Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ostrov Krk

Autor leguán 
ostrov Krk
30. 03. 2008 15:18
Ahoj. zajímalo by mě, jak je to na tomto ostrově s památkami a přírodními krásami. U moře trávíme vždycky 1den a druhý den jezdíme po výletech. jak je to tady? kam jezdíte? co navštěvujete? děláte jednodenní výlety i na jiné ostrovy?

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli na Rieku stačí 1 den na památky, ...

díky za vaše odpovědi.
TothJosef
Re: ostrov Krk
30. 03. 2008 21:30
Píši pár postřehu o Krku: Malinska- pod koplexem Haladuvo nádherná pláž-každé malé zátoce slunečník s bambusu. Vrbnik- obec na skále s výhledem na Novi Vinodolsky, je tam přírodovědné muzeum. Zátoka Soline-léčivé bahno a ve vzdálenosti cca 5km hrad ale už jsem zapoměl jméno. Obec Rudine--jeskyně Biserujka něco jako naše Koněprusy. Město Krk --hradby + muzeum.Naproti Punatu v zátoce malý ostrov s klašterem. No a Baška taketž přírodovědné a kulturní muzeum.Trajekty spojují ostrovy Rab ale kotví v Loparu a do města Rabu je to asi 15km a má přezdívku malý Dubrovník stojí za prohlídku a ostrov Cres. Na Rijeku stačí den bohatě je to spíše průmyslové město.
Re: ostrov Krk
30. 03. 2008 22:26
Thovt Josef: díky, takhle nějak jsem si to představovala... máme na výběr Krk a Rab, tak nevím, ...
Re: ostrov Krk
31. 03. 2008 06:24
Ahoj, my pojedeme asi na Krk do Punatu nebo někam kde seženeme ubytování, když jsi autem, tak vzdálenosti nemusíš moc řešit.
Nemáte někdo kontakt na slušný ubytování v Punatu?
Jaká je cena obvyklá za ubytování pro dva dospělí a jedno předškolní dítě v týhle oblasti? Zatím jsme vždycky byli až dole v Dalmacii, a tam jsme se vždycky vešli mimo sezonu do 30 eu.
Díjky za info.

Blanka
avatar Re: ostrov Krk
31. 03. 2008 13:47
Ahoj Blanko v Punatu se ubytování dost liší záleží jsou li to nové apartmány přímo u pláže Buka nebo v centru cca 500m od pláže ale 30 Euro ??? spíše tak od 40 nebo hledat. Kdy budete v Punatu já tam budu tak od 18.6 ahoj Standa
Re: ostrov Krk
31. 03. 2008 18:26
Ahoj Stando,
náš odjezd je hodně "na vodě". Ale když do HR tak na 14 dní včetně cesty.
Takže pokud odjedeme, tak mezi 12.6.-16.6.2008
Máš už zajednaný ubytování?

Na severu je to dražší než dole v dalmacii, jen jsem se chtěla zeptat, jestli to je za 30 eu reálný.
Takže nakonec co nezaplatíš za benzín, tak dáš za ubytování, ale nejedeš tak dlouho.

Blanka
avatar Re: ostrov Krk
02. 04. 2008 22:18
Ahoj Blanko tak to se tam možná potkáme ubytování nescháním spím v lodi.Těch 30euro na Punat moc reálný není ahoj Standa
Re: ostrov Krk
03. 04. 2008 16:39
Máš to dobře vyřešený s ubytováním grinning smiley
Kam na ostrov Krk s dětma?
15. 06. 2016 13:42
Dobrý den, po několika letech se chystáme do Chorvatska, tentokrát už i s dětma (5 a 2,5). Uvažujeme, že vybereme něco na ostrově Krk. Můžete prosím doporučit, kam zamířit? Nehledáme úplnou samotu, nutně potřebujeme zmrzlinu (nejlépe na více místech yawning smiley), nějaký obchůdek, restauraci, promenádu...prostě abychom se měli s dětma kam projít a taky pláže s pozvolným vstupem do vody. Uvažovala jsem nad Punatem, ale nevím, jestli to tam není moc betonové, nebo v které části hledat ubytování. Nebo Njivice, Malinska, Baška (tam už bude pro nás asi moc lidí). Nikdy jsme tam nebyli, takže jsem bezradná. Pojedeme na přelomu srpna a září.
Re: Kam na ostrov Krk s dětma?
15. 06. 2016 15:42
přelom srpna a září se baška už vylidnuje a splnuje všechny tebou zadané podmínky.smiling smiley
Re: Kam na ostrov Krk s dětma?
15. 06. 2016 17:59
1pipa, Punat není moc betonový, byl jsem tam v roce 2014 s dětmi, 1,5 roku a 5 let a super. Pláže s kamínky a večerní procházky super a ta zmrzka ještě lepší.
Re: ostrov Krk
16. 06. 2016 07:28
Byli jsme v Šilu, je to sice spíše klidné místo, ale koupání s pozvolným vstupem, kamínky, zmrzlina byla, byli jsme spokojeni. Ale je to skutečně spíše klidnější městečko.
Re: ostrov Krk
16. 06. 2016 09:08
Děkuju všem. Tak nejspíš vyhraje Punat, nad ním uvažuji už delší dobu. Jen nevím, která část je na ubytování nejvhodnější, můžete doporučit? Popřípadě i tipy na ubytování, pokud máte někdo nějaké kontakty. Nebo třeba doporučení, na kterých stránkách hledat. Nejraději bych jela na blind, ale vůbec nevím, jestli na konci srpna něco seženeme, abychom to neměli moc daleko od moře confused smiley.

U té Bašky mám obavy, aby to nebylo na nás moc rušné, zase na druhou stranu se tam líbilo asi všem, co tam byli.
Re: ostrov Krk
16. 06. 2016 09:09
Nad Šilem jsem taky uvažovala, díky za doporučení. Nemáte odkaz na ubytování?
Děkuji.
Re: ostrov Krk
16. 06. 2016 12:32
V Šilu jsme byli zkusmo přes Invii, není tam ani žádná agentura, takže jen hledat přes cestovky a vyhledávače. Líbilo se nám tam, ale je třeba počítat s tím, že po 22:00 tam moc živo není, ale to stačí, ne? smileys with beer pravda, byli jsme tam v roce 2011 a mohlo se to změnit. Nicméně jsme byli spkojení.
Re: ostrov Krk
19. 07. 2016 23:49
V Šilu jsou dvě agentury, Šiloturist a Estée. Šilo je místo pro poklidnou rodinnou dovolenou. Dá se navštívit Crikvenica na protilehlé pevnině, tam je možnost adrenalin parku u hotelu Omorika..
Kam na ostrove krk
24. 06. 2017 11:12
Ahojte lidi, chceme jet letos na ostrov krk a chci se zeptat na mista nejake. Kdo ma kde dobre zkusenosti? Na zapade krku jsem nasel 2 pekne mestecka, Njivice a Malinska, ma s nimi nekde zkusenost? Nebo jsem jeste na vychodni strane nasel peknou zatoku, jsou tam vesnicky Cinici, Soline a napr jeste Klimno. Byl nekdo nekdy v teto zatoce? Jake to tam bylo? Diky moc za jakokoliv odpoved
Re: Kam na ostrove krk
24. 06. 2017 18:19
Klimo dobrý, njivice je pořád vidět na Rijeku. Malinska dražší. Vrbnik dobrý víno. Punat super lodě. Baška moc lidí. Služby ale na úrovni a ceny pro Němce... ;-)
Re: Kam na ostrove krk
27. 06. 2017 11:32
Dekuji. Takze spise asi zatoka kde se nachazi Klimno, Soline a Cizici? thumbs up
Re: Kam na ostrove krk
27. 06. 2017 20:37
Třeba, dle libosti. Je potřeba to zkusit. Každý má jiné nároky. Ovšem "zátoka" neznamená jako "zátoka na Hvaru". Lidi na Krku jsou pořád.
Re: Kam na ostrove krk
17. 08. 2019 14:05
Přátelé není někdo teď na Krku, že by hodil počasí info?
Re: ostrov Krk
19. 08. 2019 10:34
Tak v Bašce to vypada na další horký den.Včera u lékárny v 11 hod. na světelné reklamě teplota na 40 .hot smiley
Re: ostrov Krk
21. 08. 2019 22:33
Super. Paráda a nyní? smiling smiley
Re: ostrov Krk
22. 08. 2019 13:58
Včera vítr a velké vlny.Do vody vlezli jenom ti co se chtěli nechat zvalchovat.Dnes oblačno u lékárny 34,na pláži zatim neni přeplněno to je zázrak🙂
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 153
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.