostrov Čiovo
07. 01. 2014 15:25
Dobri den,
jaku velku malu,ja bi doporučil malu mislim že je z ruba 70,00€ denj a je to najlepši a ne moc drahe,ak ne toten rok budu vileti z lodi kolem Čiova a koupanji z strani od osrova Šolta bez jidla kolem 14,00€ na osob to je dobra cena na vilet a koupanjismiling smiley)
Uvidime sa u mnja na pivečku to vitesmiling smiley)) ste blisko mnjasmiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
07. 01. 2014 15:55
Ano take niečo stači, vdaka. Jasne pivko na teraske a pohlad na Trogir a Splitsmileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
09. 01. 2014 17:06
Prosím všechny znalé....můžete mi prosím poradit....pomoct a tak.... Jedná se mi o to, že hledám dovču na léto a už v tom ležím od pátku.....dnes je čtvrtek další týden a já se posunula aspoň k tomu, že vím,že bych chtěla s rodinou navštívit Trogir a jeho okolí smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
09. 01. 2014 19:23
Tak kontaktuj Grigoriho, on má v Trogire agenturu a niečo Ti určite nájde. Ja som bol cez neho už 2x a tento rok už mám zajednaný junový a sept. termín v Slatine. Trogir a jeho okolie je prekrásne. Mna to stále tam taha.
Re: Ostrov Čiovo
09. 01. 2014 21:21
Našla jsem ubytování v apartmánu v Mastrince...nevíte,jak to tam vypadá s plážemi? Gregorimu jsem poslala zprávu,ale musím počkat,až se ozve smiling smiley Tak si dovolím zatím "znásilňovat " vás,místa znalé smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
09. 01. 2014 21:40
Jinak mooooc děkuju jedné milé osůbce ženského pohlaví, která mi také pomůže smiling smiley Jsem váhavý střelec grinning smiley grinning smiley Ještě není nic jisté....zatím jsem si jistá jen tím okolím Trogiru. Už mi ze všeho drnčí hlava.Děkuju těm,kteří se ozvali s nabídkou pomoci a i těm,kteří mi snad ještě pomůžou...
Re: Ostrov Čiovo
10. 01. 2014 07:46
Mastrinka má jednu nevýhodu a to že sa prechádza dost rušnou cestou na pláž. Plaž je hned pod cestou. Pláže tam niesu upravene až na tolko ako na iných miestach ostrova až na jednu kde su aj detske ihriská a občerstv. na pláži. Ja som už 4 roky bol rozhodnutý pre Okrug Gorni. Ale tam to nieje take ako v Slatine- tam je klud a máme pláže sami pre seba, málo ludí.... Da sa najst vzadu na ostrove pláž akú len chceme.
Re: Ostrov Čiovo
10. 01. 2014 07:59
Takhle je asi vzdycky.Mate pravdu.V noci jsem jeste prohlizela videa z Mastrinky a ta silnice je fakt hnus.Takze je mi uplne do breku...musim se rozloucit s vidinou luxusniho ubytka za neuveritelnou cenu a hledat dal...
Re: Ostrov Čiovo
10. 01. 2014 19:28
pre kacabaul:

Určite sa zameraj skor na Slatine, popripade Bušinici to je na druhej strane ostrova.
Re: Ostrov Čiovo
13. 01. 2014 20:34
Dobri den,
Mastrinka nema pjekni plaž,a ne doporučuji!! Tam sou dobre ceni apartmanu ale tam nennji njic..
Slatine nebo druha strana ak nemate mala djecka!!
Zdravim z Čiova:!!
Re: Ostrov Čiovo
15. 01. 2014 10:22
Grigori, aký výlet lodou by si odporučil z Trogiru? Resp. kde chodia zhruba výletne lode z Trogiru? Vdakasmileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.