Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out

Autor ronaldo77 
Anonymní uživatel
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 06. 2014 09:29
Baška Voda je opravdu nádhena.Byli jsma tam loni přelom Červen/Červenec. Ubytovani v hoteli Hrvatska, celkem spokojeni.14 dni je ale málo na takovou nádheru.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 06. 2014 11:49
Navíc ta nádhera když plaveš v moři a kocháš se pohledem na dva vrcholy které se tyčí přímo nad Baškou. Sveti Ilija 1640 m.n.m a Šibenik 1450 m.n.m.
Zdenek
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 06. 2014 17:54
Panďák - ano presne toto som si vychutnával na nafukovačke roku 2012 a je to fakt nádhera. Biokovo má svoje kúzlo.

Inak Baška Voda dobrá voľba, trošku tie pláže, ale keďže sme mali psíka sebou, tak sme si hľadali odľahlejšie miesta a pohoda. Večer sme ešte na terase APT počúvali HR pesničky, ktoré sa tiahli z centra mestečka.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
04. 09. 2014 21:12
Pár postřehů z letošní dovolené. Baška Voda, 10 dnů na konci srpna 2014. Do Chorvatska jsme se vrátili po třech letech a trochu mě strašily zprávy o drahotě, neochotě, špinavém moři a mizerném počasí. Nic z toho jsem na místě nezaznamenal. Baška Voda mě nezklamala, i když trochu mi tam chybí nějaký kus starého chorvatského města, je vidět že je to nově postavené letovisko. Ubytování jsme našli v apartmánu pro dva za 30E, asi 150m od pláže (ale stejně jsme často chodili dál směrem na Brelu).

Utráceli jsme vlastně jenom za jídlo a nějaký nákup domů (taky jídlo... olej, džem, ajvar...). Ceny v restauracích podle mne stejné jako před třemi lety. Běžná večeře pro dva se dá zvládnout za 120-200kn. Restaurací je tam moc, stačili jsme poznat jen některé. Nejlepší pizzu jsme našli v pizzerii Dalmatino (asi uprostřed přístavu), levné maso z grilu v průměrné kvalitě v restauraci Stari Tovar (hned vedle hlavní křižovatky), jeden den jsme došli až do Brely-Zelići, kde nás v restauraci Pliva potěšila i po letech stále stejná obsluha a stále nízké ceny jídla i pití (navíc k většině jídel je v ceně malý míchaný salát). Asi nejlepší z toho co jsme navštívili byla restaurace Bracera (poslední kamenná restaurace směrem na Brelu, dál už jsou jenom plážové bary před hotelem Berulia). Příjemný personál, chutné jídlo, míchaný salát byl opravdu namíchaný a dobře ochucený včetně bylinek, po jídle malý dezert a likér grátis, možnost posezení na terase v patře, pšeničné Ožujsko s normální pivní pěnou, což byla příjemná změna proti bublinkovému Karlovačku z ostatních restaurací. Možnost platit kartou. Doporučuji navštívit.

Dovolená vyšla na necelých 23 tisíc, což za 9 nocí (plus jedna po cestě v Maslenici) u moře s dopravou a "plnou penzí" myslím není mnoho.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
12. 02. 2015 12:33
Kdo letos máte naplánovanou dovču v B.Vodě nezapomenout na lopatičku!Na pláži bude co dělat oni totiž čekají na turisty až jim to rozhrabou.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
24. 02. 2015 06:57
V Bašce Vodě jsme se v loni zastavili při cestě z Hvaru. Na konec srpna nám tam přišlo hodně lidí,ale možná to bylo dané tím,že jsme byli na Hvaru v I.Dolac. Co nás ,ale překvapilo nemile byla pláž směrem k Baško Polje. V roce 2013 byla krásně upravená,pohodový vstup do vody. Nyní jednak přeplněná a podél vody hradba z balvanů vytažených z moře a jen úzké vstupy do moře. Pokud někdo chtěl jinudy tak jedině překračovat hradbu kamenů. Navíc vzhledově to nebyli nic moc. Nevím jaký to mělo účel. Letos opět ID na Hvaru.
Zdenek
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
24. 02. 2015 08:56
Ty šutry tam dávají asi proto, aby jim vlny v zimě neodnesly chodník Z Baško Polje do Bašky Vody.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
10. 03. 2015 17:06
Koukám, že v Bašce opět rozšiřují pláže [www.whatsupcams.com]
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
10. 03. 2015 17:41
...pekne..ani sa nedivím...kapacita už akosi nestačí a turisti pribúdajú thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Anonymní uživatel
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
16. 06. 2015 08:20
Vrátil sa už niekto z Baškej Vody?Kto bol ubytovaný v hoteli Hrvatska? Napíšte akékoľvek informácie.
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
04. 01. 2017 22:10
to to utíká ... 10 let ... eye rolling smiley
... omlouvám se za kvalitu ( kamera jakýsi starý Kodak ) a zároveň za monolog ... to víte, na poprvé jsem se tam sám bál ...

[www.youtube.com]

smileys with beer
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
05. 01. 2017 16:51
Petře a koukám ,že šikovné chorvatky spinning smiley sticking its tongue out pěkná výška ,nevím zda bych tam vlezl ,ale nikdy neříkej ne .Zkusím se zeptat Zaháji zda nepůjdeme letos společně v Drašnici .Michal to určitě dá jak ho znám grinning smiley
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
05. 01. 2017 17:56
... hoši, to dáte ... ostatně, Martine Ty už jsi vyzkoušel i trajekt ... smiling smiley

smileys with beer
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
05. 01. 2017 18:23
Já jsem v Bašce hlavně vyzkoušel [www.rajce.net] a pořád něco ve vodě ,oprava na vodě vyvádím grinning smiley
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
05. 01. 2017 22:11
Bessy, já tam na člunu žádné Chorvatky neviděl, jenom Chorvaty... tak jsem tam poslal ženu thumbs up... s mladším synem thumbs up smiley

Martas, s tím člunem opravdu předváděl pěkné kousky thumbs up ... Kluci říkali, že dobrý... ale prý by to ještě chtělo "eskymáka" grinning smiley








Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
06. 01. 2017 09:16
Padák jsem si kdysi dávno zkusil v BLR. Vzhledm k tomu, že vím, jak se dá i tento neřiditelný padák trochu řídit, byl jsem po druhém letu vyhozen a na další lety odmítnut. Nelíbilo se jim, že jsem za člunem kličkoval a oni se mě snažili furt podjíždět a ve finále jsem se snažil přistát na palubu jejich člunu, abych nemusel do vody. Bohužel od jisté doby je pro mě vše, co je výše jak 10m, strašně vysoko a naskakuje mi husí kůže i když to vidím jen v televizi.
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
06. 01. 2017 18:13
... Slavkov, jak vidíš, byly ... střídaly se s dvěma borci ...
a když se zrovna z parasailingu vracela manželka se synem, tak se čirou náhodou střídaly směny ... no, řekl jsem si, že to teda zkusím ...
P.S. to jsem přece nemohl vědět ...

smileys with beer
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 01. 2017 10:06
Ahojte přítelé, na příspěvku od Martas74 je vidět, že při jízdě na Bullet Jetu někteří zvedají ruce, co to znamená?

Díky moc. Letos bych to také chtěl zkusit.
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 01. 2017 16:10
On je to takovej frajírek tak jako ,že jsme v pohodě a on ,že je profík grinning smiley Proto chce zvedat ty ruce po otočce
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
18. 01. 2017 20:49
Marťo, děkuji ti moc :-D
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
18. 01. 2017 21:08
V přístavu pak stejně všichni vypadají jako zmoklé slepice grinning smiley
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
21. 01. 2017 20:00
Jo je fakt ,že jsem si nevzal foťák jinak by byl ko . Zážitek to je .Loď je starej vylítanej střep po naší jízdě udělal další a pak jen opravoval a opravoval tekl mu tam olej .Trochu jsem s ním prohodil řeč o opravě dal jsem mu Birel on mě Karlovačko a nakonec jsme se dostali k tomu co dělám já a co on . V Bašce Vodě jsou lidičky ok . Pokaždé co tam jedu na výlet tak dám řeč s domácí ,tady s tím klukem od člunu a pak s klukama od výletní lodě Blaga -již tam není pluje teď ve Splitu (2 roky stará informace) Paráda je ,že mě stále zdraví a prohodí pár slov .A to vědí ,že už jim kšeft neudělám smiling smiley. Všude jsou dobří lidé a i ti ,kteří jsou hovada smiling smiley Třeba dám zase jízdu je to výzva grinning smiley
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
16. 02. 2017 21:44
Ahojte, tak pro letošní rok to vyhrál hotel Alem v Bašce Polje. Chtěl bych vás tímto požádat o radu, kde se dá v Bašce Vodě dobře najíst např. rybí speciality nebo pizzu. Dále dobrý plážový bar k nočnímu posezení.
V Bašce Vodě jsem byl na dovolené před cca 17 lety, tak myslím, že dnes je všechno v městečku jinak...
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
17. 02. 2017 10:05
Basku Vodu neznam, ale v Basko Polje je celkem solidni bar jmenem "modra pilulka pro pany". Musim to napsat takhle, protoze to slovo je tu zavadny. Vecer muzika, pousteli i nejakou bilou penu, vari se tam. Celkem dobry posezeni
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
17. 02. 2017 23:12
LOVA , už len to je inak, že už to po tých rokoch nieje mestečko grinning smiley
ale je tam krásne, len na nás príliš veľa ľudí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
18. 02. 2017 15:58
V Bašce vodě byla dobrá pizza a ryby Bistro Galija Kralja Petra Krešimira IV 4
GSM: +385 98 667 671 je to pod vilou Kristina na plaži
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 03. 2017 18:32
Děkuji všem za informace. Právě kvůli přelidněnosti jsem zvolil Baško Polje a pro děti Neptun klub.

No jsem zvědavý.


Nebude někdo z Vás druhý týden v červenci v Baško Polje?
avatar
cvt
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 03. 2017 21:01
Do Baška Voda jezdíme od r. 96. Tehdy to bylo super, nikde nikdo, max. v sobotu a v neděli lufťáci z vnitrozemí. Teďko je to samý luxus. hotel. Loni jsme vynechali a letos tam jedeme zase a líbí se nám tam tak jak to je. Je pěkné sledovat, jak se to městečko postupem času vyvíjelo.
Z Baško Polje stejně všichni chodí do Baška Voda každý večer na zmrzku, na trhy, do zlatarní a třeba jen na čumendu. Je to tam prostě super, jezdíme tam jako domů, máme tam již spoustu známých u kterých večer třeba posedíme, něco vína popijeme, je to paráda. Většinou jezdíme ještě v září ale štvou mě ty krátké dny. Navíc teďko máme vnoučka potřebujeme si ho také užít. Už se těšíme s babčou. 28.6 se blíží.
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
16. 03. 2017 16:44
cvt
jo jo tak nějak si to představuji relativní klid na pláži v Baško Polje a ruch v Bašce Vodě. Holky mají rády trhy a já zase dobré jídlo. Ráno vezmu do kočárku maličkou a jeden den vyrazím do Bašky Vody, Brely, Pronajmy a Krvavice. Na to se těším nejvíc.
avatar
cvt
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
16. 03. 2017 20:03
LOVA
Tak nám mladý ještě letos vnoučka půjčit nechtějí, budou mu dva roky, čímž mě nasr..... Až půjdeš do Promajny, tak to protáhni na Bratuš, je to tam jako v pohádce. Kdy jedeš?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 68
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.